Najlepsza sieć VPN z nieograniczoną przepustowością

Jeśli spędzasz dużo czasu w Internecie, istnieje duża szansa, że ​​nie chcesz ograniczać sposobu korzystania z Internetu. Dlatego coraz więcej osób szuka dostawców usług internetowych lub sieci VPN, które pozwalają na nieograniczoną przepustowość. W kategoriach laika przepustowość to ilość danych, które można przesłać w określonym czasie. Posiadanie nieograniczonej przepustowości oznacza, że ​​możesz pobierać tyle danych, przesyłać strumieniowo tyle filmów lub słuchać muzyki, ile chcesz, bez żadnych ograniczeń ze strony dostawcy usług internetowych, a nawet klienta VPN. Jest to funkcja, którą wielu dostawców usług internetowych boi się zaoferować, i to prawdopodobnie dlatego, że może to utrudnić ich obsługę.


Najlepsza sieć VPN z nieograniczoną przepustowością

Najlepsza sieć VPN z nieograniczoną przepustowością

Czy sieci VPN nakładają ograniczenia przepustowości?

Niestety, wielu dostawców VPN, szczególnie darmowych, twierdzi również, że nie ma żadnych ograniczeń wykorzystania przepustowości, ale nadal ma przypadki, w których prędkość spada po określonym czasie. Ta forma ograniczania przepustowości ma na celu dyskretne zniechęcenie do przeglądania dużych ilości danych, a jeśli nie zmienisz ani swojego usługodawcy internetowego, ani klienta VPN, będziesz miał poważne kłopoty.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że VPN z natury spowalnia połączenie z powodu ilości szyfrowania, które może wymagać wykonania. Pomimo zmniejszenia prędkości, usługa, która rzeczywiście oferuje nieograniczoną przepustowość, nadal pozwoli ci na prowadzenie działań online bez większych zakłóceń. Zmiana prędkości powinna być tak niewielka, aby nie wpływała na czas buforowania filmu ani nie powodowała opóźnień, gdy grasz w swoją ulubioną grę online.

Oprócz prędkości, kolejnym czynnikiem, który będziesz chciał wziąć pod uwagę przy wyborze preferowanej usługi, jest oferowany poziom bezpieczeństwa. W końcu VPN ma zapewnić pełną ochronę podczas przeglądania, a także ukrywanie Twojej tożsamości. Gdy masz usługę opartą na solidnym protokole VPN i szyfrowaniu klasy wojskowej, twoje połączenie nie jest już celem cyberprzestępców i hakerów, którzy próbują zadzierać z nimi.

Bezpieczeństwo jest również zwiększone przez zapewnienie anonimowości w Internecie. Oznacza to, że dane osobowe, takie jak Twoja lokalizacja lub adres, są ukryte przed witrynami, do których chcesz uzyskać dostęp. Jest to również zaletą, ponieważ wtedy będziesz mieć dostęp do stron, które normalnie odmawiałyby ci dostępu na podstawie Twojej lokalizacji. Twój adres IP zostaje ukryty po połączeniu ze zdalnym serwerem, i tak po prostu, możesz uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami regionalnymi, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Wybór odpowiedniej sieci VPN

Nieograniczona przepustowość, superszybka prędkość, gwarantowane bezpieczeństwo i anonimowość. Są to cztery rzeczy, które powinieneś zwrócić się do swojego dostawcy VPN, a nie tylko w mierny sposób. Wybrana usługa powinna mieć środki, które powinny zapewnić użytkownikowi, że te cztery czynniki są dobrze zadbane, a nie ma nic do stracenia.

Przeszukując setki dostawców w Internecie, szukając tych kluczowych funkcji, możesz naprawdę wpaść w kłopoty, a nawet nie ma pewności, że znajdziesz dostawcę spełniającego Twoje kryteria; w tym miejscu wchodzimy. Będąc w branży VPN od lat, mamy już wgląd w to, z którymi usługami najlepiej sobie radzić, a których należy unikać.. 

Najlepsze VPN dla nieograniczonej przepustowości

Aby uchronić Cię przed kłopotami z samodzielnym wykonaniem podstawowych prac, przygotowaliśmy krótką listę, która już zawiera najlepsze sieci VPN, do których można się zwrócić w celu uzyskania nieograniczonej przepustowości.

1. ExpressVPN

ExpressVPN przyjmuje to ciasto za naszą najbardziej zalecaną usługę dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży oraz koncentracji na zadowoleniu klientów. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i jest to dalekie od wpływu jakichkolwiek organów regulujących dane. Oznacza to, że dostawca nie jest zmuszany do rejestrowania, przechowywania lub, a tym bardziej udostępniania historii przeglądania żadnym organom, a dzięki zerowej polityce rejestrowania masz pewność, że otrzymujesz usługę.

ExpressVPN oferuje również w pełni nieograniczoną przepustowość, co wyraźnie pokazuje to na ich stronie internetowej. Usługa jest w stanie obejść wszelkie ograniczenia ISP przez 256-bitowy szyfrowany tunel SSL, który służy jako medium między tobą a Internetem. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie zobaczyć, z których usług korzystasz, a więc tak naprawdę nie będą mogli nałożyć żadnych ograniczeń na szybkość ani przeglądanie. ExpressVPN ma również listę dobrze wykonanych funkcji, takich jak dzielone tunelowanie, które pozwala wybrać, co zabezpieczyć za pośrednictwem usługi, a czego nie, przełącznik zabicia Internetu, serwery ukrycia i wiele więcej, o których możesz dowiedzieć się, przechodząc poprzez naszą recenzję ExpressVPN.

2. BulletVPN

Z siedzibą w Estonii mamy innego dobrze sprawnego dostawcę, który oferuje nieograniczoną przepustowość, a nazwa, którą wybrali dla swojej firmy to BulletVPN. Być może miało to na celu dopracowanie jednego z najważniejszych elementów ich firmy, i wydaje się, że jest to szybkość. BulletVPN ma znane osiągnięcia jako jedna z najszybszych usług VPN w branży, a ponadto udało im się osiągnąć bardzo dobrą równowagę w zakresie bezpieczeństwa.

BulletVPN pozwala użytkownikom na jednoczesne podłączenie maksymalnie 3 urządzeń do ich usług, przy czym wszystkie są objęte jedną subskrypcją. Użytkownicy mają również luksus wyboru przy rozważaniu, które protokoły VPN mają zostać wdrożone, ponieważ usługa ta pozwala na OpenVPN, PPTP, L2TP oraz zarówno IKEv1, jak i IKEv2. Bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a dzięki obsłudze klienta dostępnej 24 godziny na dobę przez czat na żywo lub pocztę e-mail, nie ma powodu, aby utknąć za każdym razem, gdy napotkasz problem. Aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na to, czego można się spodziewać, zapoznaj się z naszym dobrze przygotowanym przeglądem BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN znajduje się również na tej liście jako dostawca, który stał się synonimem szerokiej gamy funkcji skoncentrowanych na bezpieczeństwie i niezawodnej ochrony. Usługa ma siedzibę w Panamie i oferuje zasady braku dzienników wszystkim, którzy się z nimi zarejestrują. NordVPN jest także jedynym wiarygodnym dostawcą, z którym się zetknęliśmy i który ma w swojej sieci do 4000 serwerów. Serwery są rozproszone w ponad 60 krajach, co oznacza, że ​​nie powinieneś mieć problemu z dostępem do tej witryny lub kanału z ograniczeniami geograficznymi, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

NordVPN koncentruje się również na zapewnieniu, że możesz przeglądać, przesyłać strumieniowo, pobierać lub torrentować tyle, ile chcesz dzięki ich nieograniczonej przepustowości. Ogranicza to także liczbę przypadków, w których chcesz zamienić swoje serwery. NordVPN zapewnia klientom bezpieczeństwo dzięki standardowemu w branży 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a także znanej funkcji DoubleVPN, która kieruje ruchem przez wiele serwerów. Usługa oferuje również ochronę przed DDOS, Cybersec do obejścia niechcianych reklam i złośliwego oprogramowania, SmartPlay dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi oraz przełącznik zabijania Internetu w przypadku naruszenia bezpieczeństwa sieci VPN. Dowiedz się więcej o tym, co ten dostawca może dla Ciebie zrobić, przeglądając naszą recenzję NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla nieograniczonej przepustowości

Naprawdę nie masz wolności w Internecie, jeśli nadal masz ograniczenia określające szybkość połączenia lub ilość danych, które możesz pobrać w danym okresie. Aby zobaczyć, ile naprawdę możesz uzyskać od swojego dostawcy usług internetowych, uzyskaj VPN i ciesz się prawdziwą swobodą w Internecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map