Najlepsza VPN dla USA – przegląd 2020

Korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej podczas surfowania po Internecie ma wiele zalet, z których korzystają zarówno mieszkańcy USA, jak i emigranci. Czy chcesz ominąć ograniczenia zaciemnienia, oglądać amerykańskie kanały telewizyjne z ograniczeniami geograficznymi z zagranicy lub przeglądać internet anonimowo, potrzebujesz VPN. Jednak wybór odpowiedniej usługi może być trudny, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze światem VPN, zwłaszcza że istnieje wielu dostawców. Dlatego postanowiłem ci pomóc, przeglądając najlepsza sieć VPN USA dostawców, więc pozostań, aby dowiedzieć się więcej.


Najlepszy USA VPN 2017

Najlepszy USA VPN 2020

5 najważniejszych powodów, dla których warto korzystać z VPN w USA

Istnieje kilka powodów, dla których VPN stał się tak ważny dla lepszego i bezpieczniejszego korzystania z Internetu. Oto nasze 5 najlepszych korzyści VPN w USA.

1. Chroń swoją prywatność w Internecie

Rzadko mija tydzień bez wiadomości o agencjach rządowych takich jak NSA podsłuchuje przeglądanie Internetu przez Amerykanów. To samo można powiedzieć Dostawcy usług internetowych i grupy ochrony praw autorskich które wyrzucają DMCA (Ustawa Digital Millennium Copyright Act) i zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich lewo i prawo.

Jeśli chcesz pozostań anonimowy w Internecie i poważnie podchodzisz do prywatności i bezpieczeństwa online VPN jest koniecznością.

2. Wyłącz obwodnice

Jeśli jesteś fanem sportu w Ameryce, prawdopodobnie już wiesz o ograniczeniach zaciemnienia, które mają zastosowanie do wszystkich sportowych kanałów transmisji strumieniowej w Stanach Zjednoczonych. MLB.tv, NHL.tv, NBA League Pass, jak również NFL GamePass, wszyscy narzucają ścisłe regionalne ograniczenia zaciemnienia które uniemożliwiają oglądanie ulubionych drużyn online.

VPN oferuje niezawodne obejście, które umożliwia fanom sportu w USA obejść zaciemnienia. Możesz sfałszować swoją lokalizację online, konfigurując VPN na swoim PC, Mac, iOS lub Android. Kanały przesyłania strumieniowego będą widzieć tylko adres IP podany przez sieć VPN zamiast prawdziwego adresu IP.

3. Anonimowo pobierz torrenty

Czy często pobierasz pliki torrent? Za każdym razem, gdy pobierasz film, piosenkę lub aplikację przez uTorrent, twój adres IP jest dodawany do „Torrent Swarm”. Każdy, kto udostępnia ten sam plik, może zobaczyć Twój adres IP. Jeśli chcesz pobierać pliki torrent anonimowo, użyj VPN.

4. Uzyskaj dostęp do Geoblocked Channels

Podczas gdy Stany Zjednoczone są niekwestionowanym numerem jeden, jeśli chodzi o rozrywkę online, wciąż istnieją bardzo imponujące spoza USA usługi wideo na żądanie. Kanały brytyjskie lubią BBC iPlayer, Sky Go, ITV, i Teraz telewizja, na przykład są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych.

VPN pozwala na to unikać regionalnych ograniczeń i oglądać kanały w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Niemczech lub Australii w USA. Amerykańscy emigranci mieszkający za granicą mogą również korzystać z VPN, aby uzyskać adres IP w USA i oglądać swoje ulubione amerykańskie kanały na żywo online z dowolnego miejsca na świecie.

5. Publiczny hotspot WiFi

Nic nie zagrażałoby zatem zarówno Twoim prywatnym danym, e-mailom, jak i kontom bankowym bezpłatne publiczne hotspoty Wi-Fi. Cyberprzestępcom bardzo łatwo jest ukraść poufne informacje po podłączeniu do publicznego hotspotu Wi-Fi ze względu na fakt, że sieci te można łatwo zhakować.

VPN to zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa i prywatności; chroniąc cię przed potencjalnymi zagrożeniami online, gdy jesteś na lotnisku, szkole, uczelni, szpitalu lub restauracji.

Darmowa amerykańska sieć VPN?

Teraz, gdy wiesz już więcej na temat VPN, pamiętaj, że przekazujesz im wszystkie swoje prywatne dane, a wszystko, co robisz w Internecie, przechodzi przez ich sieci. Dlatego zawsze musisz subskrybować godne zaufania i znane marki.

Powiedziawszy to, możesz znaleźć kilka bezpłatne amerykańskie usługi VPN podczas wyszukiwania online. Jednak przed zarejestrowaniem się z nimi „Darmowi” dostawcy VPN, jest kilka punktów, o których musisz pamiętać, po ukrytej cenie.

 • Darmowe VPN muszą jakoś zarobić, dlatego większość z nich sprzedawać swoje prywatne dane reklamodawcom lub innym stronom trzecim.
 • Biorąc pod uwagę, że te usługi VPN są bezpłatne, zawsze są przeciążone. Twój Prędkość Internetu gwałtownie spadnie w rezultacie.
 • Obsługa klienta jest praktycznie nieobecny.
 • Brak właściwego szyfrowania ruchu.
 • Bezpłatne sieci VPN najprawdopodobniej nie będą działać. W końcu zmarnujesz swój czas.

Najpopularniejsze sieci VPN w USA – pełna recenzja

Testuję VPN od czasu, gdy zapoznałem się z wyjątkowym narzędziem internetowym. Niektóre z nich były w rzeczywistości dość słabe, biorąc pod uwagę to, czego oczekujesz od takiego oprogramowania. Jednak te z tej listy okazały się najlepsze, z jakimi kiedykolwiek operowałem. Dotrzesz do odblokuj kanały i Chroń się z najnowszymi technologiami.

Sprawdziłem wielu dostawców VPN i zawsze biorę pod uwagę liczbę Serwery VPN, polityka prywatności, szybkość, polityka zwrotów i obsługa klienta. Nie zamierzam tu wiele mówić. Przeczytaj pełną recenzję przedstawioną poniżej i dokonaj odpowiedniego wyboru.

ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

ExpressVPN zajął pierwsze miejsce na liście, ponieważ nie tylko moja opinia potwierdza wielkość tej sieci VPN. Przede wszystkim oferuje to VPN błyskawicznie szybkie serwery w 160 różnych lokalizacjach, w tym 94 krajach. Ich aplikacja VPN to bardzo łatwy w użyciu i możesz powiedzieć, że został zaprojektowany, aby pomóc osobom nie znającym się na technologii.

Po kilkukrotnym użyciu w Stanach Zjednoczonych (nadal tak robię), zalecamy subskrypcję, ponieważ nie znajdziesz lepszej usługi.

Co więcej, ten dostawca jest dobrze znany ze swojego funkcje bezpieczeństwa i prywatności. Zawsze możesz przeglądać Internet bez konieczności patrzenia na siebie podczas pracy z ExpressVPN. Zobacz inne funkcje tego dostawcy VPN po subskrypcji:

 • ExpressVPN utrzymuje zero dzienników twoich działań związanych z przeglądaniem. Absolutnie kluczowa funkcja dla każdego dostawcy VPN, który obiecuje chronić Twoją prywatność w Internecie.
 • Funkcja wsparcia czatu na żywo dostępna 24/7.
 • Ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach.
 • Kilka lokalizacji serwerów w USA.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • ZA 30-dniowa polityka zwrotów.

NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN jest popularny wśród klientów zorientowanych na prywatność ze względu na silne szyfrowanie i ścisłe zasady bez dziennika. Ponadto ich jurysdykcja prawna obejmuje nieocenzurowany Internet, brak przepisów dotyczących zatrzymywania danych oraz brak nadzoru rządowego online. Możesz skorzystać z więcej niż 4000 serwerów rozproszone po całym świecie za pomocą sześciu różnych urządzeń w ramach jednej subskrypcji.

Jeśli uważasz, że to fajne, powinieneś dowiedzieć się o nich Podwójna sieć VPN funkcja. Wyobraź sobie, że Twoje dane są szyfrowane przez serwer, a następnie ponownie szyfrowane przez inny. Podwój serwery, podwój ochronę. Tak, to funkcja, którą otrzymasz, jeśli zarejestrujesz się w NordVPN. Ale czekaj, jest więcej:

 • Prywatność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Podwójna funkcja VPN.
 • Sześć jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji.
 • Duże prędkości – z wyjątkiem Malezji!
 • Ponad 4000 serwerów w 62 krajach.
 • NordVPN ma niesamowite oferty cenowe!
 • Kryptowaluty i gotówka akceptowane jako płatność.
 • Obsługa serwisu Netflix jest aktualizowana.

BulletVPN

Przegląd BulletVPN

Jeśli jesteś fanem telewizji i lubisz strumieniować swoje ulubione programy tak samo jak ja, to BulletVPN to świetna opcja do rozważenia. W rzeczywistości na ich stronie internetowej pierwsze zdanie brzmi: „Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego” i nie żartują.

Firma oferuje „płonące duże prędkości„Aby użytkownicy mieli pewność, że ich nie spotkają buforowanie problemy podczas oglądania filmów, seriali, wydarzeń sportowych lub cokolwiek innego. Ponadto używają silnych funkcji bezpieczeństwa i prywatności, takich jak 256-bitowy AES szyfrowanie i zasady zerowego dziennika.

A jeśli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem VPN, mają one przejrzysty i łatwy przewodniki konfiguracji o tym, jak zainstalować usługę na routerze lub jak utworzyć router wirtualny na PC / Mac. Jeśli mogą dodać jeszcze kilka serwerów do swojej sieci, mogą przenieść się o kilka miejsc wyżej.

Plusy:

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Kompatybilne aplikacje z komputerami PC, Mac, iOS i Android.
 • Doskonała obsługa klienta dzięki 24/7 funkcja czatu na żywo.
 • Pozwala Pięć połączeń na konto.
 • Zero rejestrowania ruchu sieciowego.

Cons:

 • Mała sieć serwerów.

SurfShark

SurfShark

Kiedy pojawia się nowe dziecko w szkole lub na bloku, zdecydowanie są prześladowane przez większe osoby. Cóż, nie SurfShark wy Mimo że jest całkiem nowy w branży, okazał się godnym rywalem dla wszystkich głównych dostawców VPN.

Sieć serwerów jest dość mała, ale nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń nadrobić to. Czy potrafisz sobie wyobrazić wszystkich członków rodziny i przyjaciół działających w ramach tej samej subskrypcji? To też bardzo bezpieczne i szanuje prywatność użytkowników, wdrażając ścisłe brak zasad logów. Więcej SurfShark poniżej:

Plusy:

 • Nieograniczone jednoczesne połączenia.
 • 14 krajów; Ponad 100 serwerów.
 • nieograniczona przepustowość.
 • Nieograniczona prędkość.
 • Brak zasad logów.
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6.
 • 256-bitowe szyfrowanie.
 • Obsługuje torrenty.

Cons:

 • Niezbyt rozległa sieć serwerów.

CyberGhost

CyberGhost VPN Review

Inną znaną marką, która sprawia, że ​​jest to cięcie CyberGhost. Z więcej niż 15 milionów zarejestrowani użytkownicy na całym świecie, ten dostawca oferuje całkiem pakiet usług, w tym najwyższa prędkość, bezpieczeństwo, anonimowość i zgodność. Możesz połączyć się z ponad 1000 serwerów w ponad 30 krajach i odblokować dowolną witrynę.

CyberGhost utrzymuje się bardzo wysoko Ranga 4,2 / 5 w sklepie Google Play i ma ponad milion pobrań. Jeśli jest tak popularny, musi być dobry.

Plusy:

 • Szybkie serwery VPN.
 • Chroni przed złośliwymi stronami internetowymi.
 • Funkcja Kill Switch.
 • nieograniczona przepustowość
 • Do pięciu jednoczesnych połączeń VPN.
 • Silne 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Polityka braku dzienników.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Cons:

 • Nie możesz płacić za pomocą BitCoin

Najlepsza sieć VPN USA w 2020 r. – podsumowanie

Nie chcemy brzmieć zbyt paranoicznie, ale znaczenie przeglądania Internetu podczas korzystania z VPN rośnie z każdym dniem. Nie traktuj lekko swojej prywatności w Internecie. Nawet twoje konta społecznościowe, które mogą ci się wydawać nieistotne, mogą dostarczyć potencjalnym ciekawskim oczom cennych informacji osobistych o tobie. Mam nadzieję, że to „Best USA VPN” przewodnik przeglądu dał ci wystarczająco dużo wglądu, aby wiedzieć, który Dostawcy VPN możesz zaufać.

Ostateczna wskazówka nie byłaby przydatna wolny VPN ponieważ mogą potencjalnie zagrozić Twojej prywatności sprzedawanie twoje dane stronom trzecim. Jeśli usługa VPN wydaje się zbyt tania, to prawdopodobnie dlatego, że nie czerpiesz z niej wszystkich korzyści VPN.

Czy ten przewodnik był dla Ciebie pomocny? Podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map