Najlepsza VPN dla Sony Smart TV w 2020 roku

Który VPN jest najlepszy dla Sony Smart TV? Czy potrafisz zainstaluj VPN na swoim Sony Smart TV? Jakie korzyści czerpię z korzystania z VPN w Sony Smart TV? Omówię wszystkie te punkty w poniższej recenzji. Oprócz telewizorów Samsung, LG i ostatnio Hisense, telewizory Sony Smart TV są jednym z najczęściej kupowanych produktów w sklepach elektronicznych.


Najlepsza sieć VPN dla Sony Smart TV

Najlepsza sieć VPN dla Sony Smart TV

Dzięki ciągłemu przechodzeniu z tradycyjnego oglądania telewizji na streaming online, telewizory Smart TV stały się jeszcze bardziej popularne.

Jednak streaming ma swoje ograniczenia. Jeśli jesteś obcokrajowcem mieszkającym za granicą, prawdopodobnie już wiesz, że nie możesz oglądać ulubionych kanałów telewizyjnych z domu, ponieważ ograniczenia geograficzne.

Dlatego VPN są obecnie bardzo popularnymi i poszukiwanymi technologiami. VPN zasadniczo pozwala użytkownikowi odblokuj treści z ograniczeniami geograficznymi z całego świata. Mając to na uwadze, spójrz na najlepsze VPN dla telewizorów Sony Smart lub tak zwane telewizory Sony Bravia.

Sony Internet TV kontra Sony Android TV

Zanim przejdę do analizy Best VPN dla Sony Smart TV, powinienem wspomnieć, że Sony TV ma dwa różne systemy operacyjne. Sony Internet TV to starsza wersja, ponieważ był to własny system operacyjny Sony. Nie był tak popularny ze względu na niską wydajność i trudną nawigację. Nowe telewizory Sony Bravia są dostarczane z System operacyjny Android wstępnie zainstalowane na nich.

Jeśli niedawno kupiłeś telewizor Sony, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest on oparty na systemie Android. Ogólnie rzecz biorąc, Sony zaczęło instalować system operacyjny Android TV Google na swoich telewizorach w 2015 roku. Pełna lista telewizorów Sony z Androidem znajduje się tutaj. Podczas gdy starsze modele telewizorów Sony nie są natywnie kompatybilne z sieciami VPN, nowsze są oparte na systemie Android.

Jak zainstalować VPN na Sony Smart TV?

Istnieją różne metody konfiguracji sieci VPN w telewizorze Sony Smart TV. Wybór metody zależy w dużej mierze od telewizora system operacyjny.

Jeżeli to jest Oparty na systemie Android, możesz zainstalować aplikację VPN bezpośrednio na telewizorze Sony Smart TV za pośrednictwem Sklep Google Play.

Kluczowym elementem jest tutaj subskrypcja tylko dostawcy VPN, który oferuje aplikacje, które są kompatybilny z telewizorami z Androidem. BulletVPN, ExpressVPN, IPVanish i NordVPN wszystkie są bezpiecznymi zakładami. Oto jak zainstalować VPN na Sony Smart TV:

 1. Najpierw na komputerze lub telefonie komórkowym odwiedź witrynę ExpressVPN i utwórz konto VPN.
 2. Włącz telewizor Sony Android TV.
 3. Otworzyć Sklep Google Play.
 4. Wybierz Szukaj funkcjonować.
 5. Wchodzić “ExpressVPN
 6. Kliknij aplikację, a następnie wybierz „zainstalować„.
 7. Poczekaj, aż aplikacja ExpressVPN zakończy proces pobierania i instalacji.
 8. otwarty Aplikacja, Zaloguj się używając nowego konta, oraz połączyć na wybrany serwer.

Jak Sideload VPN aplikacja na Sony Smart TV?

Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji VPN w sklepie Google Play, możesz je sideload przy użyciu Eksplorator plików ES zamiast. Oto jak na przykład zainstalowałem IPVanish na naszym Sony Smart TV:

 1. Włącz Android TV i kliknij „Ustawienia‘ śledzony przez ‘System‘ następnie ‘Opcje programistyczne.’
 2. Włączyć „Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł”.
 3. Zainstaluj ES File Explorer ze sklepu Google Play na swoim Sony Smart TV.
 4. Po zakończeniu procesu instalacji naciśnij Aplikacja ES Explorer uruchomić.
 5. Idź do Menu ES Explorer i naciśnij „Przybory’ -> „Menadżer pobierania”W menu po lewej stronie.
 6. Teraz w dolnym menu naciśnij „+ Nowy.
 7. Dla ‘Ścieżka‘ typ pola https://thevpn.guru/ipvanish.apk następnie kliknij ‘ok’.
 8. Następnie napisz „IPVanish w ‘Imię„Pole.
 9. Naciśnij ‘Pobierz teraz’, Aby rozpocząć pobieranie Plik instalacyjny IPVanish.
 10. Po Plik apk IPVanish pobieranie zostało zakończone, musisz nacisnąć „Otwórz plik‘ do zainstaluj na swoim Android TV.
 11. Po zakończeniu instalacji wróć do ekranu głównego urządzenia Android TV Box.
 12. Kliknij ikonę IPVanish aby to otworzyć.
 13. Teraz po prostu Zaloguj sie i połączyć się z dowolnym serwerem polubiłbyś.

Co z telewizorami Sony Smart, które nie są oparte na systemie Android??

W przypadku posiadania starszego telewizora Sony Smart TV nie będzie można zainstalować VPN bezpośrednio na nim. Nadal możesz ominąć regionalne ograniczenia i odblokować aplikacje i kanały blokowane geograficznie, korzystając z jednego z tych dwóch obejść. Zarówno skonfiguruj połączenie VPN na routerze zgodnym z VPN lub wybierz markę VPN, która zapewnia serwery proxy Smart DNS dla swoich użytkowników. Smart DNS można skonfigurować bezpośrednio w telewizorze Sony Smart TV bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

 1. Zapisz się z usługą VPN, która oferuje serwery proxy Smart DNS. Wszystkie sieci VPN z naszej listy oferują dziś usługę Smart DNS.
 2. Raz zrobione, włączyć telewizor Sony Smart TV.
 3. wciśnij DOM przycisk na pilocie Bravii.
 4. Teraz wybierz Ustawiać -> Sieć -> Ustawienia sieci.
 5. Wybierz Przewodowa konfiguracja lub Konfiguracja sieci bezprzewodowej (W zależności od sposobu połączenia z Internetem)
 6. Wybierać Niestandardowy DNS.
 7. Następnie wprowadź pierwotny i dodatkowy adres serwera DNS które zapewniła Ci Twoja usługa proxy Smart DNS.
 8. Wyjdź z konfiguracji i uruchom ponownie telewizor Sony Bravia.

Najlepsza sieć VPN dla Sony Smart TV

Teraz, gdy wiesz, jak zainstalować VPN na telewizorze Sony Smart TV, czas ujawnić najlepsze sieci VPN dla telewizorów Sony Bravia.

1. ExpressVPN – wybór redaktora

Okładka ExpressVPN

Jeśli chcesz zainstalować usługę VPN na swoim telewizorze Sony Smart TV, prawdopodobnie powinieneś wybrać najlepszą, tj ExpressVPN.

Firma ma rozległą sieć serwerów, z lokalizacjami VPN na całym świecie. Dokładniej mówiąc, ExpressVPN ma 160 lokalizacji serwerów w 94 krajach.

Jeśli jesteś streamerem i miłośnikiem telewizji, z przyjemnością dowiesz się, że ta marka daje dostęp do dowolnego Region Netflix, nawet USA, a także Hulu, Disney +, Amazon Prime, i więcej.

Wymaga VPN w Android TV prędkość do przesyłania strumieniowego, dla którego stwierdziliśmy, że ExpressVPN jest doskonały. Gdy oceniliśmy jego wydajność, dostawca pokazał płonące duże prędkości na każdym ze swoich serwerów.

Jak wspomnieliśmy, nie wszystkie telewizory mają klientów VPN, co nas do tego prowadzi MediaStreamer, Funkcja Smart DNS ExpressVPN. Można to ręcznie skonfigurować w telewizorze Sony, umożliwiając dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi z pełną prędkością.

ExpressVPN pozwala podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie za pomocą tylko jednego konta. Oferuje również najwyższej klasy Obsługa klienta 24/7 usługa dla wszystkich użytkowników.

Użytkownicy mogą również przetestować usługę przez okres jednego miesiąca przed podjęciem zobowiązania z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Ta zasada pozwala ci odzyskać pieniądze, jeśli nie jesteś zadowolony z oferowanych usług.

Plusy

 • Szyfrowanie 256-AES.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Ponad 160 lokalizacji VPN w 94 krajach.
 • Szybkie serwery.
 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix, odtwarzacz BBC, DAZN, Hulu i inne
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Funkcja Smart DNS (MediaStreamer).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Tunelowanie podzielone.

Cons

 • Trochę drogie.

2. BulletVPN

Przegląd BulletVPN

Podobnie jak ExpressVPN, otrzymujesz aplikację kompatybilną z Sony Smart TV, a także serwery proxy Smart DNS, które możesz skonfigurować bezpośrednio podczas rejestracji za pomocą BulletVPN.

Ta usługa jest jakby nowym dzieckiem na bloku. Ale kiedy poddałem to próbie, nie spodziewaliśmy się, że będzie tak dobrze, szczerze mówiąc.

BulletVPN ma więcej niż 124 lokalizacje serwerów w 51 krajach, dobrze rozmieszczone w kluczowych lokalizacjach. Gdy ocenialiśmy jego możliwości przesyłania strumieniowego, BulletVPN wyszedł z pozytywnymi wynikami, odblokowując podobne Netflix, BBC Player, Amazon i Disney Plus.

Ponadto usługa ma Inteligentny DNS funkcja. Jeśli więc obsługiwany telewizor nie obsługuje aplikacji BulletVPN, możesz skonfigurować Smart DNS i cieszyć się nieograniczoną transmisją strumieniową.

Ponadto prędkość Internetu ledwie upuścił kiedy testowaliśmy to we wszystkich lokalizacjach VPN. Nie warto nawet wspominać o spadku.

BulletVPN ma doskonałą obsługę klienta i oferuje użytkownikom 30-dniowa polityka zwrotów. Byłem w stanie odblokować Amerykanina Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, i nawet BBC iPlayer dzięki ich aplikacji VPN.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • 124 serwery w 51 krajach.
 • Doskonałe prędkości.
 • Obsługa torrentów / P2P.
 • Obsługuje amerykański serwis Netflix i najlepsze usługi przesyłania strumieniowego
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Inteligentny DNS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Tarcza Kuli

Cons

 • Brak dzielonego tunelowania.

3. Unlocator

Unlocator VPN Cover

Teraz mamy Unlocator, poprzednia usługa tylko dla inteligentnego DNS, która stała się hybrydowa w 2019 r. Obecnie jest to jednocześnie usługa Smart DNS i VPN.

Unlocator ma serwery w poprzek 41+ krajów, co jest dobrą liczbą, biorąc pod uwagę, że jest nowością w branży VPN.

Unlocator nie miał problemu z dostępem do gigantów przesyłanych strumieniowo przed powrotem, gdy był używany Inteligentny DNS. Podobnie jest z ich usługą VPN.

Jednym z minusów, jakie napotkaliśmy, były prędkości. Nie wszystkie ich serwery są szybkie, ale oferują Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego UHD.

Być może najlepszą rzeczą w tym VPN jest ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Nie wymaga karty kredytowej, tylko adres e-mail i wszystko gotowe.

Jeśli to nie wystarczy, jest też 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Co więcej, możesz zdecydować się na subskrypcję ich Smart DNS lub obu. Wszystko zależy od tego, czego szukasz.

Plusy

 • Szyfrowanie na wysokim poziomie.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Serwery w ponad 41 krajach.
 • Obsługa torrentów / P2P.
 • Dostęp do American Netflix.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Inteligentna funkcja DNS
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Niespójne prędkości.
 • Brak dzielonego tunelowania.

4. NordVPN

Okładka NordVPN

Podążając śladami innych dostawców usług premium VPN, NordVPN niedawno zdecydował, że nadszedł czas, aby opracować własną aplikację VPN zgodną z Android TV.

Jego aplikacje są bardzo przyjazny dla użytkownika i przejrzysty, a instalacja zajmuje tylko kilka minut i kliknięć.

Następnie możesz po prostu dotknąć ikony aplikacji, aby uruchomić usługę, zalogować się i połączyć z dowolnym serwerem, który chcesz (będziesz mieć ponad 4000 serwerów do wybrania z).

NordVPN jest jedną z niewielu usług VPN, które mogą ominąć bloki VPN Netflix, a także tych Hulu i BBC iPlayer.

Ponadto usługa ma SmartPlay, to własna usługa Smart DNS, która pozwala użytkownikom ominąć regionalne ograniczenia i uzyskać dostęp do setek kanałów przy minimalnej utracie prędkości.

Prędkości były nieco mieszane. Mamy świetne prędkości na niektórych serwerach, a na innych także straszne, szczególnie na podwójne serwery VPN. Technicznie szyfrują nasze dane dwa razy, więc rozumiemy spadek.

Wreszcie, nie musisz od razu podejmować długoterminowych zobowiązań, ponieważ NordVPN daje Ci szansę wypróbowania swoich usług najpierw z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Plusy

 • Trudne szyfrowanie
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • 5000 serwerów w 62 krajach.
 • Obsługa torrentów / P2P.
 • Odblokowuje Hulu, Netflix i wiele innych.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Funkcja Smart DNS (SmartPlay).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Podwójna sieć VPN

Cons

 • Wolne prędkości.
 • Brak dzielonego tunelowania.

Korzystanie z VPN w Sony Smart TV – zalety

Większość aplikacji w Sony Smart TV jest dostępna do pracy w niektórych regionach, takich jak Australia, USA, Kanada, Wielka Brytania i Niemcy.

Ale dzięki VPN możesz ominąć te nieznośne ograniczenia regionalne i komunikaty o błędach i odblokuj najlepsze kanały ze wszystkich zakątków świata. Oto, co zyskujesz, gdy korzystasz z VPN z telewizorami Sony Bravia:

 • Uzyskaj dostęp do blokowanych geograficznie dodatków Kodi: Kilka kanałów, takich jak Netflix, HBO GO, HULU i BBC iPlayer, jest niedostępnych poza ich odpowiednimi regionami. Jednak dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do wszystkich bez względu na to, gdzie jesteś.
 • Unikaj ograniczania przepustowości przez ISP: Ograniczanie staje się już przeszłością, gdy korzystasz z VPN. Twój dostawca Internetu nie spowolni już prędkości internetu, jeśli oglądasz filmy przez długie godziny, więc przesyłaj strumieniowo tyle, ile chcesz.
 • Całkowita prywatność: Sieci VPN chronią Twoją prywatność i bezpieczeństwo przy każdym połączeniu z Internetem.
 • Aplikacje VPN: Dobre i godne zaufania sieci VPN mają dedykowane aplikacje dla prawie każdego większego systemu operacyjnego lub urządzenia, w tym iOS, Android, FireStick, Mac i PC. Dlatego nie będziesz mieć problemu z pobraniem i zainstalowaniem ich.

Najlepsze VPN dla Sony Smart TV i jak je zainstalować – podsumowanie

Biorąc pod uwagę, że telewizory Sony są oparte na dwóch różnych systemach operacyjnych w zależności od daty produkcji, znalezienie najlepszej sieci VPN dla telewizora Bravia może być dość trudne. Mam nadzieję, że powyższe instrukcje i sugestie dały ci lepszy pomysł na co zwrócić uwagę przy wyborze VPN dla telewizora Sony Smart TV.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, możesz dodać komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map