Najlepsza VPN dla Indii w 2020 roku ujawniona

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Indii w 2020 r? Będąc emigrantem mieszkającym i pracującym w Indiach, na pewno pokusisz się o znalezienie sposobu na nadrobienie zaległości w lokalnych programach, do których przywykłeś ze swojego kraju. Dodaj do tego fakt, że rząd Indii stale blokuje legalne strony internetowe. 


Najlepsza sieć VPN dla Indii

Najlepsza sieć VPN dla Indii

Aby ominąć te ograniczenia, potrzebujesz dostawcy wirtualnej sieci prywatnej, który ma dużą liczbę serwerów w twoim kraju. Korzystasz także z ochrony swojej tożsamości, a Twoje ulubione witryny z ograniczeniami geograficznymi są odblokowane podczas korzystania z VPN. Podobnie indyjscy emigranci w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub USA napotykają wiele trudności podczas próby przesyłania swoich ulubionych indyjskich programów telewizyjnych i kanałów za granicę. VPN może pomóc ominąć wszystkie te ograniczenia geograficzne. Biorąc to wszystko pod uwagę, oto niektóre z nich najlepsze VPN dla Indii które możesz rozważyć.

Najlepsza sieć VPN dla Indii – podsumowanie

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Ograniczenia w Indiach, mimo że nie są tak surowe, nie pozwalają na oglądanie kanałów z zagranicy, takich jak BBC iPlayer, Netflix US version lub Hulu. Kanały te oferują mnóstwo wspaniałej rozrywki dzięki bardzo popularnym programom telewizyjnym i filmom. Nie ma powodu, aby je przegapić, jeśli słyszałeś o VPN. Korzystanie z nich oznacza, że ​​łatwo zmienisz adres IP, czyniąc swoją tożsamość internetową prywatną, a zatem bezpieczniejszą.

Najlepsza sieć VPN dla Indii w 2020 r

Zawsze zapoznaj się z recenzjami i opiniami klientów, abyś wiedział, czego się spodziewać, zanim faktycznie zasubskrybujesz jakąkolwiek usługę VPN. Pomoże to w stworzeniu podsumowania rodzaju funkcji, które oferuje każda usługa.

Lista usług VPN do wyboru jest dość długa, więc wybór tej, którą chcesz subskrybować, może być nieco trudny. Dlatego udostępnimy Ci listę sieci VPN, które mogą Ci się przydać.

ExpressVPN

Prawdopodobnie jeden z najlepszych dostawców ExpressVPN ma serwery w ponad 100 krajach, w tym w Indiach. Oferują wysoki standard szyfrowania danych i zapewniają wszystkim swoim klientom anonimowość w Internecie. Większość ludzi używa go na więcej niż jednym urządzeniu; ich telefony, komputery, tablety i telewizory smart.

NordVPN

Jeśli chodzi o ogromną sieć serwerów, NordVPN powinien znaleźć się na szczycie listy. Ta sieć VPN oferuje klientom ponad 5000 serwerów, co oznacza, że ​​z łatwością będą odblokowywać kanały zastrzeżone, w tym amerykański Netflix. Dodatkowo wyróżnia się wyjątkowymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak Double VPN i CyberSec. 

Pierwszy przekierowuje twoje dane przez dwa serwery zamiast jednego. Ma swoje wzloty i upadki, ponieważ podwaja szyfrowanie (podwójne bezpieczeństwo), ale także jeszcze bardziej obniża prędkość Internetu w zamian za bezpieczeństwo w Internecie. Drugi to CyberSec. Solidna technologia, która chroni urządzenie przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i wszelkim złośliwym oprogramowaniem, które może być ukierunkowane na Twoje urządzenie w trybie online. Ogólnie rzecz biorąc, NordVPN jest wiarygodnym VPN do użycia. Sprawdź je. Możesz zapisać się na bezpłatny okres próbny NordVPN w dowolnym momencie, jeśli chcesz przetestować ich usługi.

BulletVPN

Jako stosunkowo nowy gracz na rynku, BulletVPN co jakiś czas dodaje nowe serwery do swojej aktualnej listy 30 krajów i są na dobrej drodze, aby zapewnić renomowanym firmom ucieczkę za swoje pieniądze. Co więcej, ten dostawca VPN jest zawsze uważany za jednego z najlepszych, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Ten dostawca może odblokować blokowane geograficznie usługi przesyłania strumieniowego z całego świata. Znajdziesz wiele VPN zdolnych do tego, ale niektóre z nich mogą utrudniać korzystanie z Netflix. Gigant transmisji strumieniowej znalazł sposób na blokowanie VPN podczas próby uzyskania dostępu do swojej biblioteki. Jednak BulletVPN wśród kilku innych nadal jest w stanie z łatwością obejść te bloki.

SurfShark

Surfshark oferuje wysokiej klasy szyfrowanie i nieograniczoną liczbę danych. Możesz przesyłać strumieniowo dowolne treści bez martwienia się o brak przepustowości. Jest to nowa VPN na rynku, która może być nieco ostrzegająca dla niektórych użytkowników. Jednak zyskał sobie sławę i może z łatwością zmierzyć się z gigantami z tym, co ma do zaoferowania.

Oprócz protokołów bezpieczeństwa: OpenVPN i IKEv2, ta sieć VPN oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Może to być świetna funkcja, jeśli chcesz udostępnić połączenie VPN całej rodzinie. Ponadto, podobnie jak inne sieci VPN na naszej liście, Surfshark oferuje całodobową obsługę klienta, jeśli napotkasz jakiekolwiek niedogodności.

VyprVPN

Dzięki ponad 700 serwerom VyprVPN gwarantuje swoim użytkownikom błyskawiczne połączenie, które umożliwia bezpieczne i anonimowe korzystanie z Internetu. Serwery są również dobrze dystrybuowane w USA, Hongkongu, Wielkiej Brytanii i Indiach.

IPVanish

Ponad 400 serwerów zapewnia, że ​​zawsze masz najszybsze połączenie w zależności od tego, gdzie jesteś, i rodzaj treści, którą chcesz oglądać. Po zasubskrybowaniu IPVanish zachęcamy do testowania treści z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Francji, a nawet Australii.

StrongVPN

Pomimo braku serwerów w Indiach, 44 StrongVPN pozwoli ci zawsze utrzymywać niezawodne, szybkie i bezpieczne połączenie. Możesz także wybrać z dobrej listy protokołów VPN, takich jak PPTP, L2TP / IPSec i OpenVPN.

SaferVPN

Ten dostawca oferuje klientom łatwy w obsłudze klient VPN, a jego ponad 150 serwerów zapewnia szeroki zakres treści i kanałów do wyboru. SaferVPN nie prowadzi również dzienników i obsługuje protokoły, które trzeba zabezpieczyć i zachować anonimowość.

HideMyAss

Jest to jeden z liderów rynku w branży VPN. Niektóre z najbardziej cenionych funkcji HMA to zespół obsługi klienta. Bardzo profesjonalny, dobrze wyszkolony i zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci we wszystkim, czego nie jesteś pewien, i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Prywatny dostęp do Internetu

Faceci z PIA mogą pochwalić się około 4000 serwerami rozproszonymi w 24 krajach, a także gwarancją, że twoje przeglądanie Internetu będzie prywatne i bezpieczne, nikt cię nie podsłuchi. Serwery są rozproszone po Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chinach, Rosji i wielu innych krajach. Jedno konto z tymi facetami pozwoli ci połączyć do 5 urządzeń z ich usługami, co oznacza, że ​​możesz podłączyć swój telefon, tablet, Smart TV, a nawet konsolę do gier.

Kanały, które można odblokować za pomocą VPN w Indiach

Podczas pobytu w Indiach możesz korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i innych krajach za granicą. Oto nasze najlepsze typy.

 • American Netflix
 • Amerykańska Amazon Prime
 • Sky GO
 • BBC iPlayer
 • ITV
 • HBO GO
 • Hulu

Kanały indyjskie, które można odblokować za pomocą VPN

Hindusi emigranci mieszkający poza krajem ojczystym mogą z łatwością korzystać z lokalnych kanałów. Możesz dosłownie odblokować następujące naciśnięcie przycisku:

 • Hotstar
 • Star Sports
 • Voot
 • Jio TV
 • Ditto TV
 • Yupp TV
 • Ozee
 • SonyLiv

Ograniczenia Indii dotyczące korzystania z Internetu

Władze Indii tak naprawdę nie wychodzą, by aktywnie monitorować korzystanie z Internetu. Mają jednak możliwość zablokowania jakiegokolwiek wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych, które mogłyby zostać uznane za obraźliwe dla rządu. Można to zrobić na przykład poprzez zamknięcie sieci. Przypadek, w którym to się faktycznie wydarzyło, miał miejsce we wrześniu 2014 r., Kiedy muzułmanie i hinduiści byli zamieszani w poważne starcie, w wyniku którego policja musiała interweniować. Aby to zrobić, policja na jakiś czas zakazała korzystania z wszystkich usług 2G, 3G SMS i MMS.

Ograniczenia treści

Rząd jest prawnie upoważniony (Przepisy dotyczące technologii informatycznych / Zasady blokowania) do nakazania, aby agencja blokowała dostęp do informacji online, jeśli w jakiś sposób wpływa to na:

 • Bezpieczeństwo państwa
 • Suwerenność & Integralność Indii
 • Indyjskie systemy obronne
 • Stosunki dyplomatyczne

Sądy indyjskie mogą również blokować treści internetowe bez konieczności uzyskania zgody rządu.

Przykłady okresów, w których rząd Indii blokował niektóre strony internetowe, miały miejsce od czerwca 2014 r. Do maja 2015 r., Gdzie przedmiotem zainteresowania były Google i Vimeo. Niedawno blokada związana z piractwem spowodowała zablokowanie 2650 witryn, w tym Archive.org i Weebly, w Indiach.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Indii

Rząd Indii jest mniej lub bardziej nieprzewidywalny, jeśli chodzi o cenzurę w Internecie. Możesz się obudzić i znaleźć nałożony na witrynę zakaz, który nie zasługiwałby na to, a nic nie możesz zrobić jako konsument treści tej witryny. Aby pozostać bezpiecznym, uzyskaj wiarygodnego dostawcę VPN i przejmij kontrolę nad tym, co możesz, a czego nie możesz robić w Internecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map