Najlepsza sieć VPN dla Verizon

Nazwa Verizon pochodzi od połączenia dwóch łacińskich i angielskich słów. Istnieje „veritas”, co oznacza „prawda” i łączy się z „horyzontem”, tworząc „Verizon”. Według firmy ta kombinacja reprezentuje wartości korporacyjne, które wszyscy pracownicy starają się zachować, a z tego, jak to wygląda, wygląda na to, że wykonują całkiem dobrą robotę. Verizon jest jednym z najbardziej zaufanych dostawców sieci w Ameryce, z rosnącą bazą abonentów, która w 2018 r. Wynosi nieco ponad 143 miliony. rozwinąć jedną z najszerszych sieci zasięgu 4G LTE w USA.


Najlepsza sieć VPN dla Verizon

Najlepsza sieć VPN dla Verizon

Czy Verizon Throttle Internet Speeds?

Verizon szczyci się tym, że oferuje jedno z najbardziej niezawodnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta, ponieważ ma najlepiej opłacanych pracowników w porównaniu z trzema innymi głównymi dostawcami usług sieciowych w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że zawsze chętnie Ci pomogą, kiedy zadzwonisz do nich w przypadku wystąpienia problemu. Jednak usługa nie jest tak popularna, ale bardzo ciekawe stanowisko w zakresie korzystania z Internetu i ograniczania przepustowości. W 2017 r. Zarejestrowano wiele skarg po tym, jak niektórzy subskrybenci Verizon zgłosili, że ich transmisje strumieniowe zostały ograniczone. Wywołało to odpowiedź, w której przewoźnik faktycznie przyznał się do ograniczenia prędkości niektórych użytkowników, stwierdzając, że byli w trakcie przeprowadzania nowego testu optymalizacji wideo.

W związku z takimi zdarzeniami prawdopodobnie nie wahaj się zadawać pytań przy następnej próbie obejrzenia filmu, a buforowanie trwa zbyt długo. Co więcej, jeśli chcesz uniknąć tych wszystkich frustracji, najlepiej poszukać sposobu, który utrzyma wszystko, co masz online, z dala od radaru twojego dostawcy usług internetowych. Powinieneś być w stanie to zrobić za pomocą usługi VPN.

Użyj sieci VPN, aby zapobiec ograniczaniu dostępu do Internetu przez dostawcę usług internetowych

Subskrybowanie wirtualnej sieci prywatnej umożliwia szyfrowanie ruchu, dzięki czemu nawet Twój dostawca Internetu nie będzie w stanie dowiedzieć się, co robisz online. W ten sposób pozostaną nieświadomi, na jakiej stronie lub w którym serwisie należy ustawić przepustnicę, a ponieważ byłoby nieetyczne, aby ogólnie zmniejszali prędkość, pozostawiają cię w spokoju, aby kontynuować to, co robisz. Korzystanie z VPN pomoże także zabezpieczyć twoje dane osobowe przed złośliwymi użytkownikami, którzy mogą wykraść twoje dane poprzez włamanie się do twojego urządzenia. VPN zaszyfruje całe połączenie i zabezpieczy cały ruch.

Usługa VPN zapewnia również dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi, umożliwiając dostęp do treści z praktycznie każdego miejsca na świecie. Twój dostęp jest przyznawany, ponieważ Twój adres IP jest odbierany przez odwiedzane witryny jako należące do użytkownika z siedzibą w kraju. Jest to możliwe, ponieważ za pośrednictwem usługi VPN połączysz się z serwerem w tym obcym kraju. Oprócz tego VPN umożliwia także robienie wrażliwych rzeczy, takich jak zakupy lub bankowość online, bez obawy, że ktokolwiek uzyska informacje o karcie kredytowej lub hasło bankowe.

Najlepsze VPN dla Verizon

Aby mieć pewność, że wybierzesz VPN, dokonaliśmy już odpowiednich prac przygotowawczych i opracowaliśmy krótką listę, jeśli usługi, które uznamy za wiarygodne, są ukierunkowane na zapewnienie najlepszej ochrony online. Spójrz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jedynym dostawcą, do którego powinieneś się zwrócić, jeśli szukasz tylko usługi premium. Oparcie się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oznacza, że ​​nie powinieneś się martwić, że jakikolwiek organ regulacyjny danych rości sobie prawo do twoich danych, a dzięki surowym zasadom zerowego logowania, usługa nie będzie szperać wokoło, aby dowiedzieć się, co jesteś online Bezpieczeństwo ExpressVPN jest również na najwyższym poziomie, ponieważ usługa oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES zależne od OpenVPN.

ExpressVPN jest również jednym z niewielu dostawców oferujących tunelowanie dzielone jako jedną z jego funkcji. Dzięki temu możesz wybrać, jaki ruch chcesz chronić przez usługę VPN, a jakiego nie. Usługa ma sieć około 2000 serwerów w około 148 lokalizacjach, a także pozwala na rozszerzenia przeglądarki dla użytkowników korzystających z przeglądarek Safari, Chrome lub Firefox. Pakiet ma szansę na jednoczesne podłączenie do 3 urządzeń, a także szereg ukrytych serwerów dla użytkowników, którzy nie chcą, aby ich działania związane z przeglądaniem były wykrywane w krajach o wysokim poziomie cenzury. Ta usługa ma o wiele więcej do zaoferowania i możesz dowiedzieć się o niej wszystkiego, przeglądając naszą recenzję ExpressVPN.

2. BulletVPN

Bezpośrednio z Estonii jest kolejnym dostawcą, który zapewni najlepszą jakość usług nawet przy niewielkiej sieci wysokiej jakości serwerów. BulletVPN oferuje wszechstronną usługę VPN, z aplikacjami dostępnymi dla użytkowników korzystających z Apple TV, Smart TV, Xbox One, Xbox 360, PS3 lub PS4 do łączenia się z Internetem. Usługa umożliwia także abonentom korzystanie z różnych protokołów, takich jak OpenVPN, PPTP, L2TP i oba IKEv1 & 2 odpowiednio dla Windows i iOS.

Subskrypcja za pomocą BulletVPN zapewni Ci również ich usługę proxy Smart DNS, która tuneluje żądania sieciowe znacznie szybciej niż podczas korzystania z VPN. Usługa pozwala również na torrentowanie, ponieważ ma serwery dedykowane do ruchu P2P, a dzięki możliwości ochrony do 3 jednoczesnych urządzeń, BulletVPN oferuje możliwość zabezpieczenia wszystkich urządzeń, gdy jesteś online. Jego klient VPN jest również dość łatwy w obsłudze i nawigacji, dzięki czemu jest odpowiedni dla użytkowników VPN po raz pierwszy. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści z subskrypcji BulletVPN, zapoznaj się z naszą szczegółową recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

Tucked na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest dostawcą, który może łączyć się z witrynami w ponad 62 różnych krajach, dzięki ponad 4000 serwerów w swojej sieci. NordVPN jest szanowany przez swoich konkurentów za posiadanie tak szerokiego zasięgu, i wykorzystuje to w pełni, oferując funkcje, które tylko on może. Jedną z tych specjalnych funkcji jest podwójna usługa VPN, która pozwala użytkownikom kierować ruch przez dwa serwery zamiast jednego, a to w połączeniu z opcją wyboru serwera, z którym chcesz się połączyć w oparciu o twoją pracę online, czyni go jednym z najbardziej skoncentrowanych na bezpieczeństwie dostawcy na rynku.

NordVPN zapewnia również, że użytkownicy mogą podłączyć do 6 jednoczesnych urządzeń do swoich usług, i zapewnia zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i nieograniczone połączenia z serwerem wszystkim swoim abonentom. Usługa jest również kompatybilna z Torem, co pomaga zwiększyć poziom anonimowości w Internecie. Obejmuje to również niezawodny przełącznik zabijania Internetu, funkcję CyberSec do blokowania złych reklam i niebezpiecznych złośliwych programów oraz usługę proxy SmartPlay, która pozwala obejść wszelkie ograniczenia ze strony blokowanych geograficznie. Jeśli nadal jesteś ciekawy, co oferuje ta usługa najwyższego poziomu, skorzystaj z naszej szczegółowej recenzji NordVPN.

Podsumowanie na temat najlepszej sieci VPN dla Verizon

Verizon, podobnie jak inne popularne usługi sieciowe w USA, znane są z wprowadzania środków mających na celu kontrolowanie sposobu, w jaki ich abonenci korzystają z Internetu. Możesz uciec od ich kontroli, rejestrując się w wiarygodnej usłudze VPN, takiej jak ExpressVPN, BulletVPN lub NordVPN. Zarejestrowanie się u któregokolwiek z tych dostawców oznacza odzyskanie pełnej wolności w Internecie i kontrolę nad bezpieczeństwem w Internecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map