Najlepsza sieć VPN dla Ubuntu

Linux znany jest z tego, że jest popularny wśród programistów, a jego kod źródłowy pozwala programistom łatwo zmieniać, co czyni go jednym z najlepszych systemów do użycia, jeśli codzienna praca wymaga dużo programowania. Ubuntu, najpopularniejsza wersja Linuksa, jest określana jako bardziej „oparta na użytkownikach” wersja systemu operacyjnego, prawdopodobnie ze względu na wiele opcji, które pozwala na dostosowanie użytkownika.


Najlepsza sieć VPN dla Ubuntu

Najlepsza sieć VPN dla Ubuntu

Z wielką personalizacją wiąże się większe ryzyko

Głęboki poziom dostosowywania obejmuje także aplikacje i oprogramowanie, które mogłeś pobrać na system Ubuntu. Ten głęboki poziom dostępu oznacza, że ​​użytkownicy będą mogli dokonywać zmian konfiguracji, które w innym przypadku byłyby trudne do przejrzenia, ponieważ systemy takie jak Windows i OSX mają zablokowane aplikacje.

Jeśli jesteś programistą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz korzystać z wielu bezpłatnych aplikacji i oprogramowania układowego dostępnych w Internecie jako narzędzi, które pomogą w każdym projekcie, nad którym pracujesz. Oznacza to ciągłe pobieranie, a czasem ze źródeł, których nie jesteś nawet bardzo pewien. Brak pewności co do źródeł może spowodować zainfekowanie urządzenia złośliwym oprogramowaniem, które może potencjalnie narażać całą pracę, którą wykonałeś, na duże ryzyko.

Nie są to scenariusze, których konsekwencje byłyby dla ciebie korzystne, dlatego najlepszym sposobem zapobiegania wszelkim szkodom byłoby wprowadzenie środków, które powstrzymają cię przed znoszeniem takich szkód. Jednym ze sposobów na zapewnienie sobie bezpieczeństwa w trybie online jest dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci VPN. Wirtualna sieć prywatna umożliwia szyfrowanie połączenia, co oznacza, że ​​nikt nie będzie w stanie przechwycić Twojego połączenia z Internetem.

Najlepsza sieć VPN dla Ubuntu

Wiele usług VPN obecnych w Internecie może czasami bardzo utrudniać decyzję o tym, którą usługę subskrybować. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku pierwszego użytkownika, który nie ma prawdziwego doświadczenia z VPN. Aby ci pomóc, przygotowaliśmy recenzję najlepszych sieci VPN dla Ubuntu, abyś mógł przynajmniej zacząć:

1. ExpressVPN

Oprócz posiadania jednej z najlepiej działających sieci serwerów w branży, ExpressVPN dokłada wszelkich starań, aby subskrybenci mogli korzystać z całodobowej obsługi klienta, a także z zabezpieczenia przed atakami. Aby pobrać pakiet Ubuntu, wystarczy zalogować się na stronie internetowej i przejść do strony konfiguracji w obszarze użytkownika. Tam znajdziesz link do pobrania pakietu Debian, po czym będziesz musiał wywołać „expressvpn” w terminalu, aby uzyskać dostęp do interfejsu wiersza poleceń. Dzięki temu interfejsowi będziesz wpisywać określone polecenia, takie jak „expressvpn connect Canada”, aby uzyskać połączenie z serwerem lub „expressvpn connect”, aby zakończyć połączenie. Jeśli napotkasz problem, którego nie możesz rozwiązać, zespół obsługi klienta ExpressVPN jest zawsze gotowy do pomocy, będąc dostępny 24/7 i dostępny za pośrednictwem platformy czatu na żywo. Ten dostawca pozwala również potencjalnym klientom na sprawdzenie swoich usług dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

2. IPVanish

Użytkownicy Ubuntu mogą również rozważyć poleganie na IPVanish dla ich ochrony, ponieważ usługa oferuje wiele tego, co prawdopodobnie uzyskasz od najlepszego dostawcy, w bardzo przystępnej cenie. Użytkownicy będą mogli cieszyć się bezbuforowym przesyłaniem strumieniowym, obsługą P2P, a także dużym wyborem serwerów do wyboru dzięki uprzejmości ponad 850 takich samych sieci. Aby to skonfigurować, wystarczy dodać pliki połączenia PPTP lub OpenVPN do menedżera połączeń, a usługa VPN będzie działać. Niektóre z korzyści, które użytkownicy uzyskują z subskrybowania IPVanish, obejmują możliwość posiadania do 5 więcej urządzeń działających na tym samym koncie, a także dostęp do ponad 40 000 adresów IP do połączenia. Jeśli chcesz porozmawiać z obsługą klienta, musisz trzymać się połączeń w godzinach pracy.

3. NordVPN

NordVPN to kolejny silny pretendent dla użytkowników myślących o wartościowej usłudze VPN do subskrypcji. Sieć serwerów pozwala im wyprzedzać tak wiele innych usług, z ponad 2500 serwerami na całym świecie. Jedną z rzeczy, która odróżnia ich usługę od większości innych, jest konieczność ręcznego dodania konfiguracji każdej lokalizacji ręcznie za pomocą menedżera sieci. Na początku może to być trochę nudne, ale przynajmniej będziesz mieć do czynienia ze swoimi ulubionymi serwerami. Dzięki NordVPN będziesz mieć również dostęp do kilku innych funkcji, których tak naprawdę nie znajdziesz u innych subskrybentów, takich jak Onion Over VPN, Double VPN, Anti-DDOS oraz dedykowane serwery P2P i torrenting. Podwójna sieć VPN szczególnie pomaga na froncie szyfrowania, ponieważ oznacza to, że użytkownicy mogą korzystać z dwóch serwerów przez to samo połączenie, co bardzo utrudnia ich wyśledzenie.

4. VyprVPN

VyprVPN jest dobrze znany w branży VPN z tego, że zawsze jest na czele nowej technologii, szczególnie ze względu na swoją strukturę „Chameleon”, która umożliwia abonentom dostęp do nawet najbardziej bezpiecznych sieci, takich jak to, co mamy w Chinach. Uzyskanie konfiguracji usługi to prosty krok po kroku proces, który polega na zainstalowaniu niezbędnych pakietów OpenVPN i skonfigurowaniu połączenia OpenVPN za pomocą graficznego interfejsu użytkownika. Subskrypcja VyprVPN oznacza dostęp do szybkiej sieci, która zawsze ma dostępną obsługę klienta, która może zaoferować pomoc w razie potrzeby. Usługa oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby umożliwić użytkownikom przetestowanie produktu i podjęcie świadomej decyzji.

5. PureVPN

Podsumowując naszą listę najlepszych VPN dla Ubuntu, jakie mamy PureVPN. Preferowanym protokołem dla tego dostawcy jest również OpenVPN, a procedura instalacji obejmuje pobranie jego menedżera sieci. Usługa ta pozwala na łatwe przełączanie serwerów, nieograniczoną przepustowość i dużą sieć serwerów obejmującą ponad 141 krajów. Na swojej stronie użytkownicy powinni mieć dostęp do wielu informacji, które mogą odnosić się w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów, a także jak skontaktować się z zespołem obsługi klienta i poprosić o pomoc. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje przez 7 dni, dlatego zachęcamy do przetestowania jak największej liczby aspektów usługi przed zakupem subskrypcji.

Najlepsze VPN dla Ubuntu – Ostatnie słowo

Wyprzedziliśmy i wymieniliśmy pięć najlepszych sieci VPN do użycia z Ubuntu, dzięki czemu nie musisz wybierać spośród wielu dostępnych opcji online, aby podjąć decyzję. Masz jakieś problemy lub pytania, którymi chcesz się zająć? Zostaw je w sekcji komentarzy poniżej & skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map