Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego w jakości HD lub 4K UHD

Jaka jest najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego? Przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości od dawna było przywilejem tylko dla tych, którzy mogli sobie pozwolić na najwyższe pakiety szerokopasmowe prawie dwie dekady temu. Teraz jednak każdy, kto ma do czynienia z wiarygodnym dostawcą usług internetowych, może zwiększyć pakiet do usługi szerokopasmowej, nie powodując aż tak dużego uszczerbku na kieszeni. Ponieważ szybki dostęp do Internetu nadal obniża koszty, dla większości osób łatwiej jest uniknąć problemów związanych z wolnym połączeniem internetowym. Pomimo tych postępów przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości pociąga za sobą wysokie ryzyko naruszenia prywatności, podobnie jak w przypadku większości innych działań intensywnie korzystających z łączy szerokopasmowych, które prawdopodobnie będziesz wykonywać online. Możliwe jest zabezpieczenie się przed tymi zagrożeniami, ale tylko pod warunkiem, że uda Ci się znaleźć opłacalnego dostawcę VPN do subskrypcji.


Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego w jakości HD lub 4K UHD

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego w jakości HD lub 4K UHD

Pokonaj ograniczanie przepustowości usługodawców poprzez wiarygodną sieć VPN

Oprócz ryzyka dla twojej prywatności, twoje połączenie może również zostać zakłócone przez twojego dostawcę usług internetowych, w celu ograniczenia zużycia przepustowości. Powoduje to, że ładowanie lub pobieranie filmów trwa dłużej, niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo z YouTube, Amazon Instant Video lub Netflix.

Niezawodna usługa VPN powinna być w stanie pomóc Ci to przezwyciężyć, a jednym z elementów, który pozwala na to, jest szyfrowanie. Jeśli Twoja subskrypcja VPN jest aktywna, Twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie odróżnić ruchu od ruchu innych użytkowników, co utrudnia postrzeganie go jako strumieniowego przesyłania filmów HD, zapobiegając w ten sposób jakiejkolwiek formie ograniczania ich koniec.

Jeśli z jakiegoś powodu Twój dostawca usług internetowych jest w stanie rozszyfrować rodzaj ruchu przechodzącego przez twoje urządzenie, mamy kilka wskazówek, które możesz chcieć spróbować, aby temu zapobiec:

 1. Idealnym rozwiązaniem, choć nieco bardziej technicznym, byłoby włączenie kolejnej warstwy szyfrowania. Można to zrobić dość szybko w systemie Linux, choć wykonanie tunelu SSH w systemie Windows zająłoby nieco więcej czasu.
 2. Możesz próbować przełączać porty, na przykład na port 80 lub TCP 443. Porty te są często niemonitorowane, więc świetnie byłoby zapobiec jakiejkolwiek formie dławienia.
 3. Jeśli nie masz pewności co do SSH, być może tunel SSL może być lepszym rozwiązaniem. Oba nie są tak różne, ale tunele SSL są chętniej oferowane przez wielu dostawców VPN, takich jak NordVPN. Jeśli nie jest dołączony do twojego, możesz równie dobrze pobrać oprogramowanie stunnel i przejść od tego momentu.

Co zrobić, aby zwiększyć szybkość buforowania

Jeśli przypadkiem ograniczenie przepustowości ISP nie jest dokładną przyczyną zmniejszenia prędkości połączenia, można jeszcze zrobić kilka rzeczy, aby przyspieszyć:

 1. Nierzadko zdarza się, że twoje urządzenie nie obsługuje wyświetlania w wysokiej rozdzielczości, i jest to prawdopodobnie problem, jeśli urządzenie zacina się zamiast buforować podczas przesyłania strumieniowego takich formatów wideo. Możesz naprawdę chcieć odtwarzać ten sam format na komputerze lub laptopie, jeśli naprawdę musisz oglądać te filmy.
 2. Istnieje kilka protokołów VPN, które są uważane za bardziej zaawansowane niż inne, a ich postępy pomagają zmniejszyć margines prędkości, który zostaje zmniejszony dzięki wykorzystaniu VPN. Przekonasz się, że domyślną wartością dla większości dostawców jest OpenVPN, ale jeśli nie masz nic przeciwko naruszeniu swojej prywatności w celu uzyskania lepszych prędkości, zalecamy wypróbowanie PPTP lub L2TP / IPSec jako preferowanych protokołów.
 3. Kolejnym problemem, który może spowalniać pracę, może być niewiarygodne połączenie bezprzewodowe. Jeśli siła sygnału ciągle się zmienia, prędkość może również zmieniać się. Najlepszym sposobem rozwiązania tego jest podłączenie bezpośrednio do routera lub, jeśli to możliwe, użycie połączenia Ethernet. Te dwa są o wiele bardziej stabilne niż połączenia bezprzewodowe.
 4. Chociaż jest to raczej ostatnia opcja, zmiana dostawcy VPN może faktycznie rozwiązać problem. Twoje wolne prędkości z obecnym dostawcą mogą być spowodowane tym, że ich serwery nie są tak blisko Twojej lokalizacji. Sieć VPN z bliższym serwerem może spowodować zwiększenie prędkości.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego

Teraz, gdy omówiliśmy, co należy zrobić, aby uzyskać lepszą prędkość przesyłania strumieniowego, przyjrzyjmy się rodzajom usług VPN, na których możesz polegać, aby nie utrzymywać niskiej prędkości:

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN jest jednym dostawcą, który ma jedne z najlepiej dystrybuowanych serwerów wśród wszystkich graczy na rynku VPN. ExpressVPN ma ponad 1500 serwerów w około 94 krajach. Zasięg jest dość niezawodny, a prędkości są rzeczywiście wystarczająco dobre, aby przesyłać strumieniowo treści Ultra HD. Będziesz także mógł zmierzyć prędkość dowolnego serwera, z którym jesteś połączony, i zdecydować, czy chcesz zmienić. Szyfrowanie spraw jest również dobrze pokrywane, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się 256-bitowym szyfrowaniem AES. Obowiązują również zasady zerowego logowania, ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik zabijania Internetu, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia.

2. NordVPN

NordVPN jest dość popularny wśród użytkowników Internetu, szczególnie ze względu na jego zdolność do obsługi do 6 jednoczesnych połączeń. Oznacza to, że będziesz cieszyć się oglądaniem HD na tablecie, telefonie komórkowym, laptopie, smart TV lub dowolnym innym urządzeniu, które możesz mieć, pod warunkiem, że obsługują takie formaty. Użytkownicy NordVPN mogą łączyć się z ponad 2000 serwerami rozproszonymi na całym świecie. W połączeniu z dobrze przestrzeganą polityką zerowego logowania użytkownicy NordVPN nie powinni się martwić o swoją prywatność. Usługa oferuje również dedykowane serwery, które pozwalają na podwójne szyfrowanie, ulepszone prędkości pobierania P2P i dostęp do American Netflix.

3. IPVanish

Dzięki skromnej sieci ponad 850 serwerów w ponad 60 krajach, IPVanish jest dobrze przygotowany do zapewnienia dużych prędkości ładowania użytkownikom, którzy chcą spędzić większość czasu online na strumieniowaniu filmów HD. Posiadają również około 40 000 adresów IP dla użytkowników do wyboru oraz zaawansowane 256-bitowe szyfrowanie AES, aby chronić wszystkich użytkowników przed hakerami i spamerami. Będziesz także mógł skorzystać z ich zasad zerowego logowania i nieprzerwanej obsługi pobierania torrentów. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania, aby zamknąć połączenie internetowe, ponieważ awaria VPN jest standardem.

4. VyprVPN

Z łatwością jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców na naszej liście, VyprVPN podejmuje wiele działań w celu zwiększenia prywatności, bezpieczeństwa i anonimowości w Internecie. Fakt, że są w pełni właścicielami całego sprzętu, czyni je tym bardziej niezawodnymi. Użytkownicy korzystają z wyjątkowej gamy funkcji, takich jak Chameleon, który działa w ramach form głębokiej kontroli pakietów, często wdrażanych przez rządy i dostawców usług internetowych. Ich sieć serwerów jest również niewielka, około 700 w ponad 70 różnych krajach. Szyfrowanie jest na najwyższym poziomie, ponieważ użytkownicy mogą pracować w ramach 256-bitowego szyfrowania danych AES.

5. PureVPN

Wreszcie mamy PureVPN, zdrowe rozwiązanie do zabezpieczania Internetu, w którym możesz doświadczyć funkcji, których prawdopodobnie nie znajdziesz w ofercie innych dostawców. Kilka z nich obejmuje opcje filtrowania stron internetowych, skanery antywirusowe, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, funkcje antyphishingowe oraz wbudowany bloker reklam. 256-bitowe szyfrowanie jest standardem na wszystkich superszybkich serwerach 750, rozproszonych w ponad 141 krajach. Aplikacja PureVPN ma wersje dostosowane do różnych popularnych platform, a ich zasada zerowego logowania jest ściśle przestrzegana przez usługę VPN.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego – dolna linia

Jeśli zastosujesz się do kilku wskazówek, które zaproponowaliśmy w tej recenzji, takie rzeczy jak buforowanie i przerywane przesyłanie strumieniowe będą już przeszłością. Teraz, gdy wiesz, że Twój dostawca usług internetowych jest w stanie spowolnić prędkość po infiltracji prywatności, nie ma lepszego powodu, aby subskrybować wiarygodną usługę VPN. W ten sposób znacznie poprawisz prędkość przesyłania strumieniowego, a Twoja aktywność i dane osobowe będą ukryte przed wszystkimi, którzy chcą przechwycić twoje połączenie. Bądź bezpieczny, zdobądź wiarygodną sieć VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map