Najlepsza sieć VPN dla uPlay

Wprowadzona na rynek w 2012 r. Uplay to wersja platformy gier firmy Ubisoft, która umożliwia użytkownikom tworzenie zespołów, znajdowanie nowych przeciwników, a nawet zbieranie nagród, gdy osiągną określone kamienie milowe w swoich grach. Usługa jest dostępna na wielu platformach i urządzeniach, takich jak PlayStation 4, PC, Xbox One & 360, PlayStation 3, iOS, Android i Windows. Wiele zamieszania wokół początkowej wersji platformy, większość użytkowników twierdzi, że znacznie zakłóca to, do czego byli już przyzwyczajeni, ale dla tych, którzy poświęcili czas na jej przyjęcie, nie ma na co narzekać.


Najlepsza sieć VPN dla uPlay

Najlepsza sieć VPN dla uPlay

Lag in Gaming – Who Is the Real Culprit?

Platforma oferuje imponujące funkcje, takie jak możliwość wykorzystania lub wydania nagród zgromadzonych w jednej grze, w innej. Jest to świetne, ponieważ stanowi koło ratunkowe na wypadek, gdyby twoja obecna sytuacja w grze nie wyglądała tak dobrze, ale może wystąpić problem, z którym będziesz musiał sobie poradzić, szczególnie jeśli twoje połączenie internetowe nie jest tak niezawodne, jak powinno być. . Nierzetelna sieć oznacza, że ​​będziesz musiał znieść momenty, w których platforma do gier zawiesi się lub przestanie całkowicie odpowiadać. Może to Cię dużo kosztować, ponieważ za każdym razem, gdy to się dzieje, są duże szanse, że dzieje się to tylko po twojej stronie, co oznacza, że ​​stracisz zdolność kontrolowania swojej postaci w obliczu zbliżającego się niebezpieczeństwa.

Większość ludzi obwinia konsolę do gier lub platformę Uplay za każdym razem, gdy coś takiego się zdarza, ale niewielu przestaje myśleć, że to faktycznie ich usługodawca działający za kulisami spowalnia ich połączenie. W przypadku osób, które mogą nie być tego świadome, dostawcy usług internetowych stosują pewne środki, aby spróbować kontrolować wszystko, czym możesz być online, a jedną z ich najczęstszych praktyk jest spowolnienie prędkości Internetu. Zmniejszenie prędkości oznacza, że ​​jesteś sfrustrowany platformą do gier i ostatecznie rezygnujesz z aktywności. Twój dostawca usług internetowych stosuje te środki, aby spróbować zarządzać kosztami swojego Internetu, oszczędzając pieniądze na przepustowości. Aby poradzić sobie z możliwością spowolnienia usługi przez usługodawcę internetowego, jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, to zarejestrować się w usłudze VPN.

Korzystanie z VPN w celu ominięcia ograniczania przepustowości ISP

Rejestracja w wirtualnej sieci prywatnej pozwala ominąć wszelkie formy ograniczania przepustowości, które może stosować twój dostawca usług internetowych, ponieważ łączenie się przez VPN umożliwia szyfrowanie ruchu internetowego. Po wykonaniu tej czynności Twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie wyśledzić Twojego połączenia i dlatego będzie miał trudności z ustaleniem, w jaki sposób zastosować dławienie. Twoje połączenie w końcu będzie działać z szybkimi prędkościami, za które początkowo zapłaciłeś.

Korzystanie z VPN dodaje również warstwę prywatności do twojego połączenia i pomaga uniknąć wszelkich hakerów, oszustów lub agencji szpiegowskich, które nadążają za twoimi działaniami online. Będziesz także mieć ukryty rzeczywisty adres IP, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do gier, które nie zostały jeszcze wydane w twoim regionie, i możesz w nie grać. 

Najlepsze VPN dla Uplay

Aby mieć pewność, że masz do czynienia z usługodawcą, który nie wpływa na szybkość ani bezpieczeństwo, wybraliśmy kilku, którzy z pewnością zapewnią doskonały poziom usług. Spójrz na nasz wybór najlepszych VPN dla Uplay poniżej:

1. ExpressVPN

To nasza ulubiona sieć VPN, jeśli chodzi o gry. Jakość usług ExpressVPN wyraźnie przetrwała próbę czasu, ponieważ dostawca wciąż otrzymuje liczne nagrody za wysoki standard dostawy. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma ponad 2000 serwerów. Przy tak szerokiej obecności w sieci w ponad 148 lokalizacjach użytkownicy nie powinni mieć problemu ze znalezieniem serwera do połączenia. ExpressVPN poważnie podchodzi również do twojego bezpieczeństwa, co widać po 256-bitowym szyfrowaniu AES.

Subskrybenci mają możliwość korzystania z 3 dodatkowych urządzeń jednocześnie, a dzięki klientowi VPN, który łatwo działa na systemach Windows, Linux, iOS, routerach lub urządzeniach z Androidem, nie powinno być problemu z kompatybilnością. ExpressVPN jest również jedną z niewielu usług, które mają zespół obsługi klienta, który jest zawsze gotowy, aby zająć się każdym z twoich problemów, a także zestaw ukrytych serwerów, które ukryją twoje korzystanie z VPN, jeśli zdarzy się, że jesteś w kraju, w którym usługa nie jest obsługiwana. Dostawca oferuje również usługę Smart DNS, za pomocą której możesz ukryć swoją lokalizację i przeglądać treści z witryn z ograniczeniami geograficznymi. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN zajmuje wysokie miejsce wśród usług, z którymi powinieneś się zarejestrować, szczególnie jeśli wolisz usługę, która zależy na szybkości. BulletVPN podkreśla, że ​​jest to ich główna oferta, która przyciąga rzesze klientów, którzy są bardzo zainteresowani szybkościami, jakie oferuje ta usługa. Posiadanie BulletVPN jako dostawcy oznacza, że ​​będziesz mógł grać w swoje gry bez opóźnień, a jednocześnie cieszyć się bezpieczeństwem zapewnianym przez ich 256-bitowe szyfrowanie AES.

Z siedzibą w Estonii usługa ma listę serwerów obecnych w ponad 20 krajach, z których wszystkie mają na celu zapewnienie najszybszej formy bezpieczeństwa. Oferuje także różne typy protokołów VPN, takie jak OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 i PPTP. Usługa zapewnia abonentom możliwość zachowania anonimowości nawet podczas uzyskiwania dostępu do witryn z ograniczeniami geograficznymi za pośrednictwem ich usługi Smart DNS. BulletVPN pozwala na maksymalnie 3 jednoczesne połączenia, ale jeśli możesz pobrać usługę bezpośrednio na router, będziesz mieć możliwość podłączenia znacznie większej liczby urządzeń niż gdybyś miał oprogramowanie działające na tym urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego można oczekiwać od tego dostawcy, zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

Ten dostawca z Panamy znajduje się również na naszej liście, głównie ze względu na szerokość swojej sieci, która obsługuje ponad 4000 serwerów w ponad 60 krajach. Oznacza to, że prawdopodobnie nigdy nie będzie momentu, w którym serwer, przez który się łączysz, jest przeciążony użytkownikami, co gwarantuje płynny przepływ danych, a tym samym szybsze przeglądanie lub granie. Usługa bardzo głośno mówi o swojej zasadzie zerowego logowania i oferuje do 6 wielu połączeń dla użytkowników, którzy chcieliby mieć zabezpieczoną większość swoich urządzeń.

NordVPN oferuje standardowe w branży wojskowe 256-bitowe szyfrowanie AES, a także funkcję DoubleVPN, która kieruje dane przez dwa serwery zamiast jednego, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Użytkownicy mogą również wybrać serwery, z którymi należy się połączyć, aby uzyskać najlepszą wydajność, ponieważ usługa ta obejmuje serwery specjalizujące się w torrentowaniu, pobieraniu dużych plików, strumieniowaniu oraz grach online. NordVPN oferuje również automatyczny przełącznik zabijania, ochronę przed wyciekiem DNS, obsługę Tora przez VPN i rozszerzenia proxy przeglądarki dla użytkowników, którzy wolą lekką formę zabezpieczenia ich ruchu. Aby dokładniej przyjrzeć się, co NordVPN może dla Ciebie zrobić, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego kompleksowego przeglądu NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Uplay

Korzystanie z VPN dla Uplay oznacza obejście wszelkich form ograniczania przepustowości, które Twój dostawca usług internetowych może nałożyć na twoje połączenie, i być w stanie naprawdę cieszyć się absolutną swobodą, bezpieczeństwem i anonimowością podczas przeglądania Internetu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map