Najlepsza VPN dla Hotstar – przegląd 2020

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Hotstar w 2020 r? Hindusi, którzy chcą cieszyć się najlepszą rozrywką Bollywood w filmach i programach telewizyjnych, mogą rozważyć skorzystanie z Hotstar, popularnej indyjskiej usługi wideo na żądanie, która istnieje na rynku już od dłuższego czasu. Pomimo popularności jedyną wadą kanału jest to, że jest blokowany geograficznie poza Indiami. Właśnie dlatego mieszkają tam indyjscy emigranci Australia, USA, Arabia Saudyjska, Kanada, ZEA, albo UK często robią wszystko, co w ich mocy, szukając rozwiązania odblokowującego Hotstar poza Indiami. W tym przeglądzie będziemy szukać najlepszej sieci VPN, aby odblokować Hotstar poza Indiami, aby zapewnić rozwiązanie dla wszystkich fanów Hotstar mieszkających za granicą.


Najlepsza recenzja Hotstar VPN 2017Najlepszy przegląd Hotstar VPN 2020

Najlepsze VPN dla Hotstar – Podsumowanie

Oto lista najlepszych dostawców usług VPN do oglądania Hotstar poza Indiami.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Błąd lokalizacji geograficznej Hotstar poza Indiami

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z błędem geolokalizacji Hotstar, brzmi to mniej więcej tak:

„Filmy na www.hotstar.com nie są dostępne w twoim regionie.”Błąd Hotstar

Może być dość rozczarowujące, jeśli taka wiadomość pojawi się na ekranie, szczególnie gdy wszyscy byli nastawieni na ulubiony film lub program telewizyjny. Może pojawić się komunikat o błędzie, ponieważ:

 • Możesz próbować uzyskać dostęp do Hotstar poza Indiami bez VPN
 • Możesz używać sieci VPN, która nie współpracuje już z Hotstar

Jeśli któryś z tych przypadków jest twoim przypadkiem, oddychaj powoli, ponieważ będziemy szukać najlepszego dostawcy VPN, którego możesz użyć do oglądania Hotstar za granicą i pozbyć się tego błędu geolokalizacji. Oto lista najlepszych sieci VPN, o których dziś wspominamy w naszej recenzji. Sprawdź to i szybko zorientuj się, co będzie dalej.

Najlepszy Hotstar VPN 2020

Nie popełnij błędu, ufając wielu dostawcom VPN, którzy reklamują swoje usługi jako bezpłatne. Radość, którą masz na początku, najprawdopodobniej przerodzi się w frustrację i żal, ponieważ podczas korzystania z usługi napotkasz tak wiele problemów. Najlepszym rozwiązaniem do rozważenia byłoby poleganie na wiarygodnym dostawcy VPN odblokuj Hotstar poza Indiami. Przykładem może być ExpressVPN. Przyjrzyjmy się teraz najlepszym dostawcom VPN, aby uzyskać dostęp do jednego z najlepszych zagranicznych kanałów w Indiach:

ExpressVPN

Rozpoczynamy naszą recenzję od jednego z najlepszych dostawców VPN w branży. ExpressVPN istnieje już od dłuższego czasu i wywarł wpływ, którego wszyscy się spodziewali. Teraz uważa się, że jest na szczycie łańcucha pokarmowego w oparciu o oferowane przez nią usługi. Możesz cofnąć się, gdy zobaczysz, że jest droższy niż inne sieci VPN na rynku. Jednak, jak lubimy mówić, dostajesz za co płacisz.

Jeśli nie wiesz, do czego jest zdolny ExpressVPN, pozwól mi rzucić nieco światła na tę sprawę. Ta sieć VPN ma sieć serwerów obejmującą ponad 2000 serwerów w 94 krajach. To nie wszystko, ponieważ nie ma zasad dotyczących dzienników, przeglądasz internet, odwiedzasz dowolną stronę i uzyskujesz dostęp do zablokowanych stron bez obawy o to, że rząd się o tym dowie. Nawet w Chinach możesz swobodnie wędrować po Internecie. Oto więcej:

 • Dzięki ExpressVPN masz łatwe w obsłudze oprogramowanie Android, Windows, Mac, iOS lub Linux. Będziesz mógł skonfigurować połączenie w kilka minut.
 • Będziesz mógł cieszyć się amerykańskim Netflixem dzięki ExpressVPN.
 • Zawsze dostępna jest obsługa klienta.
 • Możesz cieszyć się maksymalnie 5 jednoczesnymi połączeniami VPN z ExpressVPN.

Jeśli na końcu nie masz pewności, jak bardzo podoba ci się ta usługa, ExpressVPN oferuje 30-dniowa polityka zwrotu pieniędzy gwarantowana gdzie masz pewność zwrotu pieniędzy, jeśli zażądasz go w ciągu miesiąca od skorzystania z usługi. Jeśli to zrobisz, mam listę innych najlepszych dostawców VPN, których możesz subskrybować, aby oglądać Hotstar poza Indiami:

NordVPN

Dzięki NordVPN dostęp do Hotstar nie jest łatwiejszy. Dostawca VPN oferuje serwery w Indiach i 61 innych krajach. W sumie będziesz mógł skorzystać z ponad 5000 serwerów na całym świecie, co jest ogromne w porównaniu z innymi usługami VPN.

Z drugiej strony musimy mówić o głównej przyczynie istnienia sieci VPN, bezpieczeństwie i prywatności. Właśnie to wyróżnia NordVPN dzięki funkcjom, które ma do zaoferowania konsumentom.

Porozmawiajmy o podwójnym VPN. Jest to usługa, w której Twoje dane są dwukrotnie zmieniane przez dwa różne serwery. Tak, kiedy się łączysz, twój ruch jest szyfrowany, podczas gdy przy podwójnym VPN szyfrowanie odbywa się dwa razy. To całkiem nieźle, jeśli szukasz najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Inną główną cechą tej sieci VPN jest to, że umożliwia ona do 6 jednoczesnych połączeń. To jest naprawdę bardzo korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że jego aplikacja jest obsługiwana przez wiele systemów operacyjnych, w tym iOS, Mac, PC i Android.

BulletVPN

Jeśli chodzi o trzeci wpis, mamy BulletVPN, bardzo wiarygodną usługę, która ma przyzwoitą sieć serwerów obejmującą 30 różnych krajów. Zaletą tego jest to, że masz dwie opcje, które pozwalają odblokować Hotstar poza Indiami. Po pierwsze, dostajesz usługę VPN, która szyfruje twoje dane. Może to jednak spowodować obniżenie szybkości połączenia.

Z drugiej strony mamy usługę Smart DNS. Ten jest ściśle dostępny w celu ominięcia regionalnych ograniczeń. Niestety nie zapewnia dodatkowej warstwy ochrony podczas przeglądania, więc musisz polegać na bezpieczeństwie swojej platformy. Obie metody doprowadzą do tych samych wyników, ale z innym podejściem. Musisz tylko wybrać odpowiedni w zależności od tego, czego szukasz.

Jeśli chodzi o platformy i jednoczesne połączenia, BulletVPN obsługuje kilka urządzeń, w tym iOS, Mac, Android i PC. Możesz korzystać z pięciu urządzeń jednocześnie na konto, co jest całkiem dobrą ofertą, jeśli więcej niż jedna osoba chce przesyłać strumieniowo Hotstar. Wreszcie możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, jeśli napotkasz problemy podczas konfigurowania sieci VPN lub Smart DNS.

SurfShark

A teraz kończymy tę listę niczym innym, jak VPN, która podbiła branżę od momentu jej debiutu. Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę i wymagała zwolnienia miejsca na tej liście dla SurfShark, jest to, że oferują nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Nie wiem, w jaki sposób przynosi to korzyść dostawcy, ale konsumentowi przypomina VPN niebo.

Wyobraź sobie używanie tego samego konta na wszystkich urządzeniach w domu? To całkiem nieźle. Można powiedzieć, że w takim przypadku jego usługa nie byłaby niezawodna. Cóż, błagam się różnić. SurfShark ma ponad przyzwoitą sieć serwerów, która składa się z ponad 800 serwerów w 50 krajach. To jest naprawdę sprytne jak na VPN, którego tak często nie było.

Nie tylko to, ale ta sieć VPN przyjmuje również zasady braku logów, biorąc pod uwagę fakt, że ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jedną wadą jest to, że zauważyłem, że ich zastosowanie jest dość nudne. To znaczy, jest to bardzo proste i jasne. Jeśli włożą w to więcej pracy i trochę więcej pracują na swoich serwerach, ta sieć VPN szybko rywalizuje z gigantami.

Urządzenia zgodne z Hotstar

 • PC
 • Prochowiec
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Telewizor apple
 • Chromecast

Co obejrzeć na Hotstar?

W rzeczywistości w Hotstar nie brakuje treści na żywo i na żądanie. Niezależnie od tego, czy chcesz przesyłać strumieniowo hity Bollywood lub programy telewizyjne, krykieta na żywo, EPL, czy najnowsze amerykańskie filmy i seriale telewizyjne, takie jak Game of Thrones. Nic dziwnego, że tylu ludzi ogląda Hostar za granicą.

Wniosek dotyczący najlepszego przewodnika VPN Hotstar na 2020 r

Najlepszą gwarancją, że Twoje pieniądze nie zostaną źle wydane na poszukiwanie dostawcy VPN, byłaby jasna i dobrze określona polityka zwrotów. ExpressVPN obowiązują takie jasne zasady i jestem pewien, że jest to jeden z powodów, które zachęcają większość nowych klientów do zarejestrowania się u nich. Spróbuj i powiedz nam, co myślisz, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map