Najlepsza sieć VPN dzięki Kill Switch

Jeśli szukasz dostawcy VPN, istnieje wiele zaawansowanych funkcji, które możesz chcieć upewnić się przed dostawcą, zanim się z nimi zarejestrujesz. Jedną z nich powinna być możliwość natychmiastowego zamknięcia połączenia internetowego, gdy zostanie naruszona usługa VPN. Przełącznik zabijania w Internecie jest ważny, ponieważ zapobiega ryzyku przeglądania Internetu bez jakiejkolwiek formy ochrony online w dowolnym momencie. Jest to świetny środek bezpieczeństwa, ponieważ dostawcy usług internetowych lub witryny z ograniczeniami geograficznymi, które odwiedzasz, potrzebują tylko kilku sekund, aby przechwycić adres IP i zablokować Cię na dobre na swojej stronie.


Najlepsza sieć VPN dzięki Kill Switch

Najlepsza sieć VPN dzięki Kill Switch

Najlepsza sieć VPN z funkcją Kill Switch – wprowadzenie

Jeśli twój dostawca oferuje przełącznik zabijania Internetu jako jedną z jego funkcji, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma on również zasadę braku logowania. Oferowanie tych dwóch funkcji oznacza, że ​​twój dostawca jest zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa twojego Internetu przez cały czas, a ruch związany z przeglądaniem pozostaje prywatny i poufny tylko dla ciebie.

Najlepsza VPN z Kill Switch Review

W tej recenzji przyjrzymy się niektórym dostawcom, którzy oferują te dwie usługi, a także opracujemy rodzaj usług, których należy oczekiwać od nich.

1. ExpressVPN Internet Kill Switch dla Windows

Po pierwsze na naszej liście jest ExpressVPN, jeden z niewielu dostawców VPN, który możemy nazwać jednym z najlepszych na świecie. Ci faceci poważnie podchodzą do kwestii prywatności w Internecie i widać to dzięki jakości świadczonych przez nich usług. Nie próbują rejestrować historii przeglądania użytkowników i wprowadzają silne formy szyfrowania, które zapewniają, że żadne osoby trzecie nie są w stanie infiltrować połączeń swoich klientów.

Usługa określa mechanizm przełącznika zabijania w Internecie jako blokadę sieci i można go aktywować na karcie Ogólne w oknie Opcje. Usługa jest faktycznie domyślnie włączona, więc naprawdę nie musisz niczego konfigurować, jeśli nie jesteś obeznany z VPN i ustawieniami, które należy wprowadzić, aby działała. Tuż pod polem „Włącz” zobaczysz krótkie wyjaśnienie, czego możesz się spodziewać po włączeniu usługi: „Zapewnia, że ​​Twój ruch internetowy przechodzi przez bezpieczny tunel ExpressVPN i zatrzymuje cały ruch, jeśli ExpressVPN niespodziewanie się rozłączy”. Po przetestowaniu usługi możemy potwierdzić, że działa i że na niej możesz w pełni polegać.

2. IPVanish – Internet Kill Switch dla komputerów Mac & Windows

Poziom zaangażowania w prywatność użytkowników wykazany przez IPVanish w ich usługach jest jednym z powodów, dla których ma legion użytkowników, którzy tak naprawdę nigdy nie mają pokusy, aby przejść do innego dostawcy. Zapewniają swoich klientów, że nikt nie będzie miał dostępu do historii przeglądania oraz że nikt nie będzie w stanie przechwycić połączenia użytkowników w przypadku, gdy ich usługa VPN nagle przestanie działać.

Opcje przełącznika zabijania VPN są dostępne zarówno dla użytkowników Mac OS X, jak i Windows, a to czyni z nich jednego z niewielu dostawców, którzy myśleli o użytkownikach urządzeń Apple. Wśród listy opcji, które zobaczysz podczas aktywacji przełącznika „zabicia”, jest opcja okresowej zmiany adresu IP. Zapewnia to, że nikt nie jest w stanie śledzić wirtualnej sieci VPN, a także działa na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa.

3. NordVPN – VPN Kill Switch dla Windows

Trzecia pozycja na naszej liście to NordVPN, usługa, która rośnie w zawrotnym tempie, sprawdzając wszystkie pola dotyczące rzeczy, które większość jej dostawców chciałaby mieć od dostawcy. Ze swoją siedzibą główną w Panamie, NordVPN powstał w 2012 roku, aw ciągu 3 lat działalności stał się już jednym z najlepszych dostawców dostępnych na rynku. Jedną z funkcji, która stała się tak popularna, jest technologia kill switch.

NordVPN ma automatyczny internetowy przełącznik zabijania, który działa, uruchamiając się za każdym razem, gdy jego usługa VPN zostanie przerwana z jednego lub drugiego powodu. W ten sposób wszystkie aplikacje, które mogą próbować szpiegować Twoją pracę online, zostaną zamknięte, gdy tylko rozłączysz się z Internetem. Dzięki temu Ty i Twoje dane jesteście bezpieczni przed stronami trzecimi, które mogą chcieć wykorzystać dane do szantażu lub nadużyć. Zarejestruj się w NordVPN już dziś za 8,00 USD miesięcznie, a otrzymasz niezrównany poziom obsługi klienta w połączeniu z jednym z najlepszych poziomów szyfrowania dostępnych obecnie na rynku.

4. PIA – Kill Switch dla Windows / Mac

Jednym z pierwszych dostawców, którzy wprowadzili przełączniki zabijania VPN, był prywatny dostęp do Internetu. Usługa ta, znana ze swojego przywiązania do prywatności użytkowników, oferuje funkcję przełączania zabójstw internetowych zarówno użytkownikom Windows, jak i Mac. Ta funkcja aktywuje ochronę przed rozłączeniem VPN, gdy tylko połączenie z ich usługą VPN zostanie przerwane, dostęp do Internetu zostanie zamknięty. Normalny dostęp można odzyskać, gdy tylko wyłączysz przełącznik „kill” lub zamkniesz aplikację. Użytkownikom posiadającym 2 połączenia działające jednocześnie należy poinformować, że tylko 1 aktywne połączenie zostanie zatrzymane.

Kolejną cechą PIA jest ich zasada braku logów, która uniemożliwia przechowywanie informacji o przeglądaniu. Ta funkcja sprawia, że ​​każdy, kto chce poznać historię przeglądania na dystans, pozwala bezpiecznie wykonywać poufne prace, mając świadomość, że nikt nie podsłucha twojego połączenia. W ustawieniach „Szyfrowania” możesz skonfigurować cokolwiek związanego z uwierzytelnianiem danych & szyfrowanie, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad ochroną online.

Wniosek dotyczący najlepszych sieci VPN z przełącznikiem Kill Internet

Dzięki 4 usługom, które wymieniliśmy powyżej, prawie nigdy nie będziesz narażony na niebezpieczeństwo po nieoczekiwanym wyłączeniu usługi VPN. Przełącznik zabójstwa VPN zapewni ochronę ciebie i wszystkich twoich danych, a twoje bezpieczeństwo utrzyma wszystko, dopóki masz włączony przełącznik zabijania. Masz jakieś uwagi lub opinie? Zostaw je w sekcji poniżej & na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map