Najlepsza sieć VPN do odblokowania Pinteresta w dowolnym miejscu

Wizualna reprezentacja czegoś, co cenisz, czegoś, o czym chcesz pamiętać, a nawet celu, który masz na myśli, to tylko niektóre z największych powodów, dla których większość ludzi zakłada konto na Pinterest. Platforma uważana przeze mnie za trzecią najpopularniejszą witrynę sieci społecznościowych pozwala użytkownikom zapisywać i organizować obrazy, które mogli znaleźć w sieci. Często zdjęcia można kliknąć, prowadząc do oryginalnej strony, z której je znaleziono.


Najlepsza sieć VPN do odblokowania Pinteresta w dowolnym miejscu

Najlepsza sieć VPN do odblokowania Pinteresta w dowolnym miejscu

Co to jest Pinterest?

Wciąż próbujesz dowiedzieć się, jak ta strona się przydaje? A może jako przykład: Powiedzmy, że natknąłeś się na danie, które chciałbyś przygotować na stole innej osoby. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć obraz, a zostaniesz przekierowany do strony z przepisami, gdzie dowiesz się o wymaganych składnikach i sposobie przygotowania.

Możesz także wymyślić własną kolekcję potraw, które chcesz przygotować, i zapisać obrazy na własnej tablicy, aby móc je wypróbować następnym razem, gdy będziesz w kuchni. Istnieje również szansa na interakcję z innymi użytkownikami na platformie i możesz to zrobić, komentując, lubiąc, zapisując sobie nawzajem zdjęcia lub nawet prywatne wiadomości.

Czy Pinterest jest zablokowany?

Ogromna liczba rzeczy, które możesz zrobić za pomocą Pinteresta, sprawia, że ​​strona jest platformą, do której chciałbyś mieć dostęp, nawet jeśli odleciałeś podczas różnych wycieczek dookoła świata. Niestety jest tylko jeden problem, który może stanowić przeszkodę dla każdego, kto chce korzystać z aplikacji lub witryny z dowolnego miejsca. Pinterest ma różne wersje przeznaczone dla użytkowników w różnych regionach. Witryna, którą zobaczysz w Stanach Zjednoczonych, nie jest tą samą witryną, którą zobaczysz podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, Francji, a nawet Japonii.

Na początku może to być szok, a może być frustrujące, ponieważ korzystanie z witryny nie będzie tak wygodne. Aby korzystać z platformy tak, jakbyś był w domu, potrzebujesz rozwiązania, które pozwala ukryć swoją lokalizację.

Pinterest korzysta z Twojej aktualnej lokalizacji, aby zdecydować, do której wersji witryny będziesz mieć dostęp. Określa twoją lokalizację na podstawie twojego adresu IP. Dla tych, którzy są w tym nowi, twój adres IP jest bardziej cyfrowym śladem, który zostawiasz za każdym razem, gdy logujesz się do witryny lub kanału. Zawiera szczegóły, takie jak Twoja lokalizacja i tożsamość. Dzięki tym informacjom odwiedzane witryny mogą kontrolować to, co widzisz. Aby odzyskać tę przewagę, musisz uzyskać rozwiązanie, które ukrywa twoje IP lub manipuluje nim na Twoją korzyść. Nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż VPN.

Odblokowanie Pinteresta przez VPN

VPN lub wirtualna sieć prywatna to w zasadzie sieć serwerów, z którą można się łączyć i kierować dane przez wiele serwerów w różnych częściach świata. Po wykonaniu tej czynności możesz manipulować swoim adresem IP i sprawić, że strony „oszukają”, aby myśleć, że masz siedzibę w Stanach Zjednoczonych lub gdziekolwiek chcesz. W ten sposób zawsze będziesz mieć dostęp do witryny Pinterest, z której chcesz korzystać. Ta zaleta dotyczy także wielu innych witryn, które mogą podlegać ograniczeniom geograficznym. Oto jak uzyskać dostęp do Pinteresta z dowolnego miejsca na świecie za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz uzyskać dostęp do Pinteresta.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z serwerem VPN.
 5. Odblokuj Pinterest w szkole, pracy lub w dowolnym innym miejscu na świecie.

Kolejną rzeczą, którą możesz uzyskać z VPN, jest dodatkowe bezpieczeństwo. Korzystanie z VPN szyfruje twoje połączenie i utrudnia każdemu śledzenie twoich działań online. Zapewnia to ochronę przed hakerami i oszustami oraz zapewnia anonimowość.

Najlepsze VPN dla Pinteresta

Wybór usługi VPN do subskrypcji może być zniechęcającym zadaniem, szczególnie dla początkujących. Aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze, zidentyfikowaliśmy wielu dostawców, którzy zapewniają tylko najlepsze usługi. W ten sposób twoje ciężko zarobione pieniądze zostaną dobrze wykorzystane. Oto nasza lista Najlepsze VPN dla Pinterest:

1. ExpressVPN

ExpressVPN nie jest zwykłym usługodawcą. Ci faceci robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić, że Twoje połączenie z Internetem pozostanie bezpieczne przez cały czas. Usługa z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych korzysta z 256-bitowego szyfrowania AES i przestrzega ścisłej zasady zerowego rejestrowania. Sieć serwerów jest całkiem przyzwoita, a około 2000 serwerów jest rozmieszczonych na całym świecie. Użytkownicy mają również szansę na ochronę do 3 innych urządzeń w ramach jednej subskrypcji, bez dodatkowych kosztów.

ExpressVPN ma również wiele funkcji, które sprawiają, że jest jednym z najlepszych do wypróbowania, szczególnie jeśli szukasz kompleksowej ochrony. Usługa ma serwery ukryte, z którymi można się połączyć, jeśli kraj, w którym się znajdujesz, nie promuje korzystania z VPN, a także protokoły VPN, takie jak OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec i inne, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Usługa ma również przełącznik „zabicia w Internecie” oraz funkcję dzielonego tunelowania, która pozwala zdecydować, co do zaszyfrowania & czego nie Usługa zerowej wiedzy DNS ukrywa Twoją lokalizację przed odwiedzanymi witrynami, co jest wielką zaletą, szczególnie w przypadku Pinterest. Zajrzyj do przeglądu ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji.

2. IPVanish

IPVanish to kolejny dostawca, który również warto sprawdzić. Usługa ma siedzibę w USA, ale nie powinno to zniechęcać do rejestracji. Obiecują trzymać się z dala od firmy dzięki zasadom zerowego logowania i oferują niezawodne bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Usługa ma również jedną z najbardziej hojnych usług wielu urządzeń, ponieważ umożliwiają one do 10 innych połączeń w ramach jednego konta.

Po zasubskrybowaniu IPVanish możesz być pewien nieograniczonej przepustowości, a także żadnych ograniczeń dotyczących przełączników, które wprowadzasz do połączeń z serwerem. IPVanish ma również wszechstronnego, łatwego w użyciu klienta VPN, który powinien być kompatybilny z urządzeniem z systemem iOS, Android, Linux lub Windows. Jeśli jednak nie lubisz korzystać z aplikacji, możesz skorzystać z ich alternatywnych rozwiązań online lub przeglądarki. Ponadto usługa ma zespół obsługi klienta, który jest zawsze pod ręką 24/7, aby pomóc Ci w razie problemów. To tylko niektóre z powodów, dla których IPVanish jest świetną alternatywą dla odblokowania Pinteresta. Po przejrzeniu naszej recenzji IPVanish dowiesz się, jak wyposażona jest ta usługa, aby zapewnić najlepszą formę ochrony online.

3. NordVPN

Ostatnią opcją do rozważenia na naszej liście jest NordVPN. Jest to usługa, która jest w stanie zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a nawet ułatwia pozostawanie w kontakcie z Internetem. Usługa ma siedzibę w Panamie; region, który nie jest związany przepisami dotyczącymi danych narzuconymi przez władze międzynarodowe. W swojej sieci znajduje się zbiór ponad 4000 serwerów rozproszonych po całym świecie, co plasuje je wśród usług o największym zasięgu.

NordVPN stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES dla swoich użytkowników w celu szyfrowania ich połączenia, a także ma zaciemnione serwery dla tych użytkowników z krajów, w których korzystanie z VPN jest zabronione. Szyfrowanie jest dwa razy większe niż w przypadku innych dostawców dzięki ich podwójnemu narzędziu VPN, a to jest ulepszone, gdy ruch jest kierowany przez dwa serwery zamiast jednego. NordVPN ma również pełne wsparcie dla Tora przez VPN, a także oferuje przełącznik zabicia VPN dla ochrony na wypadek, gdyby usługa VPN została naruszona. Usługa może obsłużyć do 6 kolejnych urządzeń w ramach jednego konta. NordVPN oferuje oprogramowanie Smart Play jako rozwiązanie Smart DNS do ukrywania Twojej lokalizacji. Aby uzyskać bardziej kompleksową analizę dostawcy, zalecamy przejrzenie naszego szczegółowego przeglądu NordVPN.

Podsumowanie, jak odblokować Pinterest za pomocą VPN

Dostęp do Pinteresta za pośrednictwem sieci VPN zapewnia, że ​​możesz korzystać tylko z tej wersji aplikacji, którą znasz, niezależnie od lokalizacji. Trzej dostawcy, których tu oceniliśmy, są w stanie zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość połączenia, ale najlepiej jest przejrzeć każdą z ich indywidualnych recenzji, abyś wiedział, czego się spodziewać. W przypadku jakichkolwiek pytań lub komentarzy możesz je wpisać w poniższej sekcji, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map