Najlepsza sieć VPN do przeglądu Hulu 2020

Co to jest najlepsza sieć VPN używać w celu odblokuj Hulu poza USA? Przy ogromnej liczbie dostawców VPN znalezienie tego może być trudne najlepsze VPN do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, lub gdzie indziej za granicą. Aby zaoszczędzić ci kłopotów i rozczarowań, przetestowałem różne usługi VPN. Przeczytaj następujące ‘Najlepszy Hulu VPN 2020‘ przejrzeć.


Najlepsza sieć Hulu VPN

Najlepsza sieć Hulu VPN

Najlepsza sieć VPN do przeglądu Hulu 2020 – treść

 • Przegląd
 • Błąd lokalizacji geograficznej
 • VPN z Hulu
 • Najlepsza sieć VPN dla listy Hulu
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • BulletVPN
  • SurfShark
 • Smart DNS Alternative
 • Wniosek

Najlepsza sieć VPN dla Hulu – przegląd

Rzućmy okiem na najlepszy dostawca VPN możesz użyć do oglądać Hulu za granicą.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Błąd lokalizacji geograficznej

„Przepraszamy, obecnie naszą bibliotekę wideo można przesyłać strumieniowo tylko w Stanach Zjednoczonych”.

„Na podstawie twojego adresu IP zauważyliśmy, że próbujesz uzyskać dostęp do Hulu za pośrednictwem anonimowego narzędzia proxy. Hulu nie jest obecnie dostępne w USA. Jeśli jesteś w USA, musisz wyłączyć anonimizator, aby uzyskać dostęp do filmów w Hulu ”.

Istnieją dwa przypadki, w których możesz otrzymać Błąd lokalizacji Hulu.

 • Próbuję uzyskać dostęp do Hulu poza USA bez VPN.
 • Próba odblokowania Hulu przy użyciu usługi VPN, która już nie działa z Hulu.

VPN z Hulu

Jeśli chodzi o VPN, tańsze rzadko są lepsze. Na przykład istnieje wiele bezpłatnych sieci VPN, które obiecują ominąć ograniczenia geograficzne. Jednak żaden z nich nie współpracuje z Hulu. Nawet u najlepszych dostawców VPN nie zawsze dostajesz to, za co płacisz. Ze wszystkich VPN, które przetestowałem, ExpressVPN pracował najlepiej z Hulu.

 • ExpressVPN oferuje użytkownikom łatwe w obsłudze oprogramowanie Windows, Mac, iOS, Android i Linux. Możesz skonfigurować połączenie VPN w ciągu kilku minut.
 • Odblokowanie American Netflix jest również możliwe dzięki ExpressVPN.
 • Wsparcie przez całą dobę oznacza, że ​​zawsze jest ktoś, do kogo możesz się zwrócić, na wypadek, gdybyś napotkał jakieś problemy.
 • ExpressVPN pozwala na uruchomienie do 5 jednoczesnych połączeń VPN także.

Fakt ExpressVPN ma 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy gwarantowaną, co oznacza, że ​​możesz się bezpiecznie zapisać, wiedząc, że nie ryzykujesz. Tu są inni najlepsi dostawcy VPN możesz użyć do oglądać Hulu poza USA.

Najlepsza sieć VPN dla listy Hulu

Sieci VPN są najbardziej niezawodnymi i bezpiecznymi narzędziami do odblokowywania treści zagranicznych. Ponieważ jednak więcej usług przesyłania strumieniowego tworzy trudniejsze bloki dla sieci VPN, wiele sieci VPN nie spełnia oczekiwań. Nie wszystkie sieci VPN są sobie równe i jest to widoczne, gdy VPN nie odblokuje Hulu za granicą. Aby uniknąć kłopotów z niewiarygodną siecią VPN, stworzyliśmy listę najlepszych sieci VPN, których możesz używać z Hulu.

ExpressVPN

ExpressVPN to solidny wybór, jeśli chodzi o dostęp do Hulu z dowolnego miejsca na świecie. Jego największą siłą jest prędkość. W rzeczywistości ExpressVPN jest jednym z najszybszych dostawców na rynku. Jest idealny do płynnego przesyłania strumieniowego HD bez opóźnień i buforowania. Poza superszybkimi połączeniami zyskujesz ponad 100 amerykańskich serwerów, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i podzielone tunelowanie, abyś mógł wybrać szyfrowany ruch. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas próby połączenia się z Hulu, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta ExpressVPN 24/7 na czacie na żywo. Dostarczą ci aktualnej listy serwerów, z których możesz skorzystać, aby uzyskać do niej dostęp. Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN tutaj.

NordVPN

NordVPNRozwiązaniem bloku Hulu jest udostępnienie tysięcy serwerów. Dzięki prawie 1880 serwerom w samych Stanach Zjednoczonych masz gwarancję wysokiej prędkości, której potrzebujesz. Nowe serwery są ciągle dodawane do sieci. Inne ważne funkcje obejmują bardzo szybką obsługę klienta 24/7, obsługę czatu na żywo, 6 jednoczesnych połączeń oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wszystko to i więcej czyni NordVPN jedną z najpopularniejszych sieci VPN na rynku. Prędkości NordVPN są jednymi z najszybszych spośród sieci VPN. Większość dostawców nie może nawet porównać do swojej dużej sieci serwerów. Przeczytaj cały przejrzeć tutaj.

BulletVPN

BulletVPN jest estońską firmą, która oferuje usługi VPN za pośrednictwem stosunkowo małej sieci serwerów. Najważniejsze funkcje sprzedaży to szybkość i bezpieczeństwo. BulletVPN skupia się mniej na rzeczach takich jak streaming, ale wciąż oferuje możliwość odblokowania wszelkiego rodzaju treści. BulletVPN jest bardzo łatwy w użyciu i zapewnia usługę zdalnej konfiguracji. To sprawia, że ​​jest to solidna opcja dla początkujących. Przeczytaj więcej o recenzji BulletVPN tutaj.

Surfshark

SurfsharkFunkcje prywatności zaczynają się od podstaw VPN: bezpiecznych protokołów (OpenVPN UDP i TCP, IKEv2), szyfrowania AES-256 oraz przełącznika zabicia, aby zablokować dostęp do Internetu i zapobiec wyciekom tożsamości, jeśli połączenie kiedykolwiek się nie powiedzie. To sprawia, że ​​Surfshark jest świetną opcją pod względem bezpieczeństwa. Ten dostawca to szybka i wydajna sieć VPN z szeroką gamą imponujących funkcji. Chociaż może to mieć pewne problemy, w tych cenach Surfshark po prostu może być warte wypróbowania. Przeczytaj więcej o Surfshark w tej recenzji.

Smart DNS Alternative

Inteligentne serwery proxy DNS, tak jak VPN, pozwalają usuń geobloki i oglądaj kanały transmisji strumieniowej niedostępne w twoich regionach. Podobnie jak w przypadku VPN, istnieją zarówno dobre, jak i złe usługi proxy Smart DNS, tj. Takie, które faktycznie na to pozwalają odblokuj Hulu poza USA, i te, które nie. Oto garść informacji, które powinieneś wiedzieć na wypadek, gdybyś zdecydował się na użycie Smart DNS.

 • Smart DNS nie szyfruje twojego ruchu. Twój dostawca usług internetowych nadal będzie mógł zobaczyć, co robisz online.
 • Ustawienie Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP.
 • Niektórzy dostawcy usług internetowych używają przezroczystych serwerów proxy. Jeśli Twój dostawca usług internetowych wdrożył takie metody, Smart DNS nie jest dla Ciebie.
 • Smart DNS można skonfigurować na wszystkich urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Oglądaj Hulu na PC, Mac, iPhone, iPad, Xbox, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Android, Chromecast, PS3 i PS4.

Jeśli masz ochotę wypróbować Smart DNS, przejdź do Unlocator. Wspierają odblokowywanie Hulu poza USA, a nawet mają całkowicie darmowy 7-dniowy okres próbny.

Wniosek

Niezależnie od tego, który dostawca VPN wybierzesz oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub w innym miejscu poza USA, zawsze upewnij się, że mają jasne zasady zwrotu pieniędzy. ExpressVPN30-dniowy okres zwrotu pieniędzy oraz fakt, że faktycznie działają tak jak w reklamie, czynią je moim najlepszym wyborem, jeśli chodzi o najlepsza usługa VPN aby odblokować Hulu za granicą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map