Najlepsza sieć VPN dla transmisji sportowych

Jeśli jesteś zapalonym streamerem, prawdopodobnie znasz lajki NBC Sports, ESPN, Sky Sports, BeIN, SuperSport i BT Sport. Korzystam z tych usług, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami sportowymi z całego świata. Musisz to jednak wiedzieć kanały te są ograniczone geograficznie poza swoimi regionami. Na szczęście możesz użyj VPN do ominięcia bloków geograficznych i uzyskaj dostęp do tych kanałów w swoim kraju. Ale nie możesz się zastanawiać, którą VPN wybrać do tego zadania? Cóż, w poniższej recenzji przyjrzymy się najlepsi dostawcy usług VPN dla sportu od 2019 r. Przewiń nieco dalej i dowiedz się.


Najlepsza sieć VPN dla sportu

Najlepsza sieć VPN dla sportu

Dlaczego warto korzystać z VPN dla sportu??

Czy wiesz, jak frustrujące jest to robić? zablokowane z transmisji sportowej subskrypcje tylko dlatego, że podróżujesz? Ile razy zauważyłeś, że twój połączenie internetowe gwałtownie spadło? Przykro mi, ale dla zapalonego sportowego streamera to musi się natychmiast zatrzymać.

Dzięki VPN możesz przenieść swoje sportowe wrażenia na zupełnie nowy poziom. Sprawdzimy co VPN przynosi do stołu w naszej sytuacji?

Ominięcie regionalnych ograniczeń

Usługi przesyłania strumieniowego są dostępne tylko w kraju pochodzenia. Każdy, kto mieszka poza krajem lub podróżuje za granicę, nie będzie miał dostępu do ich treści.

Tak nazywamy ograniczenia geograficzne. Kanał sprawdza twój adres IP aby określić swoją bieżącą lokalizację. Jeśli zdarza ci się, że posiadasz zagraniczne IP, nie wchodzisz, przepraszam. Wiesz, że mówię o usługach takich jak Sky Go, beIN Sports, SuperSport i inne.

Dzięki VPN dostaniesz się do zmień swoją bieżącą lokalizację i wygląda na to, że przeglądasz w wybranym przez siebie kraju. Dzieje się tak, wybierając serwer w odpowiednim regionie. Na przykład, potrzebujesz brytyjskiego adresu IP, aby uzyskać dostęp do Sky Sports.

Jeśli ty połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii, otrzymasz wymagany adres IP na terytorium i występować jako aktualny mieszkaniec. W rezultacie będziesz pełny dostęp do Sky Go i dziesiątek innych usług z Wielkiej Brytanii podczas pobytu za granicą.

Unikaj awarii zasilania

Granice regionalne to nie jedyny problem, z którym będziesz się borykać podczas przesyłania strumieniowego sportu. Możesz być w swoim kraju rodzinnym i zablokowane również z lokalnego kanału sportowego.

Są one nazywane jako Ograniczenia zaciemnienia. Pozwól mi rozwinąć więcej. Awarie mają miejsce, gdy: lokalny dostawca telewizji ma wyłączne prawa nadawać określoną grę w regionie. Jeśli o to chodzi, usługa przesyłania strumieniowego sportu nie będzie mogła oferować gry na żywo. Musisz poczekać, aż mecz się zakończy w telewizji, aby móc obejrzeć wydarzenie.

To bardzo frustrujące, jeśli mnie zapytasz. Jednak jeśli ty współpracować z VPN, dotrzesz do przenieś się do innego regionu, w którym żaden nadawca telewizyjny nie ma prawa do meczu. Na przykład, jeśli jesteś w Nowym Jorku i doznałeś awarii zasilania, połączyć się z VPN w stanie, w którym dopasowanie nie jest wyświetlane w telewizji. W ten sposób usługa przesyłania strumieniowego będzie mogła zapewnić dopasowanie, mimo że przebywasz na zaciemnionym terytorium.

Utrzymaj prędkość połączenia

Streaming polega na twoim prędkość połączenia. Jak oglądać grę na żywo, gdy ekran od czasu do czasu się zatrzymuje? Twój dostawca usług internetowych ma zwyczaj dławienie połączenia zgodnie z danymi, których używasz.

Jeśli korzystasz z VPN, możesz ukryj swoją tożsamość podczas przeglądania sieci. W ten sposób dotrzesz do unikać manipulowania połączeniami twój ISP ma na myśli dla ciebie z łatwością.

Właśnie połączyć się z serwerem VPN a ty ukryj swój adres IP. To ci pomoże surfować po Internecie anonimowo aby nikt nie mógł szpiegować tego, co robisz online.

Najlepsza VPN dla sportu – szczegółowa recenzja

Przez lata próbowałem całkiem sporo VPN. Niektóre są świetne, inne przeciętne, a niektóre wręcz złe. Jeśli szukasz VPN do odblokuj kanały sportowe, musisz upewnić się, że twój dostawca VPN ma globalną sieć szybkich serwerów VPN.

Trzeba też uważać Wsparcie czatu na żywo 24/7 i 30-dniowa polityka zwrotów. W ten sposób zawsze możesz odzyskać pieniądze na wypadek, gdyby VPN nie spełniał Twoich wymagań. Oto najlepsze VPN dla sportu.

ExpressVPN

VPN, który oferuje więcej niż 2000 serwerów na całym świecie warto przyjrzeć się. Jeśli sprawdzisz recenzje, komentarze i werdykt w każdym App Store, znajdziesz to ExpressVPN zawsze na szczycie listy przebojów.

Oferty ExpressVPN łatwe w użyciu aplikacje na wielu urządzeniach, w tym PC, MacOS i Linux. Przekonasz się jednak, że klienci na urządzeniach mobilnych są nieco bardziej zainwestowani. Jeśli masz iOS lub Android, sprawdź ich zastosowanie, łatwość nawigacji jest wyjątkowa.

Przy okazji, gdy mówimy o kompatybilnych urządzeniach, powinienem poinformować, że ExpressVPN pozwala na maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń. Dlatego możesz korzystać z bezpiecznej sieci wraz z 4 innymi użytkownikami. Och, na wypadek, gdybyś się zastanawiał, ta usługa również odblokowuje Netflix.

Bezpieczeństwo jest tym, o co chodzi w VPN, prawda? Z przyjemnością informuję, że ExpressVPN oferuje wybór protokołów, które mogą pomóc w bezpiecznym przeglądaniu Internetu. To wspiera OpenVPN, L2TP – IPSec i PPTP.

Ty też jesteś silny 256-bitowe szyfrowanie, zerowy DNS, i więcej. Z zasady braku dziennika, zapewniamy, że żadne dane nie są przechowywane, w tym czasy połączenia i adresy IP.

Plusy

 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Odblokowuje wszystkie wymienione kanały sportowe.
 • Omija blok VPN Netflix.
 • Ponad 2000 serwerów w 94 krajach.
 • Najnowsze protokoły z 256-bitowym szyfrowaniem.
 • DNS bez wiedzy
 • Bardzo szybki.

Cons

 • Nie najtańsza sieć VPN.

IPVanish

Druga sieć VPN, która podniesie jakość transmisji sportowych, to nic innego IPVanish. Zanim zaczniemy, tym dostawcą jest nie można uzyskać dostępu do Netflix. Działa jednak całkiem dobrze z serwisem streamingowym dedykowanym sportowi.

Kiedy mówimy o ich zastosowaniu, musimy wspomnieć, w jaki sposób dobrze zaprojektowany to jest. Znajdziesz szeroki wachlarz podstawowe i zaawansowane ustawienia łatwe do zrozumienia bez względu na poziom technologiczny użytkownika. A tak przy okazji, jeśli bardzo lubisz torrent, powinieneś wiedzieć, że IP zniknie jeden z najlepszych dostawców torrentów. 

IPVanish ma również firmę brak zasad logów. I chroni twoje dane 256-bitowe szyfrowanie nad Protokoły OpenVPN, PPTP i L2TP. 

Plusy

 • Sieć serwerów składa się z ponad 1000 serwerów.
 • Umożliwia połączenie 10 urządzeń na konto.
 • Obsługuje protokoły OpenVPN, PPTP i L2TP.
 • Ochrona za pomocą szyfrowania 256-bitowego.
 • Doskonałe aplikacje dla większości systemów operacyjnych.
 • Świetne prędkości pobierania.

Cons

 • Nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego.
 • Ma tylko 7-dniową polisę zwrotu.
 • Nie może uzyskać dostępu do Netflix na żadnym swoim serwerze.

NordVPN

Są to specjalne i unikalne funkcje NordVPN chodzi o. Koncentruje się jednak bardziej na ścisłe bezpieczeństwo. Przekonanie, że możesz podwoić swoje bezpieczeństwo, okaże się bardzo korzystne przekierowując ruch przez dwa serwery VPN zamiast jednego. Ta funkcja nazywa się Podwójna sieć VPN.

Co więcej, nie należy się obawiać złośliwego oprogramowania i wirusów CyberSec jest aktywny. Możesz wędrować po Internecie bez obawy o to, co może zainfekować twoje urządzenie. Zachowując bezpieczeństwo, NordVPN obsługuje Protokoły KEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP i L2TP.

NordVPN jest Przyjazny dla P2P i ma Polityka „zero logów”. Dostawca jest raczej przystępny cenowo w porównaniu do tego, co ma do zaoferowania. mam na myśli 5000 serwerów w 62 kraje, to jedna duża sieć do działania.

Plusy

 • Bardzo duża sieć serwerów.
 • Najlepsze funkcje bezpieczeństwa (CyberSec i Double VPN)
 • Obsługuje protokoły KEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP i L2TP.
 • 6 jednoczesnych połączeń.
 • Przyjazny dla P2P
 • Polityka zerowania dziennika.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix

Cons

 • Natrafiłem na niektóre wolne serwery.
 • Drogie miesięczne abonamenty.

VyprVPN

Będąc Firma poziomu 1 jest bardzo korzystne dla VPN, ponieważ kontroluje całą swoją sieć. VyprVPN zapewnia niesamowitą szybkość, gdy próbowałem jego usługi. Możesz przesyłać strumieniowo sport z całego świata z dwóch powodów. Jedna to prędkości, a druga to 700 serwerów w ponad 70 lokalizacjach dookoła świata.

Chcesz Sky Go? Masz to. Usługa może również odblokuj Netflix, o czym nie możemy wiele powiedzieć o innych dostawcach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, VyprVPN oferuje wiele funkcji, które zapewniają satysfakcję. Najpierw porozmawiajmy o ich Technologia Chameleon. Pokonuje blokowanie i ograniczanie VPN, zapewniając stałą wydajność.

Ponadto VyprVPN używa zwykłego 256-bitowe szyfrowanie i nie prowadzi dzienników swoich użytkowników. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że ​​dostawca wycieka dane do rządu. Jednak wszystko się zmieniło, a Twoja prywatność została ponownie zmaksymalizowana.

Kiedy subskrybowałem ich usługę, zauważyłem, że oferują brak gwarancji zwrotu gotówki. Tylko a 3-dniowy bezpłatny okres próbny. Dlatego jeśli chcesz przetestować ich usługi, lepiej skorzystaj z krótkiego czasu, który otrzymasz.

Plusy

 • 700 serwerów w 70 krajach.
 • Bardzo duże prędkości.
 • Technologia Chameleon.
 • Szyfrowanie na wysokim poziomie.
 • Zespół pomocy technicznej 24x7x365
 • Nieograniczone wykorzystanie danych

Cons

 • Jednoczesne połączenia zależą od subskrypcji: 3 dla zwykłych, 5 dla premium.
 • Bez zwrotów.

Inteligentne proxy DNS – najlepsza VPN dla sportowej alternatywy

Ta część jest dla tych, którzy tak naprawdę nie dbają o swoją prywatność w Internecie. Inteligentny serwer proxy DNS służy wyłącznie do omijania regionalnych ograniczeń. Poza tym nie zostaną podjęte żadne dodatkowe środki bezpieczeństwa.

Najlepsze jest to, że jest łatwy w użyciu i kompatybilny z każdym urządzeniem znanym w Internecie. Rzućmy okiem na to, co naprawdę potrafi Smart DNS:

 • Możesz skonfigurować Smart DNS na wszystkie platformy przesyłania strumieniowego, w tym Amazon Fire TV, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku, Apple TV, Chromecast, PlayStation i Xbox.
 • Inteligentny DNS omija ograniczenia regionalne łatwo. To zmienia część twojego ruchu i zapewnia dostęp do takich serwisów jak Fox Sports, DAZN, Sky Go, Sportsnet i wiele innych.
 • Nie jest manipuluj swoją prędkością od szyfrowanie nie jest dostępne.
 • Ponieważ twój Adres IP się nie zmienia, dotrzesz do utrzymuj w pełni funkcjonalne kanały lokalne.
 • Niestety, jeśli używa tego twój dostawca usług internetowych przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS, Inteligentny DNS nie działa.

Podobnie jak VPN, usługi Smart DNS są dostępne na całym rynku. Jednak moim zdaniem, Unlocator należy zajrzeć. Oferuje bezpłatny 7-dniowy bezpłatny okres próbny i dostęp do około 230 usług przesyłania strumieniowego dookoła świata. Sprawdź to, nie pożałujesz. Przynajmniej jest to jeden z niewielu dostawców, którzy oferują usługę VPN jako wee.

Najlepsza transmisja sportowa VPN – podsumowanie

Czy to jest omijając ograniczenia zaciemnienia lub po prostu odblokowanie kanału sportowego które nie jest dostępne w miejscu, w którym obecnie mieszkasz, VPN obejmuje. Musisz się tylko upewnić rejestracja z właściwym dostawcą usług VPN. Mam nadzieję, że powyższa recenzja dała ci lepszy pomysł które sieci VPN można zaufać, a których należy unikać. Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej i daj mi znać, jakiego dostawcy VPN użyłeś do transmisji sportowych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map