Najlepsza sieć VPN dla uTorrent

Wśród wielu klientów torrentów dostępnych w sieci, uTorrent jest jednym z najpopularniejszych. Jeśli nie jesteś nowy w torrentowaniu, prawdopodobnie znasz powiadomienia DMCA, trolle dotyczące praw autorskich lub ostrzeżenia ISP, które mogły zostać wysłane do Ciebie przez Twoją skrzynkę odbiorczą, próbując zniechęcić Cię do torrentowania. Władze nie są fanami tej formy udostępniania plików, ponieważ uważa się, że jest to działanie niezgodne z prawem autorskim. Jeśli mają rację i nie chcesz dać się złapać na niewłaściwą stronę prawa, najlepiej jest podjąć środki, które pomogą chronić twoją wolność. Jednym z takich środków jest użycie VPN. VPN pozwala ci odciąć twoje działania online przed wścibskimi oczami twojego dostawcy usług internetowych, szyfrować dane i stać się anonimowym dla wszystkich odwiedzanych stron. Zagłębimy się w to, gdy spojrzymy na najlepsze VPN uTorrent, ale najpierw dla tych z nas, którzy są nowicjuszami, zapoznajmy się z torrentowaniem.


Najlepsza sieć VPN dla uTorrent

Najlepsza sieć VPN dla uTorrent

Wyjaśnienie uTorrent

uTorrent jest bardziej aplikacją sieciową do udostępniania plików peer-to-peer (P2P) dostępną na PC, Mac i Androida. Umożliwia użytkownikom udostępnianie dużych plików. Istnieją dwie wersje uTorrent: darmowa i premium. Wersja premium jest zasadniczo taka sama, ale bez reklam. Korzystanie z VPN podczas torrenta utrudnia ISP, cyberprzestępcom lub trollom z prawem autorskim wyśledzenie cię, ponieważ Twoje połączenie zostanie zaszyfrowane, a prawdziwy adres IP zamaskowany..

Najlepsze funkcje VPN uTorrent

To, czego zasadniczo szukasz jako uTorrent VPN, to jedno

 • Ma ścisłe zasady braku logowania.
 • Oferuje niezawodną obsługę klienta 24/7.
 • Ma imponującą sieć serwerów.
 • Ma nieograniczoną przepustowość & przełączanie serwerów.
 • Ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Najlepsza sieć VPN dla uTorrent

Omówiliśmy już to, co rynek ma do zaoferowania, i opracowaliśmy pięć opcji, które najlepiej nadają się do użycia obok uTorrent. Oto najlepsze VPN uTorrent:

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN znajduje się na górze tej listy, głównie ze względu na ich niesamowitą obsługę klienta i wsparcie dla udostępniania P2P. Ich skromna sieć 145 serwerów powinna umożliwić nawiązanie połączenia z dowolnym wybranym krajem, a przy braku ścisłej zasady rejestrowania, ExpressVPN robi wiele, aby zapewnić klientom dostęp do torrenta bez żadnych obaw. Ich usługa obejmuje program premiowy, w którym jeśli polecisz znajomego w usłudze i on / ona się zarejestruje, oboje otrzymacie miesięczny bezpłatny dostęp do usługi. Oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w której zachęcamy do zarejestrowania się i wypróbowania usługi przed podjęciem decyzji o zakupie subskrypcji.

2. NordVPN

Na drugim miejscu na naszej liście jest NordVPN, jednego konkretnego dostawcę, który jest bardzo popularny ze względu na szeroki zakres oferowanych funkcji i narzędzi oraz przystępną cenę, na której opierają swoje usługi. Na początek NordVPN oferuje klientom możliwość jednoczesnego podłączenia do 5 dodatkowych urządzeń do jednego konta, a także funkcję podwójnego szyfrowania, w której dane jednego użytkownika są wysyłane przez dwa zdalne serwery, co znacznie utrudnia ich wyśledzenie . Poziom bezpieczeństwa jest na najwyższym poziomie, z 256-bitowym protokołem szyfrowania AES. Wszystkie popularne protokoły VPN są zawarte w pakiecie, a dzięki dedykowanym serwerom torrentowym do rozruchu, NordVPN ma mocne uzasadnienie, dlaczego powinien być twoim wybranym dostawcą.

3. IPVanish

IPVanish jest jednym z dostawców, który istnieje na rynku od dłuższego czasu, a duża grupa ponad 1000 serwerów nadal zapewnia, że ​​żaden z ich klientów nie napotka żadnych problemów podczas torrentowania ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych. Dostawca oferuje swoim klientom protokoły PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2 i OpenVPN, aby mogli wybrać dokładnie to, co wolą, oraz rosnącą listę ponad 40 000 adresów IP do wyboru. Jako dostawca usług najwyższego poziomu, IPVanish podjął kroki w celu zapewnienia obsługi udostępniania plików P2P w swojej sieci, co czyni go jednym z najbardziej preferowanych klientów VPN, jeśli chodzi o torrentowanie.

4. PureVPN

Czwarty na naszej liście mamy PureVPN, jest również cenionym graczem branżowym z ponad 750 serwerami w ponad 141 krajach. Ich zespół obsługi klienta został również pochwalony za to, jak dobrze traktują swoich klientów, oraz za usługę jako całość za obszerną listę protokołów tunelowania. PureVPN ma również kilka funkcji, które są dołączone do ich usługi, takich jak przełącznik „zabicia Internetu”, który wyłącza połączenie internetowe w przypadku, gdy klient VPN zostanie zakłócony. Usługa ma również wbudowaną ochronę przed wyciekiem DNS i akceptuje różne formy płatności, takie jak Bitcoiny. Dostawca z siedzibą w Hongkongu zapewnia klientów, że nie powinni się martwić o historię przeglądania, ponieważ obowiązują surowe zasady dotyczące braku logowania.

5. VyprVPN

Nasza lista jest zamknięta VyprVPN, jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców VPN na rynku. Ich baza subskrybentów uwielbia je za wyjątkowe funkcje, które tylko one zapewniają, w szczególności protokół Chameleon, który pozwala użytkownikom przejść przez nawet najtrudniejsze chińskie zapory ogniowe. Usługa umożliwia udostępnianie plików w sieci równorzędnej, więc klienci nie powinni mieć trudności z torrentowaniem swoich filmów i gier. Podobnie jak w przypadku większości innych dostawców, usługa obsługuje również wszystkie protokoły VPN i utrzymuje optymalne bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu protokołowi szyfrowania AES. Rejestracja w usłudze takiej jak VyprVPN oznacza uzyskanie czołowej pozycji w zakresie wszelkich nowych technologii, które mogą zwiększyć Twoje bezpieczeństwo w Internecie, zanim zostaną one włączone do głównego nurtu.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN uTorrent

Oprócz umożliwienia torrenta bez żadnych zakłóceń, VPN zapewnia również dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Masz pytanie lub komentarz, którym chcesz się zająć? Zostaw je w polu komentarza poniżej, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map