Najlepsza VPN dla Sky Ticket

Starając się, by Sky dokładało wszelkich starań, aby usługi były dostępne dla szerokiego rynku, abonenci mogą mieć problemy z ograniczeniami geograficznymi podczas pobytu za granicą. Ma to związek z faktem, że Sky Ticket jest zablokowany dla użytkowników spoza Europy. Może być konieczne utrzymanie umów licencyjnych regulujących dystrybucję jego treści. Na szczęście mamy rozwiązanie, które może pomóc rozwiązać ten problem.


Najlepsza VPN dla Sky Ticket

Najlepsza VPN dla Sky Ticket

Co to jest Sky Ticket?

Firma Sky Media and Telecommunications jest jednym z największych konglomeratów na świecie. Ma szeroką obecność w Europie, a także długą listę kanałów, które nadaje. Ponieważ preferencje dotyczące treści na żądanie stają się tak popularne wśród dzisiejszych widzów, usługa wprowadziła szereg usług przesyłania strumieniowego. Jednym z wielu, które gigant multimedialny przedstawił swoim klientom, jest Sky Ticket.

Uruchomiona po raz pierwszy w Niemczech w 2016 r. Usługa przesyłania strumieniowego pozwala widzom śledzić najnowsze wydarzenia sportowe, a także nagradzane programy rozrywkowe. Usługa została pierwotnie wprowadzona, aby zaspokoić rynek niemiecki i austriacki. Ale rozszerzył się, aby obsługiwać inne regiony w Europie i wokół niej. Usługa stanowi alternatywę bez umowy, w której użytkownicy mogą wybrać najbardziej odpowiednią opcję na podstawie tego, jak długo chcieliby uzyskać dostęp do treści za pośrednictwem usługi.

Jak odblokować Sky Ticket poza Europą za pomocą VPN

Jedynym niezawodnym sposobem na odblokowanie Sky Ticket poza Europą jest skorzystanie z usług wirtualnej sieci prywatnej. VPN pozwala łączyć się z zagranicznymi serwerami, które ukrywają Twój adres IP, aby wyglądało na to, że masz siedzibę w określonym kraju.

Jest to kluczowe, ponieważ usługi takie jak Sky Ticket polegają na twoim adresie IP, aby wiedzieć, czy jesteś w Europie. I na podstawie Twojej lokalizacji geograficznej zapewniają ci dostęp. Dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do zdalnych serwerów w wybranym kraju. W ten sposób możesz zmienić swoją lokalizację, aby wyglądała, jakbyś mieszkał w tym kraju. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak odblokować bilet Sky za granicą:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Połącz się z niemieckim serwerem, aby uzyskać Niemiecki adres IP.
 5. Możesz teraz uzyskać dostęp do Sky Ticket w dowolnym miejscu na świecie.

Najlepsza VPN dla Sky Ticket

Dzięki tak wielu usługom VPN dostępnym na rynku, nie jest trudno dać się nabrać na rejestrację z nieuczciwym dostawcą. Aby Ci tego uniknąć, zawęziliśmy listę usług do zaledwie trzech dobrze znanych usług, które gwarantują najlepszą jakość. Oto nasza krótka lista najlepszych VPN dla Sky Ticket.

ExpressVPN

ExpressVPN zaczyna się na szczycie dzięki najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze klienta. Dostawca zdobył wiele nagród w uznaniu jego możliwości. Serwis ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ma to na celu uniknięcie wszelkich organów, które mogą chcieć zbadać dane swoich użytkowników. Usługa wymusza także ścisłe zasady braku rejestrowania, wraz z 256-bitowym szyfrowaniem AES klasy wojskowej, zapewniając wszechstronne bezpieczeństwo.

ExpressVPN obsługuje protokoły VPN, takie jak OpenVPN, PPTP, SSTP i L2TP / IPSec. Umożliwia także podłączenie do usługi jednocześnie 3 urządzeń i oferuje specjalną funkcję znaną jako tunelowanie dzielone. Ta funkcja pozwala użytkownikom wybrać, które części ich ruchu mają być szyfrowane, a które nie. Usługa ma również serwery ukryte, z którymi użytkownicy mogą się łączyć. Aby dowiedzieć się, co jeszcze oferuje ExpressVPN, przejrzyj naszą recenzję ExpressVPN.

IPVanish

IPVanish jest kolejnym cenionym dostawcą, który istnieje wystarczająco długo, aby wiedzieć, jak zaoferować najlepszy rodzaj usługi. Od 1999 r. IPVanish zapewnia najbardziej niezawodną usługę użytkownikom, którzy wolą zarówno szybkość, jak i bezpieczeństwo od swoich dostawców VPN. Obejmuje to użytkowników, którzy zazwyczaj grają w gry online. Ich serwery są znane z wystarczającej spójności i unikania opóźnień. IPVanish ma sieć ponad 1500 fizycznych serwerów na całym świecie i wszystkie one są bezpośrednio własnością tej usługi.

Dostawca jest również jednym z najbardziej zdolnych do jednoczesnych połączeń. Może obsłużyć więcej niż 10 naraz. Po skonfigurowaniu subskrypcji IPVanish nie trzeba rejestrować się u żadnego innego dostawcy. IPVanish korzysta również ze standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES. Pozwala nawet użytkownikom zdecydować, czy chcą pobrać klienta VPN. IPVanish obiecuje również nieograniczoną przepustowość, a także opcję przełączania między serwerami tyle razy, ile to możliwe. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób IPVanish może chronić twoje połączenie, poświęć trochę czasu i przejrzyj naszą recenzję IPVanish.

NordVPN

Zamknięcie naszej listy to NordVPN. To kolejny niezawodny dostawca, który ma ponad 4000 serwerów, z których użytkownicy mogą się połączyć. NordVPN z siedzibą na Wyspach Panamskich jest jednym z najbardziej wszechstronnych dostawców w branży. Posiada funkcje, które mają na celu zapewnienie bezstresowego korzystania z Internetu. Dostawca może również obsługiwać do 6 jednoczesnych użytkowników, a dzięki podwójnemu protokołowi VPN podwaja poziom ochrony.

Unikalne podwójne szyfrowanie VPN oznacza, że ​​dane użytkownika są kierowane przez dwa serwery zamiast jednego. Podwojenie poziomu szyfrowania, który jest już zapewniony dzięki standardowemu w branży 256-bitowemu szyfrowaniu AES, sprawia, że ​​VPN jest bezpieczniejszy. NordVPN pozwala również użytkownikom wybrać serwery, z którymi chcą się łączyć, w zależności od rodzaju działalności, którą chcieliby prowadzić online. NordVPN oferuje również oprogramowanie, które zapewnia, że ​​wszystko będzie działać płynnie. Dwa z najbardziej niezawodnych programów to CyberSec i SmartPlay. Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę NordVPN i tego, co ma do zaoferowania, sprawdź naszą recenzję NordVPN.

Więcej informacji o Sky Ticket

Użytkownicy mogą zapłacić 10 euro za codzienny dostęp, 15 euro za tygodniowy dostęp lub 30 euro za miesięczny dostęp. Opcje te są dalej podzielone na bilet Supersport na wszystkie sporty, bilet rozrywkowy na seriale, dokumenty i bilet kinowy na najlepsze hity filmowe. Usługa Sky Ticket jest obsługiwana zarówno przez Apple TV, jak i Chromecast. Jeśli jednak użytkownik nie ma dostępu do żadnego z nich, Sky Ticket TV Stick jest świetną alternatywą.

Klucz sprzętowy jest prosty w użyciu. Wymaga jedynie podłączenia go do portu HDMI telewizora. Aby uzyskać najlepszą wydajność, dobrze będzie mieć nieograniczoną subskrypcję pakietu Wi-Fi, aby strumienie były szybsze i lepszej jakości. Możesz kupić The Sky Ticket TV Stick za 30 euro. Ale to znowu może się okazać darmowe, jeśli zdecydujesz się na zakup biletu rozrywkowego (10 euro) na 3 miesiące, biletu do kina (15 euro) na 2 miesiące lub biletu Supersport (30 euro) na 1 miesiąc.

Najlepszy VPN dla Sky Ticket – końcowe myśli 

Najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie usługi przesyłania strumieniowego jest skorzystanie z usługi VPN. W ten sposób unikniesz dławienia lub ograniczeń. Będziesz także gwarantować swoje bezpieczeństwo. Przeczytaj wszystkie recenzje, aby uzyskać lepszą perspektywę tego, co oferuje każda usługa. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, która będzie VPN. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map