Najlepsza VPN dla HBO GO – przegląd 2020

Co to jest najlepszy HBO GO VPN w 2020 roku? HBO GO to kanał transmisji strumieniowej online, który oferuje wideo na żądanie tylko w USA. Wszystkie programy HBO, takie jak Game of Thrones, Silicon Valley i Sopranos blokowane geograficznie. Dla użytkowników, którzy chcieliby oglądać HBO GO poza USA, jest to możliwe ominąć te ograniczenia geograficzne i uzyskaj dostęp do HBO GO bez względu na to gdzie jesteś. Dzieje się tak poprzez użycie VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najlepsza VPN dla HBO Go.


Najlepszy HBO GO VPN

Najlepszy HBO GO VPN

Najlepsza sieć VPN dla HBO Go – treść

 • Podsumowanie
 • Błąd lokalizacji HBO Go
 • VPN, aby odblokować HBO Go
 • Lista najlepszych VPN
  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. BulletVPN
  4. Surfshark
 • Alternatywa inteligentnego serwera proxy DNS
 • Najlepszy HBO Go VPN

Podsumowanie

Poniżej znajduje się krótki przegląd najlepszych sieci VPN, których można używać z HBO Go.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark

Błąd lokalizacji HBO Go

Jeśli spróbujesz oglądać, jak HBO wychodzi poza USA, otrzymasz następujący błąd geograficzny. „Aby uzyskać dostęp do HBO GO, musisz mieszkać w pięćdziesięciu stanach Stanów Zjednoczonych Ameryki.” Do ominąć to ograniczenie regionalne, użyć Usługa VPN który faktycznie obsługuje odblokowuje amerykańskie kanały, takie jak HBO GO, Netflix, HBO Now, Showtime i Amazon Prime za granicą.

VPN, aby odblokować HBO Go

Przy wyborze VPN, tańsze niekoniecznie oznacza lepsze. Istnieje wiele różnych darmowych sieci VPN w Internecie, które po pobraniu obiecują wiele funkcji, ale rzadko spełniają oczekiwania klienta. Powinienem wiedzieć, ponieważ przeprowadziłem różne testy zarówno z bezpłatnymi, jak i płatnymi dostawcami. We wszystkich moich testach, ExpressVPN okazało się być najlepszy HBO GO VPN. Dlatego.

 • Całodobowa obsługa klienta zapewnia gwarantowany dostęp do pomocy w razie problemu
 • Łatwe w użyciu oprogramowanie jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, iOS, Linux, i Android.
 • Z ExpressVPN, wszystkie Twoje ruch jest szyfrowany. Przeglądaj sieć prywatnie, nie martwiąc się o monitorowanie.
 • Ty też odblokuj American Netflix z ExpressVPN.

Najważniejsze jest jednak to, że ExpressVPN faktycznie współpracuje z HBO GO lub HBO Now. Oznacza to, że możesz korzystać z amerykańskich serwerów VPN ExpressVPN oglądać HBO GO w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Niemczech, lub gdzie indziej za granicą. Oprócz ExpressVPN, oto inni dobrzy dostawcy VPN, których możesz rozważyć odblokuj HBO GO poza USA.

Lista najlepszych sieci VPN

HBO Go to świetny sposób dla streamerów do oglądania wszystkich swoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Jeśli jednak podróżują poza Stanami Zjednoczonymi, dostęp do HBO Go może być problemem. Ale z właściwym i niezawodnym dostawcą usług VPN, który można naprawić. Nie wszystkie sieci VPN zapewniają to, czym się chwalą. Wielu nie odblokowuje usług przesyłania strumieniowego tak dużych jak HBO Go, dlatego też jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci najlepsze z najlepszych.

ExpressVPN

ExpressVPN obsługuje dużą sieć serwerów w wielu lokalizacjach w samych Stanach Zjednoczonych oraz w 94 krajach na całym świecie. Naprawdę nie możesz się pomylić z tym usługodawcą. Jego prędkości są szybkie, a bezpieczeństwo to podstęp. Firma nie prowadzi dzienników twoich działań online ani adresu IP. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, więc jeśli HBO zablokowało serwer, możesz uzyskać pomoc na miejscu. ExpressVPN nie tylko może odblokować HBO Go, ale także współpracuje z US Netflix, Hulu, BBC iPlayer i Amazon Prime Video. Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN tutaj.

NordVPN

Jeśli chcesz oglądać najnowsze programy w HBO Go bez względu na to, dokąd się wybierasz, NordVPN zapewnił ci ochronę. Możesz włączyć czat na żywo lub po prostu sprawdzić witrynę firmy, aby dowiedzieć się, które serwery działają najlepiej dla konkretnej usługi przesyłania strumieniowego. Obsługuje ponad 700 serwerów w samych Stanach Zjednoczonych. NordVPN jest również w stanie odblokować między innymi Netflix, Hulu i BBC iPlayer. Ten dostawca prowadzi prawdziwą politykę zerowania dzienników i stosuje szyfrowanie klasy wojskowej. Przeczytaj cały przejrzeć tutaj.

BulletVPN

BulletVPN zapewnia sieć serwerów we wszystkich częściach świata. To VPN, która polega na bezpieczeństwie i szybkości. Firma korzysta ze standardowych protokołów szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Szybkość jest niezbędna. BulletVPN dba o to, aby serwery nie były przeciążone i korzysta z linii operatorskich najwyższej jakości, aby zapewnić najwyższą możliwą prędkość. Dzięki BulletVPN możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do dowolnej globalnej lokalizacji geograficznej z najszybszą prędkością. Przeczytaj więcej o recenzji BulletVPN tutaj.

Surfshark

Surfshark to bezpieczna, prywatna usługa dla tych, którzy chcą przesyłać strumieniowo, torrent lub cokolwiek innego. Chociaż Surfshark jest nowym dostawcą na rynku, generuje trochę szumu. Od wielkich możliwości odblokowywania po najwyższej klasy obsługę klienta, dostawca ten może okazać się całkiem konkurencyjny. Oferuje szybkie i niezawodne usługi. Ponadto traktuje prywatność i bezpieczeństwo bardzo poważnie. Dodatkowo, Surfshark świetnie sprawdza się w odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer. Przeczytaj więcej o Surfshark w tej recenzji.

Alternatywa inteligentnego serwera proxy DNS

ZA Inteligentny serwer proxy DNS pozwala użytkownikom na ominąć geobloki i przesyłaj strumieniowo kanały, które są niedostępne w niektórych regionach. Pełni tę samą funkcję co VPN, ale w nieco inny sposób:

 • W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP.
 • Dzięki Smart DNS Twój dostawca usług internetowych nadal będzie mógł łatwo śledzić Twoją aktywność online. Wynika to z faktu, że ruch nie jest szyfrowany.
 • Smart DNS jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami do przesyłania strumieniowego. Będziesz w stanie oglądaj HBO GO na Androidzie, Apple TV, PS3 / PS4, iPhone, iPad, Amazon Fire TV, PC, Mac, Xbox i Chromecast.
 • Inteligentny serwer proxy DNS nie będzie działać, jeśli Twój dostawca usług internetowych ma zastosowanie Przezroczyste proxy lub Przejęcie DNS.

Jeśli Smart DNS wydaje się odpowiednią opcją dla Ciebie, użyj Unlocator do oglądać HBO GO za granicą. Ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny pozwala ominąć ograniczenia geograficzne bez ryzyka przez tydzień.

Najlepszy HBO Go VPN

Aby uniknąć incydentów, w wyniku których otrzymujesz usługę niezgodną z Twoimi oczekiwaniami, zawsze upewnij się, że istnieje polityka zwrotu kosztów lub bezpłatny okres próbny oferowany przez usługodawcę, z którym chcesz się zarejestrować. Tak jest w przypadku obu ExpressVPN i Unlocator. Możesz skorzystać z dowolnej usługi odblokuj HBO GO poza USA.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map