Najlepsze alternatywy dla prywatnego dostępu do Internetu

Dziwne może się wydawać, że piszę artykuł sugerujący alternatywy do Prywatny dostęp do Internetu, biorąc pod uwagę, że PIA ma jedną z cech, które ludzie uwielbiają najbardziej: jest tani. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich sieci VPN, dostajesz to, za co płacisz. Jeśli szukasz VPN, które mają lepsze globalny zasięg serwerów, szybsze prędkości Internetu, i a bezpieczniejsza lokalizacja, czytaj dalej i dowiedz się, jakie są najlepsze alternatywy prywatnego dostępu do Internetu.


Najlepsze alternatywy prywatnego dostępu do Internetu

Najlepsze alternatywy prywatnego dostępu do Internetu

Dlaczego nawet rozważyć alternatywne prywatne dostęp do Internetu?

Prywatny dostęp do Internetu może być VPN popularny ze względu na przystępność cenową, ale to nie znaczy, że nie ma kilku rzeczy, które opuściły klientów niezadowolony. Wielu użytkowników PIA miało problemy z niektórymi z nich kwestie omówione poniżej. Rzućmy okiem dlaczego miałbyś szukać zastępczego VPN na PIA.

Odblokowujący, ale zablokowany

Ta część jest dla mieszkańców Hongkong. Jeśli używasz PIA, lepiej zacznij szukać alternatywny od razu. Wszyscy wiemy, że Chiny przyszły po konta w mediach społecznościowych i ograniczył ich dostęp w regionie, w tym w Hongkong. Jednakże Wielka zapora ogniowa Chin podnosi swoją grę, aby zablokować to, co służy do odblokowania tych usług, VPN.

Ci, którzy działają, używają Prywatny dostęp do Internetu w Hongkongu są nie można się teraz połączyć. Usługa jest całkowicie zablokowany. Aha, a dla tych, którzy mają ustanowione połączenie, nie myśl, że udało ci się oszukać swojego usługodawcę internetowego.

Po prostu grają z tobą w gry. Twój dostawca usług internetowych pokaże, że masz połączenie, ale będziesz nie można uzyskać dostępu do żadnej zastrzeżonej witryny lub usługi.

Wolne prędkości

PIA jest znana ze swojego numer serwera, ale nie szybkość serwera. Po przeprowadzeniu wielu testów na swoich serwerach zauważyliśmy, że PIA może znacznie spowolnij Internet. Utrudnia to przesyłanie strumieniowe lub pobieranie rzeczy z Internetu.

To niezbyt dobra funkcja, ponieważ wielu użytkowników jest sfrustrowanych wolne prędkości internetu. W rezultacie mogą w ogóle zrezygnować z korzystania z VPN, o czym wszyscy wiemy bardzo bardzo źle.

Słaby zasięg globalny

Prywatny dostęp do Internetu szczyci się Ponad 3400 serwerów, ale tak naprawdę nie są zlokalizowane na całym świecie. W rzeczywistości można nawet powiedzieć, że PIA ma ograniczył serwery głównie Zachodni świat, z kilkoma wyjątkami w Azja i Bliski Wschód. Serwery PIA nie obejmują Afryki jako całość; nie robi tego Rosja ani Chiny.

Chociaż może to nie wydawać się tak dużą sprawą, ale im bliżej jesteś serwera, tym szybciej serwer reaguje. Gracze szczególnie może zdecydować się odwrócić wzrok od PIA. Obsługa tak naprawdę nie obsługuje szybkich serwerów do gier w lokalizacjach w pobliżu niektórych z największych rynków gier online (Azja, Bliski Wschód, Rosja).

Z siedzibą w USA

Ten jest duży problem dla użytkowników PIA, i nie bez powodu. The Stany Zjednoczone jest bardzo nachalny, gdy wie wszystko o wszystkich (Cześć, 5 oczu).

Posiadanie PIA z siedzibą w USA oznacza, że ​​wpada Jurysdykcja w USA. Oznacza to, że rozpoczęcie może zostać nakazane przez sąd śledzenie danych klienta kiedykolwiek. Jeśli jest to rozkaz gag, użytkownicy nawet nie wiedzą, że PIA zaczęła zaloguj swoje dane, który nie jest dokładnie tym, czego chcesz od VPN.

Brak obsługi klienta na czacie na żywo

Jak każdy użytkownik VPN wie, czasami rzeczy przestać działać. Kiedy tak się stanie, musisz wiedzieć, że możesz zwrócić się do swojego zaufanego zespół obsługi klienta i otrzymaj potrzebne poprawki jak najszybciej. Dzięki prywatnemu dostępowi do Internetu tak nie jest.

PIA nie ma opcji czatu na żywo, co oznacza, że ​​przyjmuje reklamacje tylko za pośrednictwem e-mail. Zespół obsługi klienta dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na wszystkie zgłoszenia w odpowiednim czasie, nie jest tak szybki jak opcja czatu na żywo.

Najlepsze alternatywy prywatnego dostępu do Internetu

Nie zamierzam kłamać, PIA nie jest złą usługą VPN, ale może być lepsza. Chodzi o to, że istnieją sieci VPN, które już „radzą sobie lepiej”. Zamiast więc czekać na PIA, by zebrać się razem (co w rezultacie podniosłoby również cenę VPN), Oto lista dostawców VPN, którzy robią dokładnie to, co chcesz:

ExpressVPN

Okładka ExpressVPN

Znajdź najlepszego dostawcę VPN na rynku. ExpressVPN może być droższe niż inni dostawcy VPN, ale jest wart każdego grosza.

VPN ma globalny zasięg serwera (2000+ w 94 krajach). Jest uważany za jeden z najlepszych VPN dla utrzymywanie prędkości internetu, dzięki czemu jest idealny pobieranie / streaming VPN.

Jeśli chodzi o prywatność, ExpressVPN jest oparty na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, poza jurysdykcją USA, tam gdzie są brak przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Oferuje inne funkcje prywatności, takie jak Wyłącznik awaryjny, która przerywa twoje połączenie internetowe, jeśli sieć VPN zawiedzie. ExpressVPN zapewnia również klientom Ochrona przed wyciekiem DNS i WebRTC, i kilka protokoły bezpieczeństwa, włącznie z OpenVPN.

Wreszcie ma 5-gwiazdkowe wsparcie klienta zespół, z którym możesz rozmawiać przez czat na żywo i e-mail. Możesz przeczytać pełna recenzja ExpressVPN tutaj, ale porozmawiajmy o tym, jak to rozwiązuje problemy z PIA:

Plusy

 • Pięć jednoczesnych połączeń
 • Globalna sieć serwerów (3000+ w ponad 90 krajach)
 • MediaStreamer (Smart DNS)
 • Polityka zerowego logowania
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Obsługa czatu na żywo
 • Bardzo duże prędkości
 • Łatwe w użyciu aplikacje

Cons

 • Trochę drogie

Opublikowaliśmy także przewodnik porównawczy, który zapewni lepszy wgląd w to, jak PIA radzi sobie z ExpressVPN.

BulletVPN

BulletVPN Cover

Drugim wyborem najlepszych alternatyw dla prywatnego dostępu do Internetu jest BulletVPN. BulletVPN nie jest tak drogi jak ExpressVPN, ale wciąż ma moc wszystkie funkcje, które ma do zaoferowania.

Umiejscowiony w Estonia, BulletVPN nie musi zajmować się przepisami dotyczącymi zatrzymywania danych ani nieznośnymi 5 oczu. Dostawca nie jest tak duży, ale wywarł duży wpływ, odkąd zadebiutował na rynku. Jest to również jeden z niewielu dostawców VPN, którzy mogą dostęp do Netflix, mimo że jest nowy.

Chociaż liczba serwerów BulletVPN jest dość niska w porównaniu do innych sieci VPN na tej liście, nadal jest przyćmiewa PIA obejmując więcej świata pod względem serwerów. PIA prawie nie ma serwerów poza Europa i Ameryka Północna, podczas gdy BulletVPN zapewnia bardziej obejmującą dystrybucję serwerów.

Motto BulletVPN brzmi: „Prędkość kuli”. Dzięki tej sieci VPN Twoja prędkość Internetu ledwo się zmienia, dzięki czemu jest idealny do streaming lub torrenting (który jest obsługiwany przez BulletVPN).

Wreszcie BulletVPN ma opcja czatu na żywo do obsługi klienta i zespołu, który robi wszystko, aby pomóc każdemu klientowi.

Chcesz wiedzieć więcej? Oto dlaczego Bullet VPN znajduje się na mojej liście alternatyw dla prywatnego dostępu do Internetu:

Plusy

 • Serwery w ponad 30 krajach
 • Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego i torrentów.
 • Na podstawie z Estonii (brak przepisów o zatrzymywaniu danych)
 • Niezawodna obsługa czatu na żywo przez całą dobę
 • Może uzyskać dostęp do Netflix
 • Może z łatwością ominąć Wielką Zaporę

Cons

 • Trzy jednoczesne połączenia

NordVPN

Okładka NordVPN

Kolejną świetną alternatywą dla prywatnego dostępu do Internetu jest NordVPN. NordVPN jest nie tylko uważany za niedrogi dostawca, ale wykracza również poza to, aby zapewnić prywatność.

NordVPN kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i prywatność. Dlatego oferuje dwie technologie, których nie oferuje żadna inna sieć VPN. Po pierwsze „Double VPN” który szyfruje Twoje dane nie raz, ale dwa razy przy użyciu dwóch oddzielnych serwerów VPN.

Co do drugiego, masz CyberSec, najlepsza technologia, która zapobiega złośliwe oprogramowanie, wirus lub złośliwe oprogramowanie przed inwazją na urządzenie przez cały czas.

Możesz przeczytać wszystko o ich funkcjach, takich jak 2048-bitowe szyfrowanie SSL, w tej pełnej recenzji. Jeśli chodzi o naprawienie 5 głównych problemów PIA, NordVPN:

Plusy

 • Ponad 5000 serwerów w ponad 60 krajach
 • Zoptymalizowane serwery do przesyłania strumieniowego, P2P i Tor
 • Na podstawie z Panamy (Brak przepisów o zatrzymywaniu danych)
 • Sześć jednoczesnych połączeń
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
 • SmartPlay (Smart DNS)

Cons

 • Wyboista prędkość na niektórych serwerach.

VyprVPN

Okładka VyprVPN

Znany z protokołu Chameleon, VyprVPN to ostatnia sieć VPN na tej liście alternatywnej PIA. Ta sieć VPN ma setki serwerów dookoła świata, najlepsze protokoły bezpieczeństwa, i jeden cholera z zasady braku dziennika.

Tak, ta VPN nie prowadzi żadnych dzienników podczas przeglądania stron. Odtąd nie musi tak być Szwajcaria jest jednym z krajów, które egzekwują prawo chronić wolność słowa ich mieszkańców.

Jeśli to nie wystarczy, możesz sprawdzić wszystkie wiele funkcji tutaj, i przeczytaj o tym, jak przewyższa PIA tutaj:

Plusy

 • Ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach
 • Prywatne serwery
 • Bardzo duże prędkości
 • Znajduje się w Szwajcarii, gdzie obowiązują przepisy chroniące prywatność użytkowników Internetu.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Protokół Chameleon
 • VyprDNS (Smart DNS Proxy)

Cons

 • Jednoczesne połączenia na podstawie subskrypcji. (Trzy / podstawowe, pięć / premium)

Czy istnieją bezpłatne alternatywy VPN dla PIA?

Krótka wersja: Nie. Chociaż PIA może nie być najlepszym dostawcą VPN na rynku, jeśli chcesz zastąpić go bezpłatnym VPN, nie robisz sobie żadnych usług.

Jak wspomniałem powyżej, zawsze dostajesz za co płacisz jeśli chodzi o VPN. Jeśli tak naprawdę za nic nie płacisz, prawdopodobnie tak jest nie otrzymując niczego w zamian. Darmowe VPN są niebezpieczny w użyciu, i powinieneś kierować jak najdalej od nich. Jeśli utkniesz między trzymaniem się PIA lub wybieraniem darmowej sieci VPN, PIA jest zdecydowanie lepszą opcją.

Dlaczego darmowe VPN są niebezpieczne??

Tam jest długa lista powodów, dla których należy unikać darmowych sieci VPN za wszelką cenę, niektóre z nich to:

 • Wiele bezpłatnych usług VPN ma ukryte złośliwe oprogramowanie to ma na celu ukraść twoje dane. Mogą być dostarczane do Ciebie przez e-maile spamowe, kradzież danych karty kredytowej, blokowanie dostępu do urządzeń lub włamanie się na konta internetowe.
 • Płatna usługa VPN, która stwierdza, że ​​nie śledzi twoich danych. Bezpłatna sieć VPN nie. Darmowe VPN są częściej niż nie całkowicie fałszywe, podobnie jak więcej niż 75% z nich zbiera twoje dane.
 • Darmowa usługa VPN mogłaby sprzedaj swoją przepustowość zewnętrznym reklamodawcom. W rzeczywistości większość darmowych sieci VPN wyraźnie stwierdza, że ​​udostępnia informacje o użytkownikach firmom siostrzanym.
 • Darmowe serwery VPN są tak przepełnione, że prawie zawsze będziesz musiał stawić czoła wolne prędkości internetu.

Rozumiem, że obietnica bezpłatnego sposobu zabezpieczenia danych i dostępu do stron blokowanych geograficznie jest świetna. Jest też super nierealne. Hostowanie i utrzymywanie serwera, nawet 1, jest bardzo kosztowne.

Jeśli VPN nie pobiera opłaty abonamentowej, aby móc zapłacić za ten serwer, możesz postawić wszystko twoje dane są ich głównym źródłem dochodów.

Alternatywy dla prywatnego dostępu do Internetu – końcowe myśli

Chociaż PIA to świetna sieć VPN, którą można uzyskać bez płacenia dużych pieniędzy, nadal jest brakuje różnych aspektów. Kiedy jest tak szeroka lista Alternatywy dla prywatnego dostępu do Internetu, dlaczego trzymać się PIA? Sieci VPN, o których wspomniałem powyżej, mają mnóstwo różne funkcje które odróżniają je od innych sieci VPN.

Sugeruję przejrzenie ich indywidualnych recenzji lub przeprowadzenie własnych badań. Cokolwiek wybierzesz, zawsze pamiętaj o tym dzięki VPN, dostajesz to, za co płacisz. Te kilka dodatkowych dolarów może kosztować twoją prywatność, a może gorzej. Wybierz i daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej. Mogę ci jeszcze bardziej pomóc.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map