Najlepsza sieć VPN do pozostania niewykrywalnym

Korzystanie z VPN stało się obecnie jedną z wielu rzeczy, które musisz zrobić, jeśli chcesz nadal cieszyć się nieograniczonym dostępem do Internetu do wszystkich stron internetowych i kanałów, które chcesz odwiedzić z dowolnego miejsca na świecie. . Zaletą takiego działania będzie również trzymanie cię z dala od złych hakerów i spamerów, a także z dala od jakichkolwiek skutków, jakie może mieć na ciebie zagrożenie cyberbezpieczeństwem. Niestety wiele stron internetowych, kanałów przesyłania strumieniowego, a nawet usługodawców internetowych zaczęło wdrażać różne metody blokowania korzystania z VPN. Mając to na uwadze, czy nadal można korzystać z VPN i jednocześnie pozostać niewykrywalnym? Lub blokowanie VPN stało się zbyt wydajne?


Najlepsza sieć VPN do pozostania niewykrywalnym

Najlepsza sieć VPN do pozostania niewykrywalnym

Dostawcy usług internetowych i strony internetowe blokują sieci VPN

Po zauważeniu ogromnej ilości miejsca na nogi, jakie zapewnia VPN, jego użytkownicy, niektórzy dostawcy usług internetowych i strony internetowe podjęły działania w celu wprowadzenia środków domyślnie blokujących połączenia VPN. Oznacza to, że jeśli zdarzy ci się polegać na usłudze VPN, aby ukryć zarówno swoją lokalizację, jak i dane osobowe podczas surfowania po stronie, Twoje korzystanie z usługi zostanie domyślnie wykryte, uniemożliwiając w ten sposób jakąkolwiek formę dostępu. Przykładem witryny do przesyłania strumieniowego, która jest dobrze znana z tego, jest Netflix. Gdy tylko witryna rozpozna, że ​​korzystasz z usługi VPN, połączenie zostanie zablokowane, a dostęp do witryny zostanie ograniczony, nawet jeśli znajdziesz się w akceptowanym regionie.

Jeśli masz tendencję do spędzania znacznej ilości czasu w Internecie, trafienie na takie witryny jest czymś, co musi się zdarzyć co jakiś czas. Problem pojawia się, gdy witryna, na której spędzasz znaczną ilość czasu, zaczyna blokować użytkowników VPN, takich jak ty. Będziesz teraz zmuszony do szukania dostawcy, który ma lepsze sposoby ukrycia faktu, że korzystasz z usługi VPN, ale nie martw się, ponieważ będziemy patrzeć na wielu dostawców, którzy z pewnością odpowiednio zabezpiecz swoje połączenie.

Jak wykrywa się korzystanie z VPN

Aby zrozumieć, na co należy zwracać uwagę za każdym razem, gdy wybierasz usługę VPN, którą chcesz zasubskrybować, ważne jest, aby najpierw zrozumieć, na ile sposobów witryny i kanały mogą Cię blokować, odkąd korzystasz z usługi VPN. Poniżej kilka z nich:

 • Głęboka kontrola pakietów (DPI) – kraje takie jak Chiny są dobrze znane z przeprowadzania DPI na swoich użytkownikach, w których dane z ich ruchu są analizowane i blokowane, jeśli okaże się, że zawierają podpisy kryptograficzne.
 • Czarna lista VPN IP – znane strony mają listę często używanych adresów IP VPN. Jeśli adres IP, którego używasz, jest jednym z adresów znajdujących się na tej liście, dostęp do takiej witryny zostanie ostatecznie zabroniony. Czarna lista IP jest jedną z metod, które Netflix zastosował, aby odmówić użytkownikom zmiany regionu Netflix.
 • Blokowanie portów – wiadomo, że usługi VPN przepuszczają ruch swoich klientów przez różne korytarze / tunele podczas uzyskiwania dostępu do Internetu. Wszystkie te porty mają unikalne numery, które są używane przez stronę internetową, aby uzyskać wyobrażenie o tym, gdzie może znajdować się użytkownik. Jeśli strona internetowa jest w stanie sprawdzić, czy użytkownik uzyskuje dostęp z tego konkretnego portu, i zidentyfikuje go jako port VPN, wówczas bardzo łatwo jest je zablokować i odmówić dostępu.

Najlepsze VPN do wykorzystania, aby pozostać niewykrywalnym

Pierwszym krokiem do upewnienia się, że Twoja usługa pozostaje niewykrywalna, jest zasubskrybowanie wiarygodnego dostawcy VPN. Szanse na pozostanie pod radarem dzięki darmowym VPNom lub tym, które oferują bezpłatne usługi proxy, są bardzo niewielkie.

Przekonasz się, że dostawcy, których sugerujemy poniżej, oferują tylko odpowiednią kombinację narzędzi i funkcji, których potrzebujesz, aby uniknąć zablokowania podczas surfowania w Internecie.

1. ExpressVPN

Reklamowany jako najbezpieczniejsza usługa VPN na świecie, ExpressVPN jest dobrze znany ze swoich starań, aby zapewnić każdemu klientowi jakość usług, a także niezawodne połączenie. Ich rozbudowana sieć ponad tysiąca serwerów rozproszonych w ponad 94 krajach jest w stanie zapewnić, że wszyscy klienci przeglądają Internet z superszybkimi prędkościami, a ich łatwe w obsłudze oprogramowanie umożliwia także nowym użytkownikom VPN łatwe uzyskiwanie dostępu do Internetu. zapoznał się z usługą. Jeśli chodzi o prywatność, użytkownicy ExpressVPN korzystają z ochrony za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, a także rygorystycznych zasad zerowego logowania, które zapewniają, że żadne zapisy przeglądania ich klientów nie zostaną zapisane. Obsługiwane są również protokoły VPN, takie jak PPTP, L2TP / IPSec, SSTP i OpenVPN, a taki zestaw opcji zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad ich ochroną online. Jeśli wszystko to brzmi interesująco, możesz wypróbować to, biorąc udział w 30-dniowym okresie próbnym zwrotu pieniędzy.

2. NordVPN

NordVPN jest również znany z oferowania swoim abonentom najbardziej dynamicznych funkcji i narzędzi, dzięki czemu mogą oni dostosować usługę do swoich potrzeb. Dostawca oferuje prawdopodobnie największą sieć serwerów, z ponad 3000 serwerów dobrze rozmieszczonych w 59 różnych krajach. Niektóre z unikalnych narzędzi, z których będą mogli korzystać klienci, obejmują podwójne szyfrowanie, w ramach którego ruch klienta jest przesyłany przez dwa serwery zamiast jednego, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Użytkownicy mogą również zoptymalizować swoje połączenie, opracowując, na czym mają nadzieję spędzić większość czasu. Aplikacja NordVPN pozwala im wybierać spośród opcji takich jak torrentowanie, przesyłanie strumieniowe lub pobieranie dużych plików w celu uzyskania lepszej wydajności. Ich pakiet próbny również wyróżnia się na tle innych usług, ponieważ użytkownicy mają tylko trzy dni na sprawdzenie, czy warto zarejestrować się w usłudze, czy nie.

3. IPVanish

Jako dostawca, który istnieje już od dłuższego czasu, IPVanish był w stanie zapewnić sobie lojalną grupę fanów dzięki swoim niezawodnym prędkościom i przyjaznemu zespołowi obsługi klienta. Jedną z wyróżniających się cech tego dostawcy jest fakt, że są właścicielami wszystkich swoich serwerów i są jednym z niewielu dostawców, którzy mają pełną kontrolę nad swoją siecią. Ze względów bezpieczeństwa dostawca stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES, a także przejrzystą politykę zerowego rejestrowania całego ruchu. Wszystkie cztery popularne protokoły VPN są dostępne, a usługa oferuje zarówno ochronę przed wyciekiem DNS, jak i automatyczny przełącznik zabicia, aby zapewnić, że żaden nie uzyska dostępu do twojego urządzenia w przypadku zakłócenia usługi VPN. Podobnie jak większość innych dostawców, IPVanish oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która pozwala każdemu, kto myśli o subskrybowaniu, zapoznać się z ich usługami.

Jak pozostać niewykrywalnym online – dodatkowe wskazówki

Oprócz łączenia się z serwerem VPN istnieją inne środki, które można wdrożyć, aby chronić swoją prywatność w Internecie.

 • Przeglądarka Tor: Onion Browser, znana również jako Tor, jest przeglądarką typu open source, która umożliwia użytkownikom anonimowe przeglądanie sieci. Chociaż Tor nie jest całkowicie kuloodporny, możesz użyć kombinacji Tora i VPN dla najwyższego bezpieczeństwa online.
 • Protokół VPN: Istnieją różne protokoły VPN. Każdy z tych protokołów ma swoje zalety i wady. Przejrzyj nasz przewodnik po protokołach VPN, aby dowiedzieć się, który protokół jest najlepszy.
 • Porty VPN: Możesz także zmienić port VPN, z którego korzysta aplikacja VPN. W niektórych przypadkach dostawca usług internetowych może blokować niektóre porty, pozostawiając inne otwarte. Pamiętaj, że nie wszystkie aplikacje VPN obsługują tę funkcję.
 • SOCKS5: Socket Secure, znany również jako SOCKS5, jest protokołem używanym specjalnie do serwerów proxy. SOCKS5 w zasadzie jest wszechstronnym rozszerzeniem protokołu SOCKS, który obsługuje zaawansowane technologie sieciowe, takie jak protokół UDP i IPv6. Serwery proxy SOCKS5 stały się szczególnie popularne w krajach o wysokim poziomie cenzury rządowej, takich jak Turcja i Chiny.

Podsumuj, jak sprawić, by Twoja VPN była niewykrywalna

Trzy wymienione wyżej usługi powinny wystarczyć do odwiedzenia dowolnej witryny bez konieczności umieszczania jej na czarnej liście z powodu korzystania z VPN. Kilka innych sztuczek, które powinny pomóc ci pozostać niewykrywalnym, to przełączanie preferowanego protokołu szyfrowania, przełączanie portów VPN, używanie przeglądarki Tor, a dla bardziej zaawansowanych użytkowników VPN, prowadzenie własnego serwera VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map