Najlepsze VPN dla FaceTime

FaceTime to wyjątkowa funkcja ograniczona do urządzeń Apple. Umożliwia rozmowy wideo między użytkownikami na iPhonie, iPadzie, iPodzie Touch lub komputerze Mac. Ta funkcja jest świetna do połączeń wideo wysokiej jakości. Jego ekskluzywny charakter oznacza, że ​​nie będzie działać również na urządzeniach z systemem Windows lub Android. Ta usługa, pierwotnie opracowana przez Steve’a Jobsa w 2010 roku na iPhone’a 4, stopniowo wspierała połączenia grupowe, a także FaceTime Audio..


Najlepsze VPN dla FaceTime

Najlepsze VPN dla FaceTime

Czy FaceTime jest dobry?

Krytycy twierdzą, że połączenia wykonywane przez dźwięk FaceTime mają krystalicznie czysty dźwięk, który jest nawet lepszy niż w przypadku połączeń przez operatora. Stanowi to doskonałą alternatywę szczególnie dla użytkowników o niskim zasięgu sieci. Użytkownicy Apple mogą również nawiązywać połączenia audio FaceTime za pośrednictwem zegarków Apple. Jeśli używasz komputera Mac lub iPhone’a, nagraj rozmowę FaceTime, aby odtworzyć ją później. To tylko niektóre funkcje, które sprawiają, że usługa ta jest jedną z najpopularniejszych na rynku.

Choć FaceTime jest tak rozpowszechniony, wciąż istnieją kraje na świecie, w których korzystanie z niego jest zabronione. Jeśli kupisz urządzenie w regionach takich jak Pakistan lub Zjednoczone Emiraty Arabskie, jest bardzo prawdopodobne, że funkcja nie zostanie wstępnie zainstalowana. Korzystanie z FaceTime w tych krajach jest również zablokowane. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek podróżujesz do Dubaju i chcesz porozmawiać z rodziną w domu, korzystanie z FaceTime może powodować problemy. Jeśli jednak masz wiedzę na temat VPN, możesz obejść te ograniczenia.

Jak odblokować FaceTime w Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub za granicą

Łączenie z wirtualną siecią prywatną umożliwia szyfrowanie połączenia, a także ukrywanie faktycznej lokalizacji. Aby odblokować FaceTime za granicą, będziesz musiał używać zdalnego serwera za każdym razem, gdy jesteś w tych krajach, aby ominąć istniejące ograniczenia użytkowania FaceTime. Korzystanie z VPN pozwala łączyć się z tymi zdalnymi serwerami. W ten sposób możesz zmienić lokalizację, z której wydajesz się pochodzić.

Jeśli jesteś na przykład w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po połączeniu się z serwerem z siedzibą w USA będziesz mógł obejść istniejące bloki usług i korzystać z FaceTime tak zwyczajnie, jak w domu.

Teraz, gdy używasz VPN do odblokowania go w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, chcesz mieć pewność, że robisz to pod przykrywką. Korzystanie z VPN pozwala także ukryć ruch i upewnić się, że Twój dostawca nie wie, jak korzystasz z połączenia. Utrzymywanie dostępu do Internetu w ciemności nie tylko umożliwia korzystanie z usług takich jak FaceTime za granicą, ale także zapobiega wszelkim formom ograniczania przepustowości, które mogą być wymuszone w twoim połączeniu.

Ograniczanie odnosi się do takich środków, jak ograniczenie przepustowości i blokowanie strony. Te środki oznaczają ograniczenie połączenia do dostępu do niektórych witryn i kanałów, ale korzystanie z sieci VPN oznacza, że ​​możesz cieszyć się przeglądaniem bez żadnych ograniczeń.

Najlepsze VPN dla FaceTime

Znalezienie wartościowej sieci VPN do subskrypcji oznacza poświęcenie czasu na sprawdzenie, co każdy dostawca ma do zaoferowania. Jest tak wielu dostawców dostępnych za pomocą prostego wyszukiwania w sieci, co może wprowadzać w błąd, szczególnie dla użytkowników VPN po raz pierwszy.

Większość dostawców obiecuje jakość usług, których nie są w stanie zapewnić, a nawet sprzedaje Twoje dane innym klientom. Aby upewnić się, że nie padniesz tego ofiarą, lepiej mieć informacje z pierwszej ręki na temat tego, jakiego rodzaju dostawców rozważyć. Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę wiarygodnych usług, które z pewnością pomogą Ci odblokować FaceTime w Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub za granicą.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z najtrudniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o ochronę online. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, skąd dowodzi ponad 2000 serwerami w swojej sieci. Usługa polega na 256-bitowym szyfrowaniu AES w celu zabezpieczenia danych użytkownika, a fakt, że stosuje ścisłe zasady zerowego rejestrowania, również chroni informacje użytkowników przed władzami. W ramach dużej sieci serwerów usługa obejmuje również szereg zaciemnionych serwerów, z którymi użytkownicy mogą się łączyć, jeśli mają siedzibę w krajach wysoko ocenzurowanych, takich jak ZEA.

ExpressVPN pozwala na maksymalnie 3 jednoczesne połączenia i zapewnia użytkownikom nieograniczony dostęp do połączenia. Usługa oferuje protokoły VPN, takie jak OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv2, dla użytkowników do wyboru, oraz unikalną funkcję znaną jako dzielone tunelowanie, która umożliwia separację zaszyfrowanego i niezaszyfrowanego ruchu.

ExpressVPN zdobył także wiele nagród za doskonałą obsługę klienta. Z zespołem można się skontaktować w celu uzyskania pomocy 24/7, za pośrednictwem mediów społecznościowych, e-maili, a nawet wiadomości na żywo. To tylko kilka funkcji ExpressVPN. Aby uzyskać pełny podział, znajdź trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish zajmuje drugie miejsce na naszej liście dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i niezawodnej obsłudze. Popularny dostawca VPN ma ponad 1500 serwerów. To stawia go nad wieloma innymi dostawcami, którzy zwykle wynajmują swoje serwery. IPVanish stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim abonentom. Pozwala im także mieć do 10 jednoczesnych połączeń jednocześnie.

IPVanish nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę przełączeń serwerów przez klientów. Ta sieć obsługuje łącznie do 40 000 IPS, a także w pełni obsługuje użytkowników, którzy chcą torrentować w swoich usługach. W tym celu pozwalają na nieograniczony transfer plików peer-to-peer, a także całkowitą anonimowość.

IPVanish cieszy się powszechną reputacją jednego z najszybszych serwerów w branży. To sprawia, że ​​są one preferowanym wyborem dla graczy online, ponieważ ich gra nigdy nie pozostaje w tyle. Połączenia wideo i pobieranie zbiorcze są również wydajne dzięki dużej prędkości serwera. Aby uzyskać więcej informacji na temat usługi, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszej recenzji IPVanish.

3. NordVPN

Trzeci na naszej liście jest NordVPN; renomowany dostawca oferujący tak wiele funkcji i jakości usług. NordVPN może się poszczycić ponad 4000 serwerów w swojej sieci, obecnymi w ponad 60 krajach. Dostawca stosuje również wojskowe 256-bitowe szyfrowanie AES oraz podwójną funkcję szyfrowania VPN dla dobrego pomiaru.

Duża skala serwerów pozwala również dostawcy na ich specjalizację i udoskonalenie pod kątem określonych funkcji. Następnie użytkownicy mogą wybierać między serwerami zoptymalizowanymi do gier online, torrentów, pobierania zbiorczego, a nawet rozmów wideo.

NordVPN oferuje użytkownikom możliwość jednoczesnego podłączenia do 6 urządzeń w ramach jednego konta. Wszystkie 6 urządzeń może mieć dostęp do własnych dedykowanych adresów IP, a także zwiększoną anonimowość dzięki kompatybilności NordVPN z przeglądarką Tor. Dostawca oferuje również łatwą w użyciu aplikację z wersjami, które można uruchomić na urządzeniach z systemem Windows, iOS, Linux lub Android.

Dodatkowe oprogramowanie dostarczane z subskrypcją obejmuje CyberSec, który chroni użytkowników przed niechcianymi reklamami lub złośliwym oprogramowaniem, a także SmartPlay, który świetnie nadaje się do uzyskiwania dostępu do witryn z ograniczeniami geograficznymi. Aby dowiedzieć się więcej o NordVPN, sprawdź naszą bardziej szczegółową recenzję NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla FaceTime

Niewiele aplikacji i usług do połączeń wideo jest w stanie dopasować poziom usług świadczonych przez FaceTime. Dlatego zrozumiałe jest, że wielu użytkowników chciałoby z niego korzystać bez względu na swoją lokalizację. Jedynym pewnym sposobem na osiągnięcie tego jest użycie VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map