Oglądaj Kayo Sports poza Australią – najlepsze sieci VPN

Jeśli mieszkasz w Australii, prawdopodobnie wiesz, że nie masz tak wielu opcji, jeśli chodzi o transmisję strumieniową swoich ulubionych sportów online. Jednak wszystko to zostało rozwiązane, ponieważ Kayo Sports istnieje teraz w regionie. Kanał skupia jedne z najpopularniejszych sportów pod jednym dachem. Jest tylko jeden problem. Kayo Sports jest dostępne tylko dla użytkowników w Australii. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do kanału za granicą, musisz skorzystać z VPN. Dlatego oto obszerny przewodnik, który podkreśla najlepsze sieci VPN dla Kayo Sports.


Najlepsza sieć VPN dla Kayo Sports

Najlepsza sieć VPN dla Kayo Sports

Czym jest Kayo Sports?

Kayo Sports to internetowy kanał transmisji na żywo i na żądanie obsługiwany przez nikogo innego niż Foxtel. Możesz transmitować ponad 50 sportów na całym świecie, nie tylko w Australii. Kanał jest dobrze zbudowany, aby podnieść jakość transmisji sportowych. Dzięki pojedynczej subskrypcji, zarówno podstawowej, jak i premium, zyskujesz wiele przywilejów związanych z kanałem.

Możesz przesyłać strumieniowo do 4 gier jednocześnie i przeskoczyć do wydarzeń, które zmieniły grę, jeśli nadrabiasz zaległości. Możesz także wybrać opcję Bez spoilerów, w której kanał ukrywa wszystkie wyniki, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo powtórki bez wiedzy o tym, co się stało. To tylko połowa.

Kayo Sports ma dwa rodzaje subskrypcji: Basic i Premium. Podstawowy kosztuje 25 USD miesięcznie, a premium kosztuje 35 USD miesięcznie. Jedyna różnica polega na tym, że w wersji premium można używać do 3 jednoczesnych urządzeń. Korzystając z podstawowego, otrzymujesz tylko 2. Inne uprawnienia są dostępne dla obu.Cena Kayo

W obu planach subskrypcyjnych będziesz korzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Przed podjęciem decyzji możesz dosłownie wziąć kanał na jazdę próbną. Kto wie, może w końcu nie zaspokoić twoich potrzeb (w co bardzo wątpię).

Najlepsza sieć VPN dla Kayo Sports – szybki przegląd

Jeśli wpiszesz słowo VPN w dowolnym sklepie lub wyszukiwarce, przekonasz się, że istnieją setki dostawców. Uważaj i nie korzystaj z tych, które oferują swoje usługi za darmo. Nie są one wiarygodne i mogą naruszyć twoją tożsamość podczas przeglądania sieci. Nie wspominając o tym, że większość z nich sprzedaje Twoje dane firmom siostrzanym w celu uzyskania przychodów. Jak myślisz, jak inaczej płacą za serwery, na których operujesz? W końcu stajesz się ich głównym źródłem dochodów. Biorąc to pod uwagę, następujący dostawcy VPN są najlepiej przetestowanymi sieciami VPN dla Kayo Sports. O każdym z nich będę mówić szczegółowo w dalszej części recenzji. Sprawdź je tutaj i przewiń nieco dalej, aby uzyskać dogłębną analizę.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark

Jak odblokować Kayo Sports poza Australią

Australia kocha sport, ale cały świat też. Utrzymywanie kanału takiego jak Kayo wyłącznie w regionie Australii jest niesprawiedliwe. Kanał odbiera Twoją lokalizację, sprawdzając Twój publiczny adres IP. Jak zapewne wiesz, twoje IP jest tym, co reprezentuje twoją fizyczną lokalizację. Jeśli Kayo stwierdzi, że mieszkasz za granicą i uzyskujesz dostęp do jego usług poza jego zasięgiem, natychmiast Cię zablokuje. Otrzymasz tylko komunikat o błędzie geo:

„Przepraszamy, Kayo Sports jest dostępne tylko dla fanów sportu w Australii”

Aby obejść ten problem, należy użyć wirtualnej sieci prywatnej. Jest to narzędzie internetowe, które przekierowuje ruch przez bezpieczny serwer w wybranym kraju. Po nawiązaniu połączenia otrzymasz adres IP w regionie, w którym znajduje się serwer i prawdopodobnie przeglądasz na tym terytorium. Na przykład, jeśli połączysz się z australijskim serwerem, otrzymasz australijski adres IP. W rezultacie Kayo Sports będzie dostępne do przesyłania strumieniowego, mimo że jesteś za granicą. Oto jak odblokować Kayo Sports poza Australią:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN. Polecam użyć ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na kompatybilnym urządzeniu, takim jak Android, iOS, PC lub Mac.
 3. Zaloguj się za pomocą konta VPN i połącz się z australijskim serwerem.
 4. Uruchom stronę internetową Kayo Sports lub jej dedykowaną aplikację.
 5. Oglądaj ponad 50 dyscyplin sportowych na żywo lub na żądanie, gdziekolwiek jesteś.

Jak wspomniałem, znajdziesz setki VPN dla Kayo Sports. Wybrałem już 4 najlepsze do zrecenzowania w tym artykule. Możesz rzucić okiem na to, co będzie dalej w poniższej tabeli.

Najlepsza sieć VPN dla Kayo Sports – pełna recenzja

Jeśli wejdziesz na ich oficjalną stronę, zauważysz bardzo ważne oświadczenie dotyczące VPN. Oto, co ma do powiedzenia strona internetowa: „Kayo nie obsługuje wirtualnych sieci prywatnych (VPN). Jeśli masz włączoną VPN na swoim urządzeniu, musisz ją wyłączyć. ” Nie martw się, zrobiłem tę recenzję bez powodu. Chociaż Kayo była w stanie zablokować dostęp VPN z czasem, nadal istnieją sieci VPN, które mogą wymknąć się mechanizmowi obronnemu kanału. Poszedłem do przodu i przetestowałem wielu dostawców VPN i dowiedziałem się, że jedni z najlepszych w branży wciąż mogą odblokować kanał za granicą. Przyjrzyjmy się teraz najlepszym VPN dla Kayo Sports.

ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

ExpressVPN to usługa VPN, która pochodzi prosto z Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Dostawca nie prowadzi dzienników na wypadek, gdybyś obawiał się, że 5-oczy szpiegują to, co robisz. Jeśli zażądają od firmy informacji o użytkowniku, odejdą z pustymi rękami. Jak mogą gromadzić dane osób, jeśli nie ma nic do wzięcia?

ExpressVPN ma ogromną sieć serwerów, która obejmuje 128 lokalizacji. Mówimy o ponad 2000 serwerów w 94 krajach, to naprawdę duża liczba, jeśli jesteś kimś, kto lubi korzystać z treści objętych ograniczeniami geograficznymi na całym świecie. Znajdziesz łatwe w użyciu aplikacje na większość głównych systemów operacyjnych, w tym Android, iOS, PC, Mac, a także Fire Stick.

Co więcej, jeśli chodzi o ochronę, subskrybenci mogą również wybrać, które protokoły VPN mają być używane z listy zawierającej SSTP, PPTP, L2TP / IPSec i OpenVPN. Są najlepsze, jeśli mówimy o bezpieczeństwie i szyfrowaniu. Możesz także wybrać, którą część swojego ruchu chcesz zaszyfrować dzięki funkcji dzielonego tunelowania.

Jedna subskrypcja umożliwia korzystanie z 3 jednoczesnych połączeń. Ponadto ExpressVPN oferuje również własną funkcję Smart DNS, MediaStreamer. Możesz odblokować ponad 150 kanałów na całym świecie, nie tracąc przy tym prędkości połączenia.

Ta sieć VPN ma znacznie więcej do zaoferowania swoim użytkownikom. Możesz sprawdzić, co jeszcze ma ta VPN w sklepach, przechodząc przez to Przegląd ExpressVPN.

NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN jest także jedną z największych usług VPN w branży. Ma największą sieć serwerów spośród wszystkich dostawców na naszej liście. Sieć obejmuje ponad 5000 serwerów w ponad 60 krajach, co jest świetną okazją, biorąc pod uwagę nieograniczone przełączanie serwerów.

Ta sieć VPN ma siedzibę w Panamie, co oznacza, że ​​nie ma ingerencji ze strony organów regulacyjnych danych. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ta sieć VPN wyróżnia się w tej dużej. Musisz subskrybować opcje, jeśli jesteś subskrybentem NordVPN. Po pierwsze, możesz skorzystać z funkcji Double VPN. Ten pozwala przekierować ruch online przez dwa serwery zamiast jednego.

Wyobraź sobie, że Twoje dane są dwukrotnie szyfrowane przy użyciu zabezpieczeń klasy wojskowej. Oznacza to, że żaden cyberprzestępca nie może uzyskać twoich informacji. Jednak gdy dane są podwójnie zaszyfrowane, prędkość połączenia drastycznie spada. Dlatego poświęcisz prędkość dla bezpieczeństwa. Miej to w pamięci.

Inną funkcją bezpieczeństwa będzie CyberSec. Ta usługa chroni urządzenie przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem lub złośliwym oprogramowaniem. Możesz przejść do trybu online bez konieczności ciągłego patrzenia przez ramię. Jeszcze jedna rzecz: NordVPN umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń. Oznacza to, że możesz korzystać z chronionej sieci wraz z 5 innymi osobami na tym samym koncie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj to obszerne Recenzja NordVPN.

BulletVPN

Przegląd BulletVPN

BulletVPN od dawna nie był w branży, ale z pewnością wywarł wpływ. Ta sieć VPN oferuje serwery tylko w 30 różnych krajach, w tym oczywiście w Australii. Ale czego brakuje na serwerach, zyskuje na bezpieczeństwie. BulletVPN oferuje wybór między PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 i IKEv2. OpenVPN i IKEv2, które są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo

BulletVPN nie gromadzi dzienników żadnej aktywności użytkownika, ani nie może łączyć żadnych innych zebranych informacji z żadnym konkretnym użytkownikiem. Innymi słowy, możesz robić wszystko, co chcesz online, nie obawiając się, kto będzie zbierał to, co odwiedzałeś po połączeniu z BulletVPN.

VPN ma siedzibę w Estonii, kraju poza 14 Eyes, co jest świetną okazją dla tych, którzy cenią sobie prywatność. BulletVPN pozwala na 3 jednoczesne połączenia, co oznacza, że ​​możesz go uruchomić jednocześnie na swoim laptopie z systemem Windows, telefonie z systemem iOS i tablecie z Androidem. Mimo że jest nowy, jest jedną z niewielu sieci VPN, które oferują usługę Smart DNS. Jeśli nie wiesz, jak to skonfigurować na swoim urządzeniu, zawsze możesz sprawdzić samouczki w witrynie lub poprosić ich zespół pomocy o pomoc. Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj to Przegląd BulletVPN.

SurfShark

SurfShark

Surfshark to kolejny nowy wpis w branży VPN obok BulletVPN. Po pierwsze, oferował rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox przed uruchomieniem natywnej aplikacji na Androida. Dzięki nowo uruchomionej aplikacji na iOS usługa rozszerzyła zasięg na wszystkie główne platformy. SurfShark ma przyzwoitą sieć serwerów obejmującą 800 serwerów w 50 różnych krajach. To dobra liczba dla VPN, który właśnie uruchomił swoje usługi.

Porozmawiajmy teraz o głównej atrakcyjności tej sieci VPN, jej nieograniczonych jednoczesnych połączeniach. Dosłownie płacisz za jedną subskrypcję i wszyscy, których znasz, mogą korzystać z bezpiecznej sieci. To coś, czego dotychczas nie zrobiła żadna z najlepszych sieci VPN w branży. Oferują one bardzo przyjazną dla użytkownika aplikację na iOS, PC, Mac i Androida, aby pomóc osobom nie znającym się na technologii łatwo nawigować. Nie zapominaj, że ten również przyjmuje system zasad braku logów i dba o prywatność użytkowników.

Jeśli chodzi o wyciek DNS, ta VPN ma twoje plecy. Po nawiązaniu połączenia za pośrednictwem Surfshark, twoje adresy DNS przejdą na własne serwery DNS Surfshark, zapobiegając wyciekom, które mogłyby narazić twoją aktywność online. Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź to Recenzja SurfShark.

Urządzenia kompatybilne z Kayo Sports

Możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione wydarzenia sportowe na żywo lub na żądanie na następujących platformach:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • PC
 • Prochowiec
 • Chromecast
 • Telewizor apple
 • Android TV

Co jest w Kayo Sports?

Oto, co można znaleźć w australijskim serwisie streamingowym:

 • AFL
 • Krykiet
 • Tenis ziemny
 • NRL
 • NFL
 • NBA
 • NBL
 • Formuła 1
 • SuperCars
 • Golf
 • Piłka nożna
 • Związek Rugby
 • Surfing
 • Hokej na lodzie
 • Baseball
 • Boks
 • WNBL
 • UFC
 • Zapasy
 • Puchar Świata w Akrobacji
 • Mistrzostwa Świata w Rytmii
 • Hurling
 • Super League Triathlon

Najlepsza sieć VPN dla Kayo Sports – podsumowanie

Masz teraz wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych sieciach VPN dla Kayo Sports. Kanał jest świetną okazją dla tych, którzy lubią transmitować swoje ulubione sporty na żywo. Teraz, nawet jeśli mieszkasz poza Australią, Kayo Sports jest do Twojej dyspozycji. Przeczytaj recenzję i wybierz VPN, który odpowiada Twoim potrzebom. Następnie przesyłaj strumieniowo Kayo Sports w dowolne miejsce na świecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map