Najlepsza VPN dla systemu Linux – przegląd 2020

Co to jest najlepsza sieć VPN dla systemu Linux w 2020 r? Niezależnie od platformy i systemu operacyjnego, z którego korzystasz do uzyskania dostępu do sieci, ważne jest, aby przełączyć przełącznik, aby uzyskać dodatkowe zabezpieczenia i środki anonimowości w Internecie. Dotyczy to również tych, którzy korzystają z oprogramowania typu open source i systemu operacyjnego, takiego jak Linux. Linux jest zwykle o wiele bardziej z natury bezpieczniejszy niż jego komercyjni rywale, w tym Windows. Nie oznacza to jednak, że jeśli jesteś użytkownikiem Linuksa, nie potrzebujesz żadnych środków bezpieczeństwa. Użytkownicy Linuksa powinni również skorzystać z VPN dla anonimowości online, szyfrowania danych i związanych z tym korzyści. Oto nasz najlepsza recenzja Linux VPN dla Ubuntu, Fedora, OpenSUSE, i Mennica.


Najlepszy przegląd Linux VPN 2020

Najlepszy przegląd Linux VPN 2020

Wybór odpowiedniej sieci VPN dla systemu Linux

Wybór odpowiedniej usługi VPN dla systemu Linux może być trudny, ponieważ istnieje tak wiele opcji, jak wybór najlepszego hamburgera w Ameryce, jak to w ogóle możliwe? Większość zorientowanych na Linuksa usług VPN działa w słynnym projekcie oprogramowania open source o nazwie OpenVPN. Jest naprawdę bezpieczny i oferuje wiele funkcji. Możesz znaleźć Linux-y VPN, które działają w dystrybucjach takich jak Ubuntu i inne. Poniżej wymieniono kilka sieci VPN, które dobrze pasują do systemu Linux.

Najlepszy przegląd VPN systemu Linux

Oto pełna recenzja najlepszych sieci VPN dla systemu Linux:

ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na 2020 rok

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN na 2020 rok

Jest preferowany przez tysiące użytkowników Linuksa ze względu na jego kompatybilność i stabilność. Serwery obejmują ponad 100 krajów. Możesz także przełączać w nim punkty końcowe VPN minus nieszczęścia. Chociaż samouczki dotyczą systemu Ubuntu, możesz łatwo zainstalować je na mniej lub bardziej wszystkich popularnych wersjach systemu Linux. Wadą jest interfejs wiersza poleceń zamiast zręcznego graficznego interfejsu użytkownika. Obejmuje również miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest kompatybilny również z dystrybucjami Fedory, Debian. Teraz możesz korzystać z 3 urządzeń jednocześnie, a także dodano obsługę Netflix, co znacznie osłodzi ofertę.

NordVPN

NordVPN - Top VPN w przeglądzie 2020

NordVPN – Top 5 VPN w przeglądzie 2020

Jest to również dobre rozwiązanie dla użytkowników Linuksa próbujących swoich sił w VPN. Usługa jest również oparta na OpenVPN, a samouczki są doskonałe dla początkujących. Usługa jest dość lekka w portfelu, jeśli zarejestrujesz się na roczną subskrypcję za opłatą 5,75 USD miesięcznie. Istnieje również gwarancja zwrotu pieniędzy. Możesz podłączyć 6 urządzeń jednocześnie do ich serwerów. Używają 256-bitowego protokołu AES do szyfrowania danych. Działa również w wersjach Linuksa Debian i Fedora.

IPVanish

IPVanish - Przegląd najlepszych VPN w 2020 roku

IPVanish – Przegląd najlepszych VPN w 2020 roku

Jest to kolejny godny użytkownik VPN systemu Linux, który może wypróbować. Przewodnik instalacji jest doskonały w przypadku zrzutów ekranu, a proces instalacji jest prosty. Koszt pakietu jest odrobinę wyższy niż u większości rywali i wynosi 6,49 USD miesięcznie. Jednak jakość usług ostatecznie uzasadnia wyższy koszt.

VyprVPN

VyprVPN - Obejście błędu Netflix Proxy 2020
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jest to idealne rozwiązanie dla ciężkich użytkowników VPN, którzy używają Linuksa na swoich komputerach. Jeśli chcesz często uzyskiwać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi i pobierać dużo treści, jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie. Oferują 700 serwerów w ponad 50 krajach, co jest wystarczające dla większości użytkowników VPN. VyprVPN słynie również z szybkości i stabilności.

Najlepszy Linux VPN – inne alternatywy

Oczywiście istnieje kilka innych usług Linux VPN, które możesz wypróbować. HideMyAss jest jednym z przykładów i działa na systemach Linux w wersjach Debian, OpenSUSE i Ubuntu. Jest bardziej skierowany do maniaków Linuksa. BulletVPN to kolejna usługa Linux VPN oferująca gwarancję zwrotu pieniędzy ważna przez 30 dni. Serwery są dostępne tylko w 22 krajach, ale można uzyskać większą prędkość. Dostajesz na nim trzy jednoczesne połączenia i jest to niedrogie.

VPNy Użytkownicy Linuksa powinni unikać

Ludzie używają Linuksa, głównie ze względu na bezpieczną kompilację i funkcjonowanie. Dlatego nie ma sensu wybierać mniej bezpiecznej sieci VPN na komputer z systemem Linux! Jego ukryta jest darmowa sieć VPN, która obsługuje tylko połączenie PPTP. Obecnie połączenie PPTP jest uważane za mniej bezpieczne. SecurityKISS to kolejna usługa, z której lepiej nie korzystać, przynajmniej jej darmowa wersja, ponieważ prowadzi dzienniki użytkowników.

Najlepszy Linux VPN – kluczowe punkty

Możesz więc znaleźć kilka Linux VPN, które oferują znaczącą wartość za twoje pieniądze, a przede wszystkim dobrą obsługę i bezpieczeństwo. Idealnie, użytkownicy Linux VPN koncentrują się bardziej na aspektach bezpieczeństwa niż na gratisach. Powinieneś wybrać usługę, która ma solidną obsługę klienta, ma solidną listę funkcji i jest kompatybilna z używaną wersją Linuksa. Większość usług Linux VPN zawiera zasady zwrotu pieniędzy, które można wykorzystać do sprawdzenia, czy ich produkt spełnia Twoje oczekiwania, czy nie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map