Najlepsza VPN dla Nowej Zelandii – recenzja 2020

Zawsze chciałem podróżować do Nowej Zelandii. To znaczy, czy widziałeś Milford Sound lub Bay of Islands? Jednak oglądanie strony jest piękne, przeglądanie stron może być nieco zniechęcające. Przed wyjazdem musiałem tam przeszukać internet. Nowa Zelandia jest częścią Five Eyes, notoryczny sojusz, który monitoruje każdego użytkownika Internetu. Cóż, to mnie nie powstrzymało. Przyjechałem do kraju przygotowany i dobrze wyposażony w VPN. Pozwól, że podzielę się z tobą moim doświadczeniem. Czy chcesz korzystać z Internetu? pełna swoboda? Oto najlepszy przegląd VPN dla Nowej Zelandii.


Najlepsza VPN dla Nowej Zelandii - recenzja 2020

Najlepsza VPN dla Nowej Zelandii – recenzja 2020

Właściwa usługa VPN

Gdy szukasz dobrego dostawcy VPN, musisz wziąć pod uwagę wszystko, co ma do zaoferowania. Nie chcesz skończyć z takim, który nie zapewnia tego, czego szukasz.

Potrzebuje trochę badań, ale na szczęście wykonałem tę pracę dla ciebie. Ilekroć chcesz zainwestować w VPN, powinieneś nadać priorytet niektórym cechom, które muszą prezentować się w ramach jego funkcji. Rzućmy okiem na niektóre z nich w nadziei, że dadzą ci mały pomysł na to, czego szukać w wiarygodnej sieci VPN.

Dobre prędkości

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia jest jakość serwerów VPN. Upewnij się, że ta sieć VPN dobrze inwestuje w swoje serwery, w przeciwnym razie podczas łączenia się z serwerem, twój internet drastycznie spadnie.

Jest to skierowane do zapalonych streamerów z całego świata. Nie chcesz ominąć regionalnych ograniczeń, by ostatecznie skończyć buforowaniem filmu, prawda? Powtarzam, bez względu na to, ile serwerów VPN ma w swojej sieci, upewnij się, że zawierają one szybkie dedykowane do przesyłania strumieniowego HD.

Lokalizacje serwerów

Jakość ponad ilość? Cóż, w branży VPN oba są ważne. Dlaczego miałbyś polegać na usłudze VPN, której brakuje serwerów w kraju, w którym chcesz odblokuj zawartość? Wyobraź sobie, że chcesz uzyskać dostęp do takich programów jak Match TV. Co byś zrobił, gdyby Twoja sieć VPN nie miała serwerów w Rosji?

Istnieje wiele dostawców premium VPN, którzy oferują tysiące serwerów dookoła świata. Jeden lub dwa z nich zobaczysz później w recenzji.

Szyfrowanie

Protokoły bezpieczeństwa są kolejnym ważnym punktem do rozważenia przy uzyskiwaniu VPN. Przede wszystkim musisz sprawdzić, czy dostawca VPN ma następujące elementy:

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • PPTP
 • L2TP.

Większość VPN na naszej liście oferuje te protokoły, które są uważane za najlepsze, jeśli chodzi o chroniąc twoje urządzenie przed możliwym cyberatakiem.

Torrenting

Pobieranie treści za pośrednictwem torrentów jest obecnie bardzo popularne. Jednak uważa się, że tak nielegalny tak jak strony z torrentami zachęcają do piractwa.

Podczas pobierania lub udostępniania pliku, Twój adres IP może zobaczyć każdy, kto udostępnia ten sam plik. To dość zniechęcające, jeśli chcesz przeglądać prywatnie. Dlatego wybierz VPN, który ma P2P dostępne z nieograniczoną przepustowością na wszystkich serwerach.

Wspierane urządzenia

Sieci VPN są prawie kompatybilne z każdym większym systemem operacyjnym. Znajdziesz klientów dostępnych dla Android, iPhone, iPad, MacOS, Windows, Linux, a także Fire Stick.

Niektóre z tych sieci VPN rozszerzają zasięg na inne platformy, w tym konsole do gier i urządzenia do przesyłania strumieniowego poprzez dodanie Smart DNS funkcja. Jednak Smart DNS jest dostępny pomijaj tylko ograniczenia regionalne. Żadne dodatkowe zabezpieczenia nie będą obecne.

Recenzje użytkowników

Weź to od kogoś, kto wie? Tak, to pasuje od razu. Kiedy szukasz VPN, przeczytaj wszystkie komentarze innych użytkowników którzy już wypróbowali tę usługę. 

Możesz sprawdź Reddit, Quora, i polubienia, jeśli potrzebujesz uczciwych recenzji. Na tych głównych stronach użytkownicy opisują swoje wrażenia podczas korzystania z określonej sieci VPN, aby inni mogli skorzystać w przyszłości. Weź ich słowo pod uwagę, to pomaga.

Prywatność

Jedną z najważniejszych funkcji VPN jest jego zasady braku dziennika. Jeśli sieć VPN, na którą masz oko, nie oferuje takiej możliwości, lepiej kontynuuj wyszukiwanie.

Polityka braku logów jest gwarancją, że używasz VPN nie gromadząc żadnych danych o tobie. Nawet twoja historia przeglądania nie jest rejestrowana. Dlatego ty nie musisz się martwić, że Twój rząd zapyta Cię o informacje w przyszłości. Co mogą dostać, kiedy nie ma nic do zebrania? To idealna funkcja, szczególnie gdy jesteś w kraju takim jak Nowa Zelandia.

Najlepsza sieć VPN dla Nowej Zelandii – podsumowanie

Oto lista najlepszych dostawców VPN dla Nowej Zelandii:

Zakres dostawców VPN dostępnych na rynku jest według wszystkich standardów, dość duży. Może to stanowić problem szczególnie dla użytkowników, którzy nie mieli wcześniejszego doświadczenia w korzystaniu z usług VPN, ponieważ nie wiedzieliby, na co zwrócić uwagę, wybierając dostawca usług wysokiej jakości. To jeden z głównych powodów, dla których przyjrzymy się podsumowaniu tego, czego możemy się spodziewać 4 dostawców, szczególnie jeśli mieszkasz w Nowej Zelandii:

Pamiętaj, że Nowa Zelandia jest jednym z krajów należących do Sojusz wywiadu Five Eyes gdzie państwa członkowskie są skłonne upubliczniać swoje zasady zatrzymywania danych dla swoich obywateli.

Przegląd ExpressVPN

Prawdopodobnie natknąłeś się na ExpressVPN w poszukiwaniu najlepsza usługa VPN w Nowej Zelandii. Zgadzam się, że usługa ma wyższy koszt subskrypcji w porównaniu do większości innych firm. Jeśli nie masz całkowitej pewności, czy chcesz subskrybować ich usługę, ExpressVPN oferuje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli usługa, którą otrzymałeś, nie była na odpowiednim poziomie.

ExpressVPN Wsparcie na żywo 24/7 Zespół jest również zawsze pod ręką, aby rozpatrywać wszelkie skargi swoich klientów, najlepiej jak potrafią. Po rozwiązaniu wszystkich problemów będziesz mógł przesyłaj strumieniowo treści z regionów zablokowanych geograficznie w wysokiej rozdzielczości, jak również torrentuj swoje pliki multimedialne bez obawy, że Twój ISP podsłucha twoje działania.

Plusy

 • 94 kraje z ponad 2000 serwerami.
 • Nie przechowuje danych użytkownika.
 • MediaStream Smart DNS.
 • Szyfrowanie kluczy 256-bitowych.
 • Przełącznik zabijania w przypadku awarii połączenia.
 • Brak ograniczeń przepustowości.
 • Łączy się z 5 urządzeniami jednocześnie.

Cons

 • Trochę drogie w porównaniu do innych.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

Recenzja IPVanish

IPVanish jest także inną powszechnie używaną usługą, która ma więcej niż Ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach. Jest to bardzo popularna usługa, głównie ze względu na jej Sieć serwerów poziomu 1. Sieć gwarantuje swoim użytkownikom superszybkie prędkości pobierania, a także niezawodny protokół udostępniania plików P2P dla dużego użytkownika torrenta.

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez IPVanish klientom jest dobrze zbudowana aplikacja kliencka można je pobrać po zarejestrowaniu się w usłudze. Jego funkcjonalność pozwala zidentyfikować serwery, z którymi można się połączyć w bardzo krótkim czasie, a to gwarantuje, że zawsze będziesz mieć dostęp do serwera, niezależnie od tego, gdzie znajduje się witryna, do której masz dostęp..

Jeśli subskrybujesz IPVanish, również je docenisz Polityka Zero-Logs. Zapewnia to, że usługa nie przechowuje żadnego zapisu twoich działań online. Twoja historia przeglądania, historia czatów, pliki do pobrania i strumienie pozostają prywatne.

Plusy

 • Przyzwoita sieć serwerów.
 • Nie prowadzi dzienników.
 • Aplikacja przyjazna dla użytkownika.
 • Udostępnianie P2P.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • 10 jednoczesnych urządzeń.

Cons

 • 7-dniowa polityka zwrotu pieniędzy.
 • Nie można obejść bloku VPN Netflix.

Recenzja VyprVPN

Trzeci na naszej liście jest VyprVPN, usługa polegająca na unikalnych funkcjach zapewniających bezpieczeństwo informacji podczas połączenia. VyprVPN jest uważany za Sieć serwerów poziomu 1 korzystający z protokołów takich jak OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP do szyfrowania danych.

Wyjątkowość tej usługi widać po jej “Kameleon” technologia, gdzie kilka wprowadzono ulepszenia do protokołu OpenVPN co pozwala mu na bałagan z pakietami danych wykorzystywanymi w celu ułatwienia Twojej aktywności online, dzięki czemu wszelkie techniki głębokiej inspekcji pakietów stają się nieskuteczne.

VyprVPN jest wysoki z ponad 700 serwerów rozproszonych w 50 lokalizacjach na całym świecie. Ta duża sieć dobrze sobie radzi, zapobiegając wszelkim awariom, które mogą wystąpić w wyniku dużej bazy klientów.

Firma jest spółką zależną Złota żaba, organizacja z siedzibą w USA, w związku z czym podlega przepisom ustawowym i wykonawczym, które wymagają, aby rejestrowała sposób korzystania z usługi przez klienta.

Plusy

 • Udostępnianie P2P.
 • Obsługuje protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP.
 • Ponad 700 serwerów na 6 kontynentach.
 • Dostępny jest przełącznik zabijania.
 • Obsługa czatu na żywo.
 • 30-dniowa polisa zwrotu gotówki.

Cons

 • Może lepiej z serwerami.
 • Jednoczesne urządzenia zależą od abonamentu: 3 na regularne, 5 na premium.

Przegląd CyberGhost

Aby zakończyć naszą listę, pomyśleliśmy, że fajnie byłoby dołączyć alternatywę, do której możesz się zwrócić, jeśli płatna opcja nie wchodzi w rachubę. CyberGhost jest jednym z legalnych dostawców, który pomimo tego, że jest bezpłatny, oferuje usługi, których można oczekiwać od płatnej subskrypcji.

Działa poprzez zapewnienie bezpiecznego łącza VPN, z którego możesz korzystać uzyskać dostęp do twoich stron anonimowo. Musisz uważać na treść wideo, ponieważ link działa najlepiej tylko podczas oglądania lekkich filmów. Należy również pamiętać, że link działa dobrze tylko wtedy, gdy używasz go z komputera stacjonarnego.

CyberGhost ma również kolejną płatną subskrypcję, która oferuje swoim użytkownikom 2048-bitowe szyfrowanie RSA OpenVPN, połączone z siecią składającą się z 691 serwerów. Wszystko to w cenie początkowej 6,99 USD miesięcznie. Tam są sporadyczne spadki prędkości z powodu obciążenia użytkowników darmową usługą, ale przynajmniej użytkownicy torrentów nie będą rozczarowani, ponieważ usługa ma specjalne serwery, które mogą Ułatwienie udostępniania plików P2P.

Plusy

 • Bardzo fajna aplikacja.
 • 7 jednoczesnych połączeń
 • Świetna obsługa klienta.
 • Ponad 1300 serwerów w 60 krajach.
 • Wyłącznik awaryjny.

Cons

 • To jest drogie.
 • Niektóre wolne serwery

Wniosek dotyczący najlepszych 4 usług VPN w Nowej Zelandii

Teraz, gdy masz dobre spojrzenie na rodzaj usług VPN, które powinny działać dobrze w Nowej Zelandii, mamy nadzieję, że wybór preferowanej usługi stał się o wiele łatwiejszy. Usługa, którą zalecamy wyłącznie ze względu na jej wysoką wydajność, to ExpressVPN.

Usługa pozwala swoim klientom cieszyć się dobrym połączeniem wysokich prędkości połączenia, niezawodnego szyfrowania, łatwego w nawigacji interfejsu użytkownika, lokalizacji serwerów na całym świecie, wsparcia technicznego i możliwości torrentów – wszystko w cenie odzwierciedlającej jakość ich usług.

Jeśli zdarzy Ci się wypróbować któregokolwiek z wymienionych dostawców, będziemy wdzięczni, jeśli otrzymamy Twoją opinię w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map