Najlepsza sieć VPN do gier – recenzja 2020

Co to jest najlepsza VPN do grania w 2020 roku? Gry takie jak Overwatch, Diablo 3, FIFA, Call of Duty, Counter Strike, Battlefield, World of Warcraft, PUBG, Fortnite, Starcraft II, Destiny, i League of Legends szturmem podbiła społeczność graczy online. Z drugiej strony korzyści płynące z korzystania z VPN stają się coraz bardziej znane. Hardcore PC, PS4, i Xbox One fanatycy zwracają również uwagę na to, co ta wschodząca technologia może dla nich zrobić.


Zalety VPN obejmują lepszą prędkość, opóźnienia i zmniejszone opóźnienie. Błędne przekonanie jest takie, że większość ludzi oczekuje, że korzystanie z VPN spowolni ich połączenie z powodu enkapsulacji i szyfrowania każdego pakietu danych. To przekonanie jest nieco prawdziwe; ale z drugiej strony w dużym stopniu zależy to od tego, który dostawca usług VPN zdecydujesz się subskrybować. Rzućmy okiem na najlepsze VPN dla graczy Battle.net, Blizzard, Steam, PSN, XBox Gold i innych platform od 2020 roku w recenzji poniżej.

Najlepszy przegląd gier VPN 2017

Najlepsza sieć VPN do gier w 2020 r

Najlepsza sieć VPN do gier w 2020 r. – Podsumowanie

Najlepsza sieć VPN do gier to:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Oto najlepsze podsumowanie gier VPN dla tych, którzy już wiedzą o wielu zaletach korzystania z wirtualnych sieci prywatnych podczas gry. Szczegółowy przegląd każdego z poniższych dostawców VPN znajduje się poniżej.

Najlepsza sieć VPN do gier w 2020 r. – Szczegółowa recenzja

ExpressVPN – Top Gaming VPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2017

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN na 2020 rok

Szybka natura ExpressVPNRozległa sieć zapewnia graczom konsoli z dowolnego regionu możliwość korzystania z dobrych czasów pingowania i niskich opóźnień, szczególnie w przypadku łączenia się z serwerami znajdującymi się daleko. Ten poziom szyfrowania jest wystarczająco dobry, aby zapobiec atakom DDoS, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą polegać na usłudze ExpressVPN w celu nieprzerwanej gry. Ponadto ich sieć poziomu 1 pozwala im zachować dobry czas reakcji; ogromny plus dla wszystkich tych szybkich gier.

BulletVPN – Najlepsza sieć VPN do gier

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

Następnie, na naszej liście najbardziej niezawodnych gier, VPN to BulletVPN. Nowa usługa VPN obiecuje sprostać konkurencji i zaoferować swoim abonentom jeszcze lepsze wrażenia. Posiadają serwery VPN w ponad 22 krajach, z których większość znajduje się w centrach danych poziomu 1. BulletVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Umożliwiają również 3 jednoczesne połączenia, co wystarczy, abyś był zadowolony z ochrony online, a także z ulepszonych funkcji gry.

IPVanish – Zalecana gra VPN

IPVanish - Top VPN w przeglądzie w 2017 roku

Najlepsze VPN dla Kodi

Jako dostawca usług, który promuje się jako jeden z tych, którzy osiągają najwyższe prędkości łączności, IPVanish z pewnością wiele włożył, aby sprostać temu stwierdzeniu. Krótsze trasy w wielu kluczowych lokalizacjach mają duży wpływ na poprawę komfortu gry. Masz również duży wybór serwerów do wyboru, ponieważ firma zawsze stara się rozszerzyć swoją już dużą sieć. Każdy użytkownik planujący subskrypcję usługi może zarejestrować się i odzyskać pieniądze w ciągu pierwszych 7 dni od subskrypcji.

NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie w 2017 roku

Dzięki dedykowanym serwerom gier zbudowanym z myślą o szybkości i strategicznie rozmieszczonym w celu zapewnienia optymalnej wydajności gier, NordVPN jest jednym z niewielu dostawców na rynku, który naprawdę robi wiele, aby poprawić wrażenia graczy, którzy już zasubskrybowali swoją szybką sieć poziomu 1. Wszystko zostało poprawione, aby zapewnić Ci dreszczyk emocji z szybkiej gry. Dzięki dobrze zoptymalizowanej przepustowości i najniższym możliwym czasom reakcji NordVPN wzywa graczy, którzy są gotowi przenieść swoje wrażenia na wyższy poziom. Ponieważ ich usługa jest zoptymalizowana pod kątem graczy z głównego nurtu, ich duża sieć nadal umożliwia korzystanie z ich usług w celu zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. NordVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

VyprVPN

VyprVPN jest także kolejnym bardzo obiecującym dostawcą usług, który oferuje dużą sieć poziomu 1 i jest już wybranym partnerem znanej organizacji Roughnex ESports Organisation. Są w stanie skrócić czasy pingów i zoptymalizować prędkość w grach o niskim opóźnieniu, ponieważ ich serwery znajdują się w pobliżu głównych miejsc serwerów gier. Daje to przewagę konkurencyjną wszystkim graczom uczestniczącym w zorganizowanym turnieju, a także chroni przed atakami DDoS na czas trwania zawodów.

VPN – konieczność gier online

Wielu użytkowników, którzy decydują się na wypróbowanie VPN, robi to głównie w celu zachowania prywatności swoich danych w trybie online. Dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa, kradzież prywatnych informacji staje się znacznie trudniejsza. Korzyści wynikające z subskrypcji VPN obejmują dostęp do regionalnych stron internetowych, takich jak Netflix lub Youtube, torrentowanie P2P, a także anonimowość online. Dzięki VPN gracze powinni oczekiwać dostępu do serwerów gier z blokadą geograficzną dla MMO & Gry MMORGP, które prawie nigdy nie zostały wydane lub dostępne na całym świecie z regionów takich jak USA, Japonia, Wielka Brytania i często popularne rynki gier azjatyckich.

Ciągłe innowacje technologiczne pozwoliły dostawcom VPN na zwiększenie prędkości w porównaniu z łącznością. Widać to po liczbie usług, które oferują sieci poziomu 1, co powoduje znaczne skrócenie tras między abonentami a serwerami gier. W rezultacie zapaleni gracze nie musieli już konfigurować własnych serwerów VPN, aby uzyskać dostęp do bardzo poszukiwanych czasów pingowania. Dostawcy poszli nawet o krok dalej, aby strategicznie umieścić swoje serwery w pobliżu jak największej liczby globalnych serwerów do gier, aby zmniejszyć jak największe opóźnienie. Dla profesjonalnych graczy nawet ułamek sekundy czasu realizacji może być czynnikiem decydującym między wygraną a przegranym meczem śmierci.

VPN pozwala także mieć dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która jest ważna szczególnie podczas gry podczas wydarzeń międzynarodowych. Zapobiegnie to Ataki DDoS podczas gier, które mogą zakończyć cały turniej.

Zalety korzystania z usługi VPN do gier online

 • Uzyskaj dostęp do krajów, które mają daty premiery wcześniejszych gier i jako pierwszy będą grać w nowo wydane gry.
 • Zabezpiecz swój ruch online i zachowaj prywatność swoich danych poprzez szyfrowanie.
 • Dostęp do MMO z ograniczeniami regionalnymi & Gry MMORPG, zawartość DLC; lub Xbox Live i wyłączności PSN.
 • Zapobiegaj atakom DDoS, które są bardzo częste podczas turniejów e-sportowych.
 • Koniec z okropnymi czasami pingów, ponieważ będziesz mieć dostęp do serwerów gier z całego świata za pośrednictwem VPN.
 • Krótsze trasy między tobą a serwerami gier. Dotyczy to tylko użytkowników, którzy subskrybują dostawców VPN o najwyższej prędkości, którzy koncentrują się na węzłach lokalizacji serwerów gier, takich jak te wymienione powyżej.

Dygresja: Gracze, którzy chcą korzystać z VPN na sprzęcie Xbox, Wii U lub PlayStation, powinni skonfigurować połączenie VPN na routerze DD-WRT & podłącz konsolę przez ten router, aby uzyskać dostęp do sieci konsoli za pośrednictwem połączenia VPN.

Możesz także udostępnić połączenie VPN swojego komputera z dowolnym urządzeniem do gier, postępując zgodnie z tymi instrukcjami. Jeśli masz komputer Mac, skorzystaj z tego przewodnika, aby skonfigurować na nim router wirtualny i udostępnić jego połączenie VPN konsoli do gier.

Możesz też zarejestrować się w usłudze VPN, która oferuje serwery proxy Smart DNS, które możesz następnie skonfigurować bezpośrednio na Xbox One, Wii U, PS4 / PS3. ExpressVPN jest dobrym przykładem tutaj.

Najlepsze gry online dla wielu graczy w 2020 r

Spójrz na najlepsze gry, które powinieneś wypróbować w 2020 roku. Mój to Dota 2, co jest twoje?

 • League of Legends
 • DOTA 2
 • Quake III Arena
 • Rainbow Six: Siege
 • Battlefield 4
 • Overwatch
 • Diablo 3
 • Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)
 • Team Fortress 2
 • Nierealny turniej
 • Rocket League
 • Left 4 Dead 2
 • Grand Theft Auto V (GTA 5)
 • Mortal Kombat 11
 • Dywizja
 • Call of Duty

Najlepsze konsole do gier w 2020 roku

Jesteś zapalonym graczem? Musisz mieć jedną z następujących platform:

 • PS4
 • Xbox One
 • Nintendo Switch
 • Wii U
 • PS3
 • Xbox 360
 • PS Vita

Najlepsza sieć VPN do gier – werdykt

Granie przez połączenie o naprawdę długim czasie ładowania może być bardzo frustrujące dla gracza. Częste ataki DDoS również zmuszają ich do utraty całego postępu w grze. Zapaleni gracze powinni rozważyć ochronę przed wszystkimi tymi ewentualnościami, subskrybując wiarygodnych dostawców VPN. Jeśli wypróbujesz którykolwiek z naszych zalecanych VPNów do gier, z przyjemnością usłyszymy o twoich doświadczeniach, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map