Najlepsze VPN dla Swisscom TV

Swisscom jest wiodącą firmą telekomunikacyjną z siedzibą w Szwajcarii, która zaspokaja potrzeby ludzi w zakresie telefonii komórkowej, internetu szerokopasmowego i rozrywki. Ponieważ usługa jest dostępna tylko w Szwajcarii, niewiele osób czeka na przegapienie swoich ulubionych programów poza krajem. Ponieważ jest to obawa odczuwana przez większość subskrybentów, wynika z tego, że należy poinformować ich o najlepszym sposobie przesyłania strumieniowego z telewizji Swisscom za granicą.


Najlepsze VPN dla Swisscom TV

Najlepsze VPN dla Swisscom TV

Najlepsze sieci VPN dla Swisscom TV – Podsumowanie

Zapoznaj się z poniższym przeglądem, jeśli nie masz ochoty przeczytać całego artykułu.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish 

Jak odblokować Swisscom TV poza Szwajcarią za pomocą VPN

Najskuteczniejszym sposobem, w jaki subskrybenci mogą w pełni wykorzystać swoją subskrypcję poza Szwajcarią, jest wykorzystanie wirtualnej sieci prywatnej. Jak sama nazwa wskazuje, VPN składa się z zestawu serwerów, które działają razem, aby zapewnić całkowitą prywatność i anonimowość każdemu, kto kieruje przez nie swoje połączenie internetowe. W ten sposób żaden dostawca usług internetowych nie może ustalić dokładnej lokalizacji subskrybentów. Nie mogą nawet podsłuchiwać swoich działań online. Gdy przeglądarka telewizyjna Swisscom korzysta z usługi VPN do łączenia się z serwerem z siedzibą w Szwajcarii, uzyskuje dostęp do wszystkiego, co jest dostępne w Szwajcarii. 

Dostęp do telewizji Swisscom i innych usług nie jest jedyną rzeczą, dla której VPN jest dobry. Usługa pomaga również zabezpieczyć dane, zwłaszcza gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi podczas uzyskiwania dostępu do Internetu. Zapewnia to bezpieczeństwo przed cyberprzestępcami, którzy mogą chcieć skorzystać z dostępu współdzielonego w celu zhakowania urządzenia. VPN zapewnia również pełne zaufanie podczas uzyskiwania dostępu do wrażliwych stron. Obejmuje to konto bankowe online i numer karty kredytowej.

Odblokuj Swisscom TV za pomocą VPN – Kroki

Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować i przesyłać strumieniowo telewizję Swisscom poza Szwajcarię:

 1. Po pierwsze, zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z jednym z nich Szwajcarski adres IP.
 5. Uzyskaj dostęp i przesyłaj strumieniowo Swisscom w dowolnym miejscu na świecie.

Najlepsze VPN dla Swisscom TV

 Aby zapewnić użytkownikom korzystanie z wiarygodnych dostawców, przygotowaliśmy listę usług, na które mogą liczyć. Oto nasza lista najlepszych VPN dla Swisscom TV.

ExpressVPN

ExpressVPN zajmuje pierwsze miejsce w kategorii najbardziej niezawodnych usług, do których użytkownicy mogą się zwrócić. Dostawca najwyższej półki ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Firma ma 2000 serwerów rozsianych po całym świecie. Dostawcy usług 256-bitowe szyfrowanie AES dla swoich użytkowników, ale zamiast protokołów VPN, takich jak SSTP, PPTP i L2TP / IPSec, dostawca zachęca swoich użytkowników do korzystania z OpenVPN. ExpressVPN umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń, dzięki czemu jeszcze więcej urządzeń może korzystać z ponad 200 000 adresów IP.

Usługa przestrzega ścisłej zasady zerowego logowania, która zapewnia subskrybentom, że ich dane są zawsze przechowywane w bezpiecznych rękach. Dostawca oferuje również tunelowanie dzielone jako unikalną funkcję, która pozwala użytkownikom decydować, które części ruchu mogą szyfrować, a które nie. Oprócz tego ExpressVPN utrzymuje silny zespół przedstawicieli obsługi klienta, którzy są zawsze dostępni 24/7. Klienci mogą dotrzeć do zespołu wsparcia za pośrednictwem czatów na żywo, e-maili i mediów społecznościowych. Aby zobaczyć, w jaki sposób usługa jest przystosowana do płynnego przesyłania strumieniowego, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN’s oferowanie funkcji to więcej niż wystarczająca ochrona użytkowników. Dostawca ma siedzibę na Wyspach Panamskich i kontroluje ponad 4000 serwerów. NordVPN pozwala na podłączenie do 6 urządzeń wielu użytkowników. Liczbę tę można nawet zwiększyć po pobraniu klienta NordVPN bezpośrednio na jego router. Dostawca zabezpiecza użytkowników za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, ale stosuje również funkcję podwójnej sieci VPN, która następnie kieruje ruch użytkownika przez dwa serwery zamiast jednego, co podwaja poziom ochrony.

NordVPN oferuje także oprogramowanie, takie jak CyberSec, które chroni przed złośliwym oprogramowaniem i reklamami, a także SmartPlay, który zapewnia dostęp do treści ograniczonych geograficznie. NordVPN oferuje również dedykowane adresy IP do wyboru wraz z automatycznym przełącznikiem Kill Internet oraz ochroną przed wyciekiem DNS. Poświęć trochę czasu na przejrzenie naszej recenzji NordVPN, aby zobaczyć, co jeszcze dostawca może dla Ciebie zrobić.

BulletVPN

BulletVPN to firma z siedzibą w Estonii, która oferuje usługi VPN za pośrednictwem stosunkowo małej sieci serwerów. Jest nieco droższy niż inne sieci VPN na rynku, jednak przy jakości oferowanych usług cena jest bardziej sensowna. BulletVPN to świetna opcja dla ciężkich streamerów lub torrentów. Ten dostawca jest przejrzysty i oferuje świetne funkcje prywatności i bezpieczeństwa.

Początkujący nie będą mieli trudności z korzystaniem z tej aplikacji VPN. Ci, którzy chcą zachować swoją prywatność przez Internet, mogą korzystać z tej sieci VPN. BulletVPN obsługuje 52 serwery w ponad 30 krajach. Nie ma ich tak wiele jak inne sieci VPN, ale wykonują zadanie. BulletVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​nie masz nic do stracenia u tego dostawcy. Przeczytaj więcej o recenzji BulletVPN tutaj.

Surfshark

Surfshark to wielokrotnie nagradzana, bezpieczna sieć VPN, która szyfruje dane online, aby pomóc Ci zachować prywatność & chroniony każdego dnia. Ten dostawca zyskał wiele szumu na rynku VPN dzięki swoim niezwykłym funkcjom. Bezpieczeństwo, szybkość i prywatność to główne cechy tego dostawcy. W rzeczywistości jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy w Surfshark jest jego bezpieczeństwo.

Firma oferuje bezpieczne protokoły tunelowania, takie jak IKEv2 i OpenVPN, oraz szczelnie zamknięty kadłub. Dzięki Surfshark anonimowość online jest gwarantowana. Ten dostawca obsługuje ponad 500 serwerów z 50 krajów i oferuje nieograniczoną przepustowość torrentów. Chociaż ten dostawca ma pewne problemy z prędkością, firma pracuje nad ich rozwiązaniem. Przeczytaj więcej o Surfshark w tej recenzji.

IPVanish

IPVanish byłby doskonałym VPN dla Swisscom TV. Usługa jest potężnym dostawcą, który jest w stanie zapewnić swoim użytkownikom dobrą ochronę online. Użytkownicy mogą swobodnie przeglądać, nie powodując znacznych szkód w ich prędkości. IPVanish twierdzi, że ma ponad 1500 serwerów dystrybuowanych na całym świecie. Serwery te zapewniają ponad 40 000 adresów IP dla swoich klientów do wyboru. Fakt, że serwer należy w całości do firmy, oznacza, że ​​nie będzie ingerencji stron trzecich.

IPVanish jest świetny szczególnie dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu na torrentowaniu. Dostawca pozwala na nieograniczoną liczbę połączeń peer-to-peer, a także anonimową łączność. IPVanish oferuje również 256-bitowe szyfrowanie AES i obsługuje do 10 jednoczesnych urządzeń w ramach jednej subskrypcji. IPVanish jest również bardzo preferowany przez graczy online i streamerów, ze względu na stałą prędkość jego serwerów. Zobacz naszą recenzję IPVanish, aby zobaczyć, co jeszcze oferuje dostawca.

O Swisscom TV

Jako firma, która ma wiarygodne dane na temat tego, jak użytkownicy komunikują się, a także korzystają z Internetu, wydawało się, że warto wprowadzić usługę, która pozwoliłaby im na korzystanie z treści wideo w podróży. Wynika to z faktu, że strumieniowanie wideo było jednym z najbardziej praktykowanych działań, w które angażowaliby się klienci w trybie online. Ten wniosek skłonił do uruchomienia Swisscom TV. Swisscom TV jest zasadniczo usługą telewizji internetowej, która umożliwia użytkownikom dostęp do szerokiej gamy kanałów, podyktowany wybranym przez siebie pakietem subskrypcji. Do wyboru są trzy z nich. Są to Swisscom TV L, M i S. Trzy pakiety wyróżniają się liczbą kanałów, które każdy ma do zaoferowania. L ma 300 kanałów z ponad 160 w HD, M oferuje około 270 kanałów z około 120 w HD, a S ma 100 kanałów z ponad 60 w HD.

Bez względu na pakiet, który subskrybujesz, zawsze jest szeroki wybór kanałów, które mają romans, kryminały lub programy Sci-Fi do wyboru. Treści są również aktualizowane i regularnie aktualizowane. Usługa ma również szereg dodatkowych funkcji, które zapewniają ekscytujące wrażenia. Użytkownicy telewizji Swisscom mają możliwość nagrywania do 2400 godzin swoich ulubionych programów, co pozwala na oglądanie w trybie offline. Usługa oferuje również jakość wyświetlania 4K Ultra High Definition, ale będzie to działać tylko wtedy, gdy połączenie Wi-Fi jest szybkie. Cyfrowe radio jest również zawarte w pakiecie, a użytkownicy mają możliwość dostrojenia się do ponad 200 stacji radiowych. Swisscom TV obsługuje również jednoczesne oglądanie, ponieważ usługa może być dostępna dla maksymalnie 5 telewizorów w ramach jednej subskrypcji.

 Najlepsze sieci VPN dla telewizji Swisscom – Podsumowanie 

Ponieważ Swisscom TV jest jedną z najpopularniejszych usług transmisji strumieniowej w Szwajcarii, jej użytkownikom może być bardzo trudno pozostać bez streamowania treści podczas pobytu za granicą. Subskrypcja VPN sprawia jednak, że jest to o wiele łatwiejsze. Aby sprawdzić, który z trzech dostawców, o których mówiliśmy, najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zapoznaj się z ich poszczególnymi recenzjami. Pomoże to w podjęciu świadomej decyzji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map