Najlepsza sieć VPN do blokowania reklam

Przeglądanie online ma swój własny udział zagrożeń. Wskaźnik cyberprzestępczości stale rośnie na całym świecie, co oznacza, że ​​coraz więcej przestępców zwraca się teraz do Internetu, aby wykonywać swoją wątpliwą pracę. Rosnąca większość użytkowników korzysta z Internetu w celach rozrywkowych, informacyjnych, zakupowych, a także w swojej karierze, więc nie wiadomo, co się stanie, jeśli nadal będą na nim polegać bez żadnej formy ochrony. Właśnie dlatego tutaj, na thevpn.guru, nalegamy, aby każdy w Internecie wprowadził środki, które zapewnią bezpieczeństwo ruchu przy każdym połączeniu z Internetem. Co byśmy polecili Subskrybowanie najlepszej usługi VPN.


Najlepsza sieć VPN do blokowania reklam

Najlepsza sieć VPN do blokowania reklam

Jak działa reklama online

W przypadku firm i organizacji, które oferują zarówno towary, jak i usługi dla ogółu społeczeństwa, istnieje potrzeba rozpowszechnienia informacji o ich istnieniu, a odbywa się to poprzez reklamę. Może to odbywać się za pośrednictwem mediów, takich jak radio, telewizja lub prasa, ale jednym konkretnym kanałem, który był niewłaściwie wykorzystywany i polegał na atakowaniu niczego nie podejrzewających ofiar, jest reklama internetowa. Reklamy online również występują w wielu kategoriach, a jedną z zalet, które mogą mieć w porównaniu z innymi formami, jest możliwość wyświetlania w bardzo ukierunkowany sposób.

Doświadczone firmy opierają się teraz na informacjach, które otrzymują od swoich klientów, aby zdecydować, na co wydadzą największą część pieniędzy, aby wielokrotnie próbować przekonać się do zakupu swojego produktu lub usługi. Nazywa się to reklamą ukierunkowaną i wiele z nich dzieje się w mediach społecznościowych. Facebook nawet na tym zarabia, ponieważ pozwala na wykorzystanie danych wygenerowanych przez użytkowników w celu wybrania, który z jego użytkowników byłby najbardziej zainteresowany zakupem Twojego produktu na podstawie ich upodobań i zachowań w serwisie społecznościowym.

Chociaż wszystko jest w porządku i eleganckie, istnieje jeszcze jedna nieprzyjemna strona medalu, z którą prawdopodobnie nawiązuje większość długoletnich użytkowników Internetu. Jeśli często robisz zakupy online, możesz natknąć się na reklamę związaną z tym, czego szukałeś, i postanowiłeś ją kliknąć, aby zostać przekierowanym na podejrzaną stronę, na której mógł znajdować się wirus. Jednym z bardziej tragicznych przypadków jest wyświetlenie reklamy oprogramowania i kliknięcie pobierania, myśląc, że dostaniesz to, co było reklamowane, tylko po to, aby je uruchomić i zauważyć, że pliki zaczynają brakować lub maszyna zaczyna zwalniać.

Takie złośliwe reklamy mogą nawet stanowić bramę, przez którą hakerzy zdalnie ustanawiają kontrolę nad komputerem i uzyskują dostęp do bardzo wrażliwych informacji lub kradną je. Jest to sytuacja, w której jesteśmy pewni, że nie chciałbyś być w tym miejscu, a jedynym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa jest subskrypcja dostawcy VPN.

Najlepsza sieć VPN do blokowania reklam

Dostawcy wirtualnych sieci prywatnych dysponują wieloma środkami w celu zaszyfrowania połączenia i ochrony przed podsłuchiwaniem przez dostawcę usług internetowych, ale niewielu z nich ma możliwość blokowania wszystkich niepotrzebnych reklam, które mogą się pojawić. Istnieją pewne sieci VPN, które mają tę funkcję, i na szczęście dla Ciebie już zrobiliśmy podstawy, aby dowiedzieć się, które to są, więc nie musisz. Znajdź poniżej naszą listę najlepszych sieci VPN do blokowania reklam. Należy pamiętać, że ci najlepsi dostawcy usług VPN są sieciami premium VPN. Bezpłatne usługi VPN sprzedają dane swoich użytkowników stronom trzecim. Dlatego nie możemy zalecać korzystania z darmowej sieci VPN, jeśli chodzi o blokowanie reklam.

1. ExpressVPN

ExpressVPN znajduje się na szczycie naszej listy jako najlepszy do blokowania reklam, ponieważ dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES i poleganiu na OpenVPN usługa jest łatwo zbudowana w celu powstrzymania wszelkiego rodzaju złośliwych wyskakujących okienek, które mogłyby zakłócić przeglądanie. Szyfrowanie oferowane przez dostawcę oznacza, że ​​twoje połączenie jest anonimowe, a zatem odwiedzana witryna nie będzie w stanie śledzić ani gromadzić informacji o historii przeglądania, aby wiedzieć, jakie reklamy mogą Ci pomóc.

Usługa umożliwia również jednoczesne połączenia maksymalnie 3 urządzeń, a jej lokalizacja na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oznacza, że ​​żaden organ regulacji danych nie jest wystarczająco blisko, aby egzekwować wszelkie zasady, które zmusiłyby ich do rejestrowania, przechowywania lub przesyłania danych użytkownika. To z powodu tej dogodnej lokalizacji firma ma renomowaną politykę zerowych dzienników. W ramach 2000 serwerów ExpressVPN istnieją takie, które obsługują i są idealne dla użytkowników, którzy chcą torrentować, a także grupa serwerów ukrytych, z których mogą korzystać ci, którzy chcą korzystać z VPN bez wykrycia. ExpressVPN należy również do dostawców, którzy mają najlepsze zespoły obsługi klienta, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie polegać na nich nawet jako pierwszy użytkownik VPN. Jest wiele innych rzeczy, których powinieneś dowiedzieć się o ExpressVPN, i możesz to zrobić, przechodząc przez naszą recenzję ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN znajduje się również na tej liście dzięki uprzejmości umożliwiającej przejście do witryn z ograniczeniami geograficznymi, co pomaga w mieszaniu się z rzeczywistą lokalizacją i utrudnia wyświetlanie reklam wyświetlanych na ekranie. Usługa ma siedzibę w Estonii, dzięki czemu jest oddalona o milę od władz, które próbują uzyskać dane użytkownika. Pozwala to również na oferowanie niezawodnej polityki zerowych dzienników i gwarantuje, że wszystkie dane przesyłane przez użytkownika, który chciałby podłączyć do 3 jednoczesnych urządzeń, pozostaną niezalogowane.

BulletVPN chroni aktywność online swoich subskrybentów poprzez 256-bitowe szyfrowanie AES, a także udostępnia opcje protokołu VPN, takie jak OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 i L2TP / IPSec. Jeśli chodzi o obsługę klienta, BulletVPN utrzymuje, że użytkownicy mogą poprosić o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych lub poczty e-mail, ale najlepiej to zrobić po sprawdzeniu w sekcji FAQ witryny, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. BulletVPN zapewnia również, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do usługi bez względu na platformę, na której pracują, ponieważ ich aplikacje są dostępne w wersjach obsługujących iOS, Android, Windows i Mac OS. Usługa ma jeszcze wiele do zaoferowania, których nie wymieniliśmy w tym krótkim przeglądzie, ale dowiesz się wszystkiego o tym, przeglądając naszą recenzję BulletVPN.

3. NordVPN

Ta lista nie byłaby sprawiedliwa, gdybyśmy nie wspomnieli o NordVPN i jego funkcji CyberSec, która została zaprojektowana wyłącznie w celu blokowania wszelkich wyskakujących reklam, reklam odtwarzanych automatycznie i szkodliwych stron internetowych, abyś mógł cieszyć się płynnym przeglądaniem doświadczenie. Usługa chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem, zapobiega udziałowi w atakach DDoS i pomaga ograniczyć zużycie danych. Pokazuje to wspólny wysiłek NordVPN, aby skoncentrować się na tym, co robisz w Internecie, i zapobiegać wszelkim szkodliwym zagrożeniom, które mogą wykoleić Cię od tego, co robisz.

Usługa kładzie również duży nacisk na twoje bezpieczeństwo online, oferując takie usługi, jak DoubleVPN, gdzie Twój ruch jest kierowany przez więcej niż jeden serwer, i integruje się z Torem, abyś był całkowicie anonimowy w Internecie. Pakiet serwisowy jest również wyposażony w przełącznik zabijania Internetu, możliwość wyboru serwera, z którym chcesz się połączyć, na podstawie tego, co robisz, oraz pełne wsparcie dla użytkowników, którzy chcą torrentować. NordVPN podjął również dodatkowe środki, aby zapewnić, że jego klient VPN może działać na różnych platformach, takich jak iOS, Windows, Mac OS i Android; nie pozostawiając nikogo w tyle w poszukiwaniu bezpieczeństwa online. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach NordVPN, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Najlepsze sieci VPN do blokowania reklam – ostatnie słowo

W tej recenzji przyjrzeliśmy się usługom, które mają funkcje ukierunkowane na blokowanie reklam, oraz takim, które są zbudowane wystarczająco dobrze, aby domyślnie blokować reklamy. Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z oferowanego poziomu ochrony, możesz rozważyć poszukiwanie najlepszej usługi blokowania reklam. W takim przypadku zalecamy rozpoczęcie tutaj. W przeciwnym razie chętnie odpowiemy na pytania lub komentarze w poniższej sekcji, na które chętnie odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map