Najlepsza sieć VPN dla ZEA w 2020 r

Moja pierwsza wizyta w Dubaju była dobra, dopóki nie podłączyłem się do Internetu. Mam na myśli, że jestem gościem i nie mogę nawet zatrzymać rodziców w domu, ponieważ usługi VoIP lubią Skype są zablokowane w tym kraju Za drugim razem przyszedłem przygotowany. Zdobyłem wiarygodną sieć VPN i nie miałem z tym problemu Surowe ograniczenia internetowe ZEA. Jeśli więc planujesz odwiedzić Dubaj w najbliższym czasie, pozwól mi pomóc wybrać VPN do swobodny dostęp do Internetu. Tutaj jest pełny przegląd najlepszych VPN dla ZEA.


Najlepsza VPN dla ZEA w 2017 roku

Najlepsza sieć VPN dla ZEA w 2020 r

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Najlepsza sieć VPN dla ZEA – podsumowano

Tam jest trochę bezpłatne usługi VPN do którego możesz się zwrócić podczas pobytu w ZEA. Jednak takie usługi są bardzo zawodny aw niektórych przypadkach może nawet stanowić zagrożenie dla urządzeń podłączonych do Internetu. Zawsze zalecamy korzystanie z niezawodnych usług VPN z jasną polityką zwrotów, ToS i polityką prywatności. Poniżej znajduje się lista najlepsi dostawcy usług VPN do użytku w ZEA.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • Ekskluzywne 49% zniżki!

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

Co to jest usługa VPN?

VPN (Wirtualnej sieci prywatnej) to forma oprogramowania, która pozwala zabezpieczyć dane osobowe za pomocą szyfrowania. Dzięki temu twój adres IP zostaje ukryty, a ty możesz użyć innego w zależności od tego, skąd chcesz wyglądać, jakbyś przeglądał.

Jak wybrać VPN w ZEA?

Wybór najlepszej sieci VPN dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich może okazać się trudnym zadaniem, biorąc pod uwagę dużą liczbę renomowanych usług VPN na rynku. Niemniej jednak większość z nich ma funkcje, które pozwalają chroń swoje dane od hakerów online, a także ominąć cenzurę internetową.

Dobrym sposobem na rozpoczęcie byłoby zidentyfikowanie jednego dostawcy, który ma dobrze wycenione miesięczne i roczne plany subskrypcji, a także te, które oferują gwarancje zwrotu pieniędzy lub okresy próbne abyś mógł skorzystać z ich usług przed ich zobowiązaniem. Odradzamy wszystkim mieszanie się z jakąkolwiek firmą VPN, która twierdzi, że oferuje swoje usługi za darmo. Będą cię frustrować wadliwe oprogramowanie i naprawdę wolne czasy ładowania.

Wolelibyśmy również skierować Cię w stronę dobrze znanych firm takich jak ExpressVPN, IPVanish, VyprVPN, StrongVPN, HideMyAss i PureVPN pośród innych. Ci goście oferują różnorodne funkcje i opcje cenowe dostosowane do potrzeb każdego, a także oprogramowanie VPN, w którym istnieją wersje zaprojektowane dla każdego systemu operacyjnego. Zainwestowali również dobrze w swoje działy obsługi klienta i pozwalają nieograniczone przełączanie serwerów i przepustowości.

Potrzebujesz VPN ZEA??

Jeśli planujesz długi pobyt w ZEA, to tak. Ich rząd woli obserwować aktywność swoich obywateli w Internecie, i w ten sposób mogą dowiedzieć się, kto co robi. Istnieje bardzo niski poziom prywatności, jeśli taki istnieje.

Utrzymać dostęp do ulubionych filmów, programów telewizyjnych i wydarzeń sportowych na żywo, będziesz musiał zdobądź ZEA VPN. W ten sposób zniesiesz wszystkie ograniczenia nałożone na kanały, do których byłeś przyzwyczajony.

Cenzura online w ZEA

Od 2011 roku, poziom cenzury w Internecie gwałtownie wzrósł z powodów politycznych. Zjednoczone Emiraty Arabskie oznaczyły wiele stron internetowych, które promują treści i zapewniają fora do krytyki politycznej.

„TRA pod kierunkiem rządu wywarła dużą presję na dostawców usług internetowych, aby ograniczali treści przedstawiające pornografię, terroryzm i hazard jako akceptowalną normę. Garść Usługi VoIP, takie jak Skype, serwisy społecznościowe takie jak Facebook i Świergot, a także lista witryn randkowych została ograniczona przez organ. ”

Wszystkie te kwestie mogą powodować bardzo zakłócający pobyt dla emigrantów przybywających z kraju, w którym cenzura treści prawie nie istnieje. Przekonasz się, że wiele kanałów i stron internetowych, do których on / ona jest przyzwyczajony, może zostać zbanowanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a zatem następny najlepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z usług wydajnego dostawcy VPN.

Ponadto ZEA jest znana z tego, że jest bardzo powściągliwa, jeśli chodzi o prywatność jego mieszkańców. Kraj utrzymuje tagi każdego, kto akurat ma adres IP ZEA.

Jak byś się czuł, gdybyś wiedział, że rząd słucha wszystkich twoich połączeń? Nie jesteś sam, pamiętaj o tym. Wszystko, co mówisz lub robisz, jest składane przez rząd. Aby uniknąć tej surowej prawdy, połącz się z VPN i zanonimizuj swoje urządzenie. W ten sposób rząd nie będzie w stanie uzyskać twoich informacji.

Odblokowywanie stron internetowych za pomocą VPN dla ZEA

Zapewni to usługa VPN ZEA ominąć wszystkie ograniczenia geograficzne skonfigurowane przez rząd w zakresie treści internetowych poprzez ukrycie adresu IP i szyfrowanie danych. Ta forma szyfrowania danych odbywa się przy użyciu jednego z wielu szeroko obsługiwanych protokołów tunelowych i zależy to od dostawcy, z którym się subskrybujesz. Najpopularniejsze z nich to SSTP, OpenVPN z TCP i UDP, PPTP, a także L2TP / IPsec z PPTP. W połączeniu z 256-bitowe szyfrowanie i IP hider, pozwala uzyskać dostęp zarówno do lokalnych, jak i zagranicznych usług zastrzeżonych.

Wiele witryn międzynarodowych i usług online zostanie odblokowanych, jeśli korzystasz z usług dostawców działających jako najlepsza VPN dla ZEA; najpopularniejsze z nich to Skype, Whatsapp i Viber. Oczekuj, że uzyskasz dostęp do niektórych usług w Wielkiej Brytanii i USA, które wciąż trudno znaleźć w innych krajach. Zawierają Fox, US Netflix, Hulu. CBS, ABS Family, BBC iPlayer, HBO Go, Spotify, Pandora Radio pośród innych.

Odblokuj możliwość połączeń głosowych z aplikacji czatu

Organ nadzorujący telekomunikację w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma formę cenzury, której często nie widujemy w wielu krajach. Popularne aplikacje czatu, takie jak WhatsApp, Skype, Facetime i Viber nie mogą udostępniać usług VoIP które pozwoliłyby użytkownikom wykonywać bezpłatne połączenia. Na szczęście korzystanie z VPN dla ZEA pozwoli ci na to ominąć to ograniczenie i móc nawiązywać połączenia głosowe. Aby to zrobić, wystarczy połączenie z serwerem VPN z siedzibą w kraju, który nie ogranicza takich połączeń.

Udostępnianie i torrentowanie plików P2P

To samo rozwiązanie stosowane w przypadku usług VoIP dotyczy również użytkowników, którzy chcą przesyłać strumieniowo treści online lub pobierać za pomocą torrentów.

Najlepsza sieć VPN dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Szczegółowa recenzja

Lista naszych najlepszy ZEA VPN usługi obejmują firmy, które gwarantują pełną prywatność online & ułatwić użytkownikom ominąć wszelkie istniejące bariery nałożone przez rząd w celu egzekwowania cenzury. Dowiesz się także o usługach VPN, które oferują bezpłatne okresy próbne i gwarancje zwrotu pieniędzy. Niezależnie od tego, czy pochodzisz z zagranicy USA, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Francja, Indie lub gdziekolwiek indziej, te najlepsze usługi VPN pomogą ci ominąć regionalne ograniczenia i odblokować aplikacje takie jak Skype, Whatsapp, Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych. To powiedziawszy, Oto pełna recenzja najlepszych VPN dla ZEA.

1. ExpressVPN – najlepsza sieć VPN dla ZEA

ExpressVPN na szczycie naszej listy, głównie ze względu na ich łatwe w obsłudze oprogramowanie, świetny zespół obsługi klienta, a przede wszystkim ich poziom podwyższonego bezpieczeństwa. Ich serwery są obecne w ponad 90 krajów, więc nie będziesz mieć problemów z inicjowaniem połączenia zdalnego, ponieważ zawsze będzie ono blisko ciebie, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Ich obsługa klienta jest również bardzo wykwalifikowana, łatwo dostępna i tak jest dostępne 24/7. Jeśli natrafisz na problem podczas zabezpieczania połączenia internetowego podczas próby odblokuj Skype, Netflix, Whatsapp lub BBC podczas pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zawsze możesz wysłać im wiadomość e-mail, uzyskać bilet pomocy przez ich witrynę lub zaangażować ich za pośrednictwem ich usługa czatu na żywo. Biorąc pod uwagę, mogą być nieco droższe w porównaniu do innych dostawców, ale z funkcjami takimi jak Tryb ukrycia, powinieneś przynajmniej rozważyć subskrypcję ich 30-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, i sprawdź, czy chcesz ich usługi.

Plusy

 • 145 lokalizacji serwerów.
 • 30-dniowy okres zwrotu gotówki.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Nieograniczona przepustowość.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Polityka zerowania dziennika.
 • 5 jednoczesnych połączeń.

Cons

 • Nieco drogie.

2. NordVPN

Fakt, że NordVPN ma swoją siedzibę główną z siedzibą w Panamie oznacza, że ​​absolutnie nie ma szans, że jakikolwiek rząd przyjdzie szukać zapisów historii przeglądania swoich użytkowników, ponieważ przepisy dotyczące zatrzymywania danych nie mają wpływu na kraj. Usługa również umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń, co oznacza, że ​​możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie w jednym ZEA. Jego funkcjonalność związana z bezpieczeństwem są najlepszymi dostawcami VPN i większość z nich tak właśnie jest unikalny tylko dla NordVPN.

Weźmy na przykład jego funkcja łączenia łańcuchów VPN w dwóch przeskokach, gdzie jest ruch kierowane między dwoma serwerami zamiast jednego. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa & utrudnia każdemu wytropienie cię. Mają także aktywny polityka braku dzienników, co oznacza, że ​​będziesz mógł przeglądać bez obawy, że Twoja historia zostanie nagrana w dowolnym miejscu.

Plusy

 • Tysiące serwerów w ponad 60 krajach.
 • SmartPlay Smart DNS.
 • CyberSec.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • 6 jednoczesnych połączeń.
 • Polityka zerowego ruchu.
 • Nagradzane wsparcie.
 • 30-dniowa polisa zwrotu gotówki.

Cons

 • Troszkę drogo.
 • Niezawodny, jeśli chodzi o szybkość.

3. IPVanish

IPVanish ma wiernych zwolenników w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, głównie ze względu na ich wysokie prędkości serwera, jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz strumieniowe przesyłanie wiadomości, transmisji na żywo lub wydarzeń sportowych ze swojego ulubionego kanału lub witryny. The wysokie prędkości serwera również przyspiesza pobieranie i pamiętaj, że dzieje się tak pomimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa zapewnianego przez usługę. Oprogramowanie, z którego użytkownicy mogą korzystać, jest na najwyższym poziomie, ponieważ zawiera obsługę wszystkich najczęściej używanych platform, w tym Windows, Mac, iOS, Android i Linux. Ich sieć serwerów jest również imponująca ponad 850 z nich znajduje się w ponad 60 krajach.

Użytkownicy IPVanish są również obiecani, że żadna z ich historii przeglądania nie będzie przechowywana przez usługę, czego przykładem jest ich polityka braku dzienników. Pod względem bezpieczeństwa, IPVanish oferuje PPTP, L2TP i OpenVPN jako wybrane protokoły, wszystko poparte przez 256-bitowe szyfrowanie AES. Jednym z aspektów odróżniających ich od innych dostawców jest to, że oferują tylko 7 dni wolnych użytkowania dla potencjalnych klientów, aby zdecydować, czy jest to usługa, czy nie.

Plusy

 • Ponad 1000 serwerów.
 • Protokoły PPTP, L2TP i OpenVPN.
 • Łączy do 10 urządzeń.
 • Obsługuje systemy Windows, Mac, iOS, Android i Linux.
 • Zero-logs policy.
 • Brak ograniczeń przepustowości.

Cons

 • Nie można odblokować Netflix.
 • 7-dniowa polisa zwrotu gotówki.

Alternatywy VPN – inteligentne proxy DNS

VPN nie są jedynymi narzędziami, które ci pomogą ominąć ograniczenia regionalne. Możesz także użyć Inteligentne serwery proxy DNS aby uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi podczas pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak w przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie szyfruje twojego ruchu nie robi tego ukryj swój adres IP. Wszystko, co robisz online, można łatwo monitorować.

W kraju takim jak ZEA prywatność jest bardzo ważna. Dlatego jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo i prywatność, lepiej zamiast tego użyj VPN. Przyjrzyjmy się, co Smart DNS stawia na stole:

 • W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie ogranicza się do niektórych urządzeń. To może być skonfigurowane dosłownie na każdej platformie. To obejmuje Xbox, Apple TV, Amazon Fire Stick, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku, a nawet Chromecast.
 • Zmień konfigurację DNS raz, a będziesz mógł odblokuj kanały z ograniczeniami geograficznymi za każdym razem, gdy uruchomisz urządzenie. Jednak dostęp do niego zależy od tego, co obsługuje twój dostawca. Dlatego wybierz dostawcę Smart DNS niż dużo odblokowuje, takich jak Unlocator.
 • Od Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP w trakcie możesz cieszyć się ograniczoną zawartością i utrzymuj w pełni funkcjonalne kanały lokalne w tym samym czasie.
 • Smart DNS nie szyfruje twoich danych. Chociaż to nie daje ci bezpieczeństwa potrzebujesz swojego prędkość pozostaje na pełnej pojemności.
 • Korzystanie z usługodawców internetowych w ZEA przejrzyste proxy lub przejęcie DNS, co oznacza, że ​​Smart DNS może nie działać. Bądź ostrożny, Du i Etisalat są do ciebie.

Wybór dobrego dostawcy Smart DNS jest tak samo zniechęcający, jak w przypadku VPN. Kiedy jednak nie ma wielu opcji Unlocator jest w branży. Ta usługa może odblokuj ponad 234 kanały na całym świecie, w tym w amerykańskim Netflix, Hulu, BBC iPlayer i innych. Aby dodać wisienkę na wierzchu, możesz przetestować ich usługę 7 dni bezpłatnie. Skorzystaj z tego i dowiedz się, o co chodzi w tym dostawcy.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla ZEA

Pomimo wysokich poziomów ograniczeń nałożonych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mieszkający i pracujący tam emigranci mają opcję, która pozwala im się dostać patrz, czego chcą, i słuchaj, czego chcą. To jest VPN. Jeśli zostanie poprawnie zainstalowany, użytkownik powinien mieć możliwość ominąć wszystkie ograniczenia konfiguruj i przeglądaj sieć z maksymalną swobodą i prywatnością. Daj mi swoją opinię i podziel się swoimi doświadczeniami z VPN, które ostatecznie wybrałeś w sekcji komentarzy poniżej.

powiązane posty

 • Najlepsza sieć VPN dla CW TV

  Najlepsza sieć VPN dla CW TV

  Brak komentarzy | 6 sierpnia 2018 r

 • Najlepsza sieć VPN z nieograniczoną przepustowością

  Najlepsza sieć VPN z nieograniczoną przepustowością

  Brak komentarzy | 17 sierpnia 2018 r

 • Przegląd Unlocator 2019

  Przegląd Unlocator VPN – czy warto moje pieniądze?

  Brak komentarzy | 11 czerwca 2019 r

 • Najlepsza sieć VPN dla Chin w 2017 r. - Obejdź Great Firewall

  Najlepsza VPN dla Chin – przegląd 2020

  2 komentarze | 10 czerwca 2016 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map