Najlepsza sieć VPN dla Vudu

Od skromnych początków jako producenta dekoderów Vudu był w stanie przyciągnąć uwagę jednej z największych sieci supermarketów detalicznych na świecie i stał się jedną z najpopularniejszych usług strumieniowych w Internecie. Od tego czasu usługa przesyłania strumieniowego dodała do swojej biblioteki wiele treści. W 2015 roku zgromadzono w niej ponad 18 000 filmów i ponad 5000 programów telewizyjnych w katalogu.


Najlepsza sieć VPN dla Vudu

Najlepsza sieć VPN dla Vudu

Co wyróżnia Vudu??

Pomimo tego, że należy do setek innych serwisów streamingowych, które można znaleźć w sieci, Vudu wciąż ma coś, co odróżnia go od większości innych usług online. Vudu nie pobiera miesięcznej opłaty za przesyłanie strumieniowe treści ze swojej biblioteki. Zamiast tego proszą widzów o płacenie tylko za to, co chcą oglądać. Pozwalają „wypożyczyć” ich filmy za niewielką opłatą. Opłaty wynoszą około 1,99 USD za standardową rozdzielczość i 2,99 USD za wyświetlanie w jakości HD. Ponadto, ponieważ są własnością Walmart, użytkownicy mogą zdecydować o dodaniu cyfrowych kopii filmów przechowywanych przez giganta handlu detalicznego do konta Vudu i kontynuować przesyłanie strumieniowe stamtąd.

Czy Vudu jest dostępne poza USA?

Jest jedna rzecz, z której prawdopodobnie nie będziesz zadowolony, szczególnie jeśli polubiłeś tę usługę, a także zawsze podróżujesz. Usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Oznacza to, że będziesz miał wiele trudności, zwłaszcza podczas podróży poza oba kraje, ponieważ za każdym razem, gdy będziesz próbował uzyskać dostęp do platformy, pojawi się komunikat o błędzie. Wynika to z faktu, że usługa przesyłania strumieniowego wprowadziła blokady geograficzne, aby odmawiać użytkownikom dostępu, jeśli mają siedzibę poza preferowanym terytorium.

Korzystanie z VPN do przesyłania strumieniowego Vudu poza USA

Może to być koniec drogi dla niektórych użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do usługi podczas podróży zagranicznej, ale niekoniecznie, jeśli wiesz o VPN. Wirtualne sieci prywatne działają poprzez przekierowywanie ruchu pochodzącego z korzystania z Internetu na prywatne serwery w wielu innych częściach świata. Odbywa się to w celu obejścia ograniczeń, które mogły zostać wprowadzone przez Twojego dostawcę usług internetowych lub usługę internetową, do której próbujesz uzyskać dostęp.

Praca za tym wszystkim również nie jest trudna do zrozumienia. Po zasubskrybowaniu usługi VPN i połączeniu się z serwerem znajdującym się w tej samej lokalizacji co witryna, do której chcesz uzyskać dostęp, Twój adres IP zostanie przełączony na adres należący do serwera. Po wykonaniu tej czynności możesz oszukać dowolną witrynę lub kanał z blokadą geograficzną, którym jesteś użytkownikiem lokalnym, i uzyskać dostęp do ich usług tak, jak zrobiłby to zwykły użytkownik. Właśnie w ten sposób uzyskasz dostęp do Vudu z zagranicy, jeśli subskrybujesz usługę VPN.

Korzystanie z VPN pozwala również na dostęp do innych usług ograniczonych geograficznie w ten sam sposób, jednocześnie zapewniając, że wszystko, co robisz online, pozostaje prywatne i ukryte nawet przed twoim dostawcą usług internetowych. Odbywa się to za pomocą szyfrowania i pomaga obejść wszelkie środki, które dostawca usług internetowych mógł zastosować, aby spróbować zarządzać połączeniem. Korzystanie z VPN zapewnia również bezpieczeństwo, gdy robisz wrażliwe rzeczy w Internecie, takie jak bankowość lub zakupy, ponieważ zapewnia warstwę bezpieczeństwa, której musisz być pewien, że żaden haker nie może uzyskać twoich danych bankowych.

Streaming Vudu poza USA przez VPN

Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że usługa VPN wybrana dla Vudu stanie się taką, która ma takie funkcje, które świetnie nadają się do przesyłania strumieniowego. Wystarczy wykonać następujące kroki, aby obejrzeć Vudu z dowolnego miejsca na świecie:

 1. Zarejestruj się za pomocą usługi VPN premium z powyższej listy.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android, iOS lub FireStick.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu swojego konta VPN.
 4. Z poziomu aplikacji połącz się z amerykańskim serwerem VPN.
 5. Możesz teraz uzyskać dostęp do Vudu z Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii lub dowolnego innego kraju za granicą.

Najlepsze VPN dla Vudu

Nie ma zbyt wielu usług spełniających te kryteria, więc aby pomóc Ci w ich rozwiązywaniu, przygotowaliśmy listę najlepszych sieci VPN, których możesz użyć do przesyłania strumieniowego Vudu spoza USA. Spójrz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN cieszy się doskonałą reputacją, ponieważ zawsze zapewnia pierwszeństwo klientowi i nigdy nie rezygnuje z jakości świadczonych usług. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych dostawca działa już od około dekady, co pozwoliło im rozwinąć się do ponad 2000 serwerów. Usługa opiera swoje 256-bitowe szyfrowanie AES na protokole OpenVPN, ale obsługuje również użytkowników, którzy wolą L2TP, PPTP, IKEv1 lub IKEv2 w zależności od urządzenia.

ExpressVPN doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego, ponieważ ma superszybkie serwery, a także klienta, który wybiera najlepsze ustawienia do użycia, abyś nie musiał zbyt wiele majstrować. Usługa ma również zdolność do 3 jednoczesnych połączeń i ma zestaw ukrytych serwerów, na których możesz polegać, jeśli chcesz łączyć się z witrynami w regionach, w których istnieje duża cenzura online. Użytkownicy ExpressVPN mogą cieszyć się nieograniczoną przepustowością i nieograniczonym przełączaniem serwerów i obiecuje się, że żaden z ich ruchu nie zostanie zarejestrowany dzięki polityce zerowego logowania. Aby zobaczyć, co jeszcze usługa oferuje subskrybentom, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN to kolejny dostawca, któremu możesz zaufać, aby zachować bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu, szczególnie ze względu na jego dobrze zbudowaną strukturę bezpieczeństwa. Ta usługa jest świetna, szczególnie dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu na przesyłaniu strumieniowym, ponieważ mają pewność, że ładowanie i buforowanie nie zajmie tak długo. BulletVPN ma również klienta VPN, który obsługuje platformy takie jak Windows, Mac, Linux i Android oraz jest obecny na serwerze w ponad 25 krajach.

Nieograniczona prędkość i niezmierzona przepustowość są domyślnie zawarte w pakiecie, a jej siedziba główna w Estonii oznacza, że ​​dostawca nie jest związany żadnymi regułami przechowywania danych. Podobnie jak ExpressVPN, usługa umożliwia także do 3 wielu połączeń i jest wyposażona w usługę Smart DNS dla użytkowników, którzy naprawdę chcą uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi. Użytkownicy będą również mogli wykonywać nieograniczoną liczbę przełączeń serwerów i wybierać spośród PPTP, L2TP, TCP, UDP lub OpenVPN jako preferowany protokół VPN. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, takich jak koszt subskrypcji i dostępnych pakietów, spróbuj przeczytać naszą recenzję BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN oferuje jeden z najbardziej funkcjonalnych pakietów w całej branży VPN. Ten zdolny dostawca ma siedzibę w Panamie i ma ponad 4000 dobrze rozproszonych serwerów do swojej nazwy. Wybór NordVPN oznacza bocznicę z usługą, która jest niezawodna i ma wiele narzędzi w swoim zestawie narzędzi, aby zagwarantować twoją ochronę online. Usługa umożliwia także użytkownikom jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń i jest w stanie obsłużyć cały ruch, który pojawiłby się, gdybyś zdecydował się przesyłać strumieniowo z Vudu przez wszystkie 6 dodatków.

NordVPN obsługuje nieprzerwane przesyłanie strumieniowe, a nawet ma serwery przeznaczone do tego konkretnego zastosowania. Usługa również dobrze integruje się z Torem, aby zwiększyć poziom anonimowości w Internecie, i ma dobrze znaną funkcję podwójnej sieci VPN, która kieruje twój ruch przez dwa serwery w celu zwiększenia bezpieczeństwa. NordVPN jest również wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania w Internecie, oprogramowanie Cybersec do usuwania niechcianych reklam i złośliwego oprogramowania, ochrona przed atakiem DDOS oraz usługa SmartPlay, z której można uzyskać dostęp do usług ograniczonych geograficznie. Istnieje bardziej szczegółowy podział tego dostawcy na temat tego dostawcy, z którym możesz zapoznać się w naszym przeglądzie NordVPN.

Podsumowanie na temat najlepszej sieci VPN dla Vudu

Użytkownicy, którzy wolą płacić za to, co oglądają, zamiast rozstawać się z miesięczną subskrypcją, z pewnością polubią Vudu. Jedyny problem, z którym musieliby się obejść, to możliwość korzystania z niego poza USA. Aby mieć pewność, że nie będziesz mieć problemów z Vudu podczas pobytu za granicą, skorzystaj z VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map