Najlepsza VPN na iOS w 2020 roku – iPhone / iPad

Najlepsza sieć VPN na iOS / iPhone


Najlepsza sieć VPN na iOS – iPhone / Pad

Najlepsza sieć VPN na iOS – Indeks treści

Większość ludzi wybiera produkty Apple, ponieważ są symbolem statusu, a inne używają ich, ponieważ ich funkcje i jakość wykonania jest po prostu niedościgniony przez jakiegokolwiek innego producenta na rynku. Ale co byś powiedział, gdybym ci powiedział, że VPN podnosi Twoje bezpieczeństwo iOS na zupełnie nowy poziom? Czytaj dalej i dowiedz się więcej o najlepszych sieciach VPN na iPhone’a i iPada.

 • Dlaczego potrzebujesz VPN na iOS?
  • Szyfrowanie danych
  • Unikaj cenzury i ograniczeń geograficznych
  • Korzystaj bezpiecznie z publicznego Wi-Fi
 • Idealna sieć VPN na iOS
 • Jak ustanowić połączenie VPN
 • Szczegółowy przegląd najlepszych VPN
  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN
 • Najlepsza sieć VPN na iOS – podsumowanie

Dlaczego potrzebujesz VPN z iOS?

Jako użytkownik Apple, możesz czuć się komfortowo z poziomem bezpieczeństwa, który jest już oferowany przez twojego producenta, ale ta ochrona bezpieczeństwa po prostu nie wystarcza. Dobra usługa VPN dla iOS zapewni, że Twój dostawca usług internetowych nie jest w stanie monitorować twoich działań online. Ponadto od tego momentu NSA i inne agencje rządowe nie będą mogły uzyskać twoich prywatnych informacji zostanie zaszyfrowany.

Oto, co otrzymujesz, gdy korzystasz z VPN podczas korzystania z iOS:

Twoje dane zostaną zaszyfrowane

Jak wspomniano wcześniej, rośnie liczba spamerów i hakerów. Coraz bardziej sprytnie podchodzą do tego, jak ukraść prywatne informacje i wykorzystać je na swoją korzyść. Aby uchronić się przed hakerami, a także organami ścigania, które również chcą uzyskać twoje dane do monitorowania, najlepszym rozwiązaniem jest za pomocą VPN.

Unikniesz cenzury i ograniczeń geograficznych za pomocą iOS VPN:

Jeśli zdarzy ci się mieszkać w krajach takich jak Iran, ZEA, Rosja, Arabia Saudyjska, Turcja i Chiny, wtedy jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z poziomem cenzury narzuconym w tych krajach. Tak wysoki poziom cenzury ogranicza przesyłanie treści z witryn takich jak BBC iPlayer, Netflix i Hulu a także ograniczyć dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook i YouTube. Korzystanie z dobrej sieci VPN na iOS powinno umożliwić obejście tak dużej cenzury niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

Bezpiecznie łącz się z publicznymi hotspotami WiFi

Ile razy korzystałeś z bezpłatnych publicznych hotspotów WiFi podczas pobytu lotnisko, szpital, szkoła lub kawiarnia? Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że te publiczne hotspoty Wi-Fi są szczególnie narażone na ataki hakerów i cyberprzestępców. Połączenie z serwerem VPN podczas korzystania z bezpłatnych hotspotów Wi-Fi umożliwia chroń wszystkie swoje prywatne dane.

Idealny VPN na iPhone’a lub iPada

Ponieważ obywatele świata nadal spędzają więcej czasu i robią więcej w Internecie, rośnie potrzeba ochrony swoich danych & prywatne informacje od złośliwych osób, takich jak hakerzy i spamerzy, stale rosną.

Tego rodzaju informacje, gdy zostaną skradzione, mogą być wykorzystane do spowodowania wiele bólu i cierpienia dla użytkownika. Na przykład prywatne informacje (nazwy użytkownika i hasła) mogą być wykorzystywane do uzyskiwania dostępu do ich kont bankowych i pobierania pieniędzy. Taką potrzebę można zaspokoić za pomocą VPN.

Możesz po prostu pobrać dowolną VPN, z którą się spotkasz. Jakość jest zawsze tym, na co należy zwrócić uwagę, tutaj chodzi o prywatność. Aby rzucić więcej światła na tę sprawę, oto niektóre z funkcji, które wiarygodna sieć VPN powinna zaoferować swoim użytkownikom:

 • Wojskowe protokoły bezpieczeństwa do chroń swoje informacje przed cyberprzestępcami.
 • Urządzenia z systemem iOS są same w sobie bezpieczne. Jednak każdy może korzystać z twoich danych, jeśli jesteś w sieci publicznej. Upewnij się, że VPN oferuje dobre szyfrowanie.
 • Zdolność do odblokuj aplikacje iOS z ograniczeniami geograficznymi takich jak American Netflix, Hulu, Amazon Prime lub BBC iPlayer.
 • Serwery dedykowane do konkretnych potrzeb. Im więcej serwerów, tym lepiej.

Jak ustanowić połączenie VPN na iPhonie / iPadzie

Zanim przejdziemy do naszej pełnej recenzji, nie chcesz najpierw wiedzieć, jak korzystać z VPN? Dobra, oto jak połączyć się z VPN na swoim urządzeniu z iOS:

 1. Zanim zaczniesz, musisz utwórz konto VPN. Sprawdź najlepsze opcje w nadchodzącym przeglądzie.
 2. Po tym, Ściągnij i zainstaluj dedykowana aplikacja VPN na twoim urządzeniu iPhone lub iPad.
 3. Teraz uruchom klienta VPN i zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.
 4. Połącz się z serwerem twojego wyboru.
 5. Poczekaj chwilę i sprawdź, czy masz nowy adres IP Weryfikator IP.Amerykański adres IP
 6. Jeśli zmieniłeś adres IP, masz teraz połączenie VPN. Twoje dane są bezpieczne i prywatne.

Szukasz zajrzenia? Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, co będzie dalej w tej recenzji.

Lista najlepszych VPN dla iOS – szczegółowa recenzja

Jednym z najwyższych priorytetów Apple, jeśli chodzi o potrzeby ich klientów, jest bezpieczeństwo. Tim Cook, CEO Apple, jest nawet cytowany, mówiąc, że prywatność ich klientów to kwestia „życia i śmierci”. Właśnie dlatego będą wymyślać jeszcze więcej funkcjonalność związana z bezpieczeństwem które gwarantują bezpieczeństwo danych klienta.

W związku z tym my, jako użytkownicy końcowi, nigdy nie powinniśmy przyjmować naszego bezpieczeństwa online i prywatności za pewnik. Dlatego zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN na iPhonie lub iPadzie przy każdym połączeniu z Internetem. Dodatkowa warstwa bezpieczeństwa jest prawie bezcenna.

Z takim wstępem możesz zastanawiać się, co wybrać. Nic dziwnego, że już nie. To jest pełna recenzja najlepszych VPN dla iOS.

ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2017

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN na 2020 rok

Rozpocznijmy naszą recenzję od jednego z najbardziej pożądanych dostawców VPN na rynku, ExpressVPN. Przede wszystkim szybkość jest bardzo ważna, szczególnie gdy masz połączenie z VPN, ponieważ jego szyfrowanie drastycznie obniża prędkość. ExpressVPN ma błyskawicznie szybkie serwery w ponad 145 lokalizacjach, co jest dość garstką, jeśli chcesz ominąć regionalne ograniczenia.

Chociaż jest to trochę drogie, czy widziałeś funkcje, z których możesz skorzystać? Otrzymasz dostęp do bezpłatnego Inteligentna usługa DNS wraz ze wspólnym kontem na 3 urządzenia. Nie wspominając o ostatecznym współczynniku prywatności, ścisłe zasady braku logów. Innymi słowy, otrzymasz dokładnie to, za co zapłaciłeś i więcej.

Zasługi

 • Do trzech jednoczesnych połączeń.
 • Dozwolone torrentowanie / P2P.
 • Zabezpieczone SSL.
 • Ponad 136+ lokalizacji VPN.
 • Możesz poprosić o zwrot w ciągu 30 dni od doręczenia.
 • Zoptymalizowane aplikacje na iPhone’a i iPada
 • Obsługuje odblokowywanie amerykańskiego Netflix

Wady

 • Bardzo wysokie ceny, jeśli chodzi o plany.

NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie w 2017 roku

NordVPN – Top 5 VPN w przeglądzie 2020

NordVPN jest kolejnym ulubionym fanem urządzeń z systemem iOS. Jak wspomnieliśmy, iPhone’y i iPady są bardzo bezpieczne, ale to nie wystarczy, aby chronić te urządzenia przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem. Na szczęście właśnie tam Podwójna sieć VPN i CyberSec Wejdź.

Kiedy korzystasz z funkcji Double VPN, możesz szyfruj swój ruch dwukrotnie przez dwa serwery. Jeśli ktoś uniemożliwia hakerom zbieranie danych, co dwoje może zrobić? CyberSec działa jako chronić przed złośliwym oprogramowaniem i złośliwym oprogramowaniem. Dlatego za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę, masz pewność, że nic nie zainfekuje twojego urządzenia. Och, obejmują one również ścisłe zasady braku logów i 30-dniowy okres zwrotu gotówki.

Plusy

 • Obejmuje 62 kraje na całym świecie.
 • Aplikacje z interfejsem przyjaznym dla użytkownika.
 • Ruch użytkowników nie jest rejestrowany.
 • Można podłączyć 6 urządzeń jednocześnie.
 • Siedziba w Panamie.

Cons

 • Szybkość serwerów może być lepsza.

IPVanish

IPVanish - Top VPN w przeglądzie w 2017 roku

IPVanish – Przegląd najlepszych VPN w 2020 roku

Czy powinniśmy kontynuować IPVanish? Najpierw omówmy to, czego nie może zrobić dostawca. Niestety, IPVanish jest jedną z tych sieci VPN nie ma dostępu do Netflix lub DAZN w jakikolwiek sposób. Nadal nie znalazł sposobu, aby to zrobić, tak jak ExpressVPN. Tak, to jest to.

Moim zdaniem IPVanish ma przyzwoite prędkości. Wypróbowałem go podczas strumieniowego przesyłania wideo, początkowo miał problem, ale potem nabrał tempa. Ponadto IPVanish umożliwia dostęp do połączenia VPN na 10 różnych platform, która jest naprawdę świetną ofertą, biorąc pod uwagę, że jest kompatybilna z kilkoma platformami, w tym iPhone’ami i iPadami.

Pozytywy

 • 10 dozwolonych połączeń.
 • Przechowuje brak dzienników użytkownika.
 • Doskonałe funkcje bezpieczeństwa.
 • Obejmuje ponad 1000 serwerów.

Negatywy

 • Siedziba w USA.
 • Tylko 7-dniowa polityka zwrotów.
 • Nie można uzyskać dostępu do Netflix.

BulletVPN

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – Best VPN 2020

Szczerze mówiąc, ta sieć VPN jest dość szybka. Powiedziałem wam, że nie będę stronniczy, kiedy recenzuję tych dostawców VPN, ale ten był bardzo dobry. Tak, możesz zapytać o dany haczyk. Cóż, jest to oferta małej sieci serwerów.

BulletVPN obejmuje 30 krajów tylko, co jest dość małe w porównaniu do innych na liście. Mam na myśli, że ExpressVPN ma serwery w 94 krajach. Jednak BulletVPN oferuje użytkownikom iPS najwyższe bezpieczeństwo, którego szukali dzięki kilku protokołom do wyboru. Oferuje wybór pomiędzy PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 i IKEv2.

Plusy

 • Szyfrowanie na wysokim poziomie.
 • Zwrot za 30 dni.
 • Doskonałe prędkości serwera.
 • Łatwe w użyciu aplikacje na iOS.
 • Darmowa usługa Smart DNS.

Cons

 • Serwery tylko w 30 krajach.

VyprVPN

Wreszcie mamy VyprVPN, który dotyczy bezpieczeństwa. Dlaczego? Czy słyszałeś o Golden Frog? Firma ma długą historię obrona prywatności online.

Możesz wybierać spośród kilku protokołów bezpieczeństwa, w tym OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP. Jeśli OpenVPN jest twoim wyborem, który powinien być, możesz wybrać pomiędzy Szyfrowanie 256 i 160-bitowe. Firma oferuje pakiety Premium VyprVPN i VyperVPN. Jeśli wybierzesz abonament premium, uzyskasz dostęp do 5 jednoczesnych urządzeń, Chmura VyprVPN i protokół Chameleon.

Co jest dobre

 • Całkiem przyzwoite prędkości.
 • Bardzo łatwa w obsłudze aplikacja.
 • Niesamowity design.
 • Świetne funkcje bezpieczeństwa.
 • 700 serwerów zlokalizowanych w ponad 70 krajach

Co jest złe

 • Tylko 3 jednoczesne połączenia
 • Liczba serwerów może być lepsza.

Najlepsza sieć VPN na iOS – podsumowanie

Niezależnie od tego, jaki jest powód wyboru urządzenia Apple, jednym z problemów, które powinny być najważniejsze, jest bezpieczeństwo danych. Zrobiłem co w mojej mocy i przedstawiłem Ci listę dostawców VPN, którzy oferują najwyższą jakość usług. Cokolwiek wybierzesz, uderzył mnie w sekcji komentarzy poniżej z twoimi opiniami.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map