Najlepsza sieć VPN dla Vodafone

Voice Data Fone, Vodafone. Właśnie o tym myśleli założyciele Ernest Harrington i Gerry Whent, kiedy zastanawiali się, jak nazwać swój dział mobilnego radia, który wywodzi się z macierzystej firmy elektronicznej, Racal Limited. Obaj poprowadzili i poprowadzili Vodafone, gdy stał się jednym z najlepszych dostawców telefonii komórkowej na świecie, a ich sukces spowodował, że rozszerzyli swoją działalność o różne inne stroje w różnych krajach. Jako jeden z pionierskich dostawców sieci telefonii komórkowej, Vodafone oferuje wszystkie usługi, które byłyby potrzebne, aby w pełni korzystać z urządzenia, w tym również cały pakiet dostępu do Internetu.


Najlepsza sieć VPN dla Vodafone

Najlepsza sieć VPN dla Vodafone

Najlepsze podsumowanie Vodafone VPN

Jeśli wiesz już, co VPN przynosi do tabeli i nie chcesz przejść przez całą poniższą recenzję, podsumowaliśmy tutaj najlepsze VPN dla Vodafone:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. BulletVPN
 5. VyprVPN

Strony blokujące Vodafone?

Vodafone oferuje pakiety, które pozwalają konsumentom zalogować się do Internetu, chociaż ich zasady użytkowania były w ostatnich latach kilkakrotnie analizowane. Na przykład w 2014 r. Stwierdzono, że Vodafone zablokował dostęp do strony Chaos Computer Club, prawdopodobnie dlatego, że był to największy związek hakerów komputerowych w Europie. Członkowie stowarzyszenia wyszli, by wyrazić swoją frustrację, stwierdzając, że większość struktur poddanych cenzurze przeciwko szkodliwym stronom w Internecie będzie zawsze niewłaściwie wykorzystywana do motywów politycznych. Zdarzały się nawet przypadki, gdy klienci zgłaszali, że nie mogą uzyskać dostępu do niektórych witryn po przejściu przez ich urządzenia automatycznej aktualizacji zabezpieczeń.

Są to wszystkie sytuacje, które byłyby dość nieprzyjemne, gdybyś znalazł się w środku, głównie dlatego, że nie możesz nawet przewidzieć, kiedy dokładnie połączenie może zostać narzucone. Jako klient, który przyzwyczaił się już do usługi Vodafone, szukanie innego, mniej restrykcyjnego dostawcy usług telefonii komórkowej, z którym najprawdopodobniej się zarejestrujesz, nie będzie najważniejsze. Jest tylko jeden pewny sposób, aby zapobiec nagłemu zablokowaniu strony internetowej i nieuregulowanej cenzurze internetowej przez twojego dostawcę, a byłoby to poprzez użycie najlepszej usługi VPN.

Korzystanie z VPN w sieci Vodafone

Konfiguracja VPN w telefonie lub urządzeniu mobilnym z obsługą sieci nie jest tak techniczna, jak mogłoby się początkowo wydawać. Będziesz po prostu konfigurować usługę, która zapewnia nieograniczony dostęp do stron internetowych poprzez przekierowywanie ruchu na ich zaszyfrowane zdalne serwery. W ten sposób Twoje połączenie zostanie zabezpieczone i ukryte, co oznacza, że ​​będziesz mógł surfować po Internecie anonimowo bez wiedzy o tym, co zamierzasz. Twój dostawca usług internetowych lub, w tym przypadku, operator komórkowy pozostanie w ciemności na temat tego, co robisz online, więc nie będą mogli nałożyć żadnych ograniczeń na twoje korzystanie.

Rejestracja w usłudze VPN oznacza również uzyskanie dostępu do witryn z ograniczeniami geograficznymi, do których być może wcześniej nie miałeś dostępu. Jeśli nie znasz takich witryn, witryny z ograniczeniami geograficznymi są typem, który zapewnia dostęp na podstawie Twojej lokalizacji. Po ustanowieniu połączenia ze zdalnym serwerem Twój adres IP zmienia się z tego, który pokazuje, gdzie dokładnie się znajdujesz, na ten, który odzwierciedla lokalizację serwera, z którym jesteś podłączony.

Podejmując decyzję, którą usługę VPN subskrybować, możesz mieć ochotę zarejestrować się u tych bezpłatnych dostawców, jesteśmy pewni, że trafiłeś online. Chcielibyśmy przestrzec Cię przed korzystaniem z darmowych sieci VPN, ponieważ są oni znani z monitorowania, przechowywania i sprzedaży Twojej historii przeglądania innym nabywcom. Zamiast zwracać się do dostawców, którzy cię nie obciążą, ale spowodują mnóstwo frustracji, rozważ zarejestrowanie się w usługach, które będą oferować świetny stosunek jakości do ceny, i zawsze będą gotowi do obsługi każdego z problemów.

Najlepsze VPN dla Vodafone

Przygotowaliśmy już grunt pod najlepsze możliwe usługi, które powinieneś subskrybować, a także zamieściliśmy krótki przegląd każdej z nich, aby pomóc ci dokonać świadomego wyboru. Spójrz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z dostawców, którego powinieneś zasubskrybować, jeśli szukasz najlepszej w swojej klasie ochrony i najwyżej ocenianej obsługi klienta. Ten dostawca obiecuje zapewnić bezpieczeństwo klasy wojskowej dzięki uprzejmości 256-bitowego szyfrowania AES OpenVPN. Poprzez ponad 2000 serwerów subskrybenci mają zagwarantowany dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Cokolwiek zdecydują się uzyskać dostęp, pozostaje im znane tylko dlatego, że ExpressVPN ma ścisłe zasady zerowego logowania, które są dobrze utrzymane. Ich aplikacje VPN są również zaprojektowane z myślą o pierwszym użytkownikach, a usługa zapewnia wersje kompatybilne z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows, iOS lub Android. Jeśli masz wiele urządzeń, które wszystkie działają na różnych programach, ExpressVPN pozwala chronić je wszystkie, ponieważ jeden użytkownik jest uprawniony do 3 jednoczesnych połączeń. ExpressVPN umożliwia także uruchamianie ich usług nawet w najbardziej ograniczonych regionach Internetu dzięki ich serwerom Stealth. Te specjalne grupy serwerów umożliwiają surfowanie po sieci VPN bez wykrycia i przechodzenie przez wszelkie zapory ogniowe skonfigurowane tak, aby odmawiać użytkownikom dostępu do niektórych witryn i kanałów. Możesz dowiedzieć się o wiele więcej o ExpressVPN i ich ofercie dzięki naszej szczegółowej analizie, lub możesz również zapisać się na 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby przetestować rzeczy z pierwszej ręki.

2. NordVPN

NordVPN jest szczególnie znany z szerokiej gamy funkcji, które dość dobrze zwiększają jego zdolność do zabezpieczenia połączenia. Ta usługa ma ponad 4000 serwerów, co stanowi zdecydowanie więcej niż to, co udało nam się znaleźć u innych dostawców. Taka ekspansywna sieć gwarantuje, że nie znajdziesz żadnych barier podczas próby połączenia się z żadną ze zdalnych stron internetowych, a także pozwala wybrać konkretne serwery, których chcesz używać, w zależności od tego, co zamierzasz online . Usługa hojnie umożliwia abonentom podłączenie do 6 jednoczesnych urządzeń, z których wszystkie pozwolą na nieograniczone przełączanie serwerów. Usługa oferuje również usługę podwójnego szyfrowania, w której ruch będzie zabezpieczony i przesyłany przez dwa serwery zamiast jednego. Dodatkowe funkcje NordVPN obejmują przełącznik Kill Internet, który automatycznie wyłącza połączenie internetowe w przypadku naruszenia bezpieczeństwa usługi VPN. Wygodna baza NordVPN w Panamie oznacza, że ​​nie będą rejestrować ani nawet udostępniać Twojej historii przeglądania żadnemu organowi nadzorującemu dane, ponieważ region nie znajduje się w żadnej z ich jurysdykcji. Przygotowaliśmy szczegółową recenzję NordVPN, przez którą możesz przejść, aby dowiedzieć się więcej o NordVPN, lub jeszcze lepiej, możesz zapisać się na ich 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

3. IPVanish

IPVanish obiecuje, że ich służba pomoże ci dokładnie to zrobić; uczyń swój IPVanish. Oferty usług oferują 40 000 adresów IP dla użytkowników do wyboru, a także otwarcie wspierają udostępnianie plików peer to peer. Ten dostawca z Florydy jest również jednym z nielicznych, którzy nie muszą dzierżawić serwerów od innych podmiotów zewnętrznych, ponieważ są właścicielami wszystkich ponad 1500 serwerów, które można znaleźć w ich sieci. Daje to im znaczną przewagę nad innymi dostawcami, ponieważ ich użytkownicy mają bezpośredni link do serwerów, z których chcą korzystać, a to przekłada się na większą prędkość przeglądania. To jest faktyczny powód, dla którego gracze online wolą swoje usługi; ich prawdopodobieństwo wystąpienia jakichkolwiek opóźnień podczas gry jest znacznie mniejsze. IPVanish pozwala również na zarejestrowanie największej liczby wielu połączeń dzięki obsłudze do 10 jednocześnie podłączonych urządzeń. Te urządzenia nie muszą nawet działać na tej samej platformie, aby były obsługiwane; aplikacja IPVanish VPN jest dostępna w wersjach, które można uruchomić na urządzeniach z Androidem, iOS lub Windows. Alternatywnie możesz również zainstalować go bezpośrednio na routerze, a istnieje oprogramowanie IPVanish zaprojektowane specjalnie do takich ręcznych instalacji. W tym krótkim zarysie omówiliśmy trochę o IPVanish, ale aby dowiedzieć się więcej o usłudze, zalecamy przejrzenie naszej szczegółowej recenzji IPVanish. Mają także bezpłatny 7-dniowy okres próbny z gwarancją zwrotu pieniędzy dla wszystkich zainteresowanych.

Wind Up On The Best VPN for Vodafone

Podobnie jak większość znanych sieci, Vodafone próbuje odfiltrować nieodpowiednie treści z Internetu, aby chronić młodszych subskrybentów, ale czasami ich metody wymykają się spod kontroli i ostatecznie blokują normalne witryny, do których użytkownicy są już przyzwyczajeni. Ponieważ trudno jest wiedzieć, kiedy to się zdarzy, najlepiej zarejestrować się w usłudze VPN, aby pozostać w zasięgu. ExpressVPN, NordVPN i IPVanish to świetni dostawcy na początek, a my gwarantujemy, że są jednymi z najlepszych sieci VPN dla Vodafone.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map