Najlepszy bezlogowy VPN

Jeśli jesteś internautą, który potrzebuje codziennej dawki Netflix (House of Cards jest niesamowity) i czatów wideo, nie jesteś obcy VPN. Pomimo zmiany zasad serwisu Netflix, która nie zezwala użytkownikom na korzystanie z sieci VPN w celu uzyskania dostępu do treści specyficznych dla regionu, popularność wirtualnych sieci prywatnych stale rośnie. Jednak VPN nie służy wyłącznie do omijania ograniczeń geograficznych. Większość użytkowników korzysta z VPN w celu anonimowego i bezpiecznego przeglądania stron internetowych. Ale którzy dostawcy usług VPN są naprawdę godni zaufania? Mając to na uwadze, przygotowaliśmy następującą recenzję „Best Logless VPN”.


Najlepszy bezlogowy VPN

Najlepszy bezlogowy VPN

Co to jest VPN?

W czasach, gdy prywatność online jest poważnie zagrożona ze wszystkich stron, korzystanie z VPN do anonimowego przeglądania Internetu jest rozsądnym wyborem.

Dla tych, którzy nie wiedzą, wirtualna sieć prywatna to program, który pozwala użytkownikom na prywatny dostęp do Internetu za pomocą bezpiecznych, szyfrowanych połączeń.

Sieci VPN zapewniają takie funkcje, jak ukrywanie rzeczywistego adresu IP i utrzymywanie anonimowości, omijanie cenzury internetowej, aby umożliwić użytkownikom swobodny dostęp do sieci w opresyjnych reżimach i ułatwianie dostępu do treści zablokowanych w regionach w serwisach streamingowych. VPN zapewnia również bezpieczeństwo użytkownikom w otwartych sieciach WiFi, tworząc tunel między użytkownikiem a serwerem.

VPN i anonimowe przeglądanie

Miejsca takie jak USA czy Wielka Brytania zostały uznane za stany nadzoru, w których aktywność każdego użytkownika Internetu jest śledzona przez rząd i agencje bezpieczeństwa. Portale społecznościowe, takie jak Facebook, słyną z śledzenia danych użytkowników i sprzedaży informacji swoim partnerom reklamowym. Istoty ludzkie mają podstawowe prawo do prywatności i jest obecnie poważnie atakowane.

Nie korzystaj z Facebooka, ale to już inny temat. Jednocześnie, kogo to obchodzi, czy ktoś cię obserwuje, prawda? Jeśli chcą śledzić Twoje postępy w zakupie drabiny na stronie z artykułami dla majsterkowiczów lub płaskim ekranie od sprzedawcy internetowego, takiego jak Wal-Mart lub Best Busy, niech tak będzie!

Ale prywatność jest niezbędna z wielu powodów.

Co to jest Logless VPN?

Zanim ślepo zaufasz VPN, sprawdź, czy rejestruje twoje dane. Istnieje kilka bezpłatnych i tanich sieci VPN, które stały się znane z śledzenia danych użytkowników, nawet jeśli twierdzą, że oferują pełną anonimowość. Te fałszywe i nierzetelne sieci VPN są trudne do wykrycia. W rzadkich przypadkach cyberprzestępcy mogą stać za fałszywą siecią VPN, której używają do gromadzenia prywatnych informacji od ludzi i wprowadzania ich w nieetyczne praktyki.

Wszystkie usługi VPN twierdzą, że zachowują anonimowość, ale w tym celu nie mogą prowadzić żadnych dzienników danych użytkownika. Rząd, agencje bezpieczeństwa, a nawet agencje przestępcze mogą zmusić te usługi VPN do rozstania się z danymi użytkownika. Jest to ogromny problem, jeśli używasz sieci VPN, które rejestrują dane użytkownika.

Bezlogowe VPN nigdy nie są darmowe i rzadko są tanie. Niektóre z najbardziej renomowanych sieci VPN na rynku osiągnęły swoją popularność, umożliwiając bezlogowe anonimowe przeglądanie Internetu. Jeśli ktoś będzie żądał informacji od niezalogowanego dostawcy VPN, czeka go ogromne rozczarowanie, ponieważ nie ma żadnych informacji do udostępnienia!

Najlepszy przegląd Logless VPN

W tej notatce znajduje się lista najlepszych dostawców VPN, którzy oferują pełną anonimowość bez rejestrowania danych użytkownika.

ExpressVPN

Istnieje wiele powodów ExpressVPN jest najbardziej zaufanym VPNem w ostatnich czasach. Jest to jedna z najszybszych obecnie sieci VPN, oferująca stabilną, bezpieczną i całkowicie bezlogową usługę. Jest wyposażony w 256-bitowe szyfrowanie, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także ma system poleceń, który pomaga rozpowszechniać informacje o potrzebie VPN. Ludzie, którzy korzystali z ExpressVPN, uważają, że jest najlepszy na rynku.

Prywatny dostęp do Internetu

Zbliża się drugie miejsce Prywatny dostęp do Internetu publicznie oświadcza, że ​​nie rejestruje danych użytkownika, ruchu, metadanych i DNS. Nic dziwnego, że dostawca VPN zdobył wiele nagród za wydajną obsługę w rozsądnej cenie, a także jest wykorzystywany przez kilka organizacji do bezpiecznego, anonimowego przeglądania. Ze względu na siłę i szybkość swojej sieci usługa jest niezawodna i szybka, a użytkownicy mają możliwość wyboru między szyfrowaniem 128-bitowym a 256-bitowym.

BulletVPN

Innym dostawcą VPN, który jest skrupulatny w kwestii twojego bezpieczeństwa w Internecie, jest BulletVPN. W swojej polityce wyraźnie stwierdza, że ​​nie rejestruje się żadnych danych użytkownika, a cała aktywność internetowa jest powiązana z adresami IP BulletVPN, a nie z danymi użytkownika. Oprócz 256-bitowego szyfrowania BulletVPN zapewnia również pełne bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Najlepszy przegląd Logless VPN – podsumowanie

Twoja prywatność w Internecie ma ogromne znaczenie, szczególnie w obecnych czasach, kiedy nikt nie jest bezpieczny przed inwigilacją przez Internet. Przed wybraniem dowolnej usługi VPN zapoznaj się z recenzjami i badaniami dotyczącymi kilku sieci VPN. Zapytaj innych użytkowników o sieci VPN, które są w rzeczywistości całkowicie bezlogowe. Lepiej wybrać zaufaną sieć VPN niż taką, która jest tania lub darmowa. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, wybrana sieć VPN może mieć znaczenie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map