Najlepsza sieć VPN dla Twitcha

Korzystanie z Twitcha przypomina mniej więcej korzystanie z YouTube, z wyjątkiem Twitcha, że ​​możesz przesyłać filmy z gier, a niektórzy znajomi zachwycają się twoim poziomem umiejętności. Możesz nawet transmitować na żywo swoje gry. Jest to stosunkowo nowa platforma dla graczy do interakcji i szybko zyskuje dużą popularność w społeczności graczy na całym świecie. Udostępnianie filmów na stronie może jednak stać się bardzo trudne, zwłaszcza jeśli mieszkasz w regionie, w którym rząd ma wiele rygorystycznych przepisów dotyczących cenzury.


Najlepsza sieć VPN dla Twitcha

Najlepsza sieć VPN dla Twitcha

Podsumowanie najlepszego VPN dla Twitcha

Poniżej znajduje się lista wszystkich najlepszych sieci VPN do korzystania z Twitcha:

 • ExpressVPN
 • CyberGhost
 • NordVPN
 • IPVanish
 • VyprVPN

Jak uzyskać dostęp do Twitcha za pomocą VPN

Obejście cenzury internetowej wymaga rozwiązania, które ukrywa Twoją tożsamość, a także nie ujawnia, skąd masz dostęp do strony. Jednym z takich rozwiązań jest wirtualna sieć prywatna.

Po zarejestrowaniu się u wybranego dostawcy będziesz mieć dostęp do wielu ich prywatnych serwerów w oparciu o lokalizację, z której chcesz wyglądać, jakbyś miał dostęp do usługi. W ten sposób Twoje informacje zostaną zaszyfrowane, a Twój adres IP zostanie ukryty przed opinią publiczną. Po zastosowaniu wszystkich tych środków możesz łatwo ominąć wszelkie ograniczenia i przesłać swoje filmy do Twitcha, kiedy tylko zechcesz.

Najlepsza sieć VPN dla Twitcha – szczegółowa recenzja

Oto niektóre z dostawców VPN, które możesz rozważyć dla takiej usługi:

1. ExpressVPN – (najlepszy wybór redaktora)

Najlepsze w ExpressVPN jest to, że możesz przesyłać strumieniowo filmy w wysokiej rozdzielczości i grać w gry wymagające intensywnej grafiki, nie martwiąc się o przepustowość. ExpressVPN pozwala łączyć się z Internetem bez zastanawiania się nad ograniczeniami danych do pracy. Będziesz także mógł podłączyć inne urządzenie w ramach tej samej subskrypcji i przeglądać tyle, ile chcesz.

W cenie około 10 USD miesięcznie korzystanie z ExpressVPN powinno pozwolić Ci kontynuować działalność online bez obawy o naruszenie bezpieczeństwa. Dostarczone przez nich oprogramowanie zostało opracowane z myślą o łatwości użytkowania, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie spędzają dużo czasu próbując dowiedzieć się, jak wszystko działa.

Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, w przypadku której, jeśli uważasz, że usługa naprawdę nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy i bezzwłocznie przekazać pieniądze. Jeśli jednak ci się spodoba, czeka na ciebie darmowy miesiąc usługi, na wypadek, gdyby ktoś zdecydował się polecić usługę. W rzeczywistości oboje dostaniesz darmowy miesiąc po zarejestrowaniu się na polecenie!

Jeśli po rejestracji napotkasz problemy, których sam nie możesz zrozumieć, biuro obsługi klienta ExpressVPN jest zawsze otwarte, aby wysłuchać i rozwiązać każdy problem. Odpowiedzi na Twoją wiadomość e-mail trwają maksymalnie 30 minut, więc nie będziesz musiał tkwić tak długo.

Z tymi wszystkimi cechami i wieloma innymi nie wymieniliśmy, ExpressVPN jest z pewnością jednym z najbardziej niezawodnych dostawców VPN, jeśli chodzi o zaspokojenie wszystkich potrzeb w zakresie gier.

2. IPVanish – (najtańsze)

Tuż za ExpressVPN mamy IPVanish, inny dostawca, który zdecydowanie jest wart twojego czasu. Opłata 10 USD, którą pobierają co miesiąc za subskrypcję, nie jest wcale taka zła w porównaniu z innymi usługami.

Pomimo przystępnych cen, jedna konkretna grupa użytkowników nie będzie mogła polegać na zakresie usług oferowanych przez tego dostawcę. Użytkownicy Apple mogą mieć trudności ze zrozumieniem, że ich urządzenia nie są obsługiwane przez usługę, ponieważ klient VPN działa na wszystkich platformach oprócz iOS.

Jeśli zdarzy Ci się zarejestrować, zanim spojrzysz na zakres obsługiwanych przez nich urządzeń, a także jesteś użytkownikiem Apple, masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki której otrzymasz zwrot pieniędzy. W ten sposób będziesz mógł spojrzeć na niektórych innych dostawców, takich jak ExpressVPN, którzy z pewnością będą działać na wszystkich twoich platformach.

3. HideMyAss – (Nie tak szybko jak większość)

Trzeci na naszej liście w HideMyAss, kolejny rywal, który oferuje nieograniczoną przepustowość, chociaż wielu użytkowników nie było zadowolonych z niewiarygodności usługi, zwłaszcza gdy nagle zaczyna ona opóźniać się.

Granie wymaga bardzo szybkiego połączenia, dzięki któremu możesz nadążyć za tempem rzeczy. Wiele może się zdarzyć, jeśli podczas gry wszystko się opóźni, nawet ważne jest, abyś podpisał umowę z dostawcą, którego serwery są w stanie obsłużyć duży ruch i nadal osiągać dobre wyniki pod względem prędkości.

Klient VPN HideMyAss działa na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, więc możesz mieć pewność, że Twój Android, Mac, iPhone lub iPad nie będzie stwarzał problemów podczas konfiguracji. Ponieważ bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem każdego dostawcy VPN, HideMyAss spełnia swoją główną rolę, wprowadzając szereg protokołów bezpieczeństwa oraz 256-bitowe szyfrowanie.

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta, możesz to zrobić przez telefon, e-mail lub czat na żywo o każdej porze dnia i nocy, ponieważ ich pomoc jest dostępna 24/7.

Zaokrąglij w górę na najlepszej sieci VPN dla Twitcha

Teraz, gdy wiesz już o trzech usługach VPN, z których możesz skorzystać, aby uzyskać dostęp do Twitcha, nie ma powodu, aby nie dołączać do tego modnego pasma. Trzeba przyznać, że nawigacja po rynku VPN może być trudna, dlatego zalecamy wypróbowanie usług z pewnym okresem bezpłatnego okresu próbnego lub nawet gwarancją zwrotu pieniędzy, takich jak ta, którą wymieniliśmy w tej recenzji. W ten sposób nie stracisz pieniędzy, kontaktując się z dostawcą usług, z którego usług nie jesteś zadowolony. Udostępnianie filmów z gry na Twitchu staje się znacznie łatwiejsze, gdy masz pewność, że dostawca VPN może:

 • Upewnij się, że pozostaniesz anonimowy w Internecie.
 • Obejdź wszystkie te bloki i ograniczenia.
 • Zabezpiecz swoje dane osobowe.
 • Ukryj swoją historię przeglądania.

Z przyjemnością zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, jeśli zdecydujesz się skorzystać z którejkolwiek z wyżej wymienionych usług. Zostaw swój komentarz w poniższej sekcji, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map