Najlepsze VPN dla Oculus Go i jak je zainstalować

Czy należysz do osób, które przyjęły wirtualną rzeczywistość w nowoczesnej formie? Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś dumnym właścicielem Oculus Go. Dlaczego nie zwiększyć swoich wrażeń VR, dodając do niego VPN? Tak, wiem, VPN nie działa na Oculusie … prawda? Racja … ale są pewne sztuczki, aby się z tym obejść! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pracować z VPN na Oculus Go i w które VPN powinieneś zainwestować.


Najlepsze sieci VPN dla Oculus Go + Instrukcja instalacji

Najlepsze sieci VPN dla Oculus Go + Instrukcja instalacji

Najlepsze VPN Oculus Go – Krótki przegląd

Na wypadek, gdybyś już zapoznał się z różnymi metodami instalowania VPN w Oculus Go, oto krótki przegląd najlepszych wyborów naszych ekspertów dla godnych VPN Oculus Go:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN

Czy Oculus Go jest kompatybilny z VPN?

Aby szybko odpowiedzieć na to pytanie: Nie. Oculus Go nie jest kompatybilny z VPN. Być może tak się stanie, zwłaszcza, że ​​więcej osób inwestuje w VR, ale na razie nie znajdziesz aplikacji VPN specyficznej dla Oculus Go.

To powiedziawszy, wciąż istnieją sposoby, aby to zrobić. Omówię 2 najprostsze metody, aby to zrobić, ale chcę zauważyć, że możesz znaleźć inne metody, które mogą również wykonać zadanie.

Jak zainstalować VPN w urządzeniu Oculus Go – dwie metody

Tak więc, jak powiedziałem powyżej, istnieją inne metody, dzięki którym VPN działa na Oculus Go. Powodem, dla którego nie omawiam poszczególnych metod, jest to, że inne wymagają trochę wiedzy technicznej i chciałem, aby ten przewodnik był wystarczająco prosty, aby każdy mógł z niego korzystać.

Zajmijmy się tym?

Metoda 1 – Zainstaluj VPN na routerze

Pierwszą metodą, której możesz użyć, jest zainstalowanie VPN na swoim komputerze router.

Szczerze mówiąc, jest to prawdopodobnie ostateczna metoda, której można użyć, aby objąć wszystko, co może połączyć się z Wi-Fi. Dlaczego? Ponieważ router zapewnia tym urządzeniom dostęp do Internetu. Jeśli możesz uzyskać wstępny punkt dostępu objęty VPN, każde urządzenie, z którym się połączysz, będzie również objęte VPN.

Ma sens, prawda?

W zależności od marki i modelu routera proces instalacji może się różnić. Napisaliśmy całą masę przewodników dla różnych producentów routerów, więc sugeruję, abyś poszukał swojego konkretnego modelu. Niektóre instrukcje instalacji są skomplikowane, inne są bardzo bezpośrednie i na temat. Możesz sprawdzić ten ogólny przewodnik, aby dowiedzieć się, co zajmie ten proces.

Jeśli nie chcesz zmagać się z instalacją sieci VPN na routerze, masz inną opcję. Wielu dostawców VPN współpracowało z producentami routerów, aby zapewnić swoim klientom routery VPN przeznaczone do odczytu. Kup, skonfiguruj, a będziesz korzystać z Oculus GO z VPN natychmiast.

Metoda 2 – Użyj udostępniania sieci

Zakładając, że nie chcesz zmagać się z instalowaniem sieci VPN na routerze lub kupowaniem routera VPN, możesz skorzystać z tej drugiej prostej metody.

W tym przypadku wystarczy podłączyć VPN do laptopa lub komputera PC, a następnie skorzystać z udostępniania sieciowego, aby połączyć urządzenie Oculus Go z Internetem.

Pełne ujawnienie: musisz samodzielnie skonfigurować udostępnianie sieci. Dobrą wiadomością jest to, że mamy ten przydatny przewodnik, który możesz śledzić na T, aby uczynić to wszystko o wiele łatwiejszym do zrobienia.

Wykonaj ten proces raz, a następnie wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z siecią.

Najlepsze VPN dla Oculus Go

Teraz, gdy masz już pomysł, jak uruchomić VPN w Oculus Go, porozmawiajmy o tym, w które sieci VPN należy zainwestować.

Na początek chcę zaznaczyć, że nie wszystkie sieci VPN są sobie równe. W rzeczywistości niektóre sieci VPN, szczególnie bezpłatne sieci VPN, są niezwykle niebezpieczne i należy ich unikać za wszelką cenę.

Płatne sieci VPN również nie są „tworzone równo”. Dlatego zwykle sugerujemy, abyś trzymał się najlepszych dostawców, którzy zbudowali swoją reputację w celu ochrony prywatności i bezpieczeństwa swoich klientów, jednocześnie zapewniając im doskonały dostęp do stron blokowanych geograficznie.

Oto typy naszych ekspertów dotyczące VPN Oculus Go:

ExpressVPN

Zacznę od omówienia najlepszego wyboru naszych ekspertów: ExpressVPN.

Jeśli szukasz sieci VPN, która ma to wszystko i pięknie zapewnia, jest to dostawca usług dla Ciebie. Jest to jedna z niewielu sieci VPN, które wciąż mogą odblokować serwis Netflix US, więc wiesz, że jego potencjał odblokowania jest na miejscu. Jest również zgodny z surową polityką braku dzienników i oferuje najlepszą obsługę klienta w branży.

ExpressVPN oferuje całą gamę funkcji, w tym 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz skorzystać z tej oferty, aby przetestować usługę przez cały miesiąc, zanim zdecydujesz się na nią zaangażować, ponieważ może to być trochę kosztowne dla niektórych osób.

IPVanish

Następnie mamy IPVanish.

Ten dostawca jest nieco tańszy niż ExpressVPN i nadal oferuje fantastyczną i dobrze dopracowaną usługę. Jedną z największych zalet sprzedaży IPVanish jest ich duża prędkość pobierania, dlatego VPN jest ulubieńcem fanów Torrenters na całym świecie. Obsługuje udostępnianie plików P2P i zapewnia do 10 jednoczesnych połączeń na konto.

Niestety nie jest objęty „miesięczną gwarancją zwrotu pieniędzy” przez cały miesiąc, ale nadal możesz testować VPN przez tydzień, zanim skończy się polityka zwrotów. Jeśli wygląda to na VPN, który łaskocze Twoją fantazję, sprawdź naszą recenzję IPVanish, aby uzyskać jeszcze lepszy obraz wszystkiego, co może dla Ciebie zrobić.

NordVPN

Trzeci wybór naszych ekspertów wylądował na NordVPN.

Oto dostawca stworzony dla miłośników bezpieczeństwa wśród nas. NordVPN ma na celu zaspokojenie swoich najbardziej paranoicznych użytkowników VPN. Mówię o 2048-bitowym szyfrowaniu SSL, podwójnym VPN, a nawet podzielonym tunelowaniu. Co więcej, jest to także fantastyczna sieć VPN dla każdego, kto chce ominąć trudne geobloki, takie jak te narzucone przez Netflix.

Nie wierz mi na słowo, przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.

BulletVPN

Wreszcie czwarty wybór naszych ekspertów trafił do BulletVPN.

Ten dostawca jest stosunkowo nowy w porównaniu do innych na tej liście. Mimo to BulletVPN bardzo szybko zdobył solidną reputację. Ma niesamowicie szybkie prędkości i jest idealnym VPN dla kutrów i streamerów. Mimo że nie ma wielu serwerów w ofercie, wciąż jest w stanie odblokować najtrudniejsze witryny blokujące geolokalizację (Netflix).

BulletVPN oferuje całą masę funkcji, które pozwalają zapewnić doskonałą jakość VPN wszystkim swoim klientom. Spójrz na nie tutaj?

Jak zainstalować VPN w Oculus Go – końcowe myśli

Tam macie, ludzie; dwie metody konfiguracji VPN w Oculus GO oraz lista dostawców VPN, którym możesz zaufać. W ten sposób będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji, które oferuje świat VR, nawet jeśli jest on geoblokowany w Twoim kraju. Będziesz także mógł chronić swoje dane i dane w sposób bezpieczny, prywatny i prywatny.
Daj mi znać w komentarzach, jeśli uznasz ten przewodnik za pomocny!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map