Najlepszy VPN dla Sling TV w 2020 roku ujawniony

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Sling TV w 2020 roku? Jeśli dopiero zaczynasz streamować swoje ulubione kanały poza krajem ojczystym, oglądając Sling poza USA może sprawić ci ból głowy, zwłaszcza że nie znasz technologii, które to umożliwiają ominąć ograniczenia regionalne skonfigurowane przez kanał. Co się stanie, jeśli jesteś amerykańskim emigrantem, który tego chce odblokuj Sling TV podczas gdy w Niemcy, Francja, Hiszpania, Australia, Wielka Brytania, lub Kanada? Dowiesz się więcej o znanych rozwiązaniach, takich jak Smart DNS & VPN. Nie martw się, ten artykuł ułatwi ci wszystko, ujawniając najlepszy Sling VPN w 2020 r.


Najlepszy VPN dla Sling TV w 2017 roku ujawniony

Najlepszy VPN dla Sling TV w 2020 roku ujawniony

Najlepsze VPN Sling TV w pigułce

Jeśli nie masz czasu, aby przejść do szczegółowej oceny poniżej, po prostu wybierz jednego z dostawców usług VPN z listy najlepszych sieci VPN Sling TV poniżej:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN
 6. CyberGhost
 7. PrivateVPN
 8. StrongVPN
 9. PureVPN
 10. PIA VPN

Zawiesie poza amerykańskim błędem geolokalizacji

Prawdopodobnie już widziałeś ten błąd więcej niż wystarczająco razy:

“Przykro nam. Sling TV jest dostępny tylko w USA. Dziękuję za zainteresowanie.”

Może być tak, ponieważ:

 • Próbujesz odblokować Sling TV za pomocą usługi, która już nie działa z Sling.
 • Próbujesz uzyskać dostęp do Sling TV poza USA bez VPN.

W obu przypadkach musisz pomyśleć o tym, jakiego dostawcy VPN wybierzesz odblokuj Sling TV poza USA. Mam jedną sugestię, która moim zdaniem chciałaby:

Najlepsza sieć VPN dla Sling TV w 2020 roku

VPN jest czymś, co coraz więcej osób docenia, ponieważ oferuje użytkownikom możliwość zachowania prywatności podczas korzystania z Internetu. Mimo to większość dostawców VPN nie jest w stanie spełnić wszystkich Twoich oczekiwań, a to zaskakująco obejmuje kilku, których możesz rozważyć dostawców premium. Aby napisać dobrze poinformowany przewodnik, przetestowałem wielu z tych dostawców i znalazłem to ExpressVPN najlepiej używać do odblokowywania kanałów geoblokowanych, takich jak Sling TV poza USA. Dlatego:

 • ExpressVPN ma całodobową obsługę, co oznacza, że ​​nigdy nie zabraknie kogoś, kto pomoże rozwiązać problem.
 • Otrzymasz łatwe w użyciu oprogramowanie Mac, iOS, Android, Windows, i Linux. Umożliwi to bardzo szybkie skonfigurowanie połączenia.
 • Uzyskujesz dostęp do bardzo popularnych American Netflix z ExpressVPN.
 • Wstajesz do 5 jednoczesnych połączeń VPN.

Cechą ExpressVPN, która wyróżnia go spośród innych, jest polityka zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Oznacza to, że masz prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli wyrazisz niezadowolenie z produktu w ciągu pierwszych 30 dni użytkowania. To prawdziwy wzmacniacz zaufania dla osób, które są bardzo świadome swoich wydatków. Inni dostawcy, z których możesz skorzystać oglądać Sling poza USA zawierać:

Najlepszy przegląd VPN Sling TV – Alternatywa Smart DNS Proxy

Inteligentne DNS i VPN są bardzo podobne, ponieważ pozwalają przesyłać strumieniowo kanały z ograniczeniami geograficznymi bez względu na to gdzie jesteś. Inteligentny DNS ułatwia odblokowywanie i oglądanie podobnych kanałów Zawiesie poza USA odcinając część adresu URL, która przesyła informacje o Twojej lokalizacji. Oto kilka innych przydatnych wskazówek, które powinieneś wiedzieć o Smart DNS:

 • Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP. Nadal będziesz mieć dostęp do swoich lokalnych kanałów.
 • Smart DNS można skonfigurować na wszystkich urządzeniach do strumieniowania, aby umożliwić oglądanie Sling TV na komputerze Mac, PC, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Apple TV, Xbox, iPhone, iPad, PS3 i PS4..
 • Ponieważ Smart DNS nie szyfruje twojego ruchu, twój dostawca usług internetowych będzie mógł łatwo zobaczyć, co robisz online.
 • Inteligentny DNS nie jest dla Ciebie, jeśli korzysta z niego Twój dostawca Internetu przejrzyste proxy.

Jeśli te funkcje ci się podobają i chcesz wypróbować Smart DNS, to Unlocator byłby dobrym dostawcą na początek. Ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny pozwala zapoznać się z ich usługami i zdecydować, czy będzie to dobre dopasowanie.

Najlepszy VPN dla Sling TV VPN 2020 – Podsumowanie

Przy szukaniu dostawcy Smart DNS lub VPN zasadą jest, aby poszukać takiego, który umożliwi przetestowanie usługi przed jej subskrybowaniem. ExpressVPN 30-dniowa polityka zwrotów to jedna okazja, i tak też jest Unlocator’s 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Praktyki te zawsze kończą się uzyskaniem najlepszej wartości gotówki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map