Najlepsza VPN dla przeglądarki Safari

Najbardziej znany z oferowania najnowszych technologii mobilnych, Apple zawsze stara się zapewnić swoim klientom najlepszą jakość zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, a aplikacje, które są fabrycznie zainstalowane na urządzeniach, są niczym innym. Safari jest domyślną przeglądarką, odkąd Apple wypuścił swojego pierwszego iPhone’a, i wszyscy dobrze się z nim zapoznali od czasu używania go na pierwszym Macu w 2003 roku, kiedy ogłoszono Mac OS X 10.3. Przeglądarka jest łatwa w obsłudze, energooszczędna i dobrze wyposażona we wszystkie funkcje, których można oczekiwać od szybkiej aplikacji.


Najlepsza VPN dla przeglądarki Safari

Najlepsza VPN dla przeglądarki Safari

Przeglądarka Safari i VPN

Będziesz cieszyć się funkcjami, które na przykład pozwolą Ci zapisywać i udostępniać dowolne strony internetowe, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii tak szybko, jak inne przeglądarki. Dzięki temu przeglądanie jest wydajne i trwalsze. Safari nie oferuje żadnych komplikacji osobom, które chcą oglądać filmy, ponieważ ma natywną obsługę wielu formatów. Istnieje również możliwość przechowywania wszystkich danych przeglądania na iCloud, abyś mógł uzyskać dostęp do haseł, zakładek i przechowywanych stron za pośrednictwem dowolnego urządzenia Apple. Dodając VPN do miksu, możesz swobodnie przeglądać Internet, nie martwiąc się o to, że ktoś podsłucha, które strony odwiedzasz i skąd.

Najlepsza VPN dla przeglądarki Safari 

Dokonaliśmy przeglądu niektórych z najbardziej niezawodnych dostawców, których możesz użyć do ukrywania adresu IP i szyfrowania ruchu podczas przeglądania Internetu za pomocą przeglądarek Safari na komputerze Mac lub urządzeniu z systemem iOS.

1. ExpressVPN

Tak długi czas w branży pozwolił ExpressVPN do zbierania informacji, które pomogą im w ulepszaniu usług dla wszystkich swoich klientów. Oferują najwyższe standardy szyfrowania, zasady braku logów, strumieniowanie HD bez buforowania oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby wypróbować ich usługę, nie tracąc nic. Ich usługi są uważane za premium, a zatem ich przedział cenowy jest stosunkowo wyższy niż oczekiwano, ale możemy zapewnić, że wysokie koszty są całkowicie tego warte.

2. NordVPN

NordVPN to kolejna usługa, której popularność stale rośnie, szczególnie ze względu na jej zdolność do obsługi do 6 jednoczesnych połączeń. Siedziba w Panamie oznacza, że ​​ich klienci mają pewność, że żadna ich historia nie będzie przechowywana, ponieważ kraj nie stosuje żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Będziesz mógł zapłacić za subskrypcję na wiele sposobów, a także na różne anonimowe opcje. NordVPN oferuje kilka zaawansowanych ustawień, takich jak podwójne VPN i Tor przez VPN, więc powinieneś być w stanie przejść przez swoją pracę bez obawy, że ktoś może cię podsłuchiwać.

3. IPVanish

Innym popularnym rozwiązaniem, które pozwala odblokować zawartość i zapewnić bezpieczeństwo wszystkich danych, jest IPVanish. IPVanish, znany z dobrej współpracy z Safari, jest certyfikowanym dostawcą poziomu 1, obecnym na serwerze w nieco ponad 60 krajach. Zespół obsługi klienta jest jednym z najlepszych i najlepiej wyszkolonych, z jakimi się zetknęliśmy, a usługa jest znana z niezawodnej wydajności tam, gdzie nie dochodzi do przerwania połączeń. Ich roczny plan jest jednym z najbardziej konkurencyjnych, jakie widzieliśmy, co oznacza, że ​​ich ceny są dość przystępne i warte wypróbowania.

4. BulletVPN

BulletVPN stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce uzyskać niezawodne funkcje w rozsądnym przedziale cenowym. Usługa oferuje oprogramowanie, które działa na wielu systemach operacyjnych i jest w stanie dobrze zintegrować się z zaawansowanymi przeglądarkami, takimi jak Safari. Pozwala na łatwe przełączanie serwerów, nieograniczoną przepustowość, a duża sieć serwerów stale rośnie. Będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich swoich ulubionych stron internetowych, kanałów i transmisji na żywo za pośrednictwem dobrze zaszyfrowanego połączenia.

5. Prywatny dostęp do Internetu

Jako usługa oferująca bardzo atrakcyjne ceny, Prywatny dostęp do Internetu zrobił wiele, aby utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa dla każdego ze swoich użytkowników. Nawet ich sieć serwerów nie jest tym, co większość ludzi uznałaby za dużą, ale przy liczbie 3000 rozproszonej tylko w 24 krajach, powiedzielibyśmy, że starają się oferować swoje usługi poprzez inną strategię. Duża liczba serwerów zlokalizowanych w niewielkiej liczbie krajów oznacza, że ​​nigdy nie będziesz mieć jednego serwera o pełnej wydajności pod względem ruchu, dlatego masz gwarancję dużej prędkości przez cały czas.

Funkcje prywatności przeglądarki Safari

Faceci z Apple mają wbudowane funkcje Safari, które mają zapewnić Twoją prywatność i chronić Twoje dane poprzez szereg niezawodnych rozszerzeń. Jednym z nich jest 1Blocker. Pozwala zachować baterię, a także blokuje większość skryptów stron trzecich. Oznacza to krótszy czas ładowania i większą prywatność.

Innym rozwiązaniem, które występuje również w tej kategorii, jest Refine, rozwiązanie blokujące reklamy, które obsługuje krótsze czasy ładowania, co oznacza bardziej wydajne przeglądanie. Aby korzystać z tych funkcji, musisz upewnić się, że są one włączone na komputerze Mac lub urządzeniu z systemem iOS. Oto kilka kroków, które musisz wykonać, aby to zrobić:

 • Gdy tylko je zainstalujesz, możesz je włączyć lub wyłączyć w menu preferencji Safari.
 • Aby to zrobić, zacznij od kliknięcia „Safari” w menu plików.
 • Wybierz „Preferencje”. Pojawi się pełna lista zainstalowanych rozszerzeń.
 • Zaznacz pole wyboru lub odznacz, aby umożliwić blokowanie zawartości, i gotowe.

Aby zrobić to samo w iOS, musisz przejść do Ustawień, kliknąć „Blokowanie treści” w Safari i włączyć odpowiednie rozszerzenia.

Safari i WebRTC

Jednym z faktów, który czyni Safari wyjątkowym w porównaniu do większości innych przeglądarek jest brak funkcji znanej jako Web Real-Time Communication, lepiej znanej jako WebRTC. Jest to funkcja odpowiedzialna za umożliwienie czatu wideo, połączeń i wiadomości, chociaż ujawnia informacje o twojej tożsamości i lokalizacji, nawet jeśli korzystasz z usługi VPN.

Chrome i Firefox obsługują WebRTC, co oznacza, że ​​nawet jeśli subskrybujesz wiarygodną usługę VPN, tak naprawdę nie uzyskasz 100% ochrony. Safari jest jedną z niewielu przeglądarek, które nie oferują WebRTC, więc Twoje dane nie są podatne na żadne luki. To powiedziawszy, postaramy się spojrzeć na szereg usług VPN, z których możesz korzystać wraz z Safari, aby zapewnić bezpieczeństwo przeglądania.

Ostatnie uwagi na temat najlepszego VPN dla Safari

Safari jest prawdopodobnie jedną z najlepszych przeglądarek internetowych, więc nie będziesz mieć problemów z wydajnością, z którymi musiałbyś sobie poradzić, jeśli jesteś już użytkownikiem. Musisz jednak połączyć to z jedną z niezawodnych usług VPN, które wymieniliśmy powyżej, i będziesz mógł cieszyć się bezproblemową łącznością bez niczego, co mogłoby zagrozić Twojemu bezpieczeństwu..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map