Najlepszy VPN dla Australii – Przewodnik przeglądowy 2020

VPN jest najlepszy dla Australii? Australijczycy, prawdopodobnie bardziej niż inne narody, mają odpowiednią wiedzę o tym, czym jest VPN, jak działa i dlaczego jest tak ważny. Od wielu lat Australijczycy sięgają po VPN, aby odblokować kanały przesyłania strumieniowego, które są blokowane geograficznie w Australii. Takie usługi przesyłania strumieniowego obejmują amerykański serwis Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, CW TV, Sky Go, BBC iPlayer i ITV. Ostatnio australijscy dostawcy usług internetowych zaczynają blokuj strony z torrentami, zapotrzebowanie na VPN w Australii jest teraz jeszcze większe.


Nawet australijscy emigranci mieszkający w Nowej Zelandii, USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub w innych krajach za granicą bardzo potrzebują VPN. Wirtualna sieć prywatna może być wykorzystana do uzyskania australijskiego adresu IP za granicą. To z kolei pozwala Australijczykom oglądać australijskie kanały, takie jak TenPlay, 9Now, Channel 7 i SBS z dowolnego miejsca na świecie. Zapalę światło najlepsze polecane usługi VPN powinieneś zwrócić się do niej podczas Down Down.

Najlepsza sieć VPN dla Australii 2017

Najlepsza sieć VPN dla Australii 2020

Co to jest wirtualna sieć prywatna

Wspierasz znajomych faktem, że nie możesz uzyskać dostępu do określonej strony internetowej. Ich natychmiastowa odpowiedź brzmi „Po prostu użyj VPN”. Wielu z nas było w takiej sytuacji. Aby nie zakłopotać się, po prostu kiwacie głową, zastanawiając się, czym jest VPN i jak faktycznie działa.

Cóż, VPN był pierwotnie przeznaczony do tego chronić prywatność online i dodawanie dodatkowe bezpieczeństwo podczas surfowania w Internecie. Cały Twój ruch internetowy jest zaszyfrowane po połączeniu z serwerem VPN. Fakt, że możesz użyć wirtualnej sieci prywatnej do uzyskiwać dostęp do witryn zablokowanych przez Twojego dostawcę usług internetowych to dodatkowy bonus.

VPN nie kończy się na tym. Korzystanie z VPN również pozwala surfować po sieci anonimowo. Możesz nawet odblokuj kanały strumieniowe z ograniczeniami geograficznymi lubić US Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, lub nawet Sky Go.

Mając to na uwadze, nic dziwnego, że tak wiele osób zwraca się do VPN. Ale przy tak wielu dostawcach VPN, którzy powinni wybrać?

Darmowe VPN, które mówisz?

Korzystając z VPN, musisz pamiętać, że ufasz swojemu dostawcy VPN swoimi prywatnymi danymi. W końcu cały Twój ruch internetowy będzie przechodził przez ich serwery. Dlatego tak ważne jest przeczytaj ich politykę prywatności i warunki usługi przed rejestracją.

W rzeczywistości istnieją usługi VPN, które nie pobierają od ciebie ani grosza. Jednak większość z nich „Bezpłatne” usługi VPN mają ukrytą cenę.

 • Po pierwsze, mogą potencjalnie sprzedać swoje prywatne dane stronom trzecim.
 • Ponieważ są reklamowane jako bezpłatne, ich serwery VPN będą stale przeciążone. Twój ucierpi na tym prędkość przeglądania, przesyłania strumieniowego i pobierania.
 • one nie zapewniaj odpowiedniego wsparcia 24/7; bardzo istotna funkcja, której naprawdę nie doceniasz, dopóki nie napotkasz problemów technicznych.
 • Mogą nieprawidłowo szyfrować Twój ruch. Twój dostawca usług internetowych i inni nadal będą mogli śledzić Twoją aktywność związaną z przeglądaniem.
 • Bezpłatne VPN nie są najlepszym wyborem, jeśli szukasz sposobu ominąć ograniczenia geograficzne. Nie będą mogli odblokować American Netflix, Amazon Prime, lub podobne kanały blokowane geograficznie.

Funkcje Top Australian VPN

Dzięki darmowym VPNom czas na sprawdzenie właściwych dostawców VPN. Utrzymanie serwera VPN, wsparcie i aplikacje kosztują. Dlatego wszystkie niezawodne usługi VPN pobierają opłatę w wysokości od 6 $ do 10 $ miesięcznie. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rzeczy, im droższy jest zwykle Twój dostawca VPN, tym więcej korzyści otrzymasz. Oto kilka oferuje najlepszych dostawców VPN musi oferować.

 • Globalne serwery VPN: Dzięki serwerom VPN na całym świecie możesz uzyskać dostęp do dowolnego kanału zablokowanego geograficznie.
 • Prędkość: Im więcej serwerów VPN posiadasz, tym mniej obciążenia będzie na danym serwerze. W ten sposób prędkość Internetu nie spadnie.
 • Aplikacje VPN: Wnioski o PC, Mac, iPhone, iPad, Linux, i Android są koniecznością, jeśli chcesz skonfigurować połączenie VPN za kilka minut.
 • Wsparcie 24/7: Jeśli płacisz za usługę VPN, równie dobrze możesz ją uzyskać wsparcie przez całą dobę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów, konfigurowaniu połączenia VPN lub odblokowywaniu określonej witryny.
 • Polityka braku dzienników: Niektóre usługi VPN przechowują dzienniki odwiedzanej witryny podczas połączenia z serwerem VPN. Upewnij się, że Twój dostawca VPN prowadzi zerowe dzienniki.
 • Protokoły VPN: Istnieją cztery główne protokoły VPN: OpenVPN, L2TP, IPSec i PPTP. Właściwi dostawcy VPN obsługują wszystkie z nich.
 • Zasady zwrotu pieniędzy: Może się okazać, że usługa VPN, z którą się zarejestrowałeś, nie spełnia Twoich wymagań. W takim przypadku chciałbyś odzyskać swoje pieniądze. Właściwa usługa VPN oferuje jasne 30-dniowa polityka zwrotu pieniędzy gwarantowana.

Najlepsza sieć VPN dla Australii

Znalezienie odpowiedniej sieci VPN dla Australii może być czasem zniechęcające. Jednak znacznie ułatwiłem ci pracę, przeglądając najlepsze z nich do wykorzystania w Australii. Tutaj są:

ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia wszystkie funkcje wymienione powyżej. Dlatego znajdują się na szczycie naszej listy najlepsza VPN dla Australii w 2020 roku. Poniżej wymieniłem inne usługi VPN, które sprawdziliśmy.

Nie ma wątpliwości, że ExpressVPN to nazwa gospodarstwa domowego w branży VPN. Tam serwery VPN są rozproszone po całym świecie. Możesz połączyć się z serwerami VPN w Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i oczywiście Australii.

Możesz także użyć ExpressVPN, aby uzyskać dostęp do zablokowanych regionalnie usług przesyłania strumieniowego, takich jak HBO GO, Netflix i BBC iPlayer. ExpressVPN przestrzega ścisłego „Polityka braku dzienników”. Obsługa czatu na żywo jest dostępna w każdej chwili, gdy możesz jej potrzebować.

Dla tych, którzy mają problemy z zaufaniem u dostawców usług VPN, możesz wypróbować Expressvpn przez cały miesiąc. Jeśli produkt Ci się nie podoba, po prostu poproś go o zwrot pieniędzy, a otrzymasz zwrot wszystkich pieniędzy.

Nie ma również ograniczeń przepustowości. Możesz więc przesyłać strumieniowo i pobierać wszystkie swoje ulubione treści bez martwienia się o limit.

Podsumowując, ExpressVPN okazał się jednym z najlepszych dostawców usług VPN, które przetestowałem. Ponadto, aby zabezpieczyć klientów VPN dla prawie każdego urządzenia, o którym możesz pomyśleć, możesz również korzystać z serwerów proxy Smart DNS w ramach subskrypcji.

PROS

 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Klienci VPN dla Amazon Fire Stick, iOS, Android, PC i Mac.
 • Doskonała obsługa klienta
 • Lokalizacje VPN obejmujący cały świat.
 • Brak zasad rejestrowania
 • Funkcja inteligentnego serwera proxy DNS.

CONS

 • Droższy niż inne usługi VPN.

BulletVPN

Coraz więcej Australijczyków się do nich zwraca BulletVPN. Nowy dostawca usług VPN stał się dość popularny w Down Under i nie bez powodu. Byliśmy w stanie oglądać różne australijskie kanały, w tym kanał 9, kanał 10 i kanał 7, korzystając z serwerów Aussie VPN firmy BulletVPN. Ich instrukcje instalacji i konfiguracji są bardzo łatwe do naśladowania. Spadki prędkości Internetu, których doświadczyliśmy, były niewielkie, niezależnie od tego, z którymi serwerami VPN byliśmy połączeni. Może mogliby dodać szerszą gamę lokalizacji VPN do swojej aplikacji VPN.

PROS

 • Jednomiesięczna polityka zwrotów
 • Windows, Mac, Android, Fire Stick i iOS mają dedykowane aplikacje.
 • Wsparcie przez całą dobę.
 • Zero rejestrowania ruchu sieciowego.

CONS

 • Niewiele lokalizacji VPN do wyboru.

NordVPN

NordVPN stały się bardzo znane po nawiązaniu współpracy z angielską drużyną piłkarską Liverpool. Są to zdecydowanie jedna z najbardziej niezawodnych usług VPN, które można subskrybować. Ich zespół wsparcia jest bardzo profesjonalny i zajmuje się wszelkimi problemami, na które możesz natknąć się skutecznie. Podobnie jak w przypadku naszych właściwych sieci VPN, możesz również poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od daty początkowej subskrypcji.

PROS

 • Dobrze zaprojektowana aplikacja VPN
 • Rozległa sieć VPN.
 • Podwójna ochrona VPN.

IPVanish

IPVanish znalazłby się wyżej na naszej liście najlepszych VPN dla Australijczyków, gdyby nie fakt, że mają siedzibę w USA. To sprawia, że ​​jesteśmy trochę ostrożni ze względu na surowe amerykańskie przepisy dotyczące zatrzymywania danych. Mimo to IPVanish twierdzi, że przestrzega zasad braku logowania, co oznacza, że ​​przechowywane są zero dzienników tego, co robisz, gdy jesteś podłączony do ich serwerów VPN.

Nie są one jednak tak niezawodne jak inne sieci VPN, gdy próbowaliśmy użyć ich serwerów VPN do odblokowania usług VOD, takich jak HBO GO, BBC iPlayer lub American Netflix.

Plusem jest to, że możesz korzystać z jednego konta IPVanish na 10 różnych urządzeniach jednocześnie. Obsługa czatu na żywo może być jednak nieco powolna.

Wreszcie, nie masz zbyt wiele czasu na ubieganie się o zwrot pieniędzy, ponieważ IPVanish ma tylko 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

PROS

 • Bardzo duże prędkości serwera VPN.
 • Pobieranie torrentów jest dozwolone.
 • 10 jednoczesnych połączeń VPN.

CONS

 • 7-dniowy okres zwrotu.
 • Nie odblokowuje głównych kanałów przesyłania strumieniowego.

Najlepsza sieć VPN dla Australii w 2020 roku

Po uznaniu za luksus, VPN powoli staje się koniecznością dla codziennych użytkowników Internetu w Australii. Czy zamierzasz zabezpieczyć swoją prywatność online, uzyskać dostęp do zabronionych stron, lub odblokuj kanały blokowane geograficznie, VPN jest koniecznością. Mam nadzieję, że to najlepszy przewodnik przeglądu VPN dało ci lepsze pojęcie o tym, czego należy unikać i na co zwrócić uwagę podczas rejestracji u dostawcy VPN. Korzystasz z VPN podczas pobytu w Australii? Czy zmieniło to sposób przeglądania Internetu? Zawsze możesz podzielić się swoim doświadczeniem, po prostu zostawiając komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map