Najlepsza VPN dla Usenet 2020 sprawdzony

Jeśli chodzi o udostępnianie plików, uważamy Usenet za lepszą alternatywę dla BitTorrenta dla osób, które chcą uzyskać dostęp do treści online za darmo. W rzeczywistości te dwie usługi są bardzo różne. Dzięki Usenet możesz cieszyć się bardzo dobrymi korzyściami, ale kosztem za nie płacić. Kiedyś Usenet nie był tak dobrze znany jak BitTorrent. Dlatego nie było tak wiele wysiłku, aby ograniczyć dostęp do ich serwerów. Organizacje takie jak RIAA po prostu nie uważały Useneta za winowajcę. Tak więc ich obsługa trwała bez większych zakłóceń. Ta sytuacja się zmieniła. Podczas gdy szyfrowanie SSL Usenetu chroni faktyczne pobieranie pliku, Twoje wyszukiwania plików NZB nie są ukryte, chyba że używasz VPN. W tym kompleksowym przewodniku przyjrzymy się najlepszej sieci VPN dla sieci Usenet od 2020 r.


Najlepsza recenzja Usenet VPN 2017

Najlepsza VPN dla Usenet 2020 sprawdzony

Czy powinienem używać VPN z Usenet??

Szczerze mówiąc, nie byłoby całkowicie błędem sądzić, że zabezpieczenie połączenia za pomocą protokołu SSL zapewni znaczny poziom ochrony i bezpieczeństwa połączenia. Ale z drugiej strony, zarejestrowanie się w usłudze VPN gwarantuje, że Twoje bezpieczeństwo w Internecie jest tak bardzo zagwarantowane, że administrator sieci nawet nie będzie widział, że łączysz się z serwerem Usenet. Coś, co mogliby z łatwością zrobić, gdybyś całkowicie polegał na SSL w celu zabezpieczenia twojego połączenia.

Korzystanie z VPN jest wysoce zalecane przez usługi Usenet w zakresie, w jakim niektóre z nich oferują go nawet jako część pakietu. To powinno być dla Ciebie dużą zaletą. Możesz zabezpieczyć cały ruch internetowy, zapobiegając złośliwym atakom i podsłuchiwaniu przez hakerów, spamerów, złodziei i agencje rządowe. Oprócz anonimowego pobierania plików, możesz także odblokować serwery Usenet z ograniczeniami geograficznymi. VPN działa jak obejście mechanizmów, które dostawca usług internetowych mógł wprowadzić, aby uniemożliwić pobieranie z serwerów Usenet.

Teraz, gdy wiesz, ile usługa VPN może ci przynieść, oto lista najlepszych firm VPN, które powinieneś rozważyć, jeśli chcesz uzyskać usługę dobrej jakości..

Najlepsze VPN dla Usenetu

Wybrałem najlepsze sieci VPN, które możesz wypróbować w sieci Usenet, i przejrzałem każdą z nich. Sprawdź je poniżej.

ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2017

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN dla Usenet 2020

Na początku naszej listy mamy ExpressVPN. Prawdopodobnie jeden z najlepszych dostawców usług VPN na świecie, dzięki udokumentowanej historii pod względem jakości i dobrego świadczenia usług. ExpressVPN zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę klienta, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz dobrze zorganizowaną sieć serwerów VPN w około 78 krajach. Jeśli nie jesteś pod wrażeniem ich usługi na pierwszy rzut oka, ich 30-dniowa polityka gwarancji zwrotu pieniędzy pozwoli Ci przetestować je przy użyciu plików do pobrania Usenet i potwierdzić, czy warto byłoby płacić 8,32 USD za usługę co miesiąc.

BulletVPN

BullletVPN stara się zapewnić dostęp do większości pobliskich serwerów Usenet. Powinno to umożliwić przeprowadzenie pobierania plików Usenet na wszystkie urządzenia. Możesz korzystać z jednej subskrypcji BulletVPN na 3 urządzeniach jednocześnie. wszystkie zarejestrowane na jednym koncie. Możesz zarejestrować się już za 7,50 USD miesięcznie.

IPVanish

Najlepsze VPN dla Kodi

Na trzecim miejscu na naszej liście najlepszych VPN dla Usenetu znajduje się IPVanish. Ta popularna usługa VPN to kolejny silny pretendent dla użytkowników, którzy chcą polegać na Usenecie przy pobieraniu. Wynika to z faktu, że ich ogromna pojemność serwerów i lokalizacje VPN są rozproszone na całym świecie. Zapewnia to więcej opcji połączenia. Szybsze połączenia oznaczają, że ich sieć serwerów jest mniej obciążona. Jedna subskrypcja umożliwia także użytkownikom podłączenie do 5 urządzeń za pomocą jednego konta. Wszystko to jest dostępne za przyzwoitą 6,49 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na subskrypcję na cały rok.

NordVPN

NordVPN’s Aplikacja VPN dla iPhone, iPad, Android, PC i Mac są prawdopodobnie najłatwiejszymi i najbardziej przyjaznymi, jakich użyłem. Ich skonfigurowanie zajmuje kilka minut. Od tego momentu po prostu uruchamiasz aplikację i łączysz się z wybranym serwerem VPN. Można śmiało powiedzieć, że wiele wysiłku włożono w tworzenie tych aplikacji. Podobnie jak ExpressVPN, NordVPN oferuje 30-dniowy okres zwrotu, więcej niż wystarczająco czasu, aby w pełni przetestować swój serwer VPN.

Dla użytkowników, którzy chcą przenieść ogromne pliki z serwerów Usenet, NordVPN gwarantuje, że twoje połączenie nie zostanie zerwane z powodu wagi dużego pobrania pliku.

Objaśnienie zastosowania sieci

Usenet pojawił się na przełomie lat 70. i 80. jako usługa komunikatora, która umożliwiła podłączonym hostom wysyłanie i odbieranie SMS-ów za pośrednictwem sieci zdecentralizowanych serwerów. To było naprawdę zanim Internet i sieć WWW zajęły nas szturmem. Wtedy był to dobry system dla komputerów do wysyłania i odbierania plików w sieci. Dziś Usenet nadal służy temu samemu celowi; aby umożliwić łatwiejsze udostępnianie plików. Pliki do pobrania, które były wtedy hostowane przez peerów, są teraz hostowane przez serwery Usenet.

Jak wspomniano powyżej, serwery są zdecentralizowane, co oznacza, że ​​nie ma jednego serwera, który przechowuje wszystkie pliki dostępne w sieci Usenet. Utrudnia to organizacjom chroniącym prawa autorskie żądanie usunięcia ich ze względu na naruszenie, ponieważ nie mogą dokładnie ustalić, gdzie hostowane są te pliki.

Może być trochę trudno owinąć głowę tym, jak dokładnie działał Usenet. Trudne zadania, takie jak przeglądanie kolekcji plików i katalogów, jeden po drugim, podczas wyszukiwania określonego pliku multimedialnego mogą wydawać się dość niezwykłe, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do indeksowania witryn takich jak Google, które dają ci to, czego szukasz w mniej niż druga. W końcu wyszukiwanie stało się łatwiejsze dla użytkowników Usenetu dzięki pojawieniu się stron takich jak Newzbin, które mogłyby pełnić tę samą rolę, co Google dla stron internetowych. Cały proces jest podobny do działania trackerów Bit Torrent. Po pobraniu pliku NZB ujawnia on, gdzie plik jest hostowany.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map