Najlepsza sieć VPN dla Wenezueli

Kraje o ograniczonym dostępie do Internetu mogą prowadzić do frustrujących doświadczeń online. Wenezuela stała się obecnie jednym z nich. W Wenezueli wzrosła cenzura i ograniczenia, co utrudnia mieszkańcom korzystanie z Internetu. Jedynym sposobem Wenezuelczyków na swobodne i wygodniejsze surfowanie po Internecie jest skorzystanie z wirtualnej sieci prywatnej. Połączenie VPN oferuje bezpieczne połączenie, które zapewnia dostęp do pożądanych witryn i treści. Połączenia VPN działają w Wenezueli i innych krajach na całym świecie. W rzeczywistości różne rządy na całym świecie próbują cenzurować komunikację i treści, jednak dzięki VPN można uzyskać dostęp do wszystkich.


Najlepsza sieć VPN dla Wenezueli

Najlepsza sieć VPN dla Wenezueli

Najlepsza VPN Wenezuela

Jeśli nie chcesz przeczytać całej recenzji i już wiesz, co VPN może dla Ciebie zrobić, oto podsumowanie najlepszych sieci VPN dla Wenezueli:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost
 6. VyprVPN

Dlaczego potrzebujesz VPN w Wenezueli??

Prezydent Maduro, prezydent Wenezueli wydał oficjalne rozkaz noszący numer 2489, co szczególnie upoważniało policję internetową i filtrowanie treści. Okoliczności związane z cenzurą Internetu osiągnęły punkt, w którym zablokowano 42 strony internetowe. Rząd Wenezueli, zaatakowany przez protesty w całym kraju, wydaje się mieć większe ograniczenia cenzury internetowej. El Nacional i El Pitazo to przykłady zakazanych serwisów informacyjnych. Państwowy ISP CANTV zablokował nawet dostęp do sieci Tor. Wielu dostawców usług internetowych monitoruje witryny odwiedzane w Wenezueli w celu przekazywania powiązanych produktów i usług. VPN może zapewnić Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz w trybie online. Pozwoli to również wirtualnie opuścić Wenezuelę i uzyskać dostęp do zablokowanych stron internetowych.

Najlepsza sieć VPN dla Wenezueli

VPN pozwoli ci uniknąć wenezuelskiej cenzury i uzyskać dostęp do stron internetowych, które są zablokowane w tym kraju. Ponadto możesz chronić swoją prywatność w Internecie, aby nikt nie wiedział, co robisz online. Możesz także łączyć się z innymi krajami z całego świata, aby uzyskać zabawną treść. Oto niektóre z najlepszych dostawców usług VPN, z których można korzystać w Wenezueli.

ExpressVPN

Jeśli jesteś w Wenezueli i chcesz uniknąć cenzury w celu uzyskania dostępu do usług poza krajem, najlepszym sposobem na to jest zasubskrybowanie usługodawcy wielu lokalnych punktów połączeń. ExpressVPN jest jednym z niewielu dostawców usług VPN, którzy faktycznie ma serwery VPN w Wenezueli. Oferują również ogromną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli chcesz najpierw wypróbować usługę w Wenezueli, a ci się to nie podoba, możesz odzyskać swoje pieniądze. Oprogramowanie TExpressVPN jest kompatybilne ze wszystkimi typami urządzeń, w tym Windows, Mac, Android i Apple. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach, które ma do zaoferowania ExpressVPN, zapoznaj się z naszą Przegląd ExpressVPN.

Wystarczy wykonać następujące kroki, aby uzyskać wenezuelski adres IP za granicą:

 1. Zarejestruj się za pomocą ExpressVPN.
 2. Pobierz aplikację ExpressVPN na komputer PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu swojego konta ExpressVPN.
 4. Wybierz „Wybierz lokalizację”.
 5. Kliknij „Wszystkie” -> „Ameryki” -> “Wenezuela”.
  Jak połączyć się z serwerem VPN w Wenezueli

  Jak połączyć się z serwerem VPN w Wenezueli

 6. Poczekaj na ustanowienie połączenia VPN.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby przeglądać sieć tak, jakbyś był w Wenezueli. Sam proces umożliwia dostęp do witryn i aplikacji, które normalnie nie byłyby dostępne poza Wenezuelą.

BulletVPN

BulletVPN jest usługodawcą, z którego możesz korzystać w Wenezueli, aby bezpiecznie odwiedzać Internet. Dostawca jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, w tym z komputerem PC, Mac, Androidem, iPhone’em, iPadem lub Firestick. Ten dostawca oferuje użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz funkcję proxy Smart DNS. Aby dowiedzieć się więcej o BulletVPN, sprawdź to przejrzeć.

NordVPN

NordVPN zasługuje na to, aby znaleźć się wśród innych sieci VPN, ponieważ oferuje dwie metody szyfrowania. Ten usługodawca szyfruje Twoje dane dwukrotnie! Obsługuje setki nowych serwerów dodanych na całym świecie. Prędkości NordVPN są szybkie w całej sieci serwerów. Zawiera wspaniałe nowe funkcje (CyberSec i blokowanie reklam). NordVPN może być jedną z najlepszych wartości w branży VPN. A dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy możesz wypróbować VPN bez ryzyka przez 30 dni. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego usługodawcy, sprawdź nasze Recenzja NordVPN. 

IPVanish

IPVanish jest prawdopodobnie jedną z najszybszych usług VPN na rynku. Kiedy łączysz się z Wenezueli, szybkość jest kluczowa. Wszystkie lokalizacje serwerów IPVanish pozwolą ci ominąć lokalne ograniczenia w Wenezueli. Oprogramowanie i aplikacje IPVanish są naprawdę łatwe w użyciu i pomogą Ci szybko połączyć się bez żadnych trudności technicznych. Istnieje również 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która pozwoli Ci przetestować usługę przed jej zatwierdzeniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o IPVanish, koniecznie przeczytaj nasz Recenzja IPVanish.

Lista stron internetowych zablokowanych w Wenezueli

Oto lista witryn, do których obywatele Wenezueli nie mają dostępu:

 • elpitazo.com
 • elpitazo.info
 • elpitazo.ml
 • el-nacional.com
 • infobae.com
 • maduradas.com
 • minuto30.com
 • noticiaaldia.com
 • noticias.com
 • ntn24.com
 • armando.info
 • dolartoday.com
 • dollar.nu
 • dollarparalelovenezuela.com
 • eldolarparalelo.info
 • aguacthingde1.blogspot.com
 • liberal-venezolano.blogspot.com
 • tucadivi.com
 • ovario2.com
 • vdebate.blogspot.com
 • content.zello.com

Najlepsza sieć VPN dla Wenezueli – podsumowanie

U wszystkich tych czterech dostawców można znaleźć odpowiednie opcje dla Wenezueli. Teraz wystarczy wybrać jedną z czterech powyższych opcji i cieszyć się korzystaniem z VPN w Wenezueli, niezależnie od tego, czy mieszkasz, czy podróżujesz po kraju i planujesz spędzić tam tylko krótki czas. Daj nam znać, którą sieć VPN subskrybujesz w Wenezueli w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map