Najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń

Liczba urządzeń, za pomocą których użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich kont, stale rośnie, o wiele bardziej decydując się na otwarcie wielu kont na prawie wszystkich urządzeniach. W rezultacie wirtualni przestępcy stają się znacznie łatwiejsi do zalogowania się na jednym z urządzeń używanych do nawiązania połączenia i uzyskania dostępu do prawie wszystkich kont jednej konkretnej osoby. To tylko zwiększa ryzyko korzystania z punktu publicznego połączenia, w którym niczego niepodejrzewający użytkownicy są jeszcze bardziej podatni na ataki, w których prawdopodobne jest kradzież wiarygodnych informacji, takich jak dane bankowe i hasła do konta. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, Mac, Androida, iOS, Apple TV, Roku, Fire Stick, PS4, Smart TV czy Xbox One, połączenie z VPN ma ogromne zalety. Więc co to jest najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń?


Najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń

Najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń

Potrzeba VPN

Bez wątpienia wiele urządzeń wyposażonych w łączność Wi-Fi sprawia, że ​​wykonywanie wielu czynności online w ruchu jest bardzo wygodne. Ta wygoda ma jednak również wadę, której nie wielu zdaje sobie sprawę. Ponieważ użytkownicy, którzy mają dostęp do tego samego adresu e-mail, mediów społecznościowych, a nawet konta bankowego za pomocą naszych telefonów, laptopów lub tabletów, wiele punktów dostępu, które pozostawiamy otwarte, powoduje bardzo udany atak online, w przypadku gdy ktoś odkryje ich istnienie.

Jednym z niezawodnych sposobów zapewnienia, że ​​jako użytkownik możesz zabezpieczyć swoje połączenie na wielu urządzeniach, jest skorzystanie z usług dostawcy VPN. Usługa VPN działa na zasadzie szyfrowania połączenia, co utrudnia każdemu, w tym dostawcy usług internetowych, sprawdzenie, co dokładnie robisz w trybie online.

Najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń – jak działa sieć VPN

Po subskrybowaniu dostawcy VPN podajesz swój rzeczywisty adres IP w zamian za wirtualny, który łączy Cię ze zdalnym serwerem. W ten sposób możesz połączyć się z dowolnym serwerem, który chcesz, i za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do strony internetowej lub kanału, wydaje się, że masz do niego dostęp z danego kraju.

Korzystanie z VPN zapewnia szeroki zakres korzyści, z których niektóre obejmują:

 • Zwiększona prywatność & bezpieczeństwo: Łączenie się z usługą VPN oznacza, że ​​twój dostęp do Internetu jest szyfrowany i dlatego nie może być przechwycony przez nikogo, włączając twojego dostawcę usług internetowych. Będziesz mógł wykonywać swoją pracę online bez obawy, że ktoś cię podsłuchi.
 • Dostęp do witryn blokowanych geograficznie: wszystkie witryny, do których wcześniej nie mogłeś uzyskać dostępu, będą teraz dostępne dla Ciebie na wszystkich urządzeniach.
 • Aplikacje VPN: łatwe w użyciu aplikacje VPN umożliwiają nawet pierwszym użytkownikom nawigację po dowolnej aplikacji bez poczucia, że ​​nie są pewni, co robić.
 • Zwiększona anonimowość: korzystanie z VPN oznacza również, że możesz uzyskać dostęp do różnych witryn i kanałów bez martwienia się, że będą Cię śledzić.

Najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń

Wybór najlepszej sieci VPN do subskrypcji może czasem być przeszkodą, ponieważ zdarza się, że istnieje wiele różnych takich usług do wyboru, co może ujawnić proste wyszukiwanie online. Aby ograniczyć wyszukiwanie, przeszukaliśmy większość dostawców dostępnych online i dokonaliśmy przeglądu trzech najważniejszych, które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę:

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN ustanawia standardy pod względem tego, czego można oczekiwać od dostawcy usług VPN najwyższej klasy. Ich bezpieczeństwo jest bezkonkurencyjne dzięki obsłudze wszystkich popularnych protokołów VPN, a także 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Ich obsługa koncentruje się na zadowoleniu klientów, a jest to widoczne poprzez jakość odpowiedzi ich obsługi przez e-mail, czat na żywo, a także poprzez sprzedaż biletów. Użytkownicy są zachęcani do rejestracji znajomego, dzięki czemu oboje będą mogli cieszyć się miesiącem korzystania z usługi za darmo. Oprogramowanie dołączone do pakietu pozwala na pracę na różnych platformach, takich jak Windows, iOS i Android. Serwery pozwalają również na nieograniczoną przepustowość, nieograniczone przełączanie serwerów, a także brak ograniczeń danych. Twoja historia przeglądania również nie zostanie zarejestrowana, ponieważ usługa ma ścisłe zasady braku dzienników.

2. IPVanish

IPVanish oferuje również wiele funkcji w ofercie, a także zbiór ponad 40 000 adresów IP dla swoich klientów do wyboru. Szyfrowanie jest również klasy wojskowej, z 256-bitowym AES, a także pełną obsługę wszystkich popularnych protokołów VPN. Usługa obejmuje sieć ponad 500 serwerów obecnych w ponad 60 krajach, a także umożliwia nieograniczone przełączanie serwerów. Usługa zapewnia do 5 jednoczesnych połączeń, dzięki czemu klienci mogą mieć wszystkie urządzenia działające w ramach jednej subskrypcji. IPVanish pozwala jednak swoim klientom wypróbować usługę tylko przez 7 dni, po czym muszą zdecydować, czy zdecydują się na zakup subskrypcji, czy nie..

3. NordVPN

NordVPN jest jednym unikalnym dostawcą w tym sensie, że niewiele innych ma możliwość zapewnienia tego rodzaju funkcji, które wykonują. Doskonałym przykładem może być podwójna funkcja VPN, w której ruch użytkownika jest przesyłany przez dwa oddzielne serwery, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Usługa oferuje również najwyższą przepustowość dla jednoczesnych połączeń, stojąc na wysokim poziomie 6. Ich usługa próbna jest również dość wyjątkowa, ponieważ możesz wypróbować usługę za darmo przez pierwsze 3 dni, a następnie w ramach gwarancji zwrotu pieniędzy przez kolejne 30 Będziesz mieć pewność, że żaden z twoich dzienników nie będzie przechowywany, będziesz mieć również możliwość aktywacji Tora przez VPN. Ponadto NordVPN ma również automatyczny internetowy przełącznik zabójstw, który aktywuje się za każdym razem, gdy Twoje połączenie VPN zostanie zakłócone.

Wind up on the Best VPN for All Devices

Jest rzeczą oczywistą, że najlepsza sieć VPN dla wszystkich urządzeń musi również umożliwiać przyzwoitą liczbę urządzeń jednocześnie. Ponieważ NordVPN ma najwyższy poziom obsługi jednoczesnych połączeń, stanowią one mocny argument dla przekonania użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć wszystkie swoje urządzenia, aby się z nimi zarejestrować. Możesz iść naprzód i to zrobić tutaj. Masz jakieś pytania lub komentarze, którymi chcesz się zająć? Zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map