Najlepsze VPN dla Bliskiego Wschodu

Jakie są najlepsze sieci VPN na Bliskim Wschodzie? Nie jest tajemnicą, że Bliski Wschód egzekwuje jedne z najsurowszych praw cenzury internetowej na świecie. Zjednoczone Emiraty Arabskie nie zezwalają na protokoły VoIP, takie jak Skype i Viber, aby mogły czerpać zyski od swoich krajowych operatorów. Niedawno Iran zablokował Telegram, aby rozbroić sprzeciw społeczeństwa. A Arabia Saudyjska prawie wszystko zablokowała… cóż, czy naprawdę potrzebują powodu? Co dziwne, nawet przy ścisłej cenzurze internetowej i ograniczeniach użytkownicy Internetu na Bliskim Wschodzie bardzo głośno wypowiadają się na temat pozytywnego wpływu Internetu na ich codzienne życie.


Najlepsza sieć VPN dla Bliskiego Wschodu

Najlepsza sieć VPN dla Bliskiego Wschodu

Wolność Internetu na Bliskim Wschodzie

Byłoby naprawdę interesujące zobaczyć, jak entuzjastycznie byliby, gdyby mieli nieograniczony dostęp do Internetu i wolność. Nie, to nie jest fantazja, ale bardzo namacalna rzeczywistość, którą można uzyskać za pomocą VPN. Syria, Pakistan, Katar, Sudan, Oman, Egipt, Bahrajn i Kuwejt mogą robić wszystko, co chcą, aby robić online bez wiedzy dostawców usług internetowych ani ingerencji rządu. Aby uzyskać anonimowość w Internecie i wolność w Internecie bez problemów prawnych, potrzebujesz niezawodnej i godnej zaufania sieci VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze VPN dla Bliskiego Wschodu.

Najlepsze VPN dla Bliskiego Wschodu

Przeprowadziliśmy różne testy, aby znaleźć najlepsze sieci VPN na Bliskim Wschodzie. Oto wyniki:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

Przykłady cenzury internetowej na Bliskim Wschodzie

Gdy świat zmierza w kierunku łączności z Internetem, Bliski Wschód pozostanie daleko w tyle, ponieważ nie pozwoli swoim ludziom na wolność Internetu. Jeśli rządy tych krajów nie będą zachęcać do penetracji Internetu, obywatele powinni wziąć sprawy w swoje ręce i coś z tym zrobić. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Skype jest zablokowany zarówno w sieciach danych mobilnych, jak i sieciach WiFi / Lan. Telegram użytkownikom w Iranie odmówiono dostępu do tej aplikacji od 9 kwietnia. Nie zapominaj o nagłych decyzjach Najwyższego Sądu Administracyjnego Egiptu o blokowaniu treści takich jak youtube.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Bliskiego Wschodu?

Podczas gdy wielu internautów na Bliskim Wschodzie popiera blokowanie przez władze szkodliwych treści, wiele bez rasistowskich, nieszkodliwych i obraźliwych treści zostało bez powodu zablokowanych. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Bliskiego Wschodu, czy odwiedzasz interesy lub w celach rekreacyjnych, w pewnym momencie nie będziesz mieć możliwości korzystania z Internetu w bardziej swobodny sposób. VPN zapewni ci nową tożsamość, która pozwoli ci ominąć ograniczenia geograficzne i zapewni ci warstwę bezpieczeństwa, aby żadne osoby trzecie nie miały dostępu do twoich danych. Oto inne powody, dla których potrzebujesz VPN na Bliskim Wschodzie:

 • Odblokuj strony internetowe i unikaj filtrów.
 • Przeglądaj sieć anonimowo.
 • Poprawia bezpieczeństwo online.
 • Umożliwia bezpieczny dostęp do połączenia publicznego.
 • Umożliwia torrentowanie p2p.
 • Omija światowe ograniczenia geograficzne.
 • Ukrywa adresy IP użytkowników.
 • Zapewnia zdalny dostęp do plików.
 • Umożliwia użytkownikom bezpieczne udostępnianie dużych plików.

Jak korzystać z VPN na Bliskim Wschodzie?

Nie możemy wystarczająco podkreślić znaczenia posiadania VPN, szczególnie na Bliskim Wschodzie. Wirtualna sieć prywatna (VPN) to technologia używana do zapewnienia bezpiecznego połączenia między urządzeniem użytkownika a innymi sieciami. Ukrywa adres IP każdego, kto łączy się z jego serwerami. VPN nie tylko ukrywa twój adres IP, ale pozwala ci swobodnie korzystać z Internetu. Wszystkie te zablokowane strony internetowe, ograniczony lub ograniczony dostęp do forów i mediów strumieniowych, a wszystko to może zniknąć po zainstalowaniu VPN. VPN składa się z sieci serwerów, które są dystrybuowane w krajach na całym świecie. Oznacza to, że możesz połączyć się z dowolnym serwerem w dowolnym kraju na całym świecie. To połączenie zastąpiłoby twój obecny adres IP krajem, aby wyglądało na to, że tam jesteś. Posiadanie innego adresu IP umożliwia dostęp do prawie każdej zastrzeżonej witryny w wybranym kraju.

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który oferuje swoim użytkownikom aplikacje VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz jeden z serwerów VPN i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że dokonano zmiany.
 6. Oficjalnie ukryłeś swój adres IP. Teraz możesz uniknąć dostawców usług internetowych i stron trzecich.

Najlepsza sieć VPN na Bliskim Wschodzie

Na Bliskim Wschodzie VPN staje się twoim najlepszym przyjacielem. To twój bilet z cenzury internetowej i ograniczeń. Ale nie każda sieć VPN jest taka sama. Te bezpłatne, na przykład, trzymają się jak najdalej od nich. To złe wieści. Nawet te premium dowodzą, że nie wszystko, co się świeci, jest złotem. Na tej podstawie przeprowadziliśmy nasze badania i udało nam się opracować listę najlepszych sieci VPN do wykorzystania na Bliskim Wschodzie. Spójrz:

ExpressVPN

ExpressVPN ma jedną z największych sieci serwerów i lokalizacji serwerów, z ponad 130 lokalizacjami serwerów w 87 krajach. Oznacza to, że użytkownicy Internetu na Bliskim Wschodzie mogą korzystać z szerokiej gamy dystrybucji serwerów. Ten dostawca usług byłby idealnym wyborem dla Bliskiego Wschodu do prowadzenia polityki prywatności bez dzienników i wspierania najlepszych metod szyfrowania używanych przez wiele rządów. Dla tych, którzy chcą chronić swoje dane przed inwigilacją i ominąć cenzurę bez ingerencji z władzami, ExpressVPN jest dostawcą, którego potrzebujesz. Aby przeczytać pełną recenzję, sprawdź Ten artykuł.

BulletVPN

BulletVPN stara się zapewnić swoim użytkownikom z Bliskiego Wschodu najlepsze usługi, aby mogli oni cieszyć się przyjemnością korzystania z Internetu. Korzystają z silnych protokołów szyfrujących zdolnych do odblokowywania ograniczonego materiału i znoszenia wszelkiego rodzaju zakazów. Ich niezawodne połączenia i serwery gwarantują obejście cenzurowanej zawartości z całego świata. Ponadto ten usługodawca nie rejestruje historii przeglądania ani pobierania swoich użytkowników. Oznacza to, że nie mają nic do przechowywania ani przechowywania, ponieważ przestrzegają ścisłej zasady zerowego logowania. Celem BulletVPN jest zapewnienie bezpieczeństwa prywatności i bezpieczeństwa ich klientów na Bliskim Wschodzie. Przeczytaj cały Przegląd BulletVPN tutaj.

NordVPN 

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej zorientowanych na bezpieczeństwo dostawców usług. Oferuje nie jedną, ale dwie metody szyfrowania, co oznacza, że ​​Twoje dane są szyfrowane dwukrotnie! Funkcja, która z pewnością uspokoi osoby łączące się z Bliskim Wschodem. Z polityką prywatności dotyczącą zerowych dzienników, przełącznikiem „zabicia” i serwerami specjalnymi kwalifikuje NordVPN jako świetną opcję dla osób poszukujących wyższego poziomu bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji o tym usługodawcy, przeczytaj Ten artykuł.

VPN dla Bliskiego Wschodu

Nigdy więcej nieodebranych filmów lub filmów, żadnych komunikatów o błędach, a na pewno nie ma wymówek „Nie mogę zadzwonić”. Nie wszyscy mamy te same priorytety. Bylibyśmy jednak wdzięczni za najmniej przyzwoite metody komunikacji online, aby utrzymać nasze kontakty z naszymi bliskimi. Lub możliwość zobaczenia tych osób, kiedy tylko chcemy, lub luksusu przesyłania strumieniowego filmu, który tak chętnie oglądamy, bez otrzymania „tej treści nie są dostępne w Twojej okolicy”. Biorąc to pod uwagę, wszyscy możemy zgodzić się co do niezbędności VPN na Bliskim Wschodzie. W przeciwnym razie na początku żadna z tych opcji nie byłaby nawet opcją.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map