Najlepsza sieć VPN na zakupy online

Ponieważ branża e-commerce stale się rozwija, coraz więcej osób korzysta z wygody robienia zakupów online i dostarczania towarów bezpośrednio do domu. To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, a Ty możesz zamawiać produkty z dowolnego miejsca na świecie. Pomimo pojawiającego się sukcesu zakupów internetowych, wciąż istnieje szereg problemów, które wciąż ograniczają jego rozwój. Zapytaj częstego kupującego, który otrzymuje swoje produkty z aliexpress.com, a on powie ci o braku zaufania do przelewu pieniędzy podczas płacenia za swoje produkty. Inny, kto korzysta z Alibaba.com, może mówić o różnicach cen w zależności od kraju, w którym kupujesz. Takie problemy mogą powodować wiele frustracji klientów, a nawet stracić pieniądze.


Najlepsza sieć VPN na zakupy online

Najlepsza sieć VPN na zakupy online

VPN zapewnia lepsze i bezpieczniejsze zakupy online

Aby tego uniknąć, kupujących zachęca się do skorzystania z rozwiązania, które zapewni bezpieczeństwo ich transakcji i ochroni informacje o karcie kredytowej przed przechwyceniem przez osoby nieuprawnione. To byłaby wiarygodna usługa VPN.

Co to jest VPN?

Inicjały „VPN” oznaczają wirtualną sieć prywatną. Mówiąc w skrócie, jest to zbiór serwerów należących do konkretnego dostawcy, które umożliwiają anonimowe surfowanie po Internecie i szyfrowanie ruchu związanego z przeglądaniem w taki sposób, że nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł podsłuchiwać twoich działań online.

Wiarygodna usługa VPN może pomóc ci ukryć swoją lokalizację, dzięki czemu możesz kupować swoje towary po niższych cenach. Może to na dłuższą metę zaoszczędzić sporo pieniędzy. Będziesz także otwarty na nowe metody płatności za subskrypcję. Możesz wybrać płatność za pośrednictwem kryptowalut, a płatności mogą być anonimowe.

Możesz także użyć VPN, aby odblokować witryny z zakupami online, które normalnie byłyby blokowane geograficznie w Twoim kraju. Uzyskujesz dostęp do stron takich jak Target.com, Walmart, Amazon i BestBuy.

Najlepsza sieć VPN na zakupy online – podsumowanie

Jeśli zarejestrowanie się w usłudze VPN wydaje się dobrym pomysłem, oto lista niektórych dostawców, którzy naszym zdaniem są najlepszymi VPNami na zakupy w 2017 roku:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. HideMyAss

Najlepsza VPN do zakupów online Recenzja

Poniżej znajduje się szczegółowa ocena wszystkich najlepszych dostawców usług VPN, z których możesz korzystać, aby bezpiecznie i anonimowo dokonywać zakupów online.

ExpressVPN

Jeśli chodzi o VPN, ExpressVPN są ekspertami. Oni mają Lokalizacje VPN na całym świecie i są jedną z niewielu usług VPN, które nadal pozwalają na zmianę regionu Netflix na USA. Dodatkowo możesz biegać trzy jednoczesne połączenia VPN. ExpressVPN następuje po „Polityka braku dzienników” i oferuje gwiazdę Wsparcie 24/7 dla wszystkich użytkowników. Są jednym z niewielu dostawców VPN na rynku, którzy oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, które zapłaciłeś na początku.

IPVanish

Dalej jest IPVanish, dostawca, który szczyci się posiadaniem planu płatności, który nie dyskryminuje pod względem funkcji dostępnych we wszystkich jego pakietach. Możesz zapłacić 10 USD, aby wypróbować usługę w pierwszym miesiącu, a ostatecznie 8,99 USD miesięcznie, jeśli masz pewność, że będziesz korzystać z usługi przez kolejne 3 miesiące. Później może się okazać, że płacenie za cały rok jest znacznie tańsze, a jeden miesiąc kosztuje tylko 6,49 USD. W przypadku usługi, która ma ponad 500 serwerów w ponad 60 krajach, jest to naprawdę dobry stosunek jakości do ceny. Dostawca obiecuje, że nie będzie rejestrował Twojego ruchu, a obowiązują zasady zapewniające dotrzymanie obietnicy. Wszystkie kwestie bezpieczeństwa są ściśle przestrzegane, a zapewnia to 256-bitowe szyfrowanie. Nieźle jak na dostawcę VPN najwyższego poziomu.

CyberGhost Pro

Przy rynku tak dużym jak VPN, znalezienie dostawcy, który byłby zarówno wiarygodny, jak i niezbyt kosztowny, może okazać się dość trudny, ponieważ nie ma tak wielu takich usług. CyberGhost VPN należy do tej niewielkiej kategorii dostawców, którzy zwracają uwagę na potrzeby klientów i jego kieszeń. Jego 500 serwerów w ponad 30 krajach stanowi prawdopodobnie niewielką sieć, ale nikt nie przypuszcza, że ​​ich połączenia są powolne lub zawodne. Możesz to sprawdzić na własne oczy, korzystając z 30-dniowego okresu gwarancji zwrotu pieniędzy. Szyfrowanie jest również standardem branżowym, z 256-bitowym systemem AES, który współpracuje z protokołem bezpieczeństwa OpenVPN, aby zapewnić, że twoja prywatność jest utrzymywana przez cały czas.

SaferVPN

Jako stosunkowo stary gracz na rynku, SaferVPN od dawna jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce subskrybować usługę, która dba o zainteresowanie klientów. Ich ceny wahają się od 4,99 USD miesięcznie, do 7,50 USD miesięcznie; stosunkowo przystępne dla przeciętnego użytkownika Internetu, który szuka jedynie odrobiny prywatności. Dostawca ma również to samo 256-bitowe szyfrowanie, a okres oferowany potencjalnym klientom na sprawdzenie ich oferty wynosi 14 dni. Mając ponad 400 serwerów dedykowanych w ponad 30 krajach, prawdopodobnie trudno jest znaleźć region, w którym nie można robić zakupów.

HideMyAss

Ostatni na naszej liście jest kolejny cenny dostawca, który gwarantuje pełną ochronę i całkowitą prywatność za każdym razem, gdy dokonujesz płatności za zakupiony towar. HideMyAss ma dość przyzwoite 820 serwerów rozproszonych w ponad 190 krajach, dzięki czemu możesz zamawiać w dowolnych sklepach internetowych, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Usługa szyfruje twoje połączenie za pomocą protokołów takich jak OpenVPN, PPTP i L2TP, dzięki czemu Twój ruch pozostaje niewykrywalny, a tożsamość ukryta. Dzięki tej usłudze nie będziesz wykrywany za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do czegokolwiek w Internecie.

Najlepsze amerykańskie witryny zakupów online

 • Ebay
 • Amazonka
 • Walmart
 • Najlepsza oferta
 • Cel
 • Home Depot
 • Etsy
 • Strumień

Bezpieczne zakupy online – dodatkowe wskazówki

Poniższy film, dzięki uprzejmości NordVPN, zawiera dodatkowe informacje na temat bezpiecznego dokonywania zakupów online.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN do robienia zakupów online

Pomimo kilku problemów, które powstrzymują zakupy online przed całkowicie bezbłędnym procesem, uważamy, że usługa VPN jest w stanie łatwo rozwiązać większość problemów, z jakimi mogą się zmagać kupujący. Zapewni to również dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która zapewni prywatność i bezpieczeństwo takich szczegółów, jak numer karty kredytowej.

Jeśli zdarzy Ci się wybrać którąś z wyżej wymienionych usług, chcielibyśmy usłyszeć Twoje przemyślenia jako subskrybenta oraz o tym, jak bardzo zmieniły się Twoje wrażenia z zakupów. Zostaw nam komentarz w poniższej sekcji, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map