Najlepsza sieć VPN do torrentowania i P2P w 2020 roku

Która sieć VPN jest najlepsza do torrentowania? W dzisiejszych czasach użytkownicy sieci przyzwyczaili się do wielu udogodnień, których trudno sobie wyobrazić jeszcze kilka lat temu. Możesz przesyłać strumieniowo popularne i klasyczne filmy do wyboru online i uzyskać rozrywkę w dowolnym momencie.


Najlepsza sieć VPN do torrentowania i P2P w 2017 roku

Najlepsza sieć VPN do torrentowania i P2P w 2020 roku

Usługi Torrent i P2P pozwoliły milionom ludzi na dostęp i pobieranie treści multimedialnych bez ograniczeń. Jednak technologia zawsze ma swoje dobre strony. Monitorowanie korzystania z sieci i ograniczeń terytorialnych przyszło z czasem. Aby ominąć te ograniczenia i pobierać torrenty anonimowo, możesz skorzystać z usług VPN. Pamiętaj jednak, aby wybrać odpowiednią usługę VPN do torrentowania.

Czy naprawdę potrzebuję VPN do torrentowania??

Krótko mówiąc, tak. Jeśli poważnie podchodzisz do swojej prywatności w Internecie, nie chcesz pobierać torrentów bez połączenia z serwerem VPN.

 • Twoje działania związane z torrentowaniem można łatwo prześledzić z powrotem na adres IP ze względu na sposób, w jaki działa udostępnianie peer-to-peer.
 • Korzystanie z VPN pozwala ukryć swój adres IP i pobierz torrent anonimowo.
 • Torrenterzy na całym świecie, szczególnie w USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Francja i Australia, otrzymały niezliczone powiadomienia o naruszeniu praw autorskich ze względu na pliki, które pobrali ze stron torrentowych, takich jak The Pirate Bay lub KickAss Torrents.
 • W Australii, Wielkiej Brytanii i innych krajach nie można nawet uzyskać dostępu do stron z torrentami bez uprzedniego korzystania z VPN. Wynika to z faktu, że dostawcy usług internetowych w tych regionach faktycznie zablokowali dostęp do tych witryn.

Najlepsza sieć VPN do torrentowania i P2P – rzeczy do rozważenia

Ludzie używają VPN z różnych powodów. Podczas gdy niektórzy użytkownicy VPN chcą ominąć terytorialne ograniczenia dostępu do treści internetowych, inni pozostają w trybie niewidocznym online. Jeśli chcesz korzystać z oprogramowania Torrent i VPN, aby korzystać z niego płynnie, powinieneś skupić się na następujących aspektach:

1. Limit przepustowości:

Niektórzy dostawcy VPN, szczególnie ci bezpłatni, ograniczają ilość danych, które można pobrać, łącząc się z ich serwerami. Zasadniczo nie chcesz rejestrować się za pomocą sieci VPN, która mówi, ile przepustowości możesz użyć.

2. Bezpieczeństwo:

Istnieją bezpłatne sieci VPN, z którymi można się zarejestrować, co może zainfekować urządzenie złośliwym oprogramowaniem lub nawet wirusami. Tymi dostawcami VPN są no -go./li>

3. Prędkość

Nie chcesz narażać swojej prędkości Internetu na anonimowe pobieranie torrentów. W przeciwnym razie całkowite pobranie pliku torrent może potrwać wiele lat. Upewnij się, że twój dostawca VPN ma szybkie serwery VPN.

4. Polityka rejestrowania:

Istnieją dostawcy VPN, którzy przechowują dzienniki odwiedzanych witryn, pobieranych plików i aplikacji używanych podczas połączenia z ich serwerami. Dlatego nie jesteś naprawdę anonimowy podczas torrentowania. Unikaj tych sieci VPN.

5. Wsparcie P2P:

Niektórzy dostawcy VPN blokują porty wymagane do działania peer-to-peer. Tak jest na przykład w przypadku VyprVPN.

Użytkownicy torrentów najczęściej pobierają długie filmy i gry, korzystając z usług udostępniania online. Szybkość i przepustowość to dwa aspekty, których nie można naruszać. Zachowanie anonimowości w Internecie może być również ważne dla wielu użytkowników w zależności od ich miejsca zamieszkania.

Normy prawne dotyczące korzystania z torrentów różnią się w poszczególnych krajach, a konsekwencje prawne zmuszają takich użytkowników do korzystania z VPN. Dlatego powinni wybrać VPN, który nie śledzi aktywności użytkowników online. Lepiej jest również, jeśli VPN, którego używają do torrentowania, oferuje wspólny adres IP, ponieważ uniemożliwia to śledzenie prawdziwego adresu IP. Sprawdziliśmy wielu dostawców VPN pod kątem torrentów i oto nasze najlepsze typy.

Najlepsza sieć VPN do torrentowania i P2P

Poniżej wymieniono najlepsze sieci VPN, których można używać do P2P i torrentowania.

ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN dla Torrenting 2020

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN dla Torrenting 2020

Jest to jedna z popularnych usług VPN, której zdecydowanie możesz używać do torrentowania i ogólnego użytkowania sieci. Oferuje bardzo bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie AES. Fakt, że ma serwery w 78 krajach, również działa na jego korzyść.

ExpressVPN ma szeroką obsługę systemu operacyjnego i urządzeń. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli nie lubisz majsterkować przy ustawieniach oprogramowania, ale chcesz korzystać z torrentów anonimowo. Wisienką na torcie jest to, że nie ma rejestrowania danych użytkownika. Domyślnym używanym protokołem jest OpenVPN, ale można również użyć L2TP i SSTP. Wszystkie jego serwery obsługują P2P.

NordVPN

NordVPN - Najlepsza sieć VPN dla Torrenting 2020

NordVPN – Najlepsza sieć VPN dla Torrenting 2020

Z siedzibą w Panamie, NordVPN jest również idealny dla użytkowników ciężkich torrentów i użytkowników P2P. Zapewnia także zerowe rejestrowanie i 256-bitowe szyfrowanie AES. NordVPN oferują również podwójną funkcję VPN. Prędkości są ogólnie dobre, ale czasami mogą się różnić. Możesz także skorzystać z ochrony przed wyciekiem DNS i wspólnego adresu IP. Nieograniczona przepustowość sprawia, że ​​umowa jest słodsza.

IPVanish

IPVanish - Najlepsza sieć VPN dla torrentów

IPVanish – Najlepsza sieć VPN dla torrentów

Jeśli używasz torrenta i potrzebujesz dostępu do serwerów sieciowych z różnych lokalizacji, mądrze jest wybrać usługę VPN, taką jak IPVanish. Dochodzi również minus problemów z rejestrowaniem danych. Istnieje 256-bitowe szyfrowanie i obsługa protokołów takich jak L2TP i OpenVPN. IPVanish oferuje wspólne adresy IP, a przepustowość jest nieograniczona.

HideMyAss

HMA z pewnością znalazłby się wyżej na naszej liście, gdyby nie niezliczone raporty użytkowników, których konta zostały anulowane z powodu torrentów. HideMyAss ma siedzibę w Londynie i prowadzi dzienniki przez 6 miesięcy. Jeśli chcesz mieć najlepszą sieć VPN do torrentowania, prawdopodobnie lepiej jest użyć jednego wyżej na liście.

Prywatny dostęp do Internetu

Nie jest to szybka usługa VPN, ale funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że jest idealna dla użytkowników Torrent. Projektowo PIA może nie spodobać się użytkownikom, którzy nie są zbyt obeznani z technologią. Spodoba ci się, jeśli poprawianie ustawień oprogramowania to Twoja sprawa! Prędkości nie są bardzo szybkie, ale dostajesz 256-bitowe szyfrowanie. Dostępna jest także funkcja przełącznika zabijania VPN. Brak limitu przepustowości i zerowe rejestrowanie danych sprawiają, że jest to pożądane.

Co z inteligentnymi serwerami proxy DNS?

Inteligentne serwery proxy DNS, podobnie jak VPN, umożliwiają ominięcie bloków geograficznych i dostęp do niektórych witryn internetowych, które nie są dostępne w twoim regionie. Te serwery proxy nie ukrywają jednak adresu IP ani nie szyfrują ruchu. Wiele osób rejestruje się za pomocą usług proxy Smart DNS, takich jak Unlocator, Unblock-Us, Unotelly i Overplay w przekonaniu, że w ten sposób uzyskują anonimowość online. Jeśli nie chcesz dać się złapać na torrentach, używaj VPN, a nie Smart DNS!

Najlepsza sieć VPN do torrentowania – podsumowanie

Istnieje więc wiele opcji dla użytkowników torrentów poszukujących godnej usługi VPN. Możesz wybrać jedną z wyżej wymienionych opcji. Musisz przeanalizować swoje najważniejsze priorytety, wybierając i porównując te usługi. Biorąc pod uwagę, że ExpressVPN ma 30-dniową polisę zwrotu, zdecydowanie są na szczycie naszej listy. Każdy torrent, który dba o swoją prywatność, upewni się, że korzysta z VPN, aby ukryć swoje działania online przed swoim dostawcą usług internetowych. Wybór VPN zależy wyłącznie od Ciebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map