Najlepsza sieć VPN dzięki usługom proxy SOCKS5

Większość z nas do tej pory pogodziła się z różnorodnymi zagrożeniami występującymi w Internecie. Gdy jesteś online, zawsze istnieje ryzyko włamania. To może być bardzo niefortunne. Po kradzieży informacji istnieje ryzyko, że Twoje konto bankowe zostanie wyczyszczone lub padniesz ofiarą kradzieży tożsamości.


Najlepsza sieć VPN dzięki usługom proxy SOCKS5

Najlepsza sieć VPN dzięki usługom proxy SOCKS5

Posiadanie rozwiązania zapobiegającego takim zdarzeniom jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu w Internecie. Jedną z form ochrony, na którą możesz liczyć, aby zachować bezpieczeństwo, jest ukrywanie informacji o tobie. Oznacza to utrudnianie przestępcom śledzenia wszystkiego, co możesz zrobić online. Możesz to zrobić, kierując połączenie przez serwer proxy. Serwer proxy przypisuje ci nowy protokół internetowy lub adres IP. Dzięki temu można zmienić miejsce, z którego masz dostęp do Internetu.

Korzystanie z proxy naprawdę pomaga ukryć niektóre szczegóły, które są przekazywane przez twoje połączenie. Większość krytyków twierdzi, że oferowany poziom bezpieczeństwa wciąż pozostawia wiele do życzenia. Aby spróbować rozwiązać ten problem, wielu użytkownikom zaleca się przejście na bezpieczniejszy rodzaj serwera proxy; serwery proxy SOCKS5.

Tego rodzaju serwery są lepsze niż tradycyjne serwery proxy, ponieważ wymagają one dodatkowej warstwy uwierzytelnienia przed uzyskaniem dostępu do serwera witryny. Pozwala tylko autoryzowanym użytkownikom na dostęp do serwera. Dlatego maleje prawdopodobieństwo, że podmioty zewnętrzne uzyskają dostęp do Twojej historii przeglądania lub danych.

Największą zaletą przejścia na usługę proxy SOCKS5 jest to, że cieszysz się zarówno szybkością, jak i lepszym poziomem ochrony online podczas przeglądania Internetu. Działa to jednak najlepiej, gdy aktywność online nie wymaga tak dużej przepustowości.

Dla użytkowników, którzy nadal mogą nie być zadowoleni z poziomu bezpieczeństwa oferowanego przez zabezpieczenia oferowane przez usługę proxy SOCKS5, kolejnym najlepszym krokiem byłoby pozyskanie wiarygodnej usługi VPN.

Najlepszy VPN z SOCKS5 Proxy – Korzystanie z VPN

Korzystanie z usługi VPN umożliwia szyfrowanie połączenia w taki sposób, że utrudnia przechwycenie danych. Zapewnia to bezpieczeństwo przed cyberprzestępcami i chroni przed atakami mającymi na celu kradzież informacji. Możesz ukryć swój adres IP i uzyskać dostęp do stron blokowanych geograficznie za pomocą VPN.

VPN jest również niezbędny, jeśli wolisz nie ujawniać swojego dostawcy usług internetowych tego, co robisz online. Pomaga to zapobiegać kontrolowaniu przez ISP przepustowości, którą zużywasz. Większość dostawców usług internetowych stara się egzekwować limit danych, który po przekroczeniu zaczyna być wolniejszy. Niektóre z nich nawet całkowicie blokują dostęp do niektórych stron internetowych i kanałów. Wiarygodny dostawca VPN pomoże ci obejść wszystkie te wyzwania. Ale jak to się ma do proxy SOCKS5?

SOCKS5 Proxy Service VS VPN

Korzystanie z VPN zapewnia niezawodne źródło bezpieczeństwa online, ale w pewnym stopniu zmniejsza prędkość przeglądania. Z drugiej strony, poleganie na proxy SOCKS5 oznacza, że ​​prędkość przeglądania pozostaje znacznie wyższa niż w przypadku korzystania z VPN. Chociaż bezpieczeństwo nie byłoby tak dobre.

Różnice te oznaczają, że dwie alternatywy są odpowiednie do różnych zastosowań. Serwer proxy SOCKS5 działa najlepiej, gdy głównym celem jest ukrycie swojej lokalizacji lub zwiększenie prędkości podczas torrentowania. Z drugiej strony VPN pozwala ominąć zapory ogniowe. Umożliwia także bardziej wrażliwą pracę online lub torrent z wyższym poziomem bezpieczeństwa.

Najlepsza sieć VPN dzięki usłudze proxy SOCKS5

Nie oznacza to jednak, że nie możesz korzystać z obu usług, jeśli chcesz. Istnieje kilka usług VPN, które mają proxy SOCKS5 jako dodatkową funkcję. Daje to możliwość wyboru między dwiema usługami, które chcesz uruchomić. Jeśli jest to rodzaj opcji, którą wolisz, spójrz na dwie VPN poniżej.

1. IPVanish

IPVanish zaczyna od naszej listy jako jeden z niewielu dostawców VPN, którzy mogą zaoferować zarówno proxy SOCKS5, jak i VPN. Odpowiednia usługa ma siedzibę w USA. Jako użytkownik IPVanish możesz jednocześnie podłączyć 10 różnych urządzeń. Usługa gwarantuje bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Oferuje także obsługę różnorodnych protokołów VPN.

IPVanish oferuje również inną alternatywę, szczególnie dla użytkowników, którzy nie chcieliby pobierać swojego klienta VPN. Dostępne są rozszerzenia przeglądarki, które służą temu samemu celowi, ale na mniejszą skalę w porównaniu do pełnego klienta VPN.

IPVanish oferuje również superszybkie prędkości, które świetnie nadają się do przesyłania strumieniowego, a także nieograniczoną przepustowość i nieograniczone przełączanie serwerów. Usługa ma także natywną obsługę użytkowników, którzy chcą torrentować. Ogromną rolę odgrywa tutaj usługa proxy SOCKS5. Aby połączyć się z usługą, wystarczy zalogować się na określony adres internetowy, uwierzytelnić swój login i ustawić się. Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie tego, co usługa ma do zaoferowania, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.

2. NordVPN

NordVPN ma dość wbudowanych funkcji, aby zabezpieczyć twoje połączenie. Jednym z nich jest serwer proxy SOCKS5. Usługa ma siedzibę w Panamie i ma około 4200 serwerów. Tak duża sieć serwerów pozwala usłudze zoptymalizować niektóre serwery pod kątem określonych funkcji online.

Użytkownicy mogą zatem wybrać serwery, które najlepiej nadają się do przesyłania strumieniowego, gier, pobierania zbiorczego lub torrentowania. Usługa umożliwia również do 6 jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta. 

NordVPN stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zabezpieczyć ruch użytkowników i działa naprawdę dobrze z Torem, aby ułatwić dodatkową anonimowość. Po rejestracji możesz użyć oprogramowania Cybersec do odwrócenia niechcianych reklam lub złośliwego oprogramowania.

Jedną z najbardziej płodnych funkcji NordVPN jest protokół szyfrowania Double VPN. Ta usługa podwaja poziom bezpieczeństwa, jaki masz, kierując ruch przez dwa serwery zamiast jednego, co jeszcze bardziej utrudnia śledzenie ciebie lub twojej aktywności online. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wszechstronnego dostawcy, zapoznaj się z naszym bardziej zwięzłym przeglądem NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszych sieci VPN z usługą proxy SOCKS5

W naszej krótkiej recenzji właśnie omawialiśmy korzyści, jakich można się spodziewać podczas korzystania z usługi proxy VPN lub SOCKS5. Przyjrzeliśmy się również niektórym z najlepszych usług VPN, które oferują obie alternatywy. Mamy nadzieję, że dzięki temu decyzja jest nieco trudniejsza do przemyślenia. Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, które chcesz udostępnić, możesz to zrobić, pozostawiając je w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map