Najlepsze alternatywy dla TorGuard

TorGuard jest nadal tak samo ważny jak od wieków; może wyglądać na nieco przestarzałe, ale nadal jest dobrym dostawcą usług z wielu powodów. TorGuard to dostawca VPN, który nie ma nic wspólnego z TOR, głęboką przeglądarką internetową. „Tor” w TorGuard odnosi się do torrentów. Więc jeśli szukasz najlepszej sieci VPN do torrentowania, TorGuard zapewni ci ochronę. Są szybkie, a sekcja obsługi klienta jest tylko pomocna. TorGuard to super bezpieczna sieć VPN, która wykorzystuje silne metody szyfrowania, co wyjaśnia, dlaczego nie można wykryć wycieków. Nie logują się też. Oprócz ścisłej zasady braku rejestrowania, Top Guard oferuje wspólną konfigurację VPN dla zwiększenia anonimowości. Torguard może mieć wiele funkcji, które lubią ludzie, ale istnieje kilka luk, które skłaniają konsumentów do szukania alternatyw.


Najlepsze alternatywy dla TorGuard

Najlepsze alternatywy dla TorGuard

Najlepsze alternatywy TorGuard – Podsumowanie

Przeprowadziliśmy różne testy, aby znaleźć najlepszą alternatywę dla TorGuard. Oto wyniki:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN

Darmowe alternatywy VPN

Darmowe VPN są nie-nie. Niezależnie od tego, jak możesz być spłukany, darmowa sieć VPN nigdy nie jest rozwiązaniem. Cały sens zdobywania VPN polega na zdobyciu bezpieczeństwa, ale wyrzucenie bezpieczeństwa za okno, jeśli zdecydujesz się zasubskrybować bezpłatnego dostawcę usług VPN. Wiele z tych aplikacji VPN, takich jak Hola, Hotspot Shield, TigerVPN i Spotflux, może sabotować twoją prywatność i bezpieczeństwo, ponieważ nic nigdy nie jest za darmo. Subskrybując darmową sieć VPN, naprawdę robisz, narażając swoje dane i dane osobowe. Oto dlaczego nigdy nie powinieneś korzystać z bezpłatnej sieci VPN.

Dlaczego bezpłatne alternatywy nie są dobre

Według Ryana O’Leary’ego, wiceprezesa Threat Research Center w WhiteHat Security w Santa Clara w Kalifornii „Im niższy koszt aplikacji, tym większa szansa na problemy z bezpieczeństwem”. I dlatego uważa, że ​​jej twierdzenie jest prawdziwe.

 • Bezpłatne VPN są niezwykle wolne z powodu niewiarygodnie dużego ruchu.
 • W przeciwieństwie do legalnych sieci VPN dostawcy bezpłatnych usług nie szyfrują danych.
 • Bombardują cię dodatkami, aby zarobić.
 • Darmowe sieci VPN przechowują dzienniki ruchu online i śledzą Twoje działania.
 • Przekierowują Cię na strony internetowe, które mogą być złośliwe bez Twojej zgody.
 • Sprzedają twoje dane osobowe dla zysku.
 • Niektóre darmowe aplikacje VPN mają ukryte złośliwe oprogramowanie, które może ukraść dane, wysyłając spam e-mail, kradnąc dane karty kredytowej, uniemożliwiając dostęp do urządzenia lub włamując się na konta internetowe.

Dlaczego potrzebujesz alternatywy ToGuard?

Istnieje wiele powodów, dla których konsumenci szukają alternatyw TorGuard. Oprócz średniej prędkości serwera ten dostawca spotkał się z zarzutami kradzieży. Dodaj do tego, ponieważ ma siedzibę w USA i oferuje tylko 5 jednoczesnych połączeń. Pozwól nam wyjaśnić, dlaczego:

Pięć jednoczesnych połączeń

Jednocześnie z 1 kontem TorGuard można połączyć 5 urządzeń, co oznacza mniej niż oferują inni usługodawcy. Ograniczeniem w łączeniu się z TorGuard jest to, że jeśli podłączysz swoje urządzenia do tego samego serwera, będziesz musiał wybrać różne protokoły dla połączeń VPN.

Potencjalnie skradzione rozszerzenie VPN.ac

W 2015 r. VPN.ac opublikował blog, który ujawnia podobieństwa między własnym rozszerzeniem przeglądarki a rozszerzeniem TorGuard. Kod był prawie dokładnie taki sam, co sugeruje, że TorGuard mógł rzekomo ukraść ich rozszerzenie VPN. TorGuard szybko przeprosił i wprowadził niezbędne zmiany, aby uniknąć zarzutów.

Jurysdykcja wewnątrz 14 oczu

Wygląda na to, że TorGuard jest własnością firmy o nazwie VPNetworks LLC, co oznacza, że ​​mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Fakt, że mają oni siedzibę w USA, oznacza, że ​​rząd może poprosić firmy VPN o przekazanie informacji na temat ich klientów. Znacznie bezpieczniejszym VPN byłby ten zlokalizowany w BVI, Panamie, a nawet w Szwajcarii.

Najlepsze alternatywy dla TorGuard

TorGuard ma świetne standardy bezpieczeństwa, ale podobnie jak większość innych dużych sieci VPN. Ma przyzwoitą prędkość, jednak możesz uzyskać lepsze prędkości, jeśli wybierzesz odpowiedniego dostawcę. Jego ceny są dobre, ale nie aż tak świetne. Obsługuje torrentowanie, co jest świetne, jeśli torrent. Istnieją pewne niedogodności i minusy dotyczące tego usługodawcy, dlatego wymienimy najlepsze zamienniki TordGuard.

ExpressVPN

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, tropikalnej oazie bez przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Brak dzienników aktywności. Brak dzienników połączeń. Pojedynczej subskrypcji można używać jednocześnie na trzech urządzeniach, niezależnie od platformy (w tym maszyn wirtualnych). Aby uzyskać więcej informacji na temat ExpressVPN, przeczytaj nasze przejrzeć tutaj.

BulletVPN

Bullet VPN, z siedzibą w Estonii z pewnością nawiązuje do szybkości i penetracji ich usług. Jest to bardzo bezpieczna sieć VPN, która utrzymuje zasady braku dzienników i utrzymuje wysoki poziom prywatności. Podobnie jak ExpressVPN, pozwala tylko na trzy jednoczesne połączenia. Przeczytaj więcej o BulletVPN tutaj.

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie i obiecuje politykę braku dzienników: „NordVPN nie monitoruje, nie przechowuje ani nie rejestruje dzienników dla żadnego użytkownika VPN. Nie przechowujemy znaczników czasu połączenia, używanej przepustowości, dzienników ruchu, adresów IP. ” Panama ma całkowicie nieocenzurowany Internet i nie ma inwigilacji rządu. NordVPN pozwala na jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń do jednego konta. Przeczytaj więcej o NordVPN w tym przejrzeć.

VyprVPN

VyprVPN to szwajcarska usługa VPN zapewniająca stałą wydajność. Z siedzibą w Szwajcarii VyprVPN i wszystkie dane klientów podlegają szwajcarskim przepisom o ochronie danych. Dzięki VyprVPN zyskujesz 5 jednoczesnych połączeń (a także zyskujesz dostęp do innych korzyści, takich jak Chameleon, nasz zastrzeżony protokół). Aby uzyskać więcej informacji o VyprVPN, przeczytaj nasz przejrzeć tutaj.

Najlepsze alternatywy TorGuard

TorGuard ma wiele mocnych stron, ale podstawa jego lokalizacji i chwiejna reputacja mogą zniechęcić konsumentów. Jeśli Twoim celem jest torrent, to TorGuard jest dla ciebie dostawcą. Jeśli jednak jesteś bardziej ostrożny w kwestii bezpieczeństwa i nie chcesz, aby osoby trzecie monitorowały twoje działania, TorGuard może być dla Ciebie nieco ryzykowny. TorGuard jest zły; po prostu istnieje wiele VPN-ów, które są lepsze, i wspominaliśmy już o ich alternatywach powyżej. Mam nadzieję, że to pomogło. Daj nam znać, która alternatywa działa najlepiej jako zamiennik.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map