Najlepsze alternatywy dla CyberGhost

Jakie są najlepsze alternatywy CyberGhost? CyberGhost to oprogramowanie VPN, które maskuje twoje IP, szyfruje twoje dane, anonimizuje twoją aktywność w Internecie i zapewnia bezpieczeństwo, gdy jesteś online. Ten dostawca usług obejmuje wszystkie podstawowe i niezbędne funkcje VPN, które mają na celu pomóc użytkownikom w odzyskaniu prawa do prywatności i otwartego Internetu. Ich sieć rozciąga się na 61 krajów z ponad 1300 serwerami. Mają automatyczny przełącznik zabijania, możesz podłączyć do 7 urządzeń jednocześnie i obsługuje większość głównych protokołów, w tym OpenVPN, L2TP i IPSec. Firma stworzyła markę na rynku dzięki popularnej bezpłatnej wersji swojego serwisu. CyberGhost oferuje imponujący zestaw funkcji, w tym niestandardowych klientów dla systemów Windows, Mac, iOS i Android, z torrentami dozwolonymi na większości serwerów. Mają 30-dniową politykę gwarancji zwrotu pieniędzy i wsparcie, aby zaoferować użytkownikom wskazówki.


Podczas gdy na rynku istnieje wiele niewiarygodnych sieci VPN reklamujących politykę zerowego dziennika, CyberGhost bardzo poważnie podchodzi do kwestii prywatności swoich użytkowników. W skrócie, CyberGhost nie prowadzi dzienników użytkowników. Ponadto CyberGhost to VPN z siedzibą w Rumunii, co oznacza, że ​​nie ma go w 14 oczach. Korzystają również z najsilniejszego standardowego w branży szyfrowania – 256-bitowego AES, aby zapewnić swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nawet pomimo zalet, jakie ma do zaoferowania VPN, ludzie nadal szukają alternatyw CyberGhost z różnych powodów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Najlepsze alternatywy CyberGhost

Najlepsze alternatywy CyberGhost

Podsumowanie najlepszych alternatyw CyberGhost

Przeprowadziliśmy kilka testów na kilku sieciach VPN, aby znaleźć najlepsze alternatywy dla CyberGhost. Oto one:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish

Po co szukać alternatyw CyberGhost

Nie ma czegoś takiego jak idealna sieć VPN. Istnieje dobry i niezawodny VPN, który spełnia Twoje oczekiwania i zaspokaja Twoje potrzeby lub szuka alternatywy. Istnieje wiele skarg dotyczących CyberGhost, a większość z nich dotyczy obsługi klienta i funkcjonalności. Rzućmy okiem na powody, dla których ludzie szukają zamienników CyberGhost. Zalecamy również przeczytanie naszego Recenzja CyberGhost aby uzyskać lepszy pomysł na usługodawcę, dla którego staramy się znaleźć alternatywy.

Obsługa klienta

Obsługa klienta dostępna przez całą dobę jest zawsze doceniana, szczególnie przez nowych subskrybentów. Jednak w CyberGhost wsparcie na żywo jest dostępne tylko w godzinach pracy (godziny pracy w Europie Wschodniej). Oznacza to, że musisz poczekać na odpowiedź, gdy naprawdę potrzebujesz natychmiastowej pomocy i wskazówek. Początkujący VPN z pewnością polubiliby interfejs CyberGhost, ale gdy napotkają trudności, bardziej zależy im na uzyskaniu pomocy niż na estetyce.

Brak dodatkowych funkcji

CyberGhost nie oferuje żadnych specjalnych dodatkowych funkcji szyfrowania, które poprawiłyby jego bezpieczeństwo. Ta usługa korzysta już z najlepszych dostępnych protokołów tunelowania proxy, takich jak PPTP, L2TP i OpenVPN, nie wspominając o 256-bitowym szyfrowaniu. Posiadanie dodatkowych zabezpieczeń prawdopodobnie utrudniłoby i tak już średnie prędkości.

Brak różnorodności serwerów

Chociaż CyberGhost ma wiele serwerów, brakuje im różnorodności, szczególnie w Ameryce, gdzie ruch jest zwykle duży. Są również dość surowi, jeśli chodzi o ich amerykańskie serwery. Z powodu braku różnorodności serwerów znalezienie nieskrępowanego i niezakłóconego połączenia z CyberGhost może być trudne.

Cena £

Oczywiście CyberGhost można uzyskać za niższą cenę dzięki subskrypcjom długoterminowym, ale jego miesięczna cena płatności wynosi 11,99 $. Fakt, że istnieją tańsi dostawcy usług, sprawia, że ​​CyberGhost wydaje się być drogi.

Najlepsze alternatywy CyberGhost

Sieci VPN stały się koniecznością dla użytkowników Internetu przez całe ich życie. Umożliwia im dostęp do sieci prywatnej w celu uzyskania bezpiecznego połączenia nawet podczas korzystania z sieci publicznej. Po zainstalowaniu sieci VPN nie muszą się martwić o próby włamania, nadzoru lub kradzieży danych. Jednak przy wszystkich wspaniałych korzyściach, jakie oferuje VPN, wiele z nich nie zapewnia. Nie wszystkie sieci VPN są takie same i nie każda sieć VPN zapewnia rzeczy, których zasadniczo szukasz. Chociaż CyberGhost spełnia swoje roszczenia dotyczące bezpieczeństwa i prywatności, pozostaje w tyle za innymi funkcjami. Może nie są wystarczającym powodem, aby szukać alternatywy dla CyberGhost, ale może nie być wszystkim. Biorąc to pod uwagę, przedstawimy Ci jedne z najlepszych alternatyw VPN dla CyberGhost:

ExpressVPN

Jeśli szukasz dostawcy VPN klasy premium z bardziej rygorystycznymi środkami bezpieczeństwa i większą liczbą serwerów, zalecamy sprawdzenie ExpressVPN. Jeśli zarejestrujesz się u tego usługodawcy, otrzymasz pomoc w ciągu kilku sekund, a nie dni, i możesz poprosić o cokolwiek za pośrednictwem obsługi czatu na żywo. ExpressVPN jest nieco drogi od 12,95 $ miesięcznie, ale jest wart każdego grosza. W przeciwieństwie do CyberGhost, zarządzają ogromną siecią ponad 2000 globalnych serwerów VPN zoptymalizowanych pod kątem szybkich połączeń. Mów o różnorodności serwerów! Możesz także zabezpieczyć się przed atakami hakerów i inwigilacji dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES ExpressVPN, ochronie przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznikowi zabójstw i podzielonemu tunelowaniu. Upewnij się, że czytasz nasz Przegląd ExpressVPN do dogłębnej analizy.

BulletVPN

BulletVPN kosztuje 10,9 $ miesięcznie – taniej niż CyberGhost – i oferuje bezpłatną usługę Smart DNS z abonamentem. Kierują się zasadą zerowego logowania i są dość bezpośredni. Korzystanie z najwyższej jakości szyfrowania pomaga chronić ruch przed stronami trzecimi, gdziekolwiek jesteś online. Większość ich serwerów znajduje się w centrach danych Tier-1, co oznacza, że ​​mają wysokiej jakości połączenia i zapewniają najszybszą możliwą prędkość. Ich celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, aby zapewnić prywatność ich klientów i sprawne korzystanie z Internetu. Przeczytaj nasze Przegląd BulletVPN aby dowiedzieć się więcej o wszystkim, co ten dostawca usług VPN ma do zaoferowania.

NordVPN

Teraz jest to VPN, który szczyci się swoimi dodatkowymi funkcjami i ma wszelkie prawo do tego. Dla wyższych poziomów prywatności NordVPN oferuje podwójne szyfrowanie, co oznacza, że ​​Twoje dane są szyfrowane dwukrotnie. Podwójna sieć VPN kieruje ruch przez co najmniej dwa przeskoki, co zwiększa bezpieczeństwo. Połączenie jest szyfrowane w ramach dwóch warstw szyfrowania AES-256-CBC. Oferują specjalistyczne typy serwerów dostosowane do twoich potrzeb. Ich obsługa klienta jest doskonała, ponieważ są zarówno kompetentni, jak i bardzo responsywni. Po przeczytaniu naszego Recenzja NordVPN, zdasz sobie sprawę, że to świetny zamiennik CyberGhost. Dodatkowo jest to prawie taka sama cena jak CyberGhost, ale z lepszymi funkcjami bezpieczeństwa.

IPVanish

IPVanish ’Cena jest o wiele tańsza niż w CyberGhosts od 8,99 $ miesięcznej subskrypcji. Ten usługodawca nie ma funkcji czatu na żywo ani telefonu do obsługi klienta, co może nie przyciągać uwagi nowo przybyłych. Stale dodają serwery, aby rozszerzyć swój globalny zasięg, zwiększyć opcje połączeń VPN i zapewnić swoim użytkownikom najlepszą obsługę VPN w branży. W tej sieci VPN nie ma nic oszałamiającego. Obejmuje wszystkie podstawy i nadal stanowi lepszą opcję VPN niż inne bezpłatne lub zawodne na rynku. Oto nasze Recenzja IPVanish, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego usługach.

Alternatywy CyberGhost

Można powiedzieć, że CyberGhost to świetny dostawca wielu usług VPN. Oferuje klientom bezpłatne i premium plany oraz akceptowalną liczbę serwerów działających ze stosunkowo dobrą prędkością. CyberGhost VPN jest bardzo otwarty na temat udostępniania danych i zasad związanych z prawem, co czyni go właściwym wyborem dla użytkowników dbających o bezpieczeństwo. Tak więc, w tak przystępnej cenie i przy tak dobrych funkcjach, możesz znaleźć w CyberGhost VPN dla siebie. Jeśli jednak wahasz się przed subskrybowaniem usług CyberGhost, możesz rozważyć alternatywne rozwiązania wspomniane powyżej. Udostępnij swój wybór w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map