Najlepsze alternatywy dla IPVanish

Czy istnieje lepsza alternatywa dla IPVanish? Prywatne połączenia, swoboda online i dobre usługi są kluczowymi elementami dostawcy usług VPN IPVanish. Możesz powiedzieć, że jest to bezpieczny dostawca z jego nazwy, ponieważ reprezentuje dokładnie to, co robi IPVanish. Ta sieć VPN powoduje zniknięcie twojego prawdziwego adresu IP, dzięki czemu twoja tożsamość ani aktywność online nie są narażone na publiczne oczy. Twoje dane są bezpieczne dzięki IPVanish i jest to prawdopodobnie najważniejszy aspekt każdego najlepszego dostawcy usług VPN. Ich plan cenowy jest rozsądny, nie jest ani najdroższy, ani najtańszy, ponieważ wydaje się, że unosi się na środku rynku z ich modelem cenowym. W IPVanish nie brakuje funkcji, które są uważane za ogromną konieczność. Obejmują wszystkie podstawy, bezpieczeństwo, funkcjonalność i anonimowość.


Jednak dostawca nadal nie uważa wielu za oszałamiającą usługę VPN. Jak wspomniano w opublikowanym przez nas przeglądzie IPVanish, fakt, że ma on swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, może być nieco niepokojący, bez względu na oświadczenie o braku dzienników. Ze względu na swoją lokalizację stosowane przez nich metody szyfrowania są takie same, jak używane przez wojsko USA, a przełączanie serwerów jest nieograniczone w celu zapewnienia maksymalnej ochrony. Jeśli nie chcesz wierzyć nam na słowo, możesz zapytać NBC News, Mashable, TechRadar, CNN i Lifehacker, którzy z dumą polecają IPVanish. Według Przewodnika Toma „IPVanish to najbardziej kompletna usługa VPN, którą przetestowaliśmy”. Mając to na uwadze, dowiedzmy się, jak dobry jest IPVanish i jakich dostawców usług kwalifikuje się jako jego substytut.

IPVanish Alternatives

IPVanish Alternatives

Najlepsze podsumowanie najlepszych alternatyw IPVanish VPN

Przeprowadziliśmy różne testy, aby znaleźć najlepszą alternatywę dla IPVanish. Oto wyniki:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

Po co szukać alternatyw IPVanish?

Firma zdobyła lojalną bazę klientów przez 15 lat doświadczenia, ale to nie powstrzymało ludzi przed szukaniem innych alternatyw. Brak długiego bezpłatnego okresu próbnego i jedynie 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie jest tak przekonująca. Limit czasu jest ograniczony i po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby ludzie mogli się zdecydować. Nie ma czatu na żywo ani telefonu do obsługi klienta, co może być nieco zniechęcające dla początkujących subskrybentów. Mimo że ich przedział cenowy jest w zasadzie akceptowalny, wciąż jest droższy od innych konkurentów. Poniżej znajdują się powody, dla których klienci szukają alternatyw IPVanish:

 • Kosztowny: 11,99 USD miesięcznie jest drogie w porównaniu do podstawowych usług oferowanych przez IPVanish.
 • Nieatrakcyjny interfejs: Aplikacja nie jest tak ładna, ponieważ kolorystyka zieleni i czerni nie jest zachęcająca.
 • Nie szybko: Pomimo tego, co reklamują na swojej stronie internetowej, zdaniem wielu użytkowników, IPVanish nie jest najszybszym VPN na świecie.
 • Początkujący nieprzyjazny: Projektowanie oprogramowania może być nieco trudne dla początkujących, którzy nadal nie znają się na VPN.
 • Zablokowany serwis Netflix:  Serwery IPVanish nie odblokowują Netflix.

Darmowe alternatywy IPVanish

Darmowa sieć VPN nigdy nie jest opcją. Zwykle, gdy coś jest za darmo, nie możemy się nie zastanawiać, co jest haczykiem? Haczyk polega na tym, że są niewiarygodni i niebezpieczni. Nawet jeśli istnieją legalni dostawcy bezpłatnych usług VPN, Twoje urządzenie może w końcu pobrać wirusa lub narażać dane na złośliwe ataki. Nie ma powodu, dla którego powinieneś pójść tą drogą, skoro możesz zapłacić tanio za usługodawcę, który doceni zaufanie, jakie im pokładasz. Oto lista niektórych darmowych sieci VPN, z których należy trzymać się z daleka.

 • Spotflux
 • Hola
 • TigerVPN
 • Hotspot Shield

Dlaczego darmowe VPN są niebezpieczne??

Narażasz swoją prywatność na szwank i narażasz swoje dane na ryzyko. Pamiętaj, że jedynym powodem, dla którego szukamy VPN, jest zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa, które nie są zachowywane przez bezpłatne VPN. Aby dowiedzieć się, dlaczego nie należy w żadnym wypadku korzystać z bezpłatnych sieci VPN, czytaj dalej.

 • Mogą sprzedawać przepustowość zewnętrznym reklamodawcom.
 • Nie szyfrują twoich danych, co oznacza, że ​​nie jesteś bezpieczny online.
 • Większość darmowych sieci VPN działa bardzo wolno z powodu dużego ruchu.
 • Bezpłatne sieci VPN przechowują dzienniki Twojego ruchu online i działań.
 • Zabierają Cię na strony internetowe, które mogą być złośliwe bez Twojej zgody.
 • Niektóre darmowe aplikacje VPN mają ukryte złośliwe oprogramowanie, które może ukraść dane, wysyłając spam e-mail, kradnąc dane karty kredytowej, uniemożliwiając dostęp do urządzenia lub włamując się na konta internetowe.
 • Wrzucają reklamy do odwiedzanych witryn.

Osobiście zalecamy opłacenie usługi VPN i porzucenie pomysłu uzyskania bezpłatnej. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zbadać wiele usług VPN, aż znajdziesz tę, w której czujesz się najlepiej. Jeśli natknąłeś się na IPVanish i nie byłeś tak podekscytowany, zawsze możesz sprawdzić jego alternatywy.

Najlepsze alternatywy IPVanish

ExpressVPN

ExpressVPN jest droższy niż IPVanish z ceną 12,9 $ miesięcznie, ale nie bez powodu. Ich szeroki zakres oferowanych funkcji oznacza, że ​​usługa jest dedykowana dla wszystkich rodzajów ludzi. Mimo że ExpressVPN nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. ExpressVPN ma wiele do kochania, ale ich intuicyjny interfejs użytkownika jest zdecydowanie ich najlepszą cechą. Z usługi można korzystać na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie, w przeciwieństwie do IPVanish, który podwoił swój numer do 10 jednoczesnych połączeń VPN. Dzięki ExpressVPN nie ma usługi zbyt dużej do odblokowania, w tym Netflix. więc jeśli szukasz zamiennika IPVanish z powodu niepowodzenia w obejściu Netflix, zarejestruj się w ExpressVPN. Otrzymasz również nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną prędkość i nieograniczoną liczbę przełączników serwerów. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach, które ma do zaoferowania ExpressVPN, zapoznaj się z naszą miRecenzja xpressVPN.

Wcześniej opublikowaliśmy ExpressVPN vs IPVanish porównanie w przypadku, gdy chcesz uzyskać lepszy wgląd w te dwa przeciwstawne sobie nawzajem.

BulletVPN

Umożliwiają do 5 równoczesnych połączeń – to mniej niż oferuje IPVanish – ale oferują bezpłatną usługę Smart DNS z abonamentem. BulletVPN kosztuje 10,9 USD miesięcznie, co nie robi dużej różnicy. Podobnie jak ExpressVPN, oferują one 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w przeciwieństwie do 7-dniowego okresu próbnego IPVanish. Na swojej stronie internetowej mają funkcję poświęconą możliwości odblokowania Netflix. „Natychmiast obejrzyj amerykański serwis Netflix w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie lub w dowolnym innym miejscu na świecie”. To pokazuje, jak duża jest sprawa odblokowywania Netflix dla ludzi. Oferują niesamowitą szybkość i serwery hostów w krajach poziomu 1, dlatego nie doświadczysz utraty prędkości w swoich połączeniach. Co najważniejsze, mają łatwą konfigurację i prosty interfejs użytkownika. Przeczytaj nasze Przegląd BulletVPN aby dowiedzieć się więcej o wszystkim, co ten dostawca usług VPN ma do zaoferowania.

NordVPN

NordVPN jest z pewnością jednym z najpopularniejszych dostawców usług, ponieważ pobieranie i używanie nie wymaga wysiłku ani zaplecza technicznego. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie daje żadnego powodu, aby nie wypróbować NordVPN. Mają wszystko do zaoferowania. Są szybkie, super bezpieczne z dużą ilością serwerów na całym świecie. IPVanish jest bezpieczny, ale nie może konkurować z podwójnym NordVPN szyfrowanie VPN i ścisłe zasady braku logów. NordVPN jest również jednym z niewielu VPN, które skutecznie omijają blok VPN Netflix. Ze wszystkimi niesamowitymi funkcjami, które oferuje ten dostawca usług VPN, nie można powiedzieć, że 11,99 USD miesięcznie to za dużo. Omówiliśmy wszystkie zalety i wady NordVPN w naszym Recenzja NordVPN.

VyprVPN 

VyprVPN jest szybki i lśni użytecznością. To świetny dostawca VPN, który oferuje klientom wiele serwerów, doskonałe funkcje bezpieczeństwa, kompatybilność z Netflix i niezawodną obsługę klienta. Jednak ich zasady rejestrowania są nieco wątpliwe. Więc jeśli zależy Ci na prywatności i torrentach, VyprVPN nie jest dla ciebie. Dzięki VyprVPN Premium zyskujesz 5 jednoczesnych połączeń (a także zyskujesz dostęp do innych korzyści, takich jak Chameleon, nasz zastrzeżony protokół). Ich podstawowy plan kosztuje 5,00 $ miesięcznie bez polisy zwrotu. Jeśli robi to jakąkolwiek różnicę, oferują 3-dniowy bezpłatny okres próbny. W tej recenzji można znaleźć dogłębną analizę VyprVPN.

Unlocator

Mimo że Unlocator nie jest dostawcą usług VPN, wykonuje różne metody niektórych funkcji VPN. Jest to inteligentny serwer proxy DNS, który może ominąć ograniczenia geograficzne, w tym Netflix USA. Unlocator przekierowuje tylko trochę twoich danych geolokalizacyjnych przez ich dedykowane serwery, co oznacza, że ​​nie wszystkie twoje dane zostaną zaszyfrowane. Inteligentny serwer proxy DNS nie ukrywa twojego adresu IP ani nie maskuje twojej tożsamości, ale fakt, że zapewnia on wyższe prędkości podczas strumieniowego przesyłania treści audio i wideo online, to nadrabia. Miesięczna subskrypcja Unlocatora zaczyna się od 4,9 $ i oczywiście, jak w przypadku wielu dostawców, im dłużej się rejestrujesz, tym niższa jest cena. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego inteligentnego serwera proxy DNS, sprawdź nasz Recenzja Unlocatora.

Najlepsze alternatywy IPVanish

Ci z was, którzy chcą surfować po Internecie, nie martwiąc się o hakerów i intruzów, powinni rozważyć IPVanish. Mimo że nie ma w nim fantazyjnych funkcji, które sprawiają, że jest on na równi z konkurencją, to jego koszty i usługi uzupełniają jego wady. Jeśli bezpieczeństwo jest Twoim najwyższym priorytetem, nie myśl nawet dwa razy o subskrypcji usług IPVanish. Jednak duże prędkości i unikalne funkcje po prostu nie są ich najmocniejszymi elementami. Podsumowując, IPVansih ma ugruntowaną, silną reputację w branży i zapewni ci bezpieczeństwo, o które prosisz. Czy uważasz, że istnieje potrzeba alternatywy IPVanish? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, który dostawca usług VPN najlepiej zastępuje IPVanish.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map