Najlepsza sieć VPN do udostępniania plików

Udostępnianie plików jest nadal jedną z najpopularniejszych metod pobierania i wysyłania multimediów cyfrowych i, jak się wydaje, ludzie będą używać tej metody jeszcze długo. Działa przez użytkownika korzystającego z wielu plików przez Internet, aby uzyskać dostęp do innych użytkowników w tej samej sieci. To naprawdę takie proste. Jedynym problemem, który ma wpływ na udostępnianie plików, jest fakt, że duża część rozproszonych treści zawiera problemy z prawami autorskimi, co oznacza, że ​​jeśli jakiś organ wykryje, że pobierasz lub przesyłasz pirackie treści, możesz znaleźć masz kłopoty.


Najlepsza sieć VPN do udostępniania plików

Najlepsza sieć VPN do udostępniania plików

Udostępniaj pliki anonimowo VPN

Jeśli chcesz uniknąć takich problemów, najlepszym sposobem na obejście tego byłoby znalezienie sposobu, dzięki któremu masz pewność, że nikt nie będzie w stanie śledzić tego, co masz online. Jednym ze sposobów jest dokonanie subskrypcji wiarygodnej usługi VPN.

Usługa VPN umożliwia szyfrowanie połączenia, co utrudnia szpiegowanie Twoich działań online. Dotyczy to również twojego dostawcy usług internetowych, a także grup naruszających prawa autorskie. Twoje połączenie jest szyfrowane przez przekierowanie na serwery twojego dostawcy, a dzięki temu zyskujesz nowy adres IP, co z kolei czyni cię anonimowym. Zachowanie anonimowości w Internecie jest ważne, ponieważ tak naprawdę nigdy nie masz pojęcia, kto może mieć zamiar śledzić Twoje działania, zwłaszcza jeśli dotyczą one transakcji za pośrednictwem banku lub nawet zakupu czegoś online.

VPN stało się koniecznością

Dla użytkowników, których główna działalność online polega na przesyłaniu i pobieraniu plików, dobrym pomysłem jest posiadanie subskrypcji VPN, ponieważ nigdy nie możesz być zbyt pewny rzeczy, które udostępniasz online. Niektóre pliki mogą zawierać złośliwe oprogramowanie zaprojektowane do wyłapywania wszystkich twoich danych osobowych, gdy tylko pobieranie zostanie ukończone, podczas gdy inne mogą działać jako punkty zdalnego wejścia na twoje urządzenie, narażając na to wszystkie przechowywane w nim informacje..

Zabezpiecz swój ruch i ukryj swoją tożsamość

Usługa VPN pomaga uniknąć tych wszystkich scenariuszy, ukrywając swoją tożsamość i zachowując prywatność tylko dla Ciebie. Wybór konkretnej usługi do subskrypcji może być czasem trudny, ponieważ jest tak wielu dostawców dostępnych do wyboru. Najlepszym sposobem na zidentyfikowanie konkretnego dostawcy byłoby upewnienie się, że wszyscy oni sprawdzają określoną listę zasadniczych wymagań. Porównanie swoich dostawców z tą listą oznacza, że ​​ostatecznie zapłacisz za najlepszą dostępną usługę, a także masz pewność, że otrzymasz najlepsze pod względem gwarantowanego bezpieczeństwa.

Najlepsza sieć VPN do udostępniania plików – na co uważać

Oto 5 głównych czynników, które naszym zdaniem są najważniejsze, jeśli chodzi o wybór najlepszego dostawcy usług do udostępniania plików:

 1. Cena £: Są dostawcy, którzy oferują swoje usługi za najwyższą cenę, a są też inni, którzy pobierają opłatę prawie za nic, by być twoim dostawcą. Trzymaj się z dala od darmowych; wiadomo, że sprzedają informacje o swoich klientach stronom trzecim.
 2. Prędkość: Szybkość, którą uzyskasz od usługodawcy, zależy głównie od liczby serwerów obecnych w ich sieci. Im większa liczba serwerów, tym szybsza ich obsługa. Funkcje, takie jak nieograniczona przepustowość, nieograniczone przełączanie serwerów, a także brak limitów danych, są również niezbędne dla dobrej prędkości.
 3. Łatwość użycia: Łatwa w użyciu usługa oznacza, że ​​wszyscy, w tym użytkownicy po raz pierwszy, nie będą musieli poświęcać tyle czasu na zastanawianie się, co należy zrobić, aby ich usługa była gotowa i gotowa. Dostawcy, którzy mają dobrze skonfigurowane aplikacje VPN, powinni być w stanie zapewnić doskonałą obsługę użytkowników i zminimalizować czas, jaki należy poświęcić na kontakt z obsługą klienta.
 4. Obsługa klienta: W przypadku wystąpienia problemów z konfiguracją usługi przez użytkownika, skontaktowanie się z działem obsługi klienta jest zawsze kolejnym krokiem. Funkcje takie jak czat na żywo & bezpośrednia odpowiedź e-mail to wskaźniki usługi, która ceni swoich klientów.
 5. Bezpieczeństwo: Korzystanie z usługi VPN oznacza, że ​​chcesz uzyskać niezawodną formę bezpieczeństwa online. Protokoły bezpieczeństwa obowiązujące dla każdej usługi VPN muszą być wystarczająco niezawodne, aby użytkownicy mogli im powierzyć bezpieczeństwo online.

Najlepszy VPN do udostępniania plików

Teraz, gdy wiesz o tym, co twój dostawca musi być wiarygodny, mamy krótką listę dostawców, którzy już spełniają te wymagania, i z pewnością zapewnimy klientom najwyższą jakość usług.

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

Każdy użytkownik poszukujący najlepszej jakości obsługi klienta i bezpieczeństwa online nie musi szukać nigdzie dalej ExpressVPN. Usługa zapewnia bezproblemowe korzystanie z Internetu w połączeniu z obsługą klienta, która zapewni najlepszą jakość świadczonych usług. Ich aplikacja VPN jest łatwa do skonfigurowania i zainstalowania, a ich miejsce zajmuje firma z najszybszymi serwerami w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli chodzi o ceny, proszą o nieco więcej niż to, co musiałbyś zapłacić, mając do czynienia z innymi subskrybentami, ale jeśli chcesz tego, co najlepsze na rynku, to z tym będziesz musiał sobie poradzić. Ich bezpieczeństwo jest również klasy wojskowej, z 256-bitowym szyfrowaniem AES i pełnym wsparciem dla wszystkich popularnych protokołów VPN. Pobierają 12,95 USD miesięcznie za subskrypcję, chociaż masz możliwość zarejestrowania się w celu uzyskania 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli chcesz najpierw przetestować ich usługi.

2. IPVanish

Jako jeden z najtańszych dostawców na rynku, IPVanish oferuje swoim abonentom ochronę najwyższej jakości przy bardzo standardowej stawce 7,50 USD miesięcznie. Proces konfiguracji jest prosty, a aplikacja VPN nie wymaga tak dużej specjalizacji, aby móc z niej korzystać. Dzięki sieci serwerów obejmującej ponad 350 serwerów w ponad 60 krajach możesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć serwer, z którym możesz się połączyć w wybranym kraju. Usługa oferuje obsługę protokołów OpenVPN, L2TP i PPTP, a także 256-bitowe szyfrowanie AES. Nie musisz się również martwić o swoją historię przeglądania, ponieważ usługa nie prowadzi dzienników. IPVanish pozwala swoim klientom mieć do 5 bieżących połączeń, co oznacza, że ​​idealna dla małej grupy użytkowników byłoby obniżenie kosztów poprzez połączenie z jednym kontem. Użytkownicy mogą wypróbować 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, zanim zdecydują się na osiedlenie się z nimi.

3. NordVPN

Osiedlenie się w Panamie zapewnia NordVPN a jego klientom luksus polegający na tym, że nie trzeba nikomu odpowiadać w zakresie bezpieczeństwa danych i historii użytkowników. Wynika to z faktu, że ich siedziba główna nie podlega jurysdykcji USA i jej organów do przechowywania danych. Co więcej, NordVPN pozwala swoim klientom na utworzenie nawet 5 kolejnych równoczesnych połączeń, co oznacza, że ​​będziesz w stanie zabezpieczyć wszystkie swoje urządzenia za pomocą tylko jednego konta. NordVPN jest również jednym z najtańszych dostawców w okolicy, żądając tylko 3,29 USD miesięcznie dla użytkowników, którzy planują pozostać z nimi przez okres do dwóch lat. Nie należy się spodziewać żadnych problemów z ich aplikacjami, ponieważ gwarantujemy, że będą działać dobrze w systemach Windows, Linux, Mac i iOS & Urządzenia z Androidem.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN do udostępniania plików

Udostępnianie plików można wykonać o wiele bezpieczniej, jeśli zdecydujesz się na to przy pomocy usługi VPN. Trzy wymienione powyżej są w stanie zaszyfrować Twoje połączenie i upewnić się, że nie napotkasz żadnych problemów podczas pracy online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map