Najlepsza VPN dla Spotify

Dzięki niedawnemu wprowadzeniu na rynek południowoafrykański, wietnamski i rumuński Spotify powoli rozszerza swoją dostępność na całym świecie jako jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego muzyki od momentu jej uruchomienia w 2008 r. Usługa ta obecnie zapewnia słuchaczom największą muzykę. katalog do wyboru, który wypada całkiem nieźle w porównaniu z Apple Music i Pandora. Tak długo, jak masz dostęp do swojego konta za pośrednictwem niezawodnego połączenia z Internetem, powinieneś móc korzystać z usługi za pośrednictwem komputera, telefonu komórkowego, tabletu lub Smart TV.


Najlepsza VPN dla Spotify

Najlepsza VPN dla Spotify

Spotify jest geoblokowany

Mimo że jest dostępny w ponad 61 krajach, wielu jego słuchaczy wciąż jest rozczarowanych, gdy dowiaduje się, że miejsce docelowe, do którego podróżują, nie ma jeszcze wsparcia dla usługi. Wynika to z faktu, że firma stosuje blokadę geograficzną w swojej witrynie, aby uniemożliwić każdemu dostęp do niej z kraju, w którym Spotify nie podpisało jeszcze żadnych międzynarodowych umów licencyjnych. Jeśli wkrótce zamierzasz podróżować do takiego kraju i nadal chcesz uzyskać dostęp do usługi strumieniowego przesyłania muzyki, istnieje jedna metoda, której możesz użyć, aby obejść blokadę ograniczania geograficznego i śpiewać przy muzyce z ulubionej listy odtwarzania.

Korzystanie z VPN do odblokowania Spotify

Korzystając z usługi VPN, możesz ominąć wszelkie ograniczenia nałożone na stronę Spotify, ponieważ taka usługa pozwala ukryć Twoją rzeczywistą lokalizację i wyglądać, jakbyś był w kraju, którego mieszkańcy mogą uzyskać dostęp do strony transmisji strumieniowej. Jest to możliwe, ponieważ gdy subskrybujesz wiarygodnego dostawcę VPN, ruch internetowy zostanie przekierowany na serwery umieszczone w różnych krajach. W ten sposób stajesz się anonimowym użytkownikiem, którego faktycznej lokalizacji nie można śledzić, i łatwo odzyskujesz dostęp do swojej ulubionej usługi przesyłania strumieniowego muzyki.

Teraz, gdy wiesz, ile może przynieść Ci subskrypcja VPN, następnym krokiem staje się wybór odpowiedniej usługi do subskrypcji. To samo w sobie może być bardzo trudnym zadaniem ze względu na wielu dostawców dostępnych na rynku. Jednak w tym przewodniku przyjrzymy się pięciu usługom, które z pewnością pozwolą ci uzyskać dostęp do Spotify bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, bez żadnych ograniczeń.

Jak wybrać Spotify VPN

Istnieje wiele rzeczy, które decydują o wyborze odpowiedniego usługodawcy, a niektóre z nich obejmują:

 • Sprawdzanie lokalizacji i liczby serwerów, które dany dostawca ma do zaoferowania. Musisz sprawdzić listę lokalizacji, w których wiadomo, że Spotify jest dostępny, aby mieć pewność, że nigdy nie przegapisz okazji do strumieniowego przesyłania ulubionej muzyki.
 • Spójrz na protokoły szyfrowania oferowane przez dostawcę VPN. W zależności od urządzeń, których chcesz użyć podczas uzyskiwania dostępu do Spotify, powinieneś spróbować wybrać VPN, które oferują protokoły L2TP, PPTP lub OpenVPN.
 • Zapewnienie, że wartość oferowana przez promowaną usługę VPN jest równoważna zaproponowanej cenie.
 • Zapewnienie, że usługa VPN, którą chcesz subskrybować, oferuje transfer plików peer-to-peer, dzięki czemu będziesz mógł pobrać muzykę ze Spotify i posłuchać później.

Najlepsze VPN dla Spotify

ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN jest łatwo jedną z najlepszych usług VPN dostępnych w branży, głównie dzięki najwyższej jakości usług i bardzo pomocnym przedstawicielom obsługi klienta. Dzięki ponad 1000 serwerów znalezionych w ponad 94 krajach usługa z pewnością zapewni niezawodne połączenie swoim klientom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Bezpieczeństwo ExpressVPN jest również na najwyższym poziomie, dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, które obsługuje protokoły PPTP, L2TP, SSTP i OpenVPN. Aplikacja VPN jest również uważana za łatwą w użyciu i odpowiednią dla początkujących. Każdy, kto rozważa subskrypcję usługi, może najpierw wypróbować 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby dowiedzieć się, czy za usługę warto zapłacić.

NordVPN

Drugi na naszej liście jest NordVPN, kolejny uznany dostawca VPN z ponad 3000 serwerów rozproszonych w ponad 60 krajach na całym świecie. Dzięki nieograniczonemu przełączaniu serwerów oraz nieograniczonej przepustowości nie powinno być problemu z zablokowaniem najszybszego dostępnego serwera, aby niezawodnie przesyłać strumieniowo muzykę z Spotify. Unikalne funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania, utrudniają połączenie z Internetem bez włączonej usługi VPN, a jego zdolność do obsługi do 5 równoczesnych połączeń umożliwia ochronę wszystkich urządzeń podczas łączenia się z Internetem. Usługa prowadzi również dzienniki zerowe całej aktywności użytkownika, a także akceptuje anonimowe metody płatności, takie jak Bitcoin i Ethereum.

VyprVPN

Wreszcie, na naszej liście znajduje się dostawca, który jest bardzo dobrze znany ze względu na postęp technologiczny w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie, i tak się składa VyprVPN. Ogromna sieć około 700 serwerów zapewnia szeroki wybór wirtualnych lokalizacji do wyboru. Usługa zapewnia również swoim klientom superszybkie prędkości połączeń i nieograniczone przełączanie serwerów w sieci serwerów. VyprVPN jest również dobrze znany z technologii „Chameleon”, która działa przez szyfrowanie metadanych OpenVPN i zapewnia, że ​​nie jest rozpoznawalny przez jakąkolwiek formę głębokiej inspekcji pakietów. W ten sposób bardzo surowym organom, takim jak te znalezione w Chinach i tym podobne, trudno jest wykryć, że korzystasz nawet z usługi VPN.

Wniosek – najlepsza sieć VPN dla Spotify

Korzystanie z usługi VPN staje się coraz bardziej potrzebne, aby uzyskać dostęp do wielu popularnych usług, do których jesteś przyzwyczajony, zwłaszcza jeśli regularnie podróżujesz. Chociaż usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Spotify, pracują przez całą dobę, próbując zwiększyć liczbę krajów, w których ich usługi są dostępne, oboje wiemy, że minie trochę czasu, zanim dotrą do większości świata. W międzyczasie możesz korzystać z niezawodnej usługi VPN, dzięki czemu możesz strumieniować muzykę w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map