Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Kiedy Google wprowadził Chromebooki na rynek, zamierzały je wykorzystywać głównie do dostępu do Internetu i przeglądania. Ich elegancka i lekka konstrukcja sprawia, że ​​można je łatwo nosić ze sobą, a zatem jest doskonałym zamiennikiem laptopa, do którego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Jedno podobieństwo między nimi polega jednak na tym, że nie będziesz mieć dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi bez aktywnej subskrypcji usługi VPN. Ta usługa, znana w całości jako Wirtualna sieć prywatna, chroni ruch, szyfrując połączenie z Internetem i ukrywa Twoją lokalizację, podając Ci nowy adres IP.


Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Najlepsza sieć VPN na Chromebooka: potrzebujesz tego?

Możliwe, że lokalne witryny i kanały informacyjne mają charakter geo-ograniczający, co oznacza, że ​​dostęp do nich poza granicami kraju może być o wiele trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Jeśli stale podróżujesz za granicę i nadal chcesz być na bieżąco z lokalnymi wiadomościami, usługa VPN pozwala ominąć te ograniczenia i nadrobić zaległości w lokalnych treściach, tak jakbyś był w domu.

Jeśli zawsze się poruszasz, oznacza to, że stale korzystasz z publicznego Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do Internetu. Może to czasem być niebezpieczne, ponieważ wielu hakerów próbuje się włamać do dowolnego niezabezpieczonego urządzenia w otwartych sieciach Wi-Fi. Jak wspomniano powyżej, usługa VPN szyfruje Twoje połączenie, co uniemożliwia komukolwiek logowanie się do Twojego urządzenia.

Co więcej, ruch związany z przeglądaniem jest również ukrywany przed publicznością, dzięki czemu nikt nie jest w stanie dowiedzieć się, co zrobiłeś. Dotyczy to twojego dostawcy usług internetowych lub innych organów zajmujących się naruszeniem praw autorskich, które mogą Cię winić za pobieranie treści ze źródeł pirackich.

Jak Chromebook VPN może ci pomóc

Bezpieczeństwo związane ze świadomością, że nie można włamać się do Chromebooka, pozwala łatwo przeprowadzać transakcje online, a nawet zalogować się do dowolnej publicznej sieci Wi-Fi bez obaw..

Oprócz uzyskiwania dostępu do lokalnych treści poza granicami kraju możesz także logować się w innych witrynach objętych ograniczeniami geograficznymi, które wolałyby należeć do ich kraju pochodzenia. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do rozrywki ze wszystkich witryn na świecie, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jest to ogromna korzyść dla użytkowników, którzy na przykład chcą nadążyć za najnowszym odcinkiem swojej serii Netflix. Zakładając, że mają siedzibę poza Stanami Zjednoczonymi, będą musieli połączyć się tylko z amerykańskim serwerem i będą mogli oglądać odcinki, które nie zostały jeszcze wydane w ich kraju.

Subskrybowanie usługi VPN daje ogromną przewagę, ponieważ możesz uzyskać dostęp do znacznie większej liczby witryn niż wcześniej i możesz to zrobić w całkowicie bezpieczny sposób.

Ujawniono najlepszą VPN dla Chromebooka

Najlepsi dostawcy usług VPN, których możesz używać na Chromebooku, to:.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. HideMyAss

Top 3 Analiza VPN Chromebooka

1. ExpressVPN – wybór redaktora

Od dłuższego czasu ExpressVPN nadal dominuje na rynku VPN, oferując niezrównaną jakość usług w połączeniu z najlepszą formą obsługi klienta. Ich środki bezpieczeństwa gwarantują, że nikt nie będzie w stanie podsłuchiwać ani nawet zhakować urządzenia, ponieważ niezwykle trudno byłoby przeniknąć do ich 356-bitowego szyfrowanego połączenia SSL.

ExpressVPN ułatwia także nowym użytkownikom znalezienie drogi, ponieważ oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, a procedury łatwe do wykonania. Jeśli postępujesz zgodnie z podanymi instrukcjami, połączenie prywatne zostanie uruchomione w ciągu kilku minut po zarejestrowaniu się w usłudze.

Usługa obejmuje również doświadczonych użytkowników, ponieważ oprogramowanie pozwala im zmieniać ustawienia techniczne i dostosowywać usługę do własnych potrzeb. W przypadku, gdy ktoś napotka problem, zespół obsługi klienta jest zawsze pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy. Możesz przesłać zgłoszenie do pomocy dotyczącej swojego problemu lub nawet wybrać opcję czatu na żywo, jeśli chcesz jak najszybciej rozwiązać problem.

Jeśli zarejestrujesz się w celu skorzystania z ich usługi i dowiesz się, że przyniesie to również wiele korzyści znajomym lub współpracownikom, ExpressVPN zapewnia zarówno Tobie, jak i Twojemu poleceniu miesięczną bezpłatną ochronę VPN. Nieźle jak na usługę znaną z pobierania najwyższych stawek za abonament.

Jeśli jednak stwierdzisz, że usługa nie jest dla Ciebie, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, pod warunkiem że podejmiesz tę decyzję w ciągu 30 dni od skorzystania z usługi. Nie będzie żadnych problemów z odzyskaniem pieniędzy, ponieważ będziesz prosił o zwrot pieniędzy zgodnie z ich 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

2. IPVanish – Znaczna alternatywa

Po raz pierwszy użytkownicy mogą uznać IPVanish za garstkę, do której można się przyzwyczaić. Nawet 7-dniowy okres obowiązywania zwrotów nie robi wiele, aby dać większości ludzi czas na zapoznanie się z ich usługą. ExpressVPN daje użytkownikom 30 dni na poznanie i zrozumienie, w jaki sposób usługa może im służyć, wydaje się, że IPVanish woli użytkowników, którzy są już świadomi takich rzeczy.

Nie ma też wiele do powiedzenia na temat ich zespołu obsługi klienta, ponieważ okazało się, że wiele problemów, które zostały im przekazane, zajmuje dużo czasu, aby je rozwiązać. 

3. HideMyAss – Last Resort

HideMyAss zamyka naszą listę VPN do użytku z Chromebookiem. Dostawca ma te same 30-dniowe zasady gwarancji zwrotu pieniędzy, które ma ExpressVPN, ale standardy usług znacznie się różnią od tego, co nasz najlepszy wybór ma do zaoferowania.

Ich połączenie również nie było tak niezawodne, a czas reakcji zespołu obsługi klienta nie był tak bezpośredni, jak byśmy tego chcieli.

Jak zainstalować VPN na Chromebooku

Oto, w jaki sposób możesz pobrać i zainstalować aplikację VPN na Chromebooku:

 1. Najpierw udaj się do ExpressVPN i zarejestruj konto VPN.
 2. Włącz i odblokuj Chromebooka.
 3. Kliknij obraz w prawym dolnym rogu ekranu.
 4. Pojawi się kilka opcji; wybierz „Ustawienia”.
 5. W sekcji „Aplikacje na Androida” pojawi się opcja: „Włącz aplikacje na Androida na Chromebooku”. Śmiało i kliknij pole wyboru.
 6. Kliknij „Rozpocznij” w nowym oknie.
 7. Przeczytaj warunki usługi i zaakceptuj je.
 8. Sklep Google Play wyświetli się i teraz możesz uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie. Zaloguj sie.
 9. Na pasku wyszukiwania w Sklepie Play wyszukaj „ExpressVPN„.
 10. Wybierz ExpressVPN – VPN dla Androida z wyników wyszukiwania i kliknij ZAINSTALOWAĆ.
 11. Kliknij ZAAKCEPTOWAĆ aby rozpocząć pobieranie.
 12. Po zakończeniu pobierania i instalacji aplikacji VPN kliknij ikonę aplikacji ExpressVPN, aby ją uruchomić.
 13. Na koniec połącz się z serwerem z poziomu aplikacji, aby nawiązać połączenie VPN na Chromebooku.

Najlepsza VPN dla ChromeBooka: podsumowanie

Opierając się na testach wydajności, które przeprowadziliśmy na tych trzech i wielu innych usługach VPN, ExpressVPN jest najważniejszy dla wszystkich wskaźników, na których opieraliśmy nasze testy. Mają najlepsze prędkości łączności, najlepszy zespół obsługi klienta, najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także najwyższą liczbę serwerów na rynku.

Zaufaj im, aby zapewnić, że wszystkie Twoje dane osobowe będą chronione, gdy będziesz online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map