Najlepsza sieć VPN na eBayu

Myślałeś kiedyś o sprzedaży czegoś, czego możesz się pozbyć online? Być może pomyślałeś o umieszczeniu go w serwisie eBay. eBay to jedna z najbardziej niezawodnych platform w Internecie, za pomocą której można znaleźć nabywcę swoich towarów, a nawet poszukać czegoś, czego na pewno nie będzie w twoim lokalnym supermarkecie lub sklepie. Zanim zaczniesz kupować lub sprzedawać, musisz najpierw upewnić się, że masz dobrze skonfigurowane konto. Jest to dość łatwe do zrobienia i nawet nie wymagałoby żadnej formy płatności.


Najlepsza sieć VPN na eBayu

Najlepsza sieć VPN na eBayu

Potrzeba VPN w serwisie eBay

Podczas konfigurowania konta prawdopodobnie będziesz musiał wprowadzić poufne dane, takie jak dane karty kredytowej lub inne dane bankowe. eBay ma standardowe środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę zarówno transakcji, jak i danych, ale niestety to nie wystarczy. Na całym świecie jest wielu złośliwych użytkowników, którzy spędzają godziny online na kradzieży danych osobowych, a niektórzy z nich ukradli fundusze nieświadomym ofiarom po włamaniu się przez mechanizmy bezpieczeństwa takiej strony internetowej.

Jest to coś, czego na pewno nie chciałbyś spotkać, ponieważ grozi Ci kradzież informacji finansowych i stanie się ofiarą kradzieży tożsamości. Aby temu zapobiec, najlepszą formą obrony, jaką możesz zastosować, jest ochrona za pośrednictwem usługi VPN. Korzystanie z VPN umożliwia szyfrowanie połączenia internetowego, dzięki czemu nawet twój dostawca Internetu nie będzie w stanie śledzić twoich działań w Internecie. Ponadto posiadanie adresu IP widocznego dla sieci eBay nie jest naprawdę świetnym pomysłem. Wynika to z faktu, że eBay znany jest z tego, że zabrania użytkownikom korzystania z jego usług, czasem bez przyczyny. Jest to z pewnością coś, czego nie chcesz, zwłaszcza jeśli korzystasz z serwisu eBay jako źródła dochodów. Aby tego uniknąć, VPN umożliwia również zmianę lokalizacji poprzez maskowanie adresu IP. Po nawiązaniu połączenia ze zdalnym serwerem będziesz mógł „oszukać” tę usługę, aby pomyślała, że ​​masz siedzibę gdzie indziej, dodając w ten sposób warstwę ochrony tożsamości.

Wreszcie, z powodu ograniczeń geograficznych, eBay może nie być dostępny w twoim obecnym kraju zamieszkania. Oznacza to, że w ogóle nie będziesz mieć dostępu do strony internetowej ani aplikacji eBay. Korzystanie z VPN pozwala ominąć te sztuczne ograniczenia i odblokować eBay, Amazon lub Target z dowolnego miejsca na świecie. Ceny na stronach e-commerce mogą się również różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Możesz również sprawdzić, który region oferuje najniższe ceny za dany produkt za pomocą VPN, oszczędzając w ten sposób wiele ciężko zarobionych pieniędzy

Wybór najlepszej sieci VPN na eBayu

Jest wiele rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, wybierając najlepsza VPN na eBayu. Jedną z takich rzeczy jest liczba serwerów wybranego dostawcy. Im większa sieć serwerów danego dostawcy, tym większa pula adresów IP, do których masz dostęp. Będziesz także chciał upewnić się, że Twój dostawca ma również ochronę Wi-Fi. Jest to ważne, ponieważ w większości publicznych hotspotów Wi-Fi, które prawdopodobnie znajdziesz na lotniskach, w hotelach lub restauracjach, prawdopodobnie ktoś w sieci poważnie szuka jednej ofiary, która nie ma włączonych odpowiednich ustawień bezpieczeństwa lub nie ma mieć ochronę VPN.

Istnieje wiele usług VPN, które oferują ochronę twojego połączenia, ale niektóre z nich naprawdę mają złe intencje. Dotyczy to zwłaszcza bezpłatnych usług, ponieważ są one znane z rejestrowania, przechowywania i udostępniania informacji o przeglądaniu stronom trzecim. Jest to całkowite przeciwieństwo tego, czego można oczekiwać po zarejestrowaniu się w firmie, która ma zapewnić ochronę online, ale tak naprawdę jest to, co dostajesz, gdy masz do czynienia z „bezpłatnymi”. 

Najlepsze VPN dla eBay

Aby pomóc Ci uniknąć tej frustracji, przygotowaliśmy listę wypróbowanych i przetestowanych usług VPN dla eBay, dla których ochrona online, bezpieczeństwo i anonimowość są priorytetem numer jeden.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z dostawców, który robi to, co robi od prawie dekady, ponieważ został założony na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2009 roku. Usługa jest jedną z niewielu, z którą musisz się zapoznać, jeśli szukasz dla ochrony premium. Bezpieczeństwo ExpressVPN jest również dobrze przemyślane, oferując klientom 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest oparte na protokole OpenVPN. Nie oznacza to, że inne protokoły nie są oferowane, ponieważ usługa zapewnia również L2TP, PPTP i IPSec dla klientów do wyboru.

ExpressVPN pozwala użytkownikom na jednoczesne zabezpieczenie do 3 urządzeń jednocześnie na jednym koncie użytkownika, a wszystkie te urządzenia mogą cieszyć się nieograniczonym przełączaniem serwerów i brakiem ograniczeń w ich użytkowaniu. Usługa oferuje również bardzo unikalną funkcję zwaną tunelowaniem dzielonym, w której użytkownicy mogą decydować, które urządzenia mają chronić swój ruch za pośrednictwem sieci VPN. Ponadto subskrybenci, którzy chcą łączyć się z regionami, w których korzystanie z VPN jest zabronione, mogą bezpiecznie to robić poprzez kolekcję serwerów ukrytych ExpressVPN. Dokonaliśmy kompleksowego podziału rodzaju usług, których można oczekiwać od tego dostawcy, do którego możesz przejść, czytając naszą recenzję ExpressVPN.

2. BulletVPN

Jako jedyna znana nam wiarygodna usługa oparta na Estonii, BulletVPN wykonuje doskonałą pracę, zapewniając swoim klientom wystarczające bezpieczeństwo w Internecie. Usługa ma również wszystkie standardowe protokoły VPN: OpenVPN, IPSec, IKEv2 i PPTP i pozwala na ochronę maksymalnie 3 użytkowników za pomocą VPN. Zapewnia to również nieograniczoną przepustowość, a także brak ograniczeń dotyczących przełączania serwerów.

BulletVPN ma klienta VPN, który ma wersje, które mogą działać w systemach Windows, iOS, Android i Mac, a także pozwala użytkownikom, którzy chcą mieć swoje Roku, Apple TV, Smart TV, PS4, PS3, Xbox One lub Xbox 360 konfigurowanie routera wirtualnego Jeśli chcesz mieć dostęp tylko do witryn z ograniczeniami geograficznymi, usługa Smart DNS BulletVPN zapewni ci dostęp do dowolnej zablokowanej witryny. Bezpieczeństwo od dostawcy jest również na najwyższym poziomie, ponieważ użytkownicy mogą korzystać z 256-bitowego szyfrowania AES. Jeśli ten dostawca mógł zainteresować Cię, możesz dowiedzieć się więcej o jego usłudze, przechodząc przez naszą dobrze przygotowaną recenzję BulletVPN.

3. NordVPN

Dzięki sieci do 4000 serwerów NordVPN jest jednym z niewielu dostawców, którzy oferują swoim klientom opcję przekazywania ruchu przez dwa serwery zamiast jednego, dzięki funkcji, którą nazywają podwójnym szyfrowaniem. Ten dostawca z Panamy umożliwia podwojenie siły 256-bitowego szyfrowania AES i nadal zapewnia użytkownikom, że ich użycie pozostaje anonimowe dzięki ich zerowej zasadzie rejestrowania. NordVPN z zadowoleniem przyjmuje również pomysł ochrony wszystkich urządzeń przez użytkowników, ponieważ usługa pozwala na maksymalnie 6 wielu połączeń pod jedną nazwą użytkownika.

NordVPN pozwala również użytkownikom zintegrować Tora z usługą, zwiększając w ten sposób ich poziom anonimowości. Dostawca ma również narzędzie programowe o nazwie CyberSec, które chroni twoje przeglądanie przed wszelkimi formami złośliwych reklam i niebezpiecznych stron internetowych. Usługa pozwala również określić, co chcesz robić online, dzięki czemu możesz mieć najlepsze serwery, z którymi możesz się połączyć, jeśli masz nadzieję grać w gry online, streamować w jakości HD, torrent lub pobierać duże pliki skutecznie. Wszystkie te i inne informacje są dostępne w naszym przeglądzie NordVPN.

Wniosek na temat najlepszej sieci VPN na eBayu

Wraz ze wzrostem liczby zakupów online z pewnością znajdziesz się na eBayu lub w innej witrynie e-commerce, szukając najlepszych okazji. Jeśli zamierzasz wysyłać pieniądze w Internecie, najlepiej zrobić to w najlepszej dostępnej formie ochrony, którą zapewnia jeden z trzech dostawców VPN, których krótko omówiliśmy w tej recenzji. Zapoznaj się z poszczególnymi recenzjami dla każdej z nich, aby dowiedzieć się, która z nich jest najbardziej preferowaną siecią VPN dla serwisu eBay.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map