Najlepsza VPN do przeglądu Argentyny

Na papierze Argentyna jest przedstawiana jako utopia wolności w Internecie. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Zasady i przepisy regulujące korzystanie z Internetu w Argentynie są dwuznaczne i niejasne. Właśnie dlatego ludzie błędnie interpretują je jako prawa anty cenzury. Argentyna jest krajem, w którym ograniczenia treści wynoszą 7 na 35, a przeszkody w dostępie – 6 na 25. To wyjaśnia, dlaczego penetracja Internetu w Argentynie jest znacznie wysoka i wynosi nawet 70,2 procent.


Chociaż Freedom House oznaczyło kraj jako „bezpłatny” w odniesieniu do statusu wolności w Internecie, praktyki blokowania przez rząd Argentyny mogły podważyć jego wiarygodność. Aby uzyskać dostęp do tych nieprzewidywalnie zablokowanych stron internetowych, Argentyńczycy mogą korzystać z VPN. Wspaniałe w użyciu VPN jest to, że można je instalować na urządzeniach takich jak PC, Mac, iPad, iPhone, Android z dowolnego miejsca na świecie, aby anonimowo ominąć zastrzeżone treści.

Najlepsza sieć VPN dla Argentyny

Najlepsza sieć VPN dla Argentyny

Najlepsze podsumowanie VPN dla Argentyny

Oto nasi polecani najlepsi dostawcy VPN dla Argentyny:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Dlaczego warto korzystać z VPN w Argentynie?

Argentyńczycy mają dostęp do różnych treści online. Większość z nich to międzynarodowe i lokalne serwisy informacyjne, strony internetowe partii politycznych i platformy społeczeństwa obywatelskiego. Do ich dyspozycji są także serwisy społecznościowe, takie jak YouTube, Facebook, Twitter i międzynarodowe serwisy hostingowe blogów. Zasadniczo rząd nie przeprowadza automatycznego filtrowania w Argentynie. Jednak prawo 25.690 stanowi, że dostawcy usług internetowych powinni zapewniać oprogramowanie, które umożliwia użytkownikom ograniczenie własnego dostępu do „określonych stron internetowych”. Dlatego Argentyńczycy powinni zdecydowanie rozważyć użycie sieci VPN, aby nie tylko uzyskać dostęp do wszystkich stron internetowych, ale także chronić swoją aktywność internetową.

Najlepsza sieć VPN dla Argentyny

VPN to prywatny system sieci, który służy do ochrony ruchu internetowego. Służy głównie do omijania witryn z ograniczeniami geograficznymi i ochrony prywatności. Oto niektóre z najlepszych sieci VPN dla Argentyny:

1- ExpressVPN

Jeśli szukasz dostawcy VPN, który pomaga bezpiecznie surfować po Internecie, wybierz ExpressVPN. Ta usługa VPN oferuje doskonałe serwery szybkości Internetu i niezawodną obsługę klienta. Oprócz niezawodnego 256-bitowego szyfrowania, ExpressVPN ma ścisłe zasady braku rejestrowania. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i są dostępne bezpłatnie na wszystkich urządzeniach.

2-NordVPN

NordVPN dostawca zapewnia swoim użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo, a także najszybszą prędkość połączenia. Ich klienci mogą korzystać z publicznego Wi-Fi bez obaw o ochronę dzięki rewolucyjnemu 2048-bitowemu szyfrowaniu SSL. Przeglądanie i omijanie ograniczonych treści jest możliwe dzięki NordVPN.

3- CyberGhost

Jeśli szukasz niedrogich sieci VPN, warto rozważyć CyberGhost. Nie tylko oferują usługi po niskich cenach, ale także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla tych, którzy są sceptyczni. Zapewniają szybkie połączenia i korzystają z podwójnego systemu szyfrowania, dzięki czemu łączenie się z Internetem jest bezpieczne.

Cenzura W Argentynie

W pewnym momencie rząd omówił cenzurę online w Argentynie i był na skraju wdrożenia. Argentyńska Izba Reprezentantów zwróciła się o przeprowadzenie szeregu reform do krajowej ustawy antydyskryminacyjnej w celu promowania tolerancji w tym kraju. Oznaczało to, że platformy, które zezwalają na interakcję online, muszą zacząć monitorować komentarze użytkowników i wyłączać komentarze dotyczące treści dyskryminujących. Valeria Milanes, dyrektor ds. Wolności wypowiedzi, dostępu do informacji i prywatności ADC, powiedziała EFF: „Z wielkim niepokojem widzimy, że ten projekt zagraża wolności wypowiedzi w środowisku cyfrowym poprzez niejasne definicje”.

Niejasne i szerokie przepisy dotyczące korzystania z Internetu w Argentynie nadają temu efektowi przeciw cenzurze. Wydaje się jednak, że rząd nie przestrzega tych przepisów anty-cenzurujących, gdy szkody wyrządzają strony internetowe. Mieszkańcy Argentyny powinni spodziewać się, że napotkają zatłoczone strony internetowe i niedostępne platformy. Jest to prawdą, jeśli zawierają nieodpowiednią treść według rządu. Sądy mogą zezwolić na blokowanie witryn, jeśli wyrażą jakąkolwiek formę sprzeciwu, jak w przypadku, który miał miejsce w lipcu 2015 r. Gdy więc sędzia wydał polecenie zablokowania dostępu do strony, która ujawniła informacje o lukach w elektronicznym systemie głosowania stosowanym w Buenos Aires wybory burmistrza.

Najlepsza sieć VPN do użycia w Argentynie

Jeśli Argentyna twierdzi, że promuje wolność zgodnie ze swoją konstytucją, wolność wypowiedzi powinna być jednym z tych praw, które otrzymują podobną uwagę. Prawo to nie powinno być naruszane w przypadku rządowych motywów szpiegowskich. W przeciwnym razie jego obywatele będą musieli nadal korzystać z sieci VPN, aby uzyskać dostęp do zablokowanych treści i bezpiecznie przeglądać Internet. Nie chodzi o to, że jest coś złego w korzystaniu z VPN, jeśli coś jest zawsze przydatne. Argentyńczycy nie mają nic do stracenia i zyskują całe bezpieczeństwo w Internecie; VPN jest zawsze dobrym pomysłem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map